Střední školy strojírenství, strojní výroba, mechanik, interdisciplinární obory

Krajské

Střední škola průmyslová, technická a automobilní Jihlava

tř. Legionářů 3, 58601  Jihlava Ředitel: Ing. Miroslav Vítů

Krajské

Střední škola André Citroëna Boskovice, příspěvková organizace

nám. 9. května 2153/2a, 68011  Boskovice Ředitel: RNDr. Karel Ošlejšek

Krajské

Střední škola technická, Přerov, Kouřílkova 8

Kouřílkova 8, 75002  Přerov Ředitel: Mgr. František Šober

Privátní

ŠKODA AUTO a.s., Střední odborné učiliště strojírenské, odštěpný závod

Tř. Václava Klementa 869, 29301  Mladá Boleslav Ředitel: Ing. Martin Slabihoudek

Krajské

Hotelová škola Světlá a Střední odborná škola řemesel Velké Meziříčí

U Světlé 855/36, 59423  Velké Meziříčí Ředitel: Mgr. Marie Paľovová

Privátní

VÍTKOVICKÁ STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÁ ŠKOLA

Hasičská 1003/49, 70030  Ostrava - Hrabůvka Ředitel: Ing. Josef Lukosz

Krajské

Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola automobilní a technická, České Budějovice, Skuherského 3

Skuherského 1274/3, 37004  České Budějovice Ředitel: Bc. Jan Šindelář

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec Králové, Vocelova 1338

Vocelova 1338, 50002  Hradec Králové Ředitel: Ing. Vladislav Košťál

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kladno, Dubská

Dubská 967, 27203  Kladno Ředitel: Ing. Jiří Růžek

Krajské

Střední odborná škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Lískovecká 2089, 73801  Frýdek-Místek Ředitel: Ing. Jan Durčák

Krajské

Střední průmyslová škola Třebíč

Manželů Curieových 734, 67401  Třebíč Ředitel: Ing. Zdeněk Borůvka

Krajské

Střední škola technická a dopravní, Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace

Moravská 2/964, 70300  Ostrava - Vítkovice Ředitel: Mgr. Miroslav Dočkal

Krajské

Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace

Pražská 702, 43001  Chomutov Ředitel: Ing. Jiří Mladý

Krajské

Vyšší odborná škola, Střední škola, Centrum odborné přípravy, Sezimovo Ústí, Budějovická 421

Budějovická 421, 39102  Sezimovo Ústí Ředitel: Ing. František Kamlach

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště dopravní Čáslav, příspěvková organizace

Aug. Sedláčka 1145, 28601  Čáslav Ředitel: Ing. Bc. Luděk Fišera

Krajské

Střední odborná škola průmyslová a Střední odborné učiliště strojírenské, Prostějov, Lidická 4

Lidická 4, 79601  Prostějov Ředitel: Ing. Petr Čížek

Krajské

Střední průmyslová škola strojírenská a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Kolín IV, Heverova 191

Heverova 191, 28002  Kolín IV Ředitel: Ing. František Pražák, Ph.D.

Krajské

Střední průmyslová škola, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec Králové

Hradební 1029/2, 50003  Hradec Králové Ředitel: PaedDr. Pavel Jankovský

Krajské

Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Kroměříž

Nábělkova 539/3, 76701  Kroměříž Ředitel: Ing. Bronislav Fuksa

Krajské

Střední škola a Vyšší odborná škola, Kopřivnice, příspěvková organizace

Husova 1302/11, 74221  Kopřivnice Ředitel: Ing. Jiří Pištecký

Krajské

Střední škola řemesel, Šumperk

Gen. Krátkého 30, 78701  Šumperk Ředitel: Mgr. Irena Jonová

Krajské

Střední škola strojní, stavební a dopravní, Liberec, příspěvková organizace

Ještědská 358/106, 46008  Liberec Ředitel: Ing. Josef Janeček

Krajské

Střední škola technická Vysoké Mýto

Mládežnická 380, 56601  Vysoké Mýto Ředitel: Ing. Jitka Jiskrová, MBA

Krajské

Střední škola technických oborů, Havířov - Šumbark, Lidická 1a/600, příspěvková organizace

Lidická 600/1a, 73601  Havířov-Šumbark Ředitel: Mgr. Jaroslav Knopp, MBA

Krajské

Střední škola techniky a služeb, Karviná, příspěvková organizace

tř. Osvobození 60/1111, 73506  Karviná - Nové Město Ředitel: Mgr. Yvetta Kałužová

