Střední školy stavebnictví, geodézie

Krajské

Střední odborná škola Jarov

Učňovská 100/1, 19000  Praha 9 Ředitel: Mgr. Miloslav Janeček

Privátní

Střední škola stavební a podnikatelská s.r.o.

Štěpánovská 23, 78335  Olomouc - Chomoutov Ředitel: v z. Ing. Jitka KLOSOVÁ

Krajské

Akademie řemesel Praha - Střední škola technická

Zelený pruh 1294/52, 14708  Praha 4 - Krč Ředitel: Ing. Drahoslav Matonoha

Krajské

Střední průmyslová škola stavební Pardubice

Sokolovská 150, 53354  Rybitví Ředitel: Mgr. Bc. Renata Petružálková

Krajské

Střední škola stavební a dřevozpracující, Ostrava, příspěvková organizace

U Studia 33/2654, 70030  Ostrava - Zábřeh Ředitel: Ing. Jan Štursa

Krajské

Střední průmyslová škola stavební a Střední odborná škola stavební a technická, Ústí nad Labem, příspěvková organizace

Čelakovského 5, 40007  Ústí nad Labem Ředitel: PhDr. Mgr. Vítězslav Štefl, Ph.D.

Krajské

Střední škola polytechnická, České Budějovice, Nerudova 59

Nerudova 59, 37004  České Budějovice Ředitel: Ing. Luboš Kubát

Krajské

Střední škola stavební Třebíč

Kubišova 1214/9, 67401  Třebíč Ředitel: Ing. Jiří Kurka

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Písek, Komenského 86

Komenského 86, 39701  Písek Ředitel: Ing. Zuzana Sýbková

Krajské

Střední odborné učiliště stavební, Plzeň, Borská 55

Borská 55, 30100  Plzeň Ředitel: Mgr. Miloslav Šteffek

BUDOVA_VS_146009
Krajské

Střední škola polytechnická, Olomouc, Rooseveltova 79

Rooseveltova 79, 77900  Olomouc Ředitel: Ing. Aleš Jurečka

Krajské

Střední škola řemesel, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Pionýrů 2069, 73801  Frýdek-Místek Ředitel: Mgr. Petr Solich

Krajské

Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy, příspěvková organizace

Pražská 636/38b, 64200  Brno - Bosonohy Ředitel: Ing. Bc. Jiří Košťál

Krajské

Střední průmyslová škola stavební Valašské Meziříčí

Máchova 628, 75701  Valašské Meziříčí Ředitel: Ing. Jindra Mikuláštíková, MBA

Krajské

Střední škola polytechnická Kyjov, příspěvková organizace

Havlíčkova 1223/17, 69737  Kyjov Ředitel: RNDr. Petr Koiš Ph.D.

Krajské

Střední škola stavební Jihlava

Žižkova 20, 58601  Jihlava Ředitel: PhDr. Pavel Toman

Krajské

Integrovaná střední škola technická a ekonomická Sokolov, příspěvková organizace

Jednoty 1620, 35601  Sokolov Ředitel: Mgr. Pavel Janus

Krajské

Obchodní akademie a Střední odborná škola generála Františka Fajtla, Louny, příspěvková organizace

Osvoboditelů 380, 44058  Louny Ředitel: Mgr. Simona Vágnerová

Privátní

Střední odborné učiliště a Středisko praktického vyučování stavební s.r.o.

Zádveřice 5, 76312  Zádveřice-Raková Ředitel: Ing. Josef Kůra

Krajské

Střední odborné učiliště Uherský Brod

Svatopluka Čecha 1110, 68801  Uherský Brod Ředitel: Ing. Jiří Polanský

Krajské

Střední škola technická, Přerov, Kouřílkova 8

Kouřílkova 8, 75002  Přerov Ředitel: Mgr. František Šober

Krajské

Střední škola technických oborů, Havířov - Šumbark, Lidická 1a/600, příspěvková organizace

Lidická 600/1a, 73601  Havířov-Šumbark Ředitel: Mgr. Jaroslav Knopp, MBA

Krajské

Integrovaná střední škola Moravská Třebová

Brněnská 1405, 57101  Moravská Třebová Ředitel: Ing. Miloš Mička

Privátní

Soukromá střední odborná škola a Soukromé střední odborné učiliště BEAN, s.r.o.

