Střední školy zemědělství a lesnictví

Krajské

Hotelová škola Světlá a Střední odborná škola řemesel Velké Meziříčí

U Světlé 855/36, 59423  Velké Meziříčí Ředitel: Mgr. Marie Paľovová

Krajské

Střední škola zahradnická a technická Litomyšl

T. G. Masaryka 659, 57013  Litomyšl Ředitel: Ing. Ivo Jiránek

Krajské

Střední odborná škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Lískovecká 2089, 73801  Frýdek-Místek Ředitel: Ing. Jan Durčák

Krajské

Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace

Pražská 702, 43001  Chomutov Ředitel: Ing. Jiří Mladý

Krajské

Střední škola zemědělská a zahradnická, Olomouc, U Hradiska 4

U Hradiska 4, 77900  Olomouc Ředitel: Ing. Petr Sklenář

Krajské

Střední lesnická škola Žlutice, příspěvková organizace

Žižkov 345, 36452  Žlutice Ředitel: Ing. Radka Stolariková Ph.D.

Krajské

Střední odborná škola a Základní škola, Město Albrechtice, příspěvková organizace

Nemocniční 117/11, 79395  Město Albrechtice Ředitel: Ing. Lenka Metzlová

Krajské

Střední škola gastronomie, farmářství a služeb Jeseník

U Jatek 916/8, 79001  Jeseník Ředitel: PhDr. Silvie Pernicová

Krajské

Střední škola hospodářská a lesnická, Frýdlant, Bělíkova 1387, příspěvková organizace

Bělíkova 1387, 46401  Frýdlant Ředitel: Ing. Alena Dvořáková

Krajské

Česká zemědělská akademie v Humpolci, střední škola

Školní 764, 39627  Humpolec Ředitel: Mgr. Otakar Březina

Církevní

Střední odborná škola svatého Jana Boska

Na Lindovce 1463/1, 76701  Kroměříž Ředitel: Mgr. Petr Šiška

Krajské

Střední škola gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec, příspěvková organizace

náměstí Svobody 318, 69681  Bzenec Ředitel: Mgr. Libor Marčík

Krajské

Střední škola zemědělská, Přerov, Osmek 47

Osmek 47, 75011  Přerov Ředitel: Mgr. Radovan Rašťák

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hněvkovice 865

Hněvkovice 865, 37501  Týn nad Vltavou Ředitel: Ing. Jiří Plaňanský

Krajské

Střední odborná škola Jarov

Učňovská 100/1, 19000  Praha 9 Ředitel: Mgr. Miloslav Janeček

Krajské

Střední škola a Základní škola, Vimperk, Nerudova 267

Nerudova 267, 38501  Vimperk Ředitel: Ing. Lubomír Pichler

Krajské

Střední škola zahradnická a zemědělská Antonína Emanuela Komerse, Děčín - Libverda, příspěvková organizace

Českolipská 123, 40502  Děčín - Libverda Ředitel: Ing. Libor Kunte, Ph.D.

Krajské

Střední škola zahradnická, Kopidlno, náměstí Hilmarovo 1

náměstí Hilmarovo 1, 50732  Kopidlno Ředitel: Ing. Lenka Nosková

Krajské

Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Benešov, Mendelova 131

Mendelova 131, 25601  Benešov Ředitel: PaedDr. Ivana Dobešová

Krajské

Masarykova střední škola zemědělská a přírodovědná, Opava, příspěvková organizace

Purkyňova 1654/12, 74601  Opava Ředitel: Ing. Arnošt Klein

Krajské

Střední odborná škola Znojmo, Dvořákova, příspěvková organizace

Dvořákova 1549/19, 66902  Znojmo Ředitel: Ing. Josef Brouček

Krajské

Střední odborné učiliště, Čáslav, Žižkovo nám. 75

Žižkovo náměstí 75, 28601  Čáslav Ředitel: Ing. Bc. Irena Andrová

Krajské

Střední odborné učiliště, Hluboš 178

Hluboš 178, 26222  Hluboš Ředitel: Mgr. Drahomír Krbec

Krajské

Střední odborné učiliště, Liběchov, Boží Voda 230

Boží Voda 230, 27721  Liběchov Ředitel: Ing. Bc. Vít Faltejsek

Krajské

Střední škola sociální péče a služeb, Zábřeh, nám. 8. května 2

nám. 8. května 2, 78922  Zábřeh Ředitel: Mgr. Stanislava Kubíčková

Privátní

Střední zahradnická škola a Střední odborné učiliště, s. r. o.