Krajské

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Žďár nad Sázavou

Studentská 1, 59101  Žďár nad Sázavou Ředitel: Ing. Jaroslav Kletečka

Krajské

Akademie řemesel Praha - Střední škola technická

Zelený pruh 1294/52, 14708  Praha 4 - Krč Ředitel: Ing. Drahoslav Matonoha

Krajské

Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí

Palackého 49, 75701  Valašské Meziříčí Ředitel: Mgr. Petr Pavlůsek

Krajské

Integrovaná střední škola automobilní Brno, příspěvková organizace

Křižíkova 106/15, 61200  Brno Ředitel: Ing. Milan Chylík

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště technické, Třemošnice, Sportovní 322

Sportovní 322, 53843  Třemošnice Ředitel: RNDr. Jana Sýkorová

Krajské

Střední odborné učiliště Svitavy

Nádražní 1083/8, 56802  Svitavy Ředitel: Ing. Leoš Říha

Privátní

Střední průmyslová škola dopravní, a.s.

Plzeňská 298/217a, 15000  Praha 5 - Motol Ředitel: Ing. František Novotný

Krajské

Střední průmyslová škola, Odborná škola a Základní škola, Nové Město nad Metují

Československé armády 376, 54901  Nové Město nad Metují Ředitel: PaedDr. Olga Talášková

Krajské

Střední škola dopravy, obchodu a služeb Moravský Krumlov, příspěvková organizace

nám. Klášterní 127, 67201  Moravský Krumlov Ředitel: Ing. Jiří Psota

Krajské

Střední škola lodní dopravy a technických řemesel, Děčín VI, příspěvková organizace

Dělnická 15, 40502  Děčín VI Ředitel: Mgr. Bc. Jana Férová

BUDOVA_VS_146009
Krajské

Střední škola polytechnická, Olomouc, Rooseveltova 79

Rooseveltova 79, 77900  Olomouc Ředitel: Ing. Aleš Jurečka

Krajské

Střední škola stavební a strojní, Teplice, příspěvková organizace

Fráni Šrámka 1350/1, 41501  Teplice Ředitel: Mgr. Aleš Frýdl

Krajské

Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace

Olomoucká 61, 62700  Brno Ředitel: Ing. Zdeněk Pavlík

BUDOVA_VS_146547
Krajské

Střední škola technická, Most, příspěvková organizace

Dělnická 21, 43401  Most Ředitel: Ing. Radmila Krastenicsová

Krajské

Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola, Varnsdorf, příspěvková organizace

Bratislavská 2166, 40747  Varnsdorf Ředitel: Ing. Bc. Petr Kotulič

Krajské

Integrovaná střední škola technická a ekonomická Sokolov, příspěvková organizace

Jednoty 1620, 35601  Sokolov Ředitel: Mgr. Pavel Janus

Krajské

Integrovaná střední škola technická, Benešov, Černoleská 1997

Černoleská 1997, 25601  Benešov Ředitel: Mgr. Jana Fialová

Krajské

Sigmundova střední škola strojírenská, Lutín

Jana Sigmunda 242, 78349  Lutín Ředitel: Mgr. Pavel Michalík

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Dubno

Dubno, 26101  Příbram 1 Ředitel: Mgr. Milan Lehocký

Krajské

Střední odborná škola Josefa Sousedíka Vsetín

Benátky 1779, 75501  Vsetín Ředitel: Mgr. Marek Wandrol

Privátní

Střední odborná škola Karlovy Vary, s.r.o.

Konečná 21, 36005  Karlovy Vary Ředitel: Ing. Jiří Juránek

Privátní

Střední odborná škola Třineckých železáren

Lánská 132, 73961  Třinec - Kanada Ředitel: Mgr. Aleš Adamus

Krajské

Střední průmyslová škola a Střední odborné učiliště Pelhřimov

Friedova 1469, 39301  Pelhřimov Ředitel: Bc. Lukáš Tříska

Krajské

Střední průmyslová škola Chrudim

Čáslavská 973, 53701  Chrudim Ředitel: Ing. František Mihulka

Krajské

Střední průmyslová škola Ostrov, příspěvková organizace

Klínovecká 1197, 36301  Ostrov Ředitel: Ing. Pavel Žemlička

Krajské

Střední průmyslová škola strojní a stavební, Tábor, Komenského 1670

Komenského 1670, 39041  Tábor Ředitel: Ing. Marcel Gause

Krajské

Střední průmyslová škola strojnická a Střední odborná škola profesora Švejcara, Plzeň, Klatovská 109

