Střední školy hotelnictví, turismus, gastronomie

Privátní

Soukromá střední škola gastronomie s.r.o.

Svídnická 1a/599, 18000  Praha 8 - Bohnice Ředitel: PaedDr. Tamara Kobyláková

Privátní

AHOL - Střední škola gastronomie, turismu a lázeňství

Dušní 1106/8, 70300  Ostrava - Vítkovice Ředitel: Mgr. Miriam Lacinová

Privátní

Gymnázium International a střední odborná škola, s.r.o.

Laudova 1024/10, 16300  Praha 6 Ředitel: Mgr. Andriana Andrus, Csc.

Krajské

Hotelová škola, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace

Mariánská 252, 74401  Frenštát pod Radhoštěm Ředitel: RNDr. Ivo Herman

Krajské

Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí

Palackého 49, 75701  Valašské Meziříčí Ředitel: Mgr. Petr Pavlůsek

Krajské

Obchodní akademie a Střední odborná škola cestovního ruchu Choceň

T. G. Masaryka 1000, 56536  Choceň Ředitel: Mgr. Jaroslav Studnička

Privátní

Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o.

Vrbova 1233, 14700  Praha 4 - Braník Ředitel: PhDr. Karel Vratišovský, MBA

Privátní

Střední škola hotelnictví a gastronomie SČMSD Praha, s.r.o.

Slavětínská 82, 19014  Praha 9 - Klánovice Ředitel: Mgr. Miloš Procházka

Krajské

Střední škola obchodu, řemesel, služeb a Základní škola Ústí nad Labem, příspěvková organizace

Keplerova 7, 40007  Ústí nad Labem Ředitel: Mgr. Pavel Caitaml

Krajské

Střední škola společného stravování, Ostrava - Hrabůvka, příspěvková organizace

Krakovská 1095, 70030  Ostrava - Hrabůvka Ředitel: Mgr. Ivana Matulová

Krajské

Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod

Bratříků 851, 58001  Havlíčkův Brod Ředitel: Mgr. Jiří Forman

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Beroun - Hlinky, Okružní 1404

Okružní 1404, 26673  Beroun - Hlinky Ředitel: Mgr. Eva Jakubová

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35

Horky nad Jizerou 35, 29473  Brodce nad Jizerou Ředitel: Ing. Vratislav Morava

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Vlašim, Zámek 1

Zámek 1, 25801  Vlašim Ředitel: Ing. Vladislav Novotný

Privátní

Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Žatec, s.r.o.

Hošťálkovo náměstí 132, 43801  Žatec Ředitel: Mgr. et Mgr. Stanislava Sajdlová

Krajské

Střední odborné učiliště společného stravování, Poděbrady, Dr. Beneše 413/II

Dr. Beneše 413/II, 29001  Poděbrady Ředitel: Ing. Helena Klimešová

BUDOVA_VS_146208
Krajské

Střední průmyslová škola a Střední odborná škola gastronomie a služeb, Most, příspěvková organizace

Jana Palacha 711/2, 43401  Most Ředitel: Ing. Ivana Hermannová

Krajské

Střední škola a Vyšší odborná škola cestovního ruchu, České Budějovice, Senovážné náměstí 12

Senovážné náměstí 12, 37001  České Budějovice Ředitel: Mgr. Zdeňka Erhartová

Krajské

Střední škola Brno, Charbulova, příspěvková organizace

Charbulova 106, 61800  Brno Ředitel: RNDr. Jana Marková

Krajské

Střední škola gastronomie a obchodu Zlín

Štefánikova 3015, 76142  Zlín Ředitel: Mgr. Ivan Kovář

Krajské

Střední škola gastronomie a služeb, Liberec, Dvorská 447/29, příspěvková organizace

Dvorská 447/29, 46005  Liberec V Ředitel: Ing. Zdeněk Šlaich

Krajské

Střední škola gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec, příspěvková organizace

náměstí Svobody 318, 69681  Bzenec Ředitel: Mgr. Libor Marčík

Krajské

Střední škola gastronomie, oděvnictví a služeb, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

tř. T. G. Masaryka 451, 73801  Frýdek-Místek Ředitel: PhDr. Mgr. Ing. Lukáš Smutný, MBA, MSc., Ing.Paed.IGIP

Privátní

Střední škola hotelnictví, gastronomie a služeb SČMSD Šilheřovice, s.r.o.

