Střední školy ekonomie a administrativa

BUDOVA_VS_146207
Privátní

Euroškola Litvínov střední odborná škola s.r.o.

Sklářská 81, 43542  Litvínov Ředitel: Mgr. Petr Marvan

Krajské

Střední škola F. D. Roosevelta Brno, příspěvková organizace

Křižíkova 1694/11, 61200  Brno Ředitel: Ing. Miroslava Zahradníková

Privátní

AHOL - Střední odborná škola, s.r.o.

náměstí Jiřího z Poděbrad 301, 70300  Ostrava - Vítkovice Ředitel: Ing. Radmila Sosnová

Krajské

Českoslovanská akademie obchodní, střední odborná škola, Praha 2, Resslova 5

Resslova 1940/5, 12000  Praha 2 Ředitel: Mgr. Dagmar Blažková

Privátní

EDUCA Pardubice - Střední odborná škola, s.r.o.

Sokolovská 150, 53354  Rybitví Ředitel: Ing. Monika Kohoutková

BUDOVA_VS_146600
Krajské

Gymnázium pro zrakově postižené a Střední odborná škola pro zrakově postižené, Praha 5, Radlická 115

Radlická 115, 15800  Praha 5 Ředitel: PhDr. Klára Eliášková, Ph.D.

Krajské

Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola, Nový Bydžov

Komenského 77, 50401  Nový Bydžov Ředitel: Mgr. Lukáš Rosůlek

Krajské

Integrovaná střední škola Cheb, příspěvková organizace

Obrněné brigády 2258/6, 35002  Cheb Ředitel: Mgr. Bc. Tomáš Mašek

Obecní

Městská střední odborná škola, Klobouky u Brna, nám. Míru 6, příspěvková organizace

nám. Míru 6, 69172  Klobouky u Brna Ředitel: Mgr. Josef Žáček

Privátní

Moravskoslezská obchodní akademie, s.r.o.

Michálkovická 1810/181, 71000  Ostrava-Slezská Ostrava Ředitel: Ing. Sabina Paťorková

Krajské

Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Písek, Čelakovského 200

Čelakovského 200/5, 39701  Písek Ředitel: Mgr. Pavel Sekyrka

Krajské

Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Přerov, Bartošova 24

Bartošova 24, 75011  Přerov 2 Ředitel: Ing. Hana Štěpanovská

Krajské

Obchodní akademie a Střední odborná škola cestovního ruchu Choceň

T. G. Masaryka 1000, 56536  Choceň Ředitel: Mgr. Jaroslav Studnička

Krajské

Obchodní akademie a Vyšší odborná škola Valašské Meziříčí

Masarykova 101, 75701  Valašské Meziříčí Ředitel: Mgr. Aleš Kubíček

Obecní

Obchodní akademie Neveklov

Školní 303, 25756  Neveklov Ředitel: Mgr Soňa Veisová

Krajské

Obchodní akademie, Český Těšín, příspěvková organizace

Sokola - Tůmy 402/12, 73701  Český Těšín Ředitel: Ing. Kristina Bončková

Krajské

Obchodní akademie, Hotelová škola a Střední odborná škola, Turnov, Zborovská 519, příspěvková organizace

Zborovská 519, 51101  Turnov Ředitel: Ing. Eva Antošová

Krajské

Obchodní akademie, Kolín IV, Kutnohorská 41

Kutnohorská 41, 28002  Kolín IV Ředitel: Ing. Dušan Zahrádka

Státní

Obchodní akademie, odborná škola a praktická škola Olgy Havlové, Janské Lázně

Obchodní ulice 282, 54225  Janské Lázně Ředitel: Mgr. Jana Marešová

Krajské

Obchodní akademie, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace

Polská 1543/6, 70800  Ostrava - Poruba Ředitel: Ing. Marie Katapodisová

Krajské

Obchodní akademie, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Třeboň, Vrchlického 567

Vrchlického 567, 37901  Třeboň Ředitel: Ing. Petr Káninský

Krajské

Obchodní akademie, Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Střední odborná škola služeb a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Jihlava

Karoliny Světlé 2, 58601  Jihlava Ředitel: Mgr. Libor Fasora

Privátní

Soukromá obchodní akademie Opava s.r.o.

Rooseveltova 886/47, 74601  Opava Ředitel: PaedDr. Josef Gabrhel

Privátní

Soukromá střední odborná škola a Soukromé střední odborné učiliště BEAN, s.r.o.

