Střední školy informatika

Privátní

1. kladenská soukromá střední škola a základní škola (1. KŠPA), s.r.o.

Holandská 2531, 27201  Kladno Ředitel: Mgr. Vladimír Skalla

Privátní

DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, s.r.o.

Ke Kamenci 151, 53003  Pardubice Ředitel: Ing. Jiří Formánek

Privátní

EDUCA - Střední odborná škola, s.r.o.

B. Martinů 1994, 74101  Nový Jičín Ředitel: Mgr. Aleš Medek

Privátní

EDUCA Pardubice - Střední odborná škola, s.r.o.

Sokolovská 150, 53354  Rybitví Ředitel: Ing. Monika Kohoutková

BUDOVA_VS_145415
Privátní

EDUCAnet - gymnázium, střední odborná škola a základní škola Praha, s.r.o.

Roztylská 1860/1, 14800  Praha 4 - Chodov Ředitel: Mgr. Jakub Pour, Ph. D., MBA

BUDOVA_VS_146330
Privátní

EDUCAnet - střední škola a základní škola České Budějovice, s.r.o.

Lannova třída 1595/29A, 37001  České Budějovice Ředitel: Mgr. František Šoltés

Krajské

Gymnázium a Obchodní akademie, Orlová, příspěvková organizace

Masarykova tř. 1313, 73514  Orlová - Lutyně Ředitel: Mgr. Pavel Kubínek

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola, Rokycany, Mládežníků 1115

Mládežníků 1115, 33701  Rokycany Ředitel: RNDr. Pavel Vlach, Ph.D.

Krajské

Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace

Křižíkova 1258, 74401  Frenštát pod Radhoštěm Ředitel: Mgr. Richard Štěpán

Krajské

Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín

Školní 822, 76321  Slavičín Ředitel: Mgr. Libuše Pavelková

Krajské

Gymnázium, Střední odborná škola a Střední zdravotnická škola, Jilemnice, příspěvková organizace

Tkalcovská 460, 51401  Jilemnice Ředitel: Mgr. Daniel Martinek, LL.M.

Krajské

Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Ledeč nad Sázavou

Husovo náměstí 1, 58401  Ledeč nad Sázavou Ředitel: Mgr. Ivana Vitisková

Krajské

Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace

Pontassievská 3, 66902  Znojmo Ředitel: Mgr. Pavel Kolář

Krajské

Hotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola, Teplice, Benešovo náměstí 1, příspěvková organizace

Benešovo náměstí 1/604, 41549  Teplice Ředitel: Mgr. Jiří Nekuda

Krajské

Integrovaná střední škola Cheb, příspěvková organizace

Obrněné brigády 2258/6, 35002  Cheb Ředitel: Mgr. Bc. Tomáš Mašek

Krajské

Integrovaná střední škola technická a ekonomická Sokolov, příspěvková organizace

Jednoty 1620, 35601  Sokolov Ředitel: Mgr. Pavel Janus

Krajské

Masarykova obchodní akademie, Jičín, 17. listopadu 220

17. listopadu 220, 50611  Jičín Ředitel: Ing. Jiří Tajč

Krajské

Mateřská škola, základní škola a střední škola Gellnerka Brno, příspěvková organizace

Gellnerova 1, 63700  Brno Ředitel: Mgr. Hana Abbodová

Státní

Mateřská škola, základní škola a střední škola pro sluchově postižené, Valašské Meziříčí, Vsetínská 454

Vsetínská 454/53, 75714  Valašské Meziříčí Ředitel: Mgr. Antonín Liebel

Krajské

Mendelova střední škola, Nový Jičín, příspěvková organizace

Divadelní 138/4, 74101  Nový Jičín Ředitel: Ing. Lucie Haitlová, MBA

Obecní

Městská střední odborná škola, Klobouky u Brna, nám. Míru 6, příspěvková organizace

nám. Míru 6, 69172  Klobouky u Brna Ředitel: Mgr. Josef Žáček

Krajské

Obchodní akademie a Střední odborná škola logistická, Opava, příspěvková organizace

Hany Kvapilové 20, 74601  Opava Ředitel: Ing. Petr Kyjovský

Krajské

Obchodní akademie a střední škola polytechnická Veselí nad Moravou, příspěvková organizace

