Střední školy obchod, prodej

Krajské

Střední škola gastronomie, oděvnictví a služeb, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

tř. T. G. Masaryka 451, 73801  Frýdek-Místek Ředitel: PhDr. Mgr. Ing. Lukáš Smutný, MBA, MSc., Ing.Paed.IGIP

Krajské

Obchodní akademie a Střední odborná škola cestovního ruchu Choceň

T. G. Masaryka 1000, 56536  Choceň Ředitel: Mgr. Jaroslav Studnička

BUDOVA_VS_146208
Krajské

Střední průmyslová škola a Střední odborná škola gastronomie a služeb, Most, příspěvková organizace

Jana Palacha 711/2, 43401  Most Ředitel: Ing. Ivana Hermannová

Krajské

Střední škola Brno, Charbulova, příspěvková organizace

Charbulova 106, 61800  Brno Ředitel: RNDr. Jana Marková

Krajské

Střední škola obchodní, České Budějovice, Husova 9

Husova 9, 37021  České Budějovice Ředitel: Mgr. Jarmila Benýšková

Krajské

Střední škola obchodu, řemesel, služeb a Základní škola Ústí nad Labem, příspěvková organizace

Keplerova 7, 40007  Ústí nad Labem Ředitel: Mgr. Pavel Caitaml

Krajské

Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace

Pražská 702, 43001  Chomutov Ředitel: Ing. Jiří Mladý

Privátní

ART ECON - Střední škola, s.r.o.

Husovo náměstí 2061/91, 79701  Prostějov Ředitel: Ing. Ilona Raková

Krajské

Integrovaná střední škola Hodonín, příspěvková organizace

Lipová alej 3756/21, 69503  Hodonín Ředitel: Mgr. Eva Schmidová

Privátní

Moravská střední škola s.r.o.

Pasteurova 935/8a, 77200  Olomouc Ředitel: Mgr. et Bc Jaroslava Spurná

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kladno, náměstí Edvarda Beneše 2353

náměstí Edvarda Beneše 2353, 27201  Kladno Ředitel: Mgr. Petr Paták, DiS.

Krajské

Střední odborná škola obchodu a služeb, Olomouc, Štursova 14

Štursova 14, 77900  Olomouc Ředitel: PhDr. Ladislav Pochyla

Krajské

Střední odborná škola obchodu, užitého umění a designu, Plzeň, Nerudova 33

Nerudova 33, 30100  Plzeň Ředitel: Mgr. Marie Klesová

Privátní

Střední průmyslová škola dopravní, a.s.

Plzeňská 298/217a, 15000  Praha 5 - Motol Ředitel: Ing. František Novotný

Krajské

Střední škola designu a umění, knižní kultury a ekonomiky Náhorní

U Měšťanských škol 525/1, 18200  Praha 8 Ředitel: Ing. Hana Pavelková

Krajské

Střední škola gastronomie a obchodu Zlín

Štefánikova 3015, 76142  Zlín Ředitel: Mgr. Ivan Kovář

Krajské

Střední škola obchodní

Belgická 29, 12000  Praha 2 Ředitel: Ing. Ivo Krajíček

Privátní

Střední škola obchodní a služeb SČMSD, Polička, s.r.o.

nám. Bohuslava Martinů 95, 57201  Polička Ředitel: Ing. Marcela Mrázová

Krajské

Střední škola obchodní, Kolín IV, Havlíčkova 42

Havlíčkova 42, 28002  Kolín IV Ředitel: Mgr. Zdeňka Pavlíková

Krajské

Střední škola obchodu a služeb, Teplice, příspěvková organizace

Fráni Šrámka 1350/1, 41501  Teplice Ředitel: Ing. Mgr. Pešek Zdeněk MBA

Krajské

Střední škola podnikání a gastronomie

Za Černým mostem 3/362, 19800  Praha 9 Ředitel: Ing. Zdeňka Matoušová

Krajské

Střední škola řemesel, Šumperk

Gen. Krátkého 30, 78701  Šumperk Ředitel: Mgr. Irena Jonová

Krajské

Střední škola služeb a podnikání, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace

Příčná 1108/1, 70800  Ostrava - Poruba Ředitel: Mgr. Pavel Chrenka

Krajské

Mateřská škola, základní škola a střední škola Gellnerka Brno, příspěvková organizace

Gellnerova 1, 63700  Brno Ředitel: Mgr. Hana Abbodová

Krajské

Obchodní akademie a Střední odborná škola generála Františka Fajtla, Louny, příspěvková organizace