Českobrodská 362/32a, 19000  Praha 9 Ředitel: Ing. Yvona Šorejsová

Privátní

Soukromá střední škola podnikatelská, s.r.o., Opava

Hlavní 101, 74706  Opava - Kylešovice Ředitel: Ing. et Ing. Josef Zemek

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Chrudim, Čáslavská 205

Čáslavská 205, 53701  Chrudim Ředitel: Mgr. Jaroslav Kořínek

Krajské

Střední odborná škola informatiky a spojů a Střední odborné učiliště, Kolín, Jaselská 826

Jaselská 826, 28090  Kolín Ředitel: Ing. Miloš Hölzl

BUDOVA_VS_145544
Privátní

Střední odborná škola podnikatelská, s.r.o.

Topolová 584, 43447  Most Ředitel: Ing. Lucie Machuldová

Krajské

Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Bruntál, příspěvková organizace

Kavalcova 814/1, 79201  Bruntál Ředitel: Ing. Jan Meca

Krajské

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kadaň, Komenského 562, příspěvková organizace

Komenského 562, 43201  Kadaň Ředitel: PaedDr. Zdeněk Hrdina

Privátní

Střední škola podnikatelská Klimkovice s.r.o.

Komenského 112, 74283  Klimkovice Ředitel: PaedDr. Josef Gabrhel

Privátní

Střední škola PRIGO, s.r.o.

U Haldy 18, 70030  Ostrava-Hrabůvka Ředitel: Ing. Mgr. Petr Ptáček , Ph.D., MBA

Krajské

Vyšší odborná škola a střední škola Boskovice, příspěvková organizace

Hybešova 53, 68001  Boskovice Ředitel: Ing. et Mgr. Pavel Vlach

Privátní

Vyšší odborná škola, Obchodní akademie, Střední odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky EKONOM, o. p. s., Litoměřice, Palackého 730/1

Palackého 730/1, 41201  Litoměřice Ředitel: Mgr. Miroslav Pokorný

Privátní

1. kladenská soukromá střední škola a základní škola (1. KŠPA), s.r.o.

Holandská 2531, 27201  Kladno Ředitel: Mgr. Vladimír Skalla

BUDOVA_VS_180866
Privátní

AGYS - Anglické gymnázium a Střední odborná škola, s.r.o.

Gorkého 867, 53002  Pardubice Ředitel: Ing. Josef Krčil

Privátní

Akademie VŠEM - střední škola, s.r.o.

Nárožní 2600/9a, 15800  Praha 5 Ředitel: Ing. Kamila Tišlerová, Ph.D.

Privátní

Anglo - německá obchodní akademie a.s.

Prusíkova 2577/16, 155 00  Praha 5 - Stodůlky Ředitel: Ing. Miluše Papoušková

Privátní

ART ECON - Střední škola a vyšší odborná škola Praha, s.r.o.

Nad Rokoskou 111/7, 18200  Praha 8 Ředitel: Mgr. Petr Procházka

Privátní

ART ECON - Střední škola, s.r.o.

Husovo náměstí 2061/91, 79701  Prostějov Ředitel: Ing. Ilona Raková

Krajské

Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, střední odborná škola, Praha 2, Resslova 8

Resslova 8, 12000  Praha 2 Ředitel: Ing. Dagmar Krutská

Privátní

Dálková střední škola ekonomická, s.r.o.

Zábělská 853/46, 31200  Plzeň Ředitel: Mgr. Ondřej Janda

Privátní

DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, s.r.o.

Ke Kamenci 151, 53003  Pardubice Ředitel: Ing. Jiří Formánek

Privátní

EDUCA - Střední odborná škola, s.r.o.

B. Martinů 1994, 74101  Nový Jičín Ředitel: Mgr. Aleš Medek

Privátní

Euroškola Česká Lípa střední odborná škola s.r.o.

Železničářská 2232, 47001  Česká Lípa Ředitel: Mgr. Petra Kašparová

Privátní

Euroškola Praha střední odborná škola s.r.o.

Trojská 211/110, 17100  Praha 7 - Troja Ředitel: Mgr. Martin Šmíd

Privátní

Euroškola Strakonice střední odborná škola s.r.o.

Husova 361, 38601  Strakonice Ředitel: Mgr. Milan Vierer

Krajské

Evropská obchodní akademie, Děčín I, Komenského náměstí 2, příspěvková organizace

Komenského náměstí 2, 40681  Děčín I Ředitel: Mgr. Pavel Tomka

Privátní

G.A.P.education, střední škola s.r.o.