Hloubětínská 78/26, 19000  Praha 9 – Hloubětín Ředitel: Ing. Ivan Roušal

Krajské

Vyšší odborná škola lesnická a Střední lesnická škola Bedřicha Schwarzenberga, Písek, Lesnická 55

Lesnická 55, 39701  Písek Ředitel: PhDr. Michal Grus

Krajské

Agro-technická střední škola Bystřice nad Pernštejnem

Dr. Veselého 343, 59317  Bystřice nad Pernštejnem Ředitel: Mgr. Miroslav Novák

Krajské

Česká lesnická akademie Trutnov - střední škola a vyšší odborná škola

Lesnická 9, 54111  Trutnov Ředitel: Mgr. Jan Korbelář

Krajské

Integrovaná střední škola Cheb, příspěvková organizace

Obrněné brigády 2258/6, 35002  Cheb Ředitel: Mgr. Bc. Tomáš Mašek

Státní

Mateřská škola, základní škola a střední škola pro sluchově postižené, Valašské Meziříčí, Vsetínská 454

Vsetínská 454/53, 75714  Valašské Meziříčí Ředitel: Mgr. Antonín Liebel

Krajské

Odborné učiliště Chroustovice, Zámek 1

Zámek 1, 53863  Chroustovice Ředitel: Ing. Jaroslav Bálek

Krajské

Střední lesnická škola a Střední odborná škola, Šluknov, příspěvková organizace

T. G. Masaryka 580, 40777  Šluknov Ředitel: Mgr. Bc. Rudolf Sochor

Krajské

Střední lesnická škola a Střední odborné učiliště, Křivoklát, Písky 181

Písky 181, 27023  Křivoklát Ředitel: Ing. Vratislav Dlohoš

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35

Horky nad Jizerou 35, 29473  Brodce nad Jizerou Ředitel: Ing. Vratislav Morava

Krajské

Střední odborná škola lesnická a strojírenská Šternberk

Opavská 8, 78501  Šternberk Ředitel: Ing. Pavel Andrys

Krajské

Střední odborná škola technická a zahradnická, Lovosice, příspěvková organizace

Osvoboditelů 2, 41034  Lovosice Ředitel: Mgr. Jaromíra Venclíčková

Krajské

Střední odborná škola veterinární, mechanizační a zahradnická a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, České Budějovice, Rudolfovská 92

Rudolfovská 92, 37001  České Budějovice Ředitel: Ing. Břetislav Kábele

Krajské

Střední odborná škola, Střední odborné učiliště a Základní škola Třešť

K Valše 1251/38, 58921  Třešť Ředitel: Mgr., Ing. Karel Matějů

Krajské

Střední odborné učiliště Uherský Brod

Svatopluka Čecha 1110, 68801  Uherský Brod Ředitel: Ing. Jiří Polanský

Krajské

Střední odborné učiliště zemědělské a služeb, Dačice, nám. Republiky 86

nám. Republiky 86/V, 38001  Dačice Ředitel: Mgr. Radek Hillay

Krajské

Střední průmyslová škola, Odborná škola a Základní škola, Nové Město nad Metují

Československé armády 376, 54901  Nové Město nad Metují Ředitel: PaedDr. Olga Talášková

Krajské

Střední škola a základní škola Tišnov, příspěvková organizace

nám. Míru 22, 66625  Tišnov Ředitel: Ing. Rudolf Mašek

Krajské

Střední škola a Základní škola, Oselce

Oselce 1, 33546  Oselce Ředitel: Ing. Václav Bumbička

Krajské

Střední škola dopravy, obchodu a služeb Moravský Krumlov, příspěvková organizace

nám. Klášterní 127, 67201  Moravský Krumlov Ředitel: Ing. Jiří Psota

Krajské

Střední škola dostihového sportu a jezdectví

U Závodiště 325/1, 15999  Praha 5 - Velká Chuchle Ředitel: Ing. Soňa Froňková, Ph.D.