Osvoboditelů 380, 44058  Louny Ředitel: Mgr. Simona Vágnerová

Krajské

Obchodní akademie Dr. Albína Bráfa, Hotelová škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Třebíč

Sirotčí 4, 67401  Třebíč Ředitel: Mgr. Kamil Novák

Krajské

Obchodní akademie, Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Střední odborná škola služeb a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Jihlava

Karoliny Světlé 2, 58601  Jihlava Ředitel: Mgr. Libor Fasora

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Beroun - Hlinky, Okružní 1404

Okružní 1404, 26673  Beroun - Hlinky Ředitel: Mgr. Eva Jakubová

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Neratovice, Školní 664

Školní 664, 27711  Neratovice Ředitel: Ing. Marcela Hrejsová

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Písek, Komenského 86

Komenského 86, 39701  Písek Ředitel: Ing. Zuzana Sýbková

Krajské

Střední odborná škola Prostějov

nám. Edmunda Husserla 30/1, 79601  Prostějov Ředitel: Mgr. Milada Dosedělová

Krajské

Střední odborná škola technická a zahradnická, Lovosice, příspěvková organizace

Osvoboditelů 2, 41034  Lovosice Ředitel: Mgr. Jaromíra Venclíčková

BUDOVA_VS_146549
Krajské

Střední odborná škola, Litvínov-Hamr, příspěvková organizace

Mládežnická 236, 43542  Litvínov - Hamr Ředitel: Ing. Jitka Francírková

Privátní

Střední odborné učiliště DAKOL, s. r. o.

Petrovice u Karviné 570, 73572  Petrovice u Karviné Ředitel: Mgr. Vladimír Kolder

Krajské

Střední odborné učiliště, Liběchov, Boží Voda 230

Boží Voda 230, 27721  Liběchov Ředitel: Ing. Bc. Vít Faltejsek

Privátní

Střední škola a Vyšší odborná škola tradičních řemesel s.r.o.

Střední 59, 60200  Brno Ředitel: Ing. Radmila Sosnová

Krajské

Střední škola gastronomická a technická Žamberk

Zámecká 1, 56401  Žamberk Ředitel: PhDr. Zuzana Pecháčková

Privátní

Střední škola informatiky a cestovního ruchu SČMSD Humpolec, s.r.o.

Hradská 276, 39601  Humpolec Ředitel: Ing. Olga Krankusová

Privátní

Střední škola Kateřinky - Liberec, s.r.o.

Horská 167, 46014  Liberec 17 Ředitel: Mgr. Václav Tichý

Privátní

Střední škola obchodní a služeb SČMSD, Žďár nad Sázavou, s.r.o.

Komenského 10, 59101  Žďár nad Sázavou 3 Ředitel: Mgr. Zdeněk Musil

Krajské

Střední škola průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště

Jiřího z Poděbrad 949, 68601  Uherské Hradiště Ředitel: Ing. Jaroslav Zatloukal

Krajské

Střední škola řemesel a služeb Moravské Budějovice

Tovačovského sady 79, 67602  Moravské Budějovice Ředitel: Ing. Jaroslav Doležal

Krajské

Střední škola řemesel a služeb, Děčín IV, Ruská 147, příspěvková organizace

Ruská 147, 40502  Děčín IV Ředitel: Mgr. Tomáš Daněk

Krajské

Střední škola řemesel a služeb, Jablonec nad Nisou, Smetanova 66, příspěvková organizace

Smetanova 66, 46601  Jablonec nad Nisou Ředitel: Mgr. Martin Kubáč

Krajské

Střední škola služeb, obchodu a gastronomie

Velká 3, 50341  Hradec Králové Ředitel: Mgr. Alena Kloučková

Krajské

Střední škola stravování a služeb Karlovy Vary, příspěvková organizace

Ondřejská 1122/56, 36021  Karlovy Vary Ředitel: RNDr. Jiří Neumann

BUDOVA_VS_146547
Krajské

Střední škola technická, Most, příspěvková organizace

Dělnická 21, 43401  Most Ředitel: Ing. Radmila Krastenicsová

Krajské

Střední škola techniky a služeb, Karviná, příspěvková organizace

tř. Osvobození 60/1111, 73506  Karviná - Nové Město Ředitel: Mgr. Yvetta Kałužová

Krajské

Střední škola živnostenská Sokolov, příspěvková organizace

Žákovská 716, 35601  Sokolov Ředitel: Mgr. Ilona Medunová

Krajské

Střední škola, Rokycany, Jeřabinová 96/III

Jeřabinová 96/III, 33701  Rokycany Ředitel: Ing. Irena Vostrá

Krajské

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola prof. V. Vejdovského Olomouc - Hejčín