Kollárova 1669, 69801  Veselí nad Moravou Ředitel: Mgr. Alena Kobidová

Krajské

Obchodní akademie a Vyšší odborná škola Valašské Meziříčí

Masarykova 101, 75701  Valašské Meziříčí Ředitel: Mgr. Aleš Kubíček

Krajské

Obchodní akademie Dušní

Dušní 7, 11000  Praha 1 Ředitel: Ing. Alena Kocourková

Krajské

Obchodní akademie Kroměříž

Obvodová 3503/7, 76711  Kroměříž Ředitel: PhDr. Mojmír Šemnický, MBA

BUDOVA_VS_145577
Krajské

Obchodní akademie T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí, Komenského 522

Komenského 522, 51741  Kostelec nad Orlicí Ředitel: Mgr. Renata Čermáková

Krajské

Obchodní akademie, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace

Polská 1543/6, 70800  Ostrava - Poruba Ředitel: Ing. Marie Katapodisová

Krajské

Obchodní akademie, Vyšší odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Uherské Hradiště

Nádražní 22, 68601  Uherské Hradiště Ředitel: Mgr. Marek Machalík

Privátní

Odborná střední škola podnikání a mediální tvorby Kolín s.r.o.

U Křižovatky 262, 28002  Kolín IV Ředitel: Mgr. Klára Brezmenová

Krajské

Smíchovská střední průmyslová škola a gymnázium

Preslova 72/25, 15021  Praha 5 - Smíchov Ředitel: Ing. Radko Sáblík

Privátní

Soukromá střední odborná škola (1. KŠPA), s.r.o.

Máchovy schody 13/4, 41201  Litoměřice Ředitel: Mgr. Ivana Jiřičová

Privátní

Soukromá střední škola a základní škola (1. KŠPA) Praha s.r.o.

Chabařovická 4/1125, 18200  Praha 8 Ředitel: Mgr. Pavlína Ječmínková

Privátní

Soukromá střední škola výpočetní techniky s.r.o.

Litvínovská 600, 19000  Praha 9 - Prosek Ředitel: Ing. Martin Vodička

Privátní

Soukromé gymnázium, střední odborná škola a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o.

Osvobození 699, 68604  Kunovice Ředitel: Mgr. Jana Kapalková

Privátní

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kuřim, s.r.o.

Křížkovského 48/2, 66434  Kuřim Ředitel: Ing. Vojtěch Novotný

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Chrudim, Čáslavská 205

Čáslavská 205, 53701  Chrudim Ředitel: Mgr. Jaroslav Kořínek

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hořovice, Palackého náměstí 100

Palackého náměstí 100, 26801  Hořovice Ředitel: Ing. Vladimír Kebert, CSc.

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Jindřichův Hradec, Jáchymova 478

Jáchymova 478, 37743  Jindřichův Hradec Ředitel: Mgr. Karel Chalupa

Privátní

Střední odborná škola EDUCAnet Brno, o.p.s.

Hudcova 78, 61200  Brno Ředitel: Mgr. Bc. Robert Bednář

Krajské

Střední odborná škola elektrotechnická, Centrum odborné přípravy, Hluboká nad Vltavou, Zvolenovská 537

Zvolenovská 537, 37341  Hluboká nad Vltavou Ředitel: Ing. Pavel Zasail

Privátní

Střední odborná škola Hranice, školská právnická osoba

Jaselská 832, 75301  Hranice Ředitel: Mgr. Petr Flajšar

Krajské

Střední odborná škola informatiky a spojů a Střední odborné učiliště, Kolín, Jaselská 826

Jaselská 826, 28090  Kolín Ředitel: Ing. Miloš Hölzl

BUDOVA_VS_146206
Privátní

Střední odborná škola InterDACT s.r.o.

Pionýrů 2806, 43401  Most Ředitel: Mgr. Jana Synková

Privátní

Střední odborná škola NET OFFICE Orlová, spol. s r.o.

Energetiků 144, 73514  Orlová - Lutyně Ředitel: RNDr. Michaela Masná, Ph.D.

Krajské

Střední odborná škola strojní a elektrotechnická, Velešín, U Hřiště 527

U Hřiště 527, 38232  Velešín Ředitel: Ing. Bc. Milan Timko

Krajské

Střední odborná škola, Blatná, V Jezárkách 745

V Jezárkách 745, 38817  Blatná Ředitel: Ing. Mgr. Pavel Kotrouš

Krajské

Střední odborná škola, Stříbro, Benešova 508

Benešova 508, 34901  Stříbro Ředitel: Mgr. Jarmila Kánská

Krajské

Střední odborné učiliště elektrotechnické, Plzeň, Vejprnická 56

Vejprnická 56, 31800  Plzeň Ředitel: Ing. Jaroslav Černý

Krajské

Střední průmyslová škola a Gymnázium Na Třebešíně

Na Třebešíně 2299, 10800  Praha 10 Ředitel: Mgr. Luboš Bauer

Krajské

Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Bruntál, příspěvková organizace