Krajské

Střední škola řemeslná a Základní škola, Soběslav, Wilsonova 405

Wilsonova 405, 39201  Soběslav Ředitel: Ing. Darja Bártová

Krajské

Střední škola technická Mohelnice

1. máje 2, 78985  Mohelnice Ředitel: Mgr. Jiří Ženožička

BUDOVA_VS_146547
Krajské

Střední škola technická, Most, příspěvková organizace

Dělnická 21, 43401  Most Ředitel: Ing. Radmila Krastenicsová

Krajské

Střední škola zemědělská a přírodovědná Rožnov pod Radhoštěm

nábř. Dukelských hrdinů 570, 75661  Rožnov pod Radhoštěm Ředitel: Ing. Jaroslav Mandula

Krajské

Střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola Chrudim

Poděbradova 842, 53760  Chrudim Ředitel: Ing. Stanislav Valášek

Krajské

Střední škola, Rokycany, Jeřabinová 96/III

Jeřabinová 96/III, 33701  Rokycany Ředitel: Ing. Irena Vostrá

Krajské

Střední vinařská škola Valtice, příspěvková organizace

Sobotní 116, 69142  Valtice Ředitel: Ing. Tomáš Javůrek

Krajské

Střední zahradnická škola Rajhrad, příspěvková organizace

Masarykova 198, 66461  Rajhrad Ředitel: PaedDr. Marek Kňažík

Krajské

Střední zdravotnická škola a Střední odborná škola, Česká Lípa, příspěvková organizace

28. října 2707, 47006  Česká Lípa Ředitel: Mgr. Hana Kubátová Ortová

Krajské

Střední zemědělská škola, Rakovník, Pražská 1222

Pražská 1222, 26901  Rakovník Ředitel: Ing. Ivan Kup

Krajské

Švehlova střední škola polytechnická Prostějov

nám. Spojenců 2555/17, 79601  Prostějov Ředitel: Ing. Radomil Poles

BUDOVA_VS_145566
Krajské

Zemědělská akademie a Gymnázium Hořice – střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace

Riegrova 1403, 50801  Hořice Ředitel: Ing. Stanislav Neuman

Privátní

Akademie SOUVIN, střední škola

Hlavní 245, 27307  Vinařice Ředitel: Bc. Daniel Černý, MBA

Krajské

Albrechtova střední škola, Český Těšín, příspěvková organizace

Tyršova 611/2, 73701  Český Těšín Ředitel: Mgr. Cieslar Pavel, MBA

Krajské

Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace

sady Na Polabí 411, 27601  Mělník Ředitel: Ing. Anna Richterová

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany, příspěvková organizace

Kpt. Jaroše 862, 44101  Podbořany Ředitel: Ing. Bc. Jiří Marhold

Privátní

JEZDECKÁ AKADEMIE - střední odborná škola Mariánské Lázně s.r.o.

Mariánské Lázně 569 P.O.Box 43, 35301  Mariánské Lázně Ředitel: Ing. Martina Klánová

Privátní

Soukromá střední škola zemědělská s.r.o.

Pozďatín 83, 67503  Pozďatín Ředitel: Ing. Eva Novotná

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horšovský Týn, Littrowa 122

Littrowa 122, 34601  Horšovský Týn Ředitel: Ing. Bc. Václav Švarc

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Městec Králové, T. G. Masaryka 4

T. G. Masaryka 4, 28903  Městec Králové Ředitel: Mgr. Bc. Hana Podzimková

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Milevsko, Čs. armády 777

Čs. armády 777, 39901  Milevsko Ředitel: Mgr. Václav Kašpar

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Vlašim, Zámek 1

Zámek 1, 25801  Vlašim Ředitel: Ing. Vladislav Novotný

Krajské

Střední odborná škola Nové Město na Moravě

Bělisko 295, 59231  Nové Město na Moravě Ředitel: Mgr. Jan Petr

Krajské

Střední odborná škola, Liberec, Jablonecká 999, příspěvková organizace

Jablonecká 999/51, 46006  Liberec Ředitel: PhDr. Milan Adamec

Krajské

Střední odborné učiliště a Praktická škola Kladno - Vrapice, příspěvková organizace

Vrapická 53, 27203  Kladno - Vrapice Ředitel: Mgr. Ivana Sedláková

Krajské

Střední odborné učiliště opravárenské, Králíky, Předměstí 427

Předměstí 427, 56169  Králíky Ředitel: Mgr. Bc. Petra Doubravová

Krajské

Střední odborné učiliště zemědělské, Chvaletice, Žižkova 139

Žižkova 139, 53312  Chvaletice Ředitel: Ing. Jan Janotka

Krajské

Střední odborné učiliště, Blatná, U Sladovny 671

U Sladovny 671, 38816  Blatná Ředitel: Ing. Miroslav Čapek

Krajské

Střední odborné učiliště, Hubálov 17

Loukovec, Hubálov 17, 29411  pošta Loukov u Mnichova Hradiště Ředitel: Ing. Miroslav Kolomazník

