Střední školy zpracování dřeva, nábytku

Krajské

Střední škola stavební a dřevozpracující, Ostrava, příspěvková organizace

U Studia 33/2654, 70030  Ostrava - Zábřeh Ředitel: Ing. Jan Štursa

Krajské

Akademie řemesel Praha - Střední škola technická

Zelený pruh 1294/52, 14708  Praha 4 - Krč Ředitel: Ing. Drahoslav Matonoha

Krajské

Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace

Tyršova 479, 68415  Slavkov u Brna Ředitel: Mgr. Vladislava Kulhánková

Krajské

Střední odborná škola Jarov

Učňovská 100/1, 19000  Praha 9 Ředitel: Mgr. Miloslav Janeček

Krajské

Střední odborné učiliště, Hluboš 178

Hluboš 178, 26222  Hluboš Ředitel: Mgr. Drahomír Krbec

Krajské

Střední škola a vyšší odborná škola umělecká a řemeslná

Nový Zlíchov 1, 15000  Praha 5 Ředitel: Ing. Jana Porvichová, Ph.D. MBA

Krajské

Střední škola nábytkářská a obchodní Bystřice pod Hostýnem

Holešovská 394, 76861  Bystřice pod Hostýnem Ředitel: Ing. Bc. Olga Pastyříková

Krajské

Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy, příspěvková organizace

Pražská 636/38b, 64200  Brno - Bosonohy Ředitel: Ing. Bc. Jiří Košťál

Krajské

Střední škola technicko-ekonomická Chotěboř

Na Valech 690, 58329  Chotěboř Ředitel: Mgr. Luděk Benák

BUDOVA_VS_146549
Krajské

Střední odborná škola, Litvínov-Hamr, příspěvková organizace

Mládežnická 236, 43542  Litvínov - Hamr Ředitel: Ing. Jitka Francírková

Krajské

Střední odborné učiliště, Lišov, tř. 5. května 3

tř. 5. května 3, 37372  Lišov Ředitel: Mgr. Dalibor Benýšek

Krajské

Střední průmyslová škola stavební Pardubice

Sokolovská 150, 53354  Rybitví Ředitel: Mgr. Bc. Renata Petružálková

Krajské

Střední průmyslová škola stavební Valašské Meziříčí

Máchova 628, 75701  Valašské Meziříčí Ředitel: Ing. Jindra Mikuláštíková, MBA

Krajské

Střední škola designu a řemesel Kladno, příspěvková organizace

U Hvězdy 2279, 27201  Kladno Ředitel: PaedDr. Marta Malcová

Privátní

Střední škola Kateřinky - Liberec, s.r.o.

Horská 167, 46014  Liberec 17 Ředitel: Mgr. Václav Tichý

Krajské

Střední škola řemesel, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Pionýrů 2069, 73801  Frýdek-Místek Ředitel: Mgr. Petr Solich

Krajské

Střední škola řemesel, Šumperk

Gen. Krátkého 30, 78701  Šumperk Ředitel: Mgr. Irena Jonová

Krajské

Střední škola řezbářská, Tovačov, Nádražní 146

Nádražní 146, 75101  Tovačov Ředitel: Mgr. Alexandra Stránělová, MBA

Krajské

Střední škola technická a dopravní Gustava Habrmana Česká Třebová

Habrmanova 1540, 56002  Česká Třebová Ředitel: Mgr. Jan Kovář

Krajské

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202

17. listopadu 1202, 50003  Hradec Králové Ředitel: Ing. Jan Opitz

Krajské

Střední zdravotnická škola a Střední odborná škola, Česká Lípa, příspěvková organizace

28. října 2707, 47006  Česká Lípa Ředitel: Mgr. Hana Kubátová Ortová

Krajské

Vyšší odborná škola, Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Štefánikova 549

Štefánikova 549, 50011  Hradec Králové Ředitel: Mgr. Bc. Iva Rindová

BUDOVA_VS_145445
Privátní

Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.

Trhanovské náměstí 8, 10200  Praha 10 Ředitel: Mgr. Alena Ondráková

Privátní

LITEGRA - Střední škola a Mateřská škola, o.p.s.