Kavalcova 814/1, 79201  Bruntál Ředitel: Ing. Jan Meca

Krajské

Střední průmyslová škola a Střední odborná škola, Dvůr Králové nad Labem, příspěvková organizace

E. Krásnohorské 2069, 54401  Dvůr Králové nad Labem Ředitel: Mgr. et Mgr. Petr Vojtěch

Krajské

Střední průmyslová škola a Střední odborné učiliště Pelhřimov

Friedova 1469, 39301  Pelhřimov Ředitel: Bc. Lukáš Tříska

Krajské

Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Kladno, Jana Palacha 1840

Jana Palacha 1840, 27201  Kladno Ředitel: Ing. Miroslav Dundr

Krajské

Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Liberec, příspěvková organizace

Masarykova 3, 46084  Liberec 1 Ředitel: Ing. Jaroslav Semerád

Krajské

Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Písek, Karla Čapka 402

Karla Čapka 402, 39711  Písek Ředitel: Ing. Jiří Uhlík

Krajské

Střední průmyslová škola Brno, Purkyňova, příspěvková organizace

Purkyňova 2832/97, 61200  Brno Ředitel: doc. RNDr. Aleš Ruda, Ph.D., MBA

Privátní

Střední průmyslová škola dopravní, a.s.

Plzeňská 298/217a, 15000  Praha 5 - Motol Ředitel: Ing. František Novotný

Krajské

Střední průmyslová škola elektrotechnická a gymnázium V Úžlabině

V Úžlabině 320/23, 10000  Praha 10 Ředitel: PhDr. Romana Bukovská

Krajské

Střední průmyslová škola elektrotechnická a Vyšší odborná škola Pardubice

Karla IV. 13, 53002  Pardubice Ředitel: Ing. Ladislav Štěpánek

Krajské

Střední průmyslová škola elektrotechnická, Havířov, příspěvková organizace

Makarenkova 1, 73601  Havířov - Město Ředitel: Ing. Petr Kocurek

Krajské

Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 2, Ječná 30

Ječná 30, 12136  Praha 2 Ředitel: Ing. Bc. et Bc. Ondřej Mandík, Ing.Paed.IGIP

Krajské

Střední průmyslová škola elektrotechniky a informačních technologií, Dobruška, Čs. odboje 670

Čs. odboje 670, 51801  Dobruška Ředitel: Ing. Milan Maršík

Krajské

Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky Mohelnice

Gen. Svobody 2, 78985  Mohelnice Ředitel: Ing. Miloš Palla

Krajské

Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Ostrava, příspěvková organizace

Kratochvílova 7/1490, 70200  Ostrava - Moravská Ostrava Ředitel: Ing. Jaroslav Král

Krajské

Střední průmyslová škola Emila Kolbena Rakovník, příspěvková organizace

Sídl. Gen. J. Kholla 2501, 26901  Rakovník Ředitel: RNDr. Jan Jirátko

Krajské

Střední průmyslová škola Jedovnice, příspěvková organizace

Na Větřáku 463, 67906  Jedovnice Ředitel: Mgr. Miloš Šebela

Krajské

Střední průmyslová škola na Proseku

Novoborská 610/2, 19020  Praha 9 Ředitel: Ing. Lukáš Procházka

Krajské

Střední průmyslová škola Ostrov, příspěvková organizace

Klínovecká 1197, 36301  Ostrov Ředitel: Ing. Pavel Žemlička

Krajské

Střední průmyslová škola polytechnická - Centrum odborné přípravy Zlín

Nad Ovčírnou 2528, 76001  Zlín Ředitel: Ing. Bc. Jiří Charvát

Krajské

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie arch. Jana Letzela, Náchod, příspěvková organizace

Pražská 931, 54701  Náchod Ředitel: RNDr. Věra Svatošová

Krajské

Střední průmyslová škola strojnická Olomouc

17. listopadu 995/49, 77900  Olomouc Ředitel: Mgr. Karel Neumann

Krajské

Střední průmyslová škola strojnická, škola hlavního města Prahy, Praha 1, Betlémská 4/287

Betlémská 287/4, 11000  Praha 1 - Staré Město Ředitel: Ing. Miroslav Žilka, CSc.