Dolní 356, 74715  Šilheřovice Ředitel: Ing. Marie Měchová

Krajské

Střední škola hotelová a služeb Kroměříž

Na Lindovce 1463, 76701  Kroměříž Ředitel: Mgr. Ivana Hašová

Krajské

Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace

Pražská 702, 43001  Chomutov Ředitel: Ing. Jiří Mladý

Krajské

Střední škola techniky a služeb, Karviná, příspěvková organizace

tř. Osvobození 60/1111, 73506  Karviná - Nové Město Ředitel: Mgr. Yvetta Kałužová

Krajské

Střední škola, Lomnice nad Popelkou, Antala Staška 213, příspěvková organizace

Antala Staška 213, 51251  Lomnice nad Popelkou Ředitel: Mgr. Václav Šimůnek

Státní

Střední škola, základní škola a mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Holečkova 4

Holečkova 4, 15000  Praha 5 Ředitel: Mgr. Václav Chmelíř

Krajské

Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola, Varnsdorf, příspěvková organizace

Bratislavská 2166, 40747  Varnsdorf Ředitel: Ing. Bc. Petr Kotulič

Privátní

Akademie hotelnictví a cestovního ruchu - střední škola, s.r.o.

Nade Mží 1, 31800  Plzeň - Skvrňany Ředitel: Mgr. Jana Linhartová

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace

Komenského 7, 69216  Mikulov Ředitel: Mgr. Roman Pavlačka, Ph.D.

Krajské

Hotelová škola Mariánské Lázně, příspěvková organizace

Komenského 449/2, 35301  Mariánské Lázně Ředitel: Ing. Jiří Chum

Krajské

Hotelová škola Světlá a Střední odborná škola řemesel Velké Meziříčí

U Světlé 855/36, 59423  Velké Meziříčí Ředitel: Mgr. Marie Paľovová

Krajské

Hotelová škola, Plzeň, U Borského parku 3

U Borského parku 3, 30100  Plzeň Ředitel: Mgr. Miroslav Široký

Krajské

Integrovaná střední škola hotelového provozu, obchodu a služeb, Příbram, Gen. R. Tesaříka 114

Gen. R. Tesaříka 114, 26101  Příbram Ředitel: Ing. Marcela Hodková

Krajské

Integrovaná střední škola Cheb, příspěvková organizace

Obrněné brigády 2258/6, 35002  Cheb Ředitel: Mgr. Bc. Tomáš Mašek

Krajské

Integrovaná střední škola Moravská Třebová

Brněnská 1405, 57101  Moravská Třebová Ředitel: Ing. Miloš Mička

Krajské

Obchodní akademie Dr. Albína Bráfa, Hotelová škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Třebíč

Sirotčí 4, 67401  Třebíč Ředitel: Mgr. Kamil Novák

Krajské

Obchodní akademie, Hotelová škola a Střední odborná škola, Turnov, Zborovská 519, příspěvková organizace

Zborovská 519, 51101  Turnov Ředitel: Ing. Eva Antošová

Privátní

Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s.

náměstí Jana z Dražic 169, 41301  Roudnice nad Labem Ředitel: Mgr. Richard Červený

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Chrudim, Čáslavská 205

Čáslavská 205, 53701  Chrudim Ředitel: Mgr. Jaroslav Kořínek

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Neratovice, Školní 664

Školní 664, 27711  Neratovice Ředitel: Ing. Marcela Hrejsová

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Polička, Čs. armády 485

Čs. armády 485, 57201  Polička Ředitel: Mgr. Boris Preissler

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Praha - Čakovice

Ke Stadionu 623, 19600  Praha 9 - Čakovice Ředitel: Mgr. Věra Nováková

Krajské

Střední odborná škola Josefa Sousedíka Vsetín

Benátky 1779, 75501  Vsetín Ředitel: Mgr. Marek Wandrol

Krajské

Střední odborné učiliště a Praktická škola Kladno - Vrapice, příspěvková organizace

Vrapická 53, 27203  Kladno - Vrapice Ředitel: Mgr. Ivana Sedláková

Privátní

Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Znojmo, s.r.o.

Přímětická 1812/50, 66941  Znojmo Ředitel: Mgr. Libor Hanzal

Krajské

Střední odborné učiliště, Čáslav, Žižkovo nám. 75

Žižkovo náměstí 75, 28601  Čáslav Ředitel: Ing. Bc. Irena Andrová

Krajské

Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola,Opava, příspěvková organizace

Tyršova 867/34, 74695  Opava Ředitel: Mgr. Martin Ruský

Krajské

Střední škola hotelnictví, řemesel a gastronomie, Trutnov, příspěvková organizace

Volanovská 243, 54101  Trutnov Ředitel: Ing. Petra Jansová

Privátní

Střední škola Jeronýmova České Budějovice, s.r.o.