Klatovská 109, 30100  Plzeň Ředitel: Ing. Rostislav Študent

Krajské

Střední průmyslová škola technická, Jablonec nad Nisou, Belgická 4852, příspěvková organizace

Belgická 4852, 46601  Jablonec nad Nisou Ředitel: Mgr. Petr Froněk

Privátní

Střední škola - Podorlické vzdělávací centrum, Dobruška

Pulická 695, 51801  Dobruška Ředitel: Ing. Vladimír Voborník

Krajské

Střední škola elektrotechniky a strojírenství

Jesenická 1, 10600  Praha 10 Ředitel: Ing. Bc. Simona Nesvadbová, Ph.D.

Krajské

Střední škola strojírenská a elektrotechnická Brno, příspěvková organizace

Trnkova 2482/113, 62800  Brno - Líšeň Ředitel: Ing. Roman Moliš

Krajské

Střední škola technická, Opava, Kolofíkovo nábřeží 51, příspěvková organizace

Kolofíkovo nábřeží 1062/51, 74705  Opava 5 Ředitel: Ing. Josef Vondál

Krajské

Střední škola technicko-ekonomická Chotěboř

Na Valech 690, 58329  Chotěboř Ředitel: Mgr. Luděk Benák

Krajské

Střední škola, Jablunkov, příspěvková organizace

Školní 416, 73991  Jablunkov Ředitel: Ing. Roman Szotkowski

Krajské

Střední zdravotnická škola a Střední odborná škola, Česká Lípa, příspěvková organizace

28. října 2707, 47006  Česká Lípa Ředitel: Mgr. Hana Kubátová Ortová

Krajské

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Rychnov nad Kněžnou, U Stadionu 1166

U Stadionu 1166, 51601  Rychnov nad Kněžnou Ředitel: Mgr. Bc. Dana HAVRANOVÁ, MBA

Krajské

Vyšší odborná škola a Střední škola automobilní, Zábřeh, U Dráhy 6

U Dráhy 827/6, 78901  Zábřeh Ředitel: Ing. Vítězslav Martykán

Krajské

Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb, Strakonice, Zvolenská 934

Zvolenská 934, 38601  Strakonice Ředitel: Ing. Miloslav Pileček

Krajské

Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Ledeč nad Sázavou

Husovo náměstí 1, 58401  Ledeč nad Sázavou Ředitel: Mgr. Ivana Vitisková

Privátní

MESIT střední škola, o.p.s.

Družstevní 818, Mařatice, 68605  Uherské Hradiště Ředitel: Ing. Radek Mikula

Privátní

RB Střední odborné učiliště autoopravárenské, s.r.o.

Zengrova 38, 70300  Ostrava - Vítkovice Ředitel: Ing. Bc. Tomáš Miklovič

Privátní

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kuřim, s.r.o.

Křížkovského 48/2, 66434  Kuřim Ředitel: Ing. Vojtěch Novotný

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Roudnice nad Labem, Neklanova 1806, příspěvková organizace

Neklanova 1806, 41301  Roudnice nad Labem Ředitel: Mgr. Helena Všetečková Ph.D.

Privátní

Střední odborné učiliště DAKOL, s. r. o.

Petrovice u Karviné 570, 73572  Petrovice u Karviné Ředitel: Mgr. Vladimír Kolder

Krajské

Střední průmyslová škola a Obchodní akademie Uherský Brod

Nivnická 1781, 68801  Uherský Brod Ředitel: PaedDr. Rostislav Šmíd

Krajské

Střední průmyslová škola a Střední odborné učiliště Uničov

Školní 164, 78391  Uničov Ředitel: Ing. Pavel Nováček Ph.D.

Krajské

Střední průmyslová škola dopravní, Plzeň, Karlovarská 99

Karlovarská 99, 32300  Plzeň Ředitel: Ing. Jiří Svoboda

Krajské

Střední průmyslová škola Hranice

Studentská 1384, 75301  Hranice Ředitel: Ing. Doležel Ivan

Krajské

Střední průmyslová škola Otrokovice

tř. T. Bati 1266, 76502  Otrokovice Ředitel: Mgr. Libor Basel

Krajské

Střední průmyslová škola stavební a Střední odborná škola stavební a technická, Ústí nad Labem, příspěvková organizace

Čelakovského 5, 40007  Ústí nad Labem Ředitel: PhDr. Mgr. Vítězslav Štefl, Ph.D.

