Střední školy umělecké obory

BUDOVA_VS_180896
Krajské

Akademie Světlá nad Sázavou, střední škola a vyšší odborná škola

Sázavská 547, 58291  Světlá nad Sázavou Ředitel: Ing. Martin Kubín

Privátní

Střední odborná škola uměleckořemeslná s.r.o.

Podkovářská 797/4, 19000  Praha 9 Ředitel: Mgr. Radek Coufal

Krajské

Střední uměleckoprůmyslová škola Uherské Hradiště

Všehrdova 267, 68601  Uherské Hradiště Ředitel: Jan Pospíšil, akad.malíř

Privátní

Střední škola a Vyšší odborná škola tradičních řemesel s.r.o.

Střední 59, 60200  Brno Ředitel: Ing. Radmila Sosnová

Krajské

Střední škola umění a designu a Vyšší odborná škola Brno, příspěvková organizace

Husova 537/10, 60200  Brno Ředitel: akad. malíř Pavel Luffer

Státní

Konzervatoř a střední škola Jana Deyla, příspěvková organizace

Maltézské nám. 14, 11844  Praha 1 Ředitel: MgA. Naděžda Ostřanská

Krajské

Konzervatoř a Vyšší odborná škola Jaroslava Ježka

Roškotova 1692/4, 14000  Praha 4 Ředitel: Eduard Klezla

Krajské

Konzervatoř Brno, příspěvková organizace

tř