Žitenická 1365/18, 41201  Litoměřice Ředitel: Mgr. Radek Šrejbr

Krajské

Masarykova střední škola Letovice, příspěvková organizace

Tyršova 500/6, 67961  Letovice Ředitel: Ing. Helena Marešová

Krajské

Odborné učiliště Chroustovice, Zámek 1

Zámek 1, 53863  Chroustovice Ředitel: Ing. Jaroslav Bálek

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště technické, Třemošnice, Sportovní 322

Sportovní 322, 53843  Třemošnice Ředitel: RNDr. Jana Sýkorová

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Beroun - Hlinky, Okružní 1404

Okružní 1404, 26673  Beroun - Hlinky Ředitel: Mgr. Eva Jakubová

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Milevsko, Čs. armády 777

Čs. armády 777, 39901  Milevsko Ředitel: Mgr. Václav Kašpar

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Písek, Komenského 86

Komenského 86, 39701  Písek Ředitel: Ing. Zuzana Sýbková

Krajské

Střední odborná škola, Bruntál, příspěvková organizace

Krnovská 998/9, 79201  Bruntál Ředitel: PaedDr. Eva Nedomlelová

Krajské

Střední odborná škola, Střední odborné učiliště a Základní škola Třešť

K Valše 1251/38, 58921  Třešť Ředitel: Mgr., Ing. Karel Matějů

Krajské

Střední odborné učiliště stavební, Benešov, Jana Nohy 1302

Jana Nohy 1302, 25601  Benešov Ředitel: PaedDr. Zlata Budayová

Krajské

Střední odborné učiliště stavební, Opava, příspěvková organizace

Boženy Němcové 2309/22, 74601  Opava Ředitel: Mgr. Miroslav Weisz

Krajské

Střední odborné učiliště stavební, Plzeň, Borská 55

Borská 55, 30100  Plzeň Ředitel: Mgr. Miloslav Šteffek

Krajské

Střední průmyslová škola a Střední odborné učiliště Pelhřimov

Friedova 1469, 39301  Pelhřimov Ředitel: Bc. Lukáš Tříska

Krajské

Střední průmyslová škola Hranice

Studentská 1384, 75301  Hranice Ředitel: Ing. Doležel Ivan

Krajské

Střední průmyslová škola stavební a Střední odborná škola stavební a technická, Ústí nad Labem, příspěvková organizace

Čelakovského 5, 40007  Ústí nad Labem Ředitel: PhDr. Mgr. Vítězslav Štefl, Ph.D.

Krajské

Střední průmyslová škola strojní a stavební, Tábor, Komenského 1670

Komenského 1670, 39041  Tábor Ředitel: Ing. Marcel Gause

Krajské

Střední škola a Mateřská škola Aloyse Klara

Vídeňská 756/28, 14200  Praha 4 Ředitel: PaedDr. Věra Kováříková, Ph.D.

Privátní

Střední škola a Vyšší odborná škola tradičních řemesel s.r.o.

Střední 59, 60200  Brno Ředitel: Ing. Radmila Sosnová

Krajské

Střední škola a Základní škola Sluneční, Hostinné

Mládežnická 329, 54371  Hostinné Ředitel: Mgr. Zbyněk Rek

Krajské

Střední škola polytechnická Brno, Jílová, příspěvková organizace

Jílová 164/36g, 63900  Brno Ředitel: Ing. Vladimír Bohdálek

BUDOVA_VS_146009
Krajské

Střední škola polytechnická, Olomouc, Rooseveltova 79

Rooseveltova 79, 77900  Olomouc Ředitel: Ing. Aleš Jurečka

Krajské

Střední škola řemeslná a Základní škola, Soběslav, Wilsonova 405

Wilsonova 405, 39201  Soběslav Ředitel: Ing. Darja Bártová

Krajské

Střední škola stavební a strojní, Teplice, příspěvková organizace

Fráni Šrámka 1350/1, 41501  Teplice Ředitel: Mgr. Aleš Frýdl

Krajské

Střední škola stavební Jihlava

Žižkova 20, 58601  Jihlava Ředitel: PhDr. Pavel Toman

Krajské

Střední škola stavební Třebíč

Kubišova 1214/9, 67401  Třebíč Ředitel: Ing. Jiří Kurka

Krajské

Střední škola technická a zemědělská, Nový Jičín, příspěvková organizace

U Jezu 7, 74101  Nový Jičín Ředitel: Mgr. Barbora Bezunková

Krajské

Střední škola technická, Přerov, Kouřílkova 8

Kouřílkova 8, 75002  Přerov Ředitel: Mgr. František Šober

Krajské

Střední škola technických oborů, Havířov - Šumbark, Lidická 1a/600, příspěvková organizace