Českobrodská 362/32a, 19000  Praha 9 Ředitel: Ing. Yvona Šorejsová

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec Králové, Vocelova 1338

Vocelova 1338, 50002  Hradec Králové Ředitel: Ing. Vladislav Košťál

Krajské

Střední odborná škola stavební a Střední odborné učiliště stavební, Kolín II, Pražská 112

Pražská 112, 28002  Kolín II Ředitel: Mgr. Jindřich Synek

Krajské

Střední odborná škola stavební Karlovy Vary, příspěvková organizace

nám. K. Sabiny 159/16,, 36001  Karlovy Vary Ředitel: Mgr. Michal Vachovec

Krajské

Střední odborné učiliště a Praktická škola Kladno - Vrapice, příspěvková organizace

Vrapická 53, 27203  Kladno - Vrapice Ředitel: Mgr. Ivana Sedláková

Krajské

Střední odborné učiliště stavební, Benešov, Jana Nohy 1302

Jana Nohy 1302, 25601  Benešov Ředitel: PaedDr. Zlata Budayová

Krajské

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie arch. Jana Letzela, Náchod, příspěvková organizace

Pražská 931, 54701  Náchod Ředitel: RNDr. Věra Svatošová

Krajské

Střední průmyslová škola stavební akademika Stanislava Bechyně, Havlíčkův Brod, Jihlavská 628

Jihlavská 628, 58001  Havlíčkův Brod Ředitel: Ing. Josef Charamza

Krajské

Střední škola a Základní škola, Vimperk, Nerudova 267

Nerudova 267, 38501  Vimperk Ředitel: Ing. Lubomír Pichler

Krajské

Střední škola lodní dopravy a technických řemesel, Děčín VI, příspěvková organizace

Dělnická 15, 40502  Děčín VI Ředitel: Mgr. Bc. Jana Férová

Krajské

Střední škola polytechnická Brno, Jílová, příspěvková organizace

Jílová 164/36g, 63900  Brno Ředitel: Ing. Vladimír Bohdálek

Krajské

Střední škola polytechnická Vyškov, příspěvková organizace

Sochorova 552/15, 68201  Vyškov Ředitel: RNDr. Petr Hájek

Krajské

Střední škola řemesel, Šumperk

Gen. Krátkého 30, 78701  Šumperk Ředitel: Mgr. Irena Jonová

Krajské

Střední škola stavební Vysoké Mýto

Komenského 1, 56619  Vysoké Mýto Ředitel: Ing. Jiří Skalický

Krajské

Střední škola strojní, stavební a dopravní, Liberec, příspěvková organizace

Ještědská 358/106, 46008  Liberec Ředitel: Ing. Josef Janeček

Krajské

Střední škola technická a zemědělská, Nový Jičín, příspěvková organizace

U Jezu 7, 74101  Nový Jičín Ředitel: Mgr. Barbora Bezunková

BUDOVA_VS_146547
Krajské

Střední škola technická, Most, příspěvková organizace

Dělnická 21, 43401  Most Ředitel: Ing. Radmila Krastenicsová

Krajské

Střední škola, Semily, příspěvková organizace

28. října 607, 51301  Semily Ředitel: Ing. Bc. Petr Holubička

Krajské

Švehlova střední škola polytechnická Prostějov

nám. Spojenců 2555/17, 79601  Prostějov Ředitel: Ing. Radomil Poles

Krajské

Hotelová škola Světlá a Střední odborná škola řemesel Velké Meziříčí

U Světlé 855/36, 59423  Velké Meziříčí Ředitel: Mgr. Marie Paľovová

Krajské

Integrovaná střední škola Cheb, příspěvková organizace

Obrněné brigády 2258/6, 35002  Cheb Ředitel: Mgr. Bc. Tomáš Mašek

Krajské

Střední odborná škola Josefa Sousedíka Vsetín

Benátky 1779, 75501  Vsetín Ředitel: Mgr. Marek Wandrol

Krajské

Střední odborná škola zdravotnická a Střední odborné učiliště, Český Krumlov, Tavírna 342

Tavírna 342, 38101  Český Krumlov Ředitel: Mgr. Martina Kokořová

Krajské

Střední odborná škola, Bruntál, příspěvková organizace

Krnovská 998/9, 79201  Bruntál Ředitel: PaedDr. Eva Nedomlelová

Privátní

Střední odborné učiliště DAKOL, s. r. o.

