Střední školy polygrafie, grafika a foto, knihy

BUDOVA_VS_146096
Krajské

Střední škola grafická Brno, příspěvková organizace

Šmahova 364/110, 62700  Brno Ředitel: Ing. Petr Veselý

Krajské

Střední škola polygrafická, Olomouc, Střední novosadská 87/53

Střední novosadská 87/53, 77900  Olomouc Ředitel: PhDr. Marcela Hanáková

Krajské

Střední odborná škola mediální grafiky a polygrafie, Rumburk, příspěvková organizace

Jiříkovská 840/4, 40801  Rumburk Ředitel: Mgr. Bc. Jiří Uher

Privátní

Střední škola mediální grafiky a tisku, s.r.o.

Beranových 140/695, 19900  Praha 9 Ředitel: PaedDr. Jiří Cikán

Krajské

Gymnázium a grafická střední odborná škola Přelouč

Obránců míru 1025, 53501  Přelouč Ředitel: Ing. Miroslav Pavlata

Krajské

Střední průmyslová škola Otty Wichterleho, příspěvková organizace

Hostovského 910, 54931  Hronov Ředitel: Ing. Josef Matyáš

Privátní

Odborná střední škola podnikání a mediální tvorby Kolín s.r.o.

U Křižovatky 262, 28002  Kolín IV Ředitel: Mgr. Klára Brezmenová

Krajské

Střední průmyslová škola polytechnická - Centrum odborné přípravy Zlín

Nad Ovčírnou 2528, 76001  Zlín Ředitel: Ing. Bc. Jiří Charvát

Krajské

Albrechtova střední škola, Český Těšín, příspěvková organizace

Tyršova 611/2, 73701  Český Těšín Ředitel: Mgr. Cieslar Pavel, MBA

Privátní

MESIT střední škola, o.p.s.

Družstevní 818, Mařatice, 68605  Uherské Hradiště Ředitel: Ing. Radek Mikula

Krajské

Střední škola oděvní a služeb Vizovice

Tyršova 874, 76312  Vizovice Ředitel: Mgr. Eva Solnařová

Krajské

Střední škola služeb a podnikání, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace

Příčná 1108/1, 70800  Ostrava - Poruba Ředitel: Mgr. Pavel Chrenka

Privátní

EDUCA - Střední odborná škola, s.r.o.

B. Martinů 1994, 74101  Nový Jičín Ředitel: Mgr. Aleš Medek

Krajské

Jedličkův ústav a Mateřská škola a Základní škola a Střední škola

V Pevnosti 4, 12841  Praha 2 Ředitel: Mgr. Petr Hrubý

Privátní

LITEGRA - Střední škola a Mateřská škola, o.p.s.

Žitenická 1365/18, 41201  Litoměřice Ředitel: Mgr. Radek Šrejbr

Krajské

Obchodní akademie Dr. Albína Bráfa, Hotelová škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Třebíč

Sirotčí 4, 67401  Třebíč Ředitel: Mgr. Kamil Novák

Krajské

Obchodní akademie, Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Střední odborná škola služeb a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Jihlava

Karoliny Světlé 2, 58601  Jihlava Ředitel: Mgr. Libor Fasora

Krajské

Odborná škola výroby a služeb, Plzeň, Vejprnická 56

Vejprnická 56, 31800  Plzeň Ředitel: Mgr. Bc. Hana Krýslová

Krajské

Odborné učiliště a Praktická škola Brno, příspěvková organizace

Lomená 530/44, 61700  Brno Ředitel: Ing. Ladislav Hochman

Krajské

Střední odborná škola - Centrum odborné přípravy a Gymnázium

Poděbradská 1, 19000  Praha 9 Ředitel: Mgr. Josef Ležal

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Lanškroun

Sokolská 288, 56301  Lanškroun Ředitel: Ing. Jaroslav Novák

Krajské

Střední škola a Mateřská škola Aloyse Klara

Vídeňská 756/28, 14200  Praha 4 Ředitel: PaedDr. Věra Kováříková, Ph.D.

Krajské

Střední škola a Základní škola Sluneční, Hostinné

Mládežnická 329, 54371  Hostinné Ředitel: Mgr. Zbyněk Rek

Krajské

Střední škola Brno, Charbulova, příspěvková organizace

Charbulova 106, 61800  Brno Ředitel: RNDr. Jana Marková

Privátní

Střední škola informačních technologií, s.r.o.

Pionýrů 2069, 73801  Frýdek-Místek Ředitel: Mgr. Radan Nachmilner

Privátní

Střední škola informatiky a cestovního ruchu SČMSD Humpolec, s.r.o.

Hradská 276, 39601  Humpolec Ředitel: Ing. Olga Krankusová

Krajské

Střední škola obchodní, České Budějovice, Husova 9

Husova 9, 37021  České Budějovice Ředitel: Mgr. Jarmila Benýšková

Krajské

Střední škola řemesel a služeb, Děčín IV, Ruská 147, příspěvková organizace

Ruská 147, 40502  Děčín IV Ředitel: Mgr. Tomáš Daněk

Krajské

Střední škola služeb, obchodu a gastronomie

Velká 3, 50341  Hradec Králové Ředitel: Mgr. Alena Kloučková

Krajské

Střední škola uměleckoprůmyslová Ústí nad Orlicí

Zahradní 541, 56201  Ústí nad Orlicí Ředitel: Ing. Zdeněk Salinger

Krajské

Vyšší odborná škola grafická a Střední průmyslová škola grafická, Praha 1, Hellichova 22

Hellichova 22, 11800  Praha 1 Ředitel: Ing. Radek Blahák

Krajské

Vyšší odborná škola obalové techniky a Střední škola, Štětí, Kostelní 134, příspěvková organizace

Kostelní 134, 41108  Štětí Ředitel: PhDr. Jiří Konvalinka

Krajské

Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb, Strakonice, Zvolenská 934

Zvolenská 934, 38601  Strakonice Ředitel: Ing. Miloslav Pileček

Krajské

Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola automobilní a technická, České Budějovice, Skuherského 3

Skuherského 1274/3, 37004  České Budějovice Ředitel: Bc. Jan Šindelář

Krajské

Vyšší odborná škola, Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Štefánikova 549

Štefánikova 549, 50011  Hradec Králové Ředitel: Mgr. Bc. Iva Rindová

Obecní

Waldorfská škola Příbram - mateřská škola, základní škola a střední škola

Hornická 327, 26101  Příbram II Ředitel: Mgr. Robert Žák