Jeronýmova 28/22, 37001  České Budějovice Ředitel: PhDr. Alena Švepešová

Privátní

Střední škola kosmetiky a hotelnictví BEAN, s.r.o.

Českobrodská 362/32a, 19000  Praha 9 Ředitel: Ing. Yvona Šorejsová

Privátní

Střední škola Pohoda s.r.o.

Na Vinici 2244, 41201  Litoměřice Ředitel: Mgr. Bc. Hana Simonová

Privátní

Střední škola služeb s.r.o.

Štěpnická 1156, 68606  Uherské Hradiště Ředitel: Ing. Miroslava Podivinská

Krajské

Střední škola stravování a služeb Karlovy Vary, příspěvková organizace

Ondřejská 1122/56, 36021  Karlovy Vary Ředitel: RNDr. Jiří Neumann

Privátní

Střední škola tradičních řemesel HERMÉS MB s.r.o.

Laurinova 1049, 29301  Mladá Boleslav Ředitel: Mgr. Milouš Kašpar

Krajské

Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy, Národních mučedníků 141

Národních mučedníků 141, 33901  Klatovy Ředitel: Ing. Vladislav Smolík

Krajské

Střední zdravotnická škola a Střední odborná škola, Česká Lípa, příspěvková organizace

28. října 2707, 47006  Česká Lípa Ředitel: Mgr. Hana Kubátová Ortová

Krajské

Agro-technická střední škola Bystřice nad Pernštejnem

Dr. Veselého 343, 59317  Bystřice nad Pernštejnem Ředitel: Mgr. Miroslav Novák

Privátní

Akademie SOUVIN, střední škola

Hlavní 245, 27307  Vinařice Ředitel: Bc. Daniel Černý, MBA

Krajské

Albrechtova střední škola, Český Těšín, příspěvková organizace

Tyršova 611/2, 73701  Český Těšín Ředitel: Mgr. Cieslar Pavel, MBA

Privátní

Bohemia - Hotelová škola a Střední pedagogická škola a Základní škola s.r.o.

Víta Nejedlého 482, 531 01  Chrudim III Ředitel: Mgr. Jaromír Pecina

Krajské

Hotelová škola a Gymnázium Radlická

Radlická 591/115, 15800  Praha 5 Ředitel: Ing. Milan Novotný

Krajské

Hotelová škola Vincenze Priessnitze a Obchodní akademie Jeseník

Dukelská 680, 79001  Jeseník Ředitel: Mgr. Petr Procházka

Krajské

Hotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola, Teplice, Benešovo náměstí 1, příspěvková organizace

Benešovo náměstí 1/604, 41549  Teplice Ředitel: Mgr. Jiří Nekuda

Krajské

Integrovaná střední škola Rakovník, příspěvková organizace

Lubenská 2309, 26901  Rakovník II Ředitel: Mgr. Karel Mencl

Krajské

Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace

Tyršova 479, 68415  Slavkov u Brna Ředitel: Mgr. Vladislava Kulhánková

BUDOVA_VS_146104
Privátní

Labská střední odborná škola a Střední odborné učiliště Pardubice, s. r. o.

U Josefa 118, 53009  Pardubice Ředitel: Ing. Radmila Kozohorská

Privátní

Moravská střední škola s.r.o.

Pasteurova 935/8a, 77200  Olomouc Ředitel: Mgr. et Bc Jaroslava Spurná

Krajské

Odborné učiliště Vyšehrad

Vratislavova 6, 12800  Praha 2 Ředitel: Mgr. Josef Filip

Krajské

Odborné učiliště, Praktická škola, Základní škola a Mateřská škola Příbram IV, příspěvková organizace

Pod Šachtami 335, 26102  Příbram IV Ředitel: Mgr. Pavel Bartl

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště řemesel, Kutná Hora, Čáslavská 202

Čáslavská 202, 28401  Kutná Hora Ředitel: Ing. Josef Vavřinec

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hněvkovice 865

Hněvkovice 865, 37501  Týn nad Vltavou Ředitel: Ing. Jiří Plaňanský

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kladno, náměstí Edvarda Beneše 2353

náměstí Edvarda Beneše 2353, 27201  Kladno Ředitel: Mgr. Petr Paták, DiS.