Petrovice u Karviné 570, 73572  Petrovice u Karviné Ředitel: Mgr. Vladimír Kolder

Krajské

Střední odborné učiliště plynárenské Pardubice

Poděbradská 93, 53009  Pardubice Ředitel: Mgr. Martin Valenta

Krajské

Střední odborné učiliště stavební, Opava, příspěvková organizace

Boženy Němcové 2309/22, 74601  Opava Ředitel: Mgr. Miroslav Weisz

Krajské

Střední průmyslová škola Jeseník

Dukelská 1240/27, 79001  Jeseník Ředitel: Mgr. Jiří Viterna

Krajské

Střední průmyslová škola strojní a stavební, Tábor, Komenského 1670

Komenského 1670, 39041  Tábor Ředitel: Ing. Marcel Gause

Privátní

Střední škola a Vyšší odborná škola tradičních řemesel s.r.o.

Střední 59, 60200  Brno Ředitel: Ing. Radmila Sosnová

Krajské

Střední škola a Základní škola, Havířov-Šumbark, příspěvková organizace

Školní 2, 73601  Havířov - Šumbark Ředitel: Mgr. Vojtěch Kolařík

Privátní

Střední škola řemesel a služeb Pardubice, s.r.o.

Ke Kobelnici 110, 53301  Pardubice - Černá za Bory Ředitel: Ing. Milan Randák

Krajské

Střední škola stavební a strojní, Teplice, příspěvková organizace

Fráni Šrámka 1350/1, 41501  Teplice Ředitel: Mgr. Aleš Frýdl

Krajské

Střední škola technická Znojmo, příspěvková organizace

Uhelná 6, 66902  Znojmo Ředitel: Mgr. Jiří Vojtěch

Krajské

Gymnázium a Střední průmyslová škola, Duchcov, příspěvková organizace

Masarykova 909/12, 41941  Duchcov Ředitel: Mgr. Hana Kutáková, MBA

Krajské

Odborné učiliště a Praktická škola Brno, příspěvková organizace

Lomená 530/44, 61700  Brno Ředitel: Ing. Ladislav Hochman

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště řemesel, Kutná Hora, Čáslavská 202

Čáslavská 202, 28401  Kutná Hora Ředitel: Ing. Josef Vavřinec

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Beroun - Hlinky, Okružní 1404

Okružní 1404, 26673  Beroun - Hlinky Ředitel: Mgr. Eva Jakubová

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Mladá Boleslav, Jičínská 762

Jičínská 762, 29301  Mladá Boleslav Ředitel: RNDr. Jiří Šlégl

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Roudnice nad Labem, Neklanova 1806, příspěvková organizace

Neklanova 1806, 41301  Roudnice nad Labem Ředitel: Mgr. Helena Všetečková Ph.D.

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Sušice, U Kapličky 761

U Kapličky 761, 34201  Sušice Ředitel: Ing. Jaromír Kolář

Krajské

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace

Na Průhoně 4800, 43011  Chomutov Ředitel: Ing. Lenka Demjanová

Krajské

Střední odborná škola Nové Město na Moravě

Bělisko 295, 59231  Nové Město na Moravě Ředitel: Mgr. Jan Petr

Krajské

Střední odborná škola, Liberec, Jablonecká 999, příspěvková organizace

Jablonecká 999/51, 46006  Liberec Ředitel: PhDr. Milan Adamec

Krajské

Střední průmyslová škola Otrokovice

tř. T. Bati 1266, 76502  Otrokovice Ředitel: Mgr. Libor Basel

Krajské

Střední průmyslová škola stavební, Hradec Králové, Pospíšilova tř. 787

Pospíšilova třída 787, 50003  Hradec Králové Ředitel: Mgr. Nataša Ungermannová

Krajské

Střední škola designu a řemesel Kladno, příspěvková organizace

U Hvězdy 2279, 27201  Kladno Ředitel: PaedDr. Marta Malcová

Krajské

Střední škola gastronomie a obchodu Zlín

Štefánikova 3015, 76142  Zlín Ředitel: Mgr. Ivan Kovář

Krajské

Střední škola hotelnictví, řemesel a gastronomie, Trutnov, příspěvková organizace

Volanovská 243, 54101  Trutnov Ředitel: Ing. Petra Jansová

Krajské

Střední škola řemeslná a Základní škola, Soběslav, Wilsonova 405

Wilsonova 405, 39201  Soběslav Ředitel: Ing. Darja Bártová

Krajské

Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace

Pražská 702, 43001  Chomutov Ředitel: Ing. Jiří Mladý

Krajské

Střední zdravotnická škola a Střední odborná škola, Česká Lípa, příspěvková organizace