Tomkova 42/411, 77900  Olomouc Ředitel: PaedDr. Mgr. Dan Blaha

Krajské

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Rychnov nad Kněžnou, U Stadionu 1166

U Stadionu 1166, 51601  Rychnov nad Kněžnou Ředitel: Mgr. Bc. Dana HAVRANOVÁ, MBA

BUDOVA_VS_180896
Krajské

Akademie Světlá nad Sázavou, střední škola a vyšší odborná škola

Sázavská 547, 58291  Světlá nad Sázavou Ředitel: Ing. Martin Kubín

Krajské

Albrechtova střední škola, Český Těšín, příspěvková organizace

Tyršova 611/2, 73701  Český Těšín Ředitel: Mgr. Cieslar Pavel, MBA

Privátní

EDUCA - Střední odborná škola, s.r.o.

B. Martinů 1994, 74101  Nový Jičín Ředitel: Mgr. Aleš Medek

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany, příspěvková organizace

Kpt. Jaroše 862, 44101  Podbořany Ředitel: Ing. Bc. Jiří Marhold

Krajské

Hotelová škola Mariánské Lázně, příspěvková organizace

Komenského 449/2, 35301  Mariánské Lázně Ředitel: Ing. Jiří Chum

Krajské

Integrovaná střední škola hotelového provozu, obchodu a služeb, Příbram, Gen. R. Tesaříka 114

Gen. R. Tesaříka 114, 26101  Příbram Ředitel: Ing. Marcela Hodková

Krajské

Integrovaná střední škola Cheb, příspěvková organizace

Obrněné brigády 2258/6, 35002  Cheb Ředitel: Mgr. Bc. Tomáš Mašek

Privátní

LITEGRA - Střední škola a Mateřská škola, o.p.s.

Žitenická 1365/18, 41201  Litoměřice Ředitel: Mgr. Radek Šrejbr

Krajské

Masarykova střední škola Letovice, příspěvková organizace

Tyršova 500/6, 67961  Letovice Ředitel: Ing. Helena Marešová

Krajské

Obchodní akademie, Hotelová škola a Střední odborná škola, Turnov, Zborovská 519, příspěvková organizace

Zborovská 519, 51101  Turnov Ředitel: Ing. Eva Antošová

Krajské

Odborná škola výroby a služeb, Plzeň, Vejprnická 56

Vejprnická 56, 31800  Plzeň Ředitel: Mgr. Bc. Hana Krýslová

Krajské

Odborné učiliště a Praktická škola, Hlučín, příspěvková organizace

ČSA 336/4a, 74801  Hlučín Ředitel: Mgr. Jindřich Honzík

Krajské

Odborné učiliště a Praktická škola, Mohelnice, Vodní 27

Vodní 27, 78985  Mohelnice Ředitel: Mgr. Jiří Coufal

Krajské

Odborné učiliště a Základní škola Holešov

Nádražní 525/1, 76901  Holešov Ředitel: Ing. Stanislava Horáková

Krajské

Odborné učiliště a Základní škola, Křenovice

Křenovice 8, 75201  Kojetín Ředitel: Mgr. Josef Plesník

Krajské

Odborné učiliště Cvrčovice, příspěvková organizace

Cvrčovice 131, 69123  Cvrčovice Ředitel: RNDr. Milada Kussak Hőklová

Krajské

Odborné učiliště Chroustovice, Zámek 1

Zámek 1, 53863  Chroustovice Ředitel: Ing. Jaroslav Bálek

Krajské

Odborné učiliště Kelč

náměstí Osvoboditelů 1, 75643  Kelč Ředitel: Mgr. Renata Ryšková

Krajské

Odborné učiliště Vyšehrad

Vratislavova 6, 12800  Praha 2 Ředitel: Mgr. Josef Filip

Krajské

Odborné učiliště, Praktická škola, Základní škola a Mateřská škola Příbram IV, příspěvková organizace

Pod Šachtami 335, 26102  Příbram IV Ředitel: Mgr. Pavel Bartl

Privátní

ORBIS, Mateřská škola, Základní škola a Střední škola, s.r.o.

nám. T. G. Masaryka 1279, 76001  Zlín Ředitel: Mgr. Kateřina Blaha Hlavňovská

Privátní

Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s.

náměstí Jana z Dražic 169, 41301  Roudnice nad Labem Ředitel: Mgr. Richard Červený

Privátní

Soukromá střední odborná škola a Soukromé střední odborné učiliště BEAN, s.r.o.