Lidická 600/1a, 73601  Havířov-Šumbark Ředitel: Mgr. Jaroslav Knopp, MBA

Krajské

Střední škola živnostenská Sokolov, příspěvková organizace

Žákovská 716, 35601  Sokolov Ředitel: Mgr. Ilona Medunová

Státní

Střední škola, základní škola a mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Holečkova 4

Holečkova 4, 15000  Praha 5 Ředitel: Mgr. Václav Chmelíř

Privátní

Akademie práva, pedagogiky a podnikání, s.r.o. Střední škola Třebíč

Znojemská 1027, 67401  Třebíč Ředitel: Ing. Renata Hrušková

Privátní

Akademie SOUVIN, střední škola

Hlavní 245, 27307  Vinařice Ředitel: Bc. Daniel Černý, MBA

Krajské

Gymnázium a grafická střední odborná škola Přelouč

Obránců míru 1025, 53501  Přelouč Ředitel: Ing. Miroslav Pavlata

Krajské

Gymnázium K. V. Raise a Střední odborné učiliště, Hlinsko, Adámkova 55

Adámkova 55, 53901  Hlinsko Ředitel: RNDr. Rostislav Dvořáček

Krajské

Integrovaná střední škola Hodonín, příspěvková organizace

Lipová alej 3756/21, 69503  Hodonín Ředitel: Mgr. Eva Schmidová

Krajské

Integrovaná střední škola Cheb, příspěvková organizace

Obrněné brigády 2258/6, 35002  Cheb Ředitel: Mgr. Bc. Tomáš Mašek

Krajské

Integrovaná střední škola Rakovník, příspěvková organizace

Lubenská 2309, 26901  Rakovník II Ředitel: Mgr. Karel Mencl

Krajské

Obchodní akademie a střední škola polytechnická Veselí nad Moravou, příspěvková organizace

Kollárova 1669, 69801  Veselí nad Moravou Ředitel: Mgr. Alena Kobidová

Krajské

Odborné učiliště a Praktická škola Brno, příspěvková organizace

Lomená 530/44, 61700  Brno Ředitel: Ing. Ladislav Hochman

Privátní

Soukromá střední odborná škola a Soukromé střední odborné učiliště BEAN, s.r.o.

Českobrodská 362/32a, 19000  Praha 9 Ředitel: Ing. Yvona Šorejsová

Krajské

Střední lesnická škola a Střední odborné učiliště, Křivoklát, Písky 181

Písky 181, 27023  Křivoklát Ředitel: Ing. Vratislav Dlohoš

Krajské

Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město

Velehradská 1527, 68603  Staré Město Ředitel: Mgr. Bedřich Chromek

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště řemesel, Kutná Hora, Čáslavská 202

Čáslavská 202, 28401  Kutná Hora Ředitel: Ing. Josef Vavřinec

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hněvkovice 865

Hněvkovice 865, 37501  Týn nad Vltavou Ředitel: Ing. Jiří Plaňanský

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hořovice, Palackého náměstí 100

Palackého náměstí 100, 26801  Hořovice Ředitel: Ing. Vladimír Kebert, CSc.

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Mladá Boleslav, Jičínská 762

Jičínská 762, 29301  Mladá Boleslav Ředitel: RNDr. Jiří Šlégl

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Sušice, U Kapličky 761

U Kapličky 761, 34201  Sušice Ředitel: Ing. Jaromír Kolář

Privátní

Střední odborná škola Čelákovice s.r.o.

U Učiliště 1379, 25088  Čelákovice Ředitel: Ing. Ivana Němečková

Krajské

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace

Na Průhoně 4800, 43011  Chomutov Ředitel: Ing. Lenka Demjanová

Krajské

Střední odborná škola Josefa Sousedíka Vsetín

Benátky 1779, 75501  Vsetín Ředitel: Mgr. Marek Wandrol

Privátní

Střední odborná škola Karlovy Vary, s.r.o.