Krajské

Střední průmyslová škola Třebíč

Manželů Curieových 734, 67401  Třebíč Ředitel: Ing. Zdeněk Borůvka

Krajské

Střední průmyslová škola, Česká Lípa, Havlíčkova 426, příspěvková organizace

Havlíčkova 426, 47001  Česká Lípa Ředitel: Ing. Petr Veselý

Krajské

Střední průmyslová škola, Karviná, příspěvková organizace

Žižkova 1818, 73301  Karviná - Hranice Ředitel: Mgr. Radka Klotková

Krajské

Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav, Havlíčkova 456

Havlíčkova 456, 29380  Mladá Boleslav Ředitel: Ing. Martin Kubát

Krajské

Střední průmyslová škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

28. října 1598, 73801  Frýdek-Místek Ředitel: Mgr. Martin Tobiáš

Krajské

Střední průmyslová škola, Odborná škola a Základní škola, Nové Město nad Metují

Československé armády 376, 54901  Nové Město nad Metují Ředitel: PaedDr. Olga Talášková

Krajské

Střední průmyslová škola, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec Králové

Hradební 1029/2, 50003  Hradec Králové Ředitel: PaedDr. Pavel Jankovský

Krajské

Střední průmyslová škola, Tachov, Světce 1

Světce 1, 34701  Tachov Ředitel: Mgr. Jana Hrčková

Krajské

Střední průmyslová škola, Trutnov, Školní 101

Školní 101, 54101  Trutnov Ředitel: Ing. Vladislav Sauer

Krajské

Střední průmyslová škola, Ústí nad Labem, Resslova 5, příspěvková organizace

Resslova 5, 40001  Ústí nad Labem Ředitel: Mgr. Bc. Jaroslav Mareš

Privátní

Střední škola - Podorlické vzdělávací centrum, Dobruška

Pulická 695, 51801  Dobruška Ředitel: Ing. Vladimír Voborník

Privátní

Střední škola a vyšší odborná škola aplikované kybernetiky s.r.o.

Hradecká 1151, 50003  Hradec Králové Ředitel: Ing. Jan Lang

Privátní

Střední škola AGC a.s.

Rooseveltovo nám. 5, 41503  Teplice Ředitel: Ing. Tomáš Holomek

Krajské

Střední škola André Citroëna Boskovice, příspěvková organizace

nám. 9. května 2153/2a, 68011  Boskovice Ředitel: RNDr. Karel Ošlejšek

Krajské

Střední škola automobilní a informatiky

Weilova 1270/4, 10200  Praha 10 - Hostivař Ředitel: Ing. Milan Vorel

Privátní

Střední škola Baltaci s.r.o.

Zarámí 4422, 76001  Zlín Ředitel: Mgr. Jana Hofmanová

Privátní

Střední škola cestovního ruchu a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o.

U Kantorka 406, 75661  Rožnov pod Radhoštěm Ředitel: Ing. Jolana S. Marcondes

BUDOVA_VS_145546
Privátní

Střední škola EDUCHEM, a.s.

Okružní 128, 43513  Meziboří Ředitel: Mgr. Helena Kripnerová

Krajské

Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice, příspěvková organizace

Učiliště 496, 66452  Sokolnice Ředitel: Ing. Oldřich Životský

Krajské

Střední škola elektrotechnická, Lipník nad Bečvou, Tyršova 781

Tyršova 781, 75131  Lipník nad Bečvou Ředitel: Ing. Jaroslav Pokrupa

Krajské

Střední škola gastronomie, oděvnictví a služeb, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

tř. T. G. Masaryka 451, 73801  Frýdek-Místek Ředitel: PhDr. Mgr. Ing. Lukáš Smutný, MBA, MSc., Ing.Paed.IGIP

Privátní

Střední škola informačních technologií, s.r.o.

Pionýrů 2069, 73801  Frýdek-Místek Ředitel: Mgr. Radan Nachmilner

Privátní

Střední škola informatiky a cestovního ruchu SČMSD Humpolec, s.r.o.

Hradská 276, 39601  Humpolec Ředitel: Ing. Olga Krankusová

Krajské

Střední škola informatiky a finančních služeb, Plzeň, Klatovská 200 G

Klatovská 200 G, 30100  Plzeň Ředitel: RNDr. Lenka Holubová

Krajské

Střední škola informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhoštěm

Školní 1610, 75661  Rožnov pod Radhoštěm Ředitel: Mgr. Miroslav Trefil

Krajské

Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno, příspěvková organizace

Čichnova 982/23, 62400  Brno Ředitel: PaedDr. Vladimír Šimíček

Krajské

Střední škola letecké a výpočetní techniky, Odolena Voda, U Letiště 370

U Letiště 370, 25070  Odolena Voda Ředitel: Ing. Miloslav Franěk

Zvolte stranu: 1-100 | 101-123