Českobrodská 362/32a, 19000  Praha 9 Ředitel: Ing. Yvona Šorejsová

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště dopravní Čáslav, příspěvková organizace

Aug. Sedláčka 1145, 28601  Čáslav Ředitel: Ing. Bc. Luděk Fišera

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Chrudim, Čáslavská 205

Čáslavská 205, 53701  Chrudim Ředitel: Mgr. Jaroslav Kořínek

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hněvkovice 865

Hněvkovice 865, 37501  Týn nad Vltavou Ředitel: Ing. Jiří Plaňanský

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Jindřichův Hradec, Jáchymova 478

Jáchymova 478, 37743  Jindřichův Hradec Ředitel: Mgr. Karel Chalupa

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kaplice, Pohorská 86

Pohorská 86, 38241  Kaplice Ředitel: PhDr. Zdeňka Lovčí

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Městec Králové, T. G. Masaryka 4

T. G. Masaryka 4, 28903  Městec Králové Ředitel: Mgr. Bc. Hana Podzimková

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Mladá Boleslav, Jičínská 762

Jičínská 762, 29301  Mladá Boleslav Ředitel: RNDr. Jiří Šlégl

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Nymburk, V Kolonii 1804

V Kolonii 1804, 28802  Nymburk Ředitel: Ing. Jiří Hubálek

Privátní

Střední odborná škola Čelákovice s.r.o.

U Učiliště 1379, 25088  Čelákovice Ředitel: Ing. Ivana Němečková

Obecní

Střední odborná škola Jana Tiraye Velká Bíteš, příspěvková organizace

Tyršova 239, 59501  Velká Bíteš Ředitel: Ing. Josef Chytka

Krajské

Střední odborná škola Jarov

Učňovská 100/1, 19000  Praha 9 Ředitel: Mgr. Miloslav Janeček

Krajské

Střední odborná škola Litovel, Komenského 677

Komenského 677, 78401  Litovel Ředitel: Mgr. Pavel Skácel

Krajské

Střední odborná škola zdravotnická a Střední odborné učiliště, Český Krumlov, Tavírna 342

Tavírna 342, 38101  Český Krumlov Ředitel: Mgr. Martina Kokořová

Krajské

Střední odborná škola Znojmo, Dvořákova, příspěvková organizace

Dvořákova 1549/19, 66902  Znojmo Ředitel: Ing. Josef Brouček

Krajské

Střední odborná škola, Bruntál, příspěvková organizace

Krnovská 998/9, 79201  Bruntál Ředitel: PaedDr. Eva Nedomlelová

Krajské

Střední odborné učiliště a Praktická škola Kladno - Vrapice, příspěvková organizace

Vrapická 53, 27203  Kladno - Vrapice Ředitel: Mgr. Ivana Sedláková

Privátní

Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Znojmo, s.r.o.

Přímětická 1812/50, 66941  Znojmo Ředitel: Mgr. Libor Hanzal

Privátní

Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Žatec, s.r.o.

Hošťálkovo náměstí 132, 43801  Žatec Ředitel: Mgr. et Mgr. Stanislava Sajdlová

Krajské

Střední odborné učiliště Slaný, příspěvková organizace

Hlaváčkovo nám. 673, 27401  Slaný Ředitel: Ing. Jaroslava Cvrčková

Krajské

Střední odborné učiliště stavební, Benešov, Jana Nohy 1302

Jana Nohy 1302, 25601  Benešov Ředitel: PaedDr. Zlata Budayová

Krajské

Střední odborné učiliště Svitavy

Nádražní 1083/8, 56802  Svitavy Ředitel: Ing. Leoš Říha

Krajské

Střední odborné učiliště, Čáslav, Žižkovo nám. 75

Žižkovo náměstí 75, 28601  Čáslav Ředitel: Ing. Bc. Irena Andrová

Krajské

Střední odborné učiliště, Domažlice, Prokopa Velikého 640

Prokopa Velikého 640, 34401  Domažlice Ředitel: Mgr. Zdeňka Buršíková

Krajské

Střední odborné učiliště, Lišov, tř. 5. května 3

tř. 5. května 3, 37372  Lišov Ředitel: Mgr. Dalibor Benýšek

Krajské

Střední pedagogická škola a Střední odborná škola služeb Mladá Boleslav, příspěvková organizace

Na Karmeli 206, 293 80  Mladá Boleslav Ředitel: Mgr. Štefan Klíma

Zvolte stranu: 1-100 | 101-151