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Městec Králové, T. G. Masaryka 4

T. G. Masaryka 4, 28903  Městec Králové Ředitel: Mgr. Bc. Hana Podzimková

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Milevsko, Čs. armády 777

Čs. armády 777, 39901  Milevsko Ředitel: Mgr. Václav Kašpar

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Písek, Komenského 86

Komenského 86, 39701  Písek Ředitel: Ing. Zuzana Sýbková

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Sušice, U Kapličky 761

U Kapličky 761, 34201  Sušice Ředitel: Ing. Jaromír Kolář

Krajské

Střední odborná škola a Základní škola, Město Albrechtice, příspěvková organizace

Nemocniční 117/11, 79395  Město Albrechtice Ředitel: Ing. Lenka Metzlová

Krajské

Střední odborná škola Luhačovice

Masarykova 101, 76326  Luhačovice Ředitel: PaedDr. Karel Milička

Privátní

Střední odborná škola managementu a práva, s.r.o.

Macharova 1376, 28002  Kolín Ředitel: JUDr. Emil Ščuka

Krajské

Střední odborná škola obchodu a služeb, Olomouc, Štursova 14

Štursova 14, 77900  Olomouc Ředitel: PhDr. Ladislav Pochyla

Privátní

Střední odborná škola Třineckých železáren

Lánská 132, 73961  Třinec - Kanada Ředitel: Mgr. Aleš Adamus

Krajské

Střední odborná škola, Bruntál, příspěvková organizace

Krnovská 998/9, 79201  Bruntál Ředitel: PaedDr. Eva Nedomlelová

Krajské

Střední odborná škola, Střední odborné učiliště a Základní škola Třešť

K Valše 1251/38, 58921  Třešť Ředitel: Mgr., Ing. Karel Matějů

Krajské

Střední odborné učiliště Slaný, příspěvková organizace

Hlaváčkovo nám. 673, 27401  Slaný Ředitel: Ing. Jaroslava Cvrčková

Obecní

Střední odborné učiliště služeb Vodňany, Zeyerovy sady 43/II

Zeyerovy sady 43/II, 38901  Vodňany Ředitel: Mgr. Pavel Kotál

Krajské

Střední odborné učiliště Valašské Klobouky

Brumovská 456, 76601  Valašské Klobouky Ředitel: Mgr. Pavel Hrabina

Krajské

Střední odborné učiliště zemědělské a služeb, Dačice, nám. Republiky 86

nám. Republiky 86/V, 38001  Dačice Ředitel: Mgr. Radek Hillay

Krajské

Střední odborné učiliště, Domažlice, Prokopa Velikého 640

Prokopa Velikého 640, 34401  Domažlice Ředitel: Mgr. Zdeňka Buršíková

Krajské

Střední průmyslová škola a Střední odborná škola, Dvůr Králové nad Labem, příspěvková organizace

E. Krásnohorské 2069, 54401  Dvůr Králové nad Labem Ředitel: Mgr. et Mgr. Petr Vojtěch

Krajské

Střední škola a základní škola Žamberk

Tyršova 214, 56401  Žamberk Ředitel: Mgr. Věra Říčařová

Krajské

Střední škola a Základní škola, Havířov-Šumbark, příspěvková organizace

Školní 2, 73601  Havířov - Šumbark Ředitel: Mgr. Vojtěch Kolařík

Krajské

Střední škola a Základní škola, Oselce

Oselce 1, 33546  Oselce Ředitel: Ing. Václav Bumbička

Krajské

Střední škola a Základní škola, Vimperk, Nerudova 267

Nerudova 267, 38501  Vimperk Ředitel: Ing. Lubomír Pichler

Privátní

Střední škola cestovního ruchu a gastronomie, s.r.o.

Masarykova 12, 67801  Blansko Ředitel: Mgr. Marta Truhlářová

Privátní

Střední škola cestovního ruchu a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o.

U Kantorka 406, 75661  Rožnov pod Radhoštěm Ředitel: Ing. Jolana S. Marcondes

Krajské

Střední škola dopravy, obchodu a služeb Moravský Krumlov, příspěvková organizace

nám. Klášterní 127, 67201  Moravský Krumlov Ředitel: Ing. Jiří Psota

Krajské

Střední škola gastronomická a technická Žamberk

Zámecká 1, 56401  Žamberk Ředitel: PhDr. Zuzana Pecháčková

Zvolte stranu: 1-100 | 101-200 | 201-243