Meteorologická 181, 14200  Praha 4 - Libuš Ředitel: MgA. Janka Šteindlerová

Krajské

Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace

Součkova 500, 68501  Bučovice Ředitel: RNDr. Jaroslav Honza, CSc.

BUDOVA_VS_145500
Krajské

Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně, příspěvková organizace

Ruská 355/7, 35301  Mariánské Lázně Ředitel: Mgr. Miloslav Pelc

BUDOVA_VS_145489
Krajské

Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov

Jirsíkova 244, 39301  Pelhřimov Ředitel: Mgr. Aleš Petrák

BUDOVA_VS_145948
Krajské

Gymnázium a Obchodní akademie, Orlová, příspěvková organizace

Masarykova tř. 1313, 73514  Orlová - Lutyně Ředitel: Mgr. Pavel Kubínek

BUDOVA_VS_146302
Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Sedlčany, Nádražní 90

Nádražní 90, 26401  Sedlčany Ředitel: Mgr. Radomír Pecka

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace

Komenského 16/5, 68201  Vyškov Ředitel: RNDr. Václav Klement

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola, Plasy

Školní 280, 33101  Plasy Ředitel: Mgr. Markéta Lorenzová

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany, příspěvková organizace

Kpt. Jaroše 862, 44101  Podbořany Ředitel: Ing. Bc. Jiří Marhold

BUDOVA_VS_145620
Krajské

Gymnázium Otokara Březiny a Střední odborná škola Telč

Hradecká 235, 58856  Telč Ředitel: Mgr. Bc. Lenka Procházková

Krajské

Gymnázium, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, příspěvková organizace

Legionářů 1, 69511  Hodonín Ředitel: Mgr. Kateřina Kouřilová

BUDOVA_VS_146121
Krajské

Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy

Sokolovská 1638/1, 56802  Svitavy Ředitel: Mgr. Monika Pelíšková

BUDOVA_VS_146002
Krajské

Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace

Pontassievská 3, 66902  Znojmo Ředitel: Mgr. Pavel Kolář

Krajské

Gymnázium, Stříbro, Soběslavova 1426

Soběslavova 1426, 34901  Stříbro Ředitel: Mgr. Milan Deredimos

Privátní

Hotelová škola a Obchodní akademie Havířov s.r.o.

Tajovského 1661/2d, 73601  Havířov - Podlesí Ředitel: PaedDr. Jaroslava Čelechovská

Privátní

Hotelová škola Hradec Králové, s.r.o.

Československé armády 274/55, 50003  Hradec Králové Ředitel: PaedDr. Petr Hájek

Privátní

Hotelová škola s.r.o.

Bosonožská 9, 62500  Brno Ředitel: PhDr. Ludmila Bartoňová

Krajské

Hotelová škola Světlá a Střední odborná škola řemesel Velké Meziříčí

U Světlé 855/36, 59423  Velké Meziříčí Ředitel: Mgr. Marie Paľovová

Krajské

Hotelová škola Vincenze Priessnitze a Obchodní akademie Jeseník

Dukelská 680, 79001  Jeseník Ředitel: Mgr. Petr Procházka

Krajské

Hotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola, Teplice, Benešovo náměstí 1, příspěvková organizace

Benešovo náměstí 1/604, 41549  Teplice Ředitel: Mgr. Jiří Nekuda

Krajské

Hotelová škola, Plzeň, U Borského parku 3

U Borského parku 3, 30100  Plzeň Ředitel: Mgr. Miroslav Široký

Krajské

Integrovaná střední škola Rakovník, příspěvková organizace

Lubenská 2309, 26901  Rakovník II Ředitel: Mgr. Karel Mencl

Krajské

Integrovaná střední škola technická a ekonomická Sokolov, příspěvková organizace

Jednoty 1620, 35601  Sokolov Ředitel: Mgr. Pavel Janus

Krajské

Integrovaná střední škola technická Mělník, příspěvková organizace

K Učilišti 2566, 27601  Mělník Ředitel: Mgr. Vladimír Wasyliw

Krajské

Integrovaná střední škola technická, Benešov, Černoleská 1997

Černoleská 1997, 25601  Benešov Ředitel: Mgr. Jana Fialová

Krajské

Integrovaná střední škola živnostenská, Plzeň, Škroupova 13

Škroupova 209/13, 30100  Plzeň 3 - Jižní Předměstí Ředitel: Mgr. Věra Ulčová

Krajské

Jedličkův ústav a Mateřská škola a Základní škola a Střední škola

V Pevnosti 4, 12841  Praha 2 Ředitel: Mgr. Petr Hrubý

Krajské

Karlínská obchodní akademie

Kollárova 5/271, 18600  Praha 8 Ředitel: Mgr. Petr Žák

Privátní

Manažerská akademie - střední odborná škola, s.r.o.