Krajské

Střední průmyslová škola, Klatovy, nábřeží Kpt. Nálepky 362

nábřeží Kpt. Nálepky 362, 33901  Klatovy 3 Ředitel: Ing. Jiří Dio

Krajské

Střední průmyslová škola, Tachov, Světce 1

Světce 1, 34701  Tachov Ředitel: Mgr. Jana Hrčková

Krajské

Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Uherský Brod

Vlčnovská 688, 68801  Uherský Brod Ředitel: Ing. Ladislav Kryštof

Krajské

Střední škola automobilní a informatiky

Weilova 1270/4, 10200  Praha 10 - Hostivař Ředitel: Ing. Milan Vorel

Krajské

Střední škola automobilní Holice

Nádražní 301, 53401  Holice v Čechách Ředitel: Mgr. Bc. Michal Šedivka

Krajské

Střední škola automobilní Ústí nad Orlicí

Dukelská 313, 56201  Ústí nad Orlicí Ředitel: Ing. Petr Vojtěch

Krajské

Střední škola letecké a výpočetní techniky, Odolena Voda, U Letiště 370

U Letiště 370, 25070  Odolena Voda Ředitel: Ing. Miloslav Franěk

Krajské

Střední škola řemesel a služeb Moravské Budějovice

Tovačovského sady 79, 67602  Moravské Budějovice Ředitel: Ing. Jaroslav Doležal

Krajské

Střední škola technická a zemědělská, Nový Jičín, příspěvková organizace

U Jezu 7, 74101  Nový Jičín Ředitel: Mgr. Barbora Bezunková

Krajské

Střední škola, Rokycany, Jeřabinová 96/III

Jeřabinová 96/III, 33701  Rokycany Ředitel: Ing. Irena Vostrá

Krajské

Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín

Školní 822, 76321  Slavičín Ředitel: Mgr. Libuše Pavelková

Krajské

Integrovaná střední škola Cheb, příspěvková organizace

Obrněné brigády 2258/6, 35002  Cheb Ředitel: Mgr. Bc. Tomáš Mašek

Krajské

Integrovaná střední škola technická Mělník, příspěvková organizace

K Učilišti 2566, 27601  Mělník Ředitel: Mgr. Vladimír Wasyliw

Krajské

Integrovaná střední škola, Vysoké nad Jizerou, Dr. Farského 300, příspěvková organizace

Dr. Farského 300, 51211  Vysoké nad Jizerou Ředitel: Ing. Markéta Zelinková

Krajské

Obchodní akademie a Střední odborná škola generála Františka Fajtla, Louny, příspěvková organizace

Osvoboditelů 380, 44058  Louny Ředitel: Mgr. Simona Vágnerová

Krajské

Obchodní akademie, Hotelová škola a Střední odborná škola, Turnov, Zborovská 519, příspěvková organizace

Zborovská 519, 51101  Turnov Ředitel: Ing. Eva Antošová

Krajské

Průmyslová střední škola Letohrad

Komenského 472, 56151  Letohrad Ředitel: Ing. Martin Prikner

Krajské

Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město

Velehradská 1527, 68603  Staré Město Ředitel: Mgr. Bedřich Chromek

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Beroun - Hlinky, Okružní 1404

Okružní 1404, 26673  Beroun - Hlinky Ředitel: Mgr. Eva Jakubová

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hořovice, Palackého náměstí 100

Palackého náměstí 100, 26801  Hořovice Ředitel: Ing. Vladimír Kebert, CSc.

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Milevsko, Čs. armády 777

Čs. armády 777, 39901  Milevsko Ředitel: Mgr. Václav Kašpar

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Neratovice, Školní 664

Školní 664, 27711  Neratovice Ředitel: Ing. Marcela Hrejsová

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Písek, Komenského 86

Komenského 86, 39701  Písek Ředitel: Ing. Zuzana Sýbková

Privátní

Střední odborná škola Čelákovice s.r.o.

U Učiliště 1379, 25088  Čelákovice Ředitel: Ing. Ivana Němečková

Obecní

Střední odborná škola Jana Tiraye Velká Bíteš, příspěvková organizace

Tyršova 239, 59501  Velká Bíteš Ředitel: Ing. Josef Chytka

Zvolte stranu: 1-100 | 101-200 | 201-291