28. října 2707, 47006  Česká Lípa Ředitel: Mgr. Hana Kubátová Ortová

Státní

Výchovný ústav, středisko výchovné péče a střední škola Buškovice

Buškovice 203, 44101  Podbořany Ředitel: PhDr. Mgr. Mojmír Šebek

Krajské

Základní škola a Odborná škola, Horšovský Týn, Nádražní 89

Nádražní 89, 34601  Horšovský Týn Ředitel: Mgr. Jana Mazancová

Privátní

Akademie SOUVIN, střední škola

Hlavní 245, 27307  Vinařice Ředitel: Bc. Daniel Černý, MBA

Krajské

Česká zemědělská akademie v Humpolci, střední škola

Školní 764, 39627  Humpolec Ředitel: Mgr. Otakar Březina

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany, příspěvková organizace

Kpt. Jaroše 862, 44101  Podbořany Ředitel: Ing. Bc. Jiří Marhold

Krajské

Integrovaná střední škola Rakovník, příspěvková organizace

Lubenská 2309, 26901  Rakovník II Ředitel: Mgr. Karel Mencl

Krajské

Masarykova střední škola Letovice, příspěvková organizace

Tyršova 500/6, 67961  Letovice Ředitel: Ing. Helena Marešová

Krajské

Mateřská škola, Základní škola a Střední škola Vyškov, příspěvková organizace

sídl. Osvobození 55/681, 68201  Vyškov Ředitel: Mgr. Olga Gabrielová

Krajské

Odborné učiliště a Praktická škola, Hlučín, příspěvková organizace

ČSA 336/4a, 74801  Hlučín Ředitel: Mgr. Jindřich Honzík

Krajské

Odborné učiliště Chroustovice, Zámek 1

Zámek 1, 53863  Chroustovice Ředitel: Ing. Jaroslav Bálek

Krajské

Odborné učiliště, Praktická škola, Základní škola a Mateřská škola Příbram IV, příspěvková organizace

Pod Šachtami 335, 26102  Příbram IV Ředitel: Mgr. Pavel Bartl

Privátní

ORBIS, Mateřská škola, Základní škola a Střední škola, s.r.o.

nám. T. G. Masaryka 1279, 76001  Zlín Ředitel: Mgr. Kateřina Blaha Hlavňovská

Krajské

Průmyslová střední škola Letohrad

Komenského 472, 56151  Letohrad Ředitel: Ing. Martin Prikner

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horšovský Týn, Littrowa 122

Littrowa 122, 34601  Horšovský Týn Ředitel: Ing. Bc. Václav Švarc

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Neratovice, Školní 664

Školní 664, 27711  Neratovice Ředitel: Ing. Marcela Hrejsová

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Nymburk, V Kolonii 1804

V Kolonii 1804, 28802  Nymburk Ředitel: Ing. Jiří Hubálek

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Vlašim, Zámek 1

Zámek 1, 25801  Vlašim Ředitel: Ing. Vladislav Novotný

Privátní

Střední odborná škola Karlovy Vary, s.r.o.

Konečná 21, 36005  Karlovy Vary Ředitel: Ing. Jiří Juránek

Privátní

Střední odborná škola Třineckých železáren

Lánská 132, 73961  Třinec - Kanada Ředitel: Mgr. Aleš Adamus

Krajské

Střední odborná škola, Střední odborné učiliště a Základní škola Třešť

K Valše 1251/38, 58921  Třešť Ředitel: Mgr., Ing. Karel Matějů

Jiné

Střední odborné učiliště

Na Veselí 51, 14067  Praha 4 Ředitel: PaedDr. Martin Váňa

Krajské

Střední odborné učiliště Valašské Klobouky

Brumovská 456, 76601  Valašské Klobouky Ředitel: Mgr. Pavel Hrabina

Krajské

Střední průmyslová škola Hranice

Studentská 1384, 75301  Hranice Ředitel: Ing. Doležel Ivan

Krajské

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kadaň, Komenského 562, příspěvková organizace

Komenského 562, 43201  Kadaň Ředitel: PaedDr. Zdeněk Hrdina

Krajské

Střední průmyslová škola stavební Brno, příspěvková organizace

Kudelova 1855/8, 66251  Brno Ředitel: Ing. arch. Pavel Sáňka

Zvolte stranu: 1-100 | 101-187