Konečná 21, 36005  Karlovy Vary Ředitel: Ing. Jiří Juránek

Krajské

Střední odborná škola Litovel, Komenského 677

Komenského 677, 78401  Litovel Ředitel: Mgr. Pavel Skácel

Krajské

Střední odborná škola Nové Město na Moravě

Bělisko 295, 59231  Nové Město na Moravě Ředitel: Mgr. Jan Petr

Krajské

Střední odborná škola Prostějov

nám. Edmunda Husserla 30/1, 79601  Prostějov Ředitel: Mgr. Milada Dosedělová

Krajské

Střední odborná škola stavební a Střední odborné učiliště stavební, Kolín II, Pražská 112

Pražská 112, 28002  Kolín II Ředitel: Mgr. Jindřich Synek

Krajské

Střední odborná škola stavební Karlovy Vary, příspěvková organizace

nám. K. Sabiny 159/16,, 36001  Karlovy Vary Ředitel: Mgr. Michal Vachovec

Krajské

Střední odborná škola technická a zahradnická, Lovosice, příspěvková organizace

Osvoboditelů 2, 41034  Lovosice Ředitel: Mgr. Jaromíra Venclíčková

Privátní

Střední odborná škola Třineckých železáren

Lánská 132, 73961  Třinec - Kanada Ředitel: Mgr. Aleš Adamus

Krajské

Střední odborná škola zdravotnická a Střední odborné učiliště, Český Krumlov, Tavírna 342

Tavírna 342, 38101  Český Krumlov Ředitel: Mgr. Martina Kokořová

Jiné

Střední odborné učiliště

Na Veselí 51, 14067  Praha 4 Ředitel: PaedDr. Martin Váňa

Krajské

Střední odborné učiliště a Praktická škola Kladno - Vrapice, příspěvková organizace

Vrapická 53, 27203  Kladno - Vrapice Ředitel: Mgr. Ivana Sedláková

Privátní

Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Znojmo, s.r.o.

Přímětická 1812/50, 66941  Znojmo Ředitel: Mgr. Libor Hanzal

Krajské

Střední odborné učiliště Slaný, příspěvková organizace

Hlaváčkovo nám. 673, 27401  Slaný Ředitel: Ing. Jaroslava Cvrčková

Krajské

Střední odborné učiliště, Domažlice, Prokopa Velikého 640

Prokopa Velikého 640, 34401  Domažlice Ředitel: Mgr. Zdeňka Buršíková

Krajské

Střední odborné učiliště, Praha 4, Ohradní 57

Ohradní 57, 14000  Praha 4 - Michle Ředitel: Karel Dvořák

Krajské

Střední průmyslová škola dopravní, Plzeň, Karlovarská 99

Karlovarská 99, 32300  Plzeň Ředitel: Ing. Jiří Svoboda

Krajské

Střední průmyslová škola Otrokovice

tř. T. Bati 1266, 76502  Otrokovice Ředitel: Mgr. Libor Basel

Krajské

Střední průmyslová škola strojnická a Střední odborná škola profesora Švejcara, Plzeň, Klatovská 109

Klatovská 109, 30100  Plzeň Ředitel: Ing. Rostislav Študent

Krajské

Střední průmyslová škola, Odborná škola a Základní škola, Nové Město nad Metují

Československé armády 376, 54901  Nové Město nad Metují Ředitel: PaedDr. Olga Talášková

Krajské

Střední průmyslová škola, Tachov, Světce 1

Světce 1, 34701  Tachov Ředitel: Mgr. Jana Hrčková

Krajské

Střední průmyslová škola, Vlašim, Komenského 41

Komenského 41, 25801  Vlašim Ředitel: Ing. Bohumil Bareš

Krajské

Střední škola a Základní škola, Oselce

Oselce 1, 33546  Oselce Ředitel: Ing. Václav Bumbička

Krajské

Střední škola dopravy, obchodu a služeb Moravský Krumlov, příspěvková organizace

nám. Klášterní 127, 67201  Moravský Krumlov Ředitel: Ing. Jiří Psota

Krajské

Střední škola F. D. Roosevelta Brno, příspěvková organizace

Křižíkova 1694/11, 61200  Brno Ředitel: Ing. Miroslava Zahradníková

Krajské

Střední škola gastronomická a technická Žamberk

Zámecká 1, 56401  Žamberk Ředitel: PhDr. Zuzana Pecháčková

Krajské

Střední škola gastronomie a služeb, Nová Paka, Masarykovo nám. 2

Masarykovo nám. 2, 50901  Nová Paka Ředitel: Mgr. Petr Jaroš

Krajské

Střední škola hotelnictví, řemesel a gastronomie, Trutnov, příspěvková organizace

Volanovská 243, 54101  Trutnov Ředitel: Ing. Petra Jansová

Zvolte stranu: 1-100 | 101-129