Krajské

Střední odborné učiliště, Nové Strašecí, Sportovní 1135

Sportovní 1135, 27180  Nové Strašecí Ředitel: Ing. Jan Nechutný

Krajské

Střední odborné učiliště, Praha - Radotín

Pod Klapicí 11/15, 15380  Praha 5 - Radotín Ředitel: Ing. Bc. Václav Bičovský

Krajské

Střední odborné učiliště, Sedlčany, Petra Bezruče 364

Petra Bezruče 364, 26480  Sedlčany Ředitel: Ing. Jiří Kolín

Krajské

Střední průmyslová škola a Střední odborné učiliště Pelhřimov

Friedova 1469, 39301  Pelhřimov Ředitel: Bc. Lukáš Tříska

Krajské

Střední škola F. D. Roosevelta Brno, příspěvková organizace

Křižíkova 1694/11, 61200  Brno Ředitel: Ing. Miroslava Zahradníková

Krajské

Střední škola hotelová a služeb Kroměříž

Na Lindovce 1463, 76701  Kroměříž Ředitel: Mgr. Ivana Hašová

Krajské

Střední škola rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína, Třeboň, Táboritská 688

Táboritská 941/II, 37901  Třeboň Ředitel: Ing. Aleš Vondrka, Ph.D.

Krajské

Střední škola řemesel a služeb Moravské Budějovice

Tovačovského sady 79, 67602  Moravské Budějovice Ředitel: Ing. Jaroslav Doležal

Krajské

Střední škola řemeslná, Jaroměř, Studničkova 260

Studničkova 260, 55101  Jaroměř Ředitel: Ing.Petr Valášek

Krajské

Střední škola služeb, obchodu a gastronomie

Velká 3, 50341  Hradec Králové Ředitel: Mgr. Alena Kloučková

Krajské

Střední škola technická a zemědělská, Nový Jičín, příspěvková organizace

U Jezu 7, 74101  Nový Jičín Ředitel: Mgr. Barbora Bezunková

Krajské

Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy, Národních mučedníků 141

Národních mučedníků 141, 33901  Klatovy Ředitel: Ing. Vladislav Smolík

Krajské

Střední škola, Bor, Plzeňská 231

Plzeňská 231, 34802  Bor Ředitel: Mgr. Zdeňka Valečková

Krajské

Střední škola, Jablunkov, příspěvková organizace

Školní 416, 73991  Jablunkov Ředitel: Ing. Roman Szotkowski

Krajské

Střední škola, Trhové Sviny, Školní 709

Školní 709, 37419  Trhové Sviny Ředitel: Ing. Tomáš Kalena

Krajské

Střední zahradnická škola, Ostrava, příspěvková organizace

Žákovská 288/20, 70900  Ostrava - Hulváky Ředitel: PaedDr. Alena Hlavinová

Krajské

Střední zemědělská škola a Střední odborné učiliště chladicí a klimatizační techniky, Kostelec nad Orlicí

Komenského 873, 51741  Kostelec nad Orlicí Ředitel: Mgr. Yvona Bůžková

Krajské

Střední zemědělská škola, Čáslav, Sadová 1234

Sadová 1234, 28601  Čáslav Ředitel: Ing. Jaromír Horníček

Státní

Výchovný ústav a střední škola, Olešnice na Moravě, Trpínská 317

Trpínská 317, 67974  Olešnice na Moravě Ředitel: Mgr. František Dostál

Státní

Výchovný ústav, středisko výchovné péče a střední škola Buškovice

Buškovice 203, 44101  Podbořany Ředitel: PhDr. Mgr. Mojmír Šebek

Krajské

Vyšší odborná škola a střední škola Boskovice, příspěvková organizace

Hybešova 53, 68001  Boskovice Ředitel: Ing. et Mgr. Pavel Vlach

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace

Komenského 7, 69216  Mikulov Ředitel: Mgr. Roman Pavlačka, Ph.D.

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola, Plasy

Školní 280, 33101  Plasy Ředitel: Mgr. Markéta Lorenzová

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola, Rýmařov, příspěvková organizace

Sokolovská 34, 79501  Rýmařov Ředitel: Mgr. Zdena Kovaříková

Krajské

Integrovaná střední škola, Vysoké nad Jizerou, Dr. Farského 300, příspěvková organizace

Dr. Farského 300, 51211  Vysoké nad Jizerou Ředitel: Ing. Markéta Zelinková

Zvolte stranu: 1-100 | 101-173