Jiráskova 2, 58601  Jihlava Ředitel: Mgr. Roman Vítů

Privátní

Manažerská akademie, soukromá střední škola

Tovární 66, 26601  Beroun Ředitel: PaedDr. Miluše Lidinská

Krajské

Masarykova obchodní akademie, Jičín, 17. listopadu 220

17. listopadu 220, 50611  Jičín Ředitel: Ing. Jiří Tajč

Krajské

Masarykova obchodní akademie, Rakovník, Pražská 1222

Pražská 1222, 26920  Rakovník Ředitel: Mgr. Radka Soukupová, MBA

Krajské

Mendelova střední škola, Nový Jičín, příspěvková organizace

Divadelní 138/4, 74101  Nový Jičín Ředitel: Ing. Lucie Haitlová, MBA

Privátní

MICHAEL - Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s.r.o.

Machkova 1646/II, 14900  Praha 4 Ředitel: Ing. Monika Hrubešová

Privátní

Moravská střední škola s.r.o.

Pasteurova 935/8a, 77200  Olomouc Ředitel: Mgr. et Bc Jaroslava Spurná

Krajské

Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod

Bratříků 851, 58001  Havlíčkův Brod Ředitel: Mgr. Jiří Forman

Krajské

Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Mladá Boleslav, příspěvková organizace

T. G. Masaryka 14, 29380  Mladá Boleslav Ředitel: Ing. Renáta Vícová

Krajské

Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Pardubice, Štefánikova 325

Štefánikova 325, 53043  Pardubice Ředitel: Ing. Jitka Šírová

Krajské

Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Liberec, Šamánkova 500/8, příspěvková organizace

Šamánkova 500/8, 46001  Liberec Ředitel: Mgr. Jaroslav Počer

Krajské

Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Šumperk, Hlavní třída 31

Hlavní třída 31, 78701  Šumperk Ředitel: Ing. Tom Ristovský

Krajské

Obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Ústí nad Labem, příspěvková organizace

Pařížská 15, 40001  Ústí nad Labem Ředitel: Ing. Roman Jireš

Krajské

Obchodní akademie a Střední odborná škola generála Františka Fajtla, Louny, příspěvková organizace

Osvoboditelů 380, 44058  Louny Ředitel: Mgr. Simona Vágnerová

Krajské

Obchodní akademie a Střední odborná škola logistická, Opava, příspěvková organizace

Hany Kvapilové 20, 74601  Opava Ředitel: Ing. Petr Kyjovský

Krajské

Obchodní akademie a Střední odborná škola zemědělská a ekologická, Žatec, příspěvková organizace

Studentská 1354, 43801  Žatec Ředitel: Ing. Eva Klímová

Krajské

Obchodní akademie a střední škola polytechnická Veselí nad Moravou, příspěvková organizace

Kollárova 1669, 69801  Veselí nad Moravou Ředitel: Mgr. Alena Kobidová

Krajské

Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola Blansko, příspěvková organizace

Nad Čertovkou 18, 67801  Blansko Ředitel: Ing. Petr Bouda

Krajské

Obchodní akademie a vyšší odborná škola Brno, Kotlářská, příspěvková organizace

Kotlářská 9, 61153  Brno Ředitel: Ing., Mgr. Lukáš Zouhar

Krajské

Obchodní akademie a Vyšší odborná škola sociální, Ostrava-Mariánské Hory, příspěvková organizace

Karasova 16, 70900  Ostrava - Mariánské Hory Ředitel: Ing. Eva Kazdová

Krajské

Obchodní akademie a Vyšší odborná škola, Příbram I, Na Příkopech 104

Na Příkopech 104, 26101  Příbram I Ředitel: RNDr. Marcela Blažková

Krajské

Obchodní akademie Bubeneč

Krupkovo náměstí 4, 16000  Praha 6 Ředitel: Ing. Marie Scherzlová

Krajské

Obchodní akademie Dr. Albína Bráfa, Hotelová škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Třebíč

Sirotčí 4, 67401  Třebíč Ředitel: Mgr. Kamil Novák

Krajské

Obchodní akademie Dr. Edvarda Beneše, Slaný, Smetanovo nám. 1200

Smetanovo nám. 1200, 27401  Slaný Ředitel: Ing. Michaela Seghmanová

Zvolte stranu: 1-100 | 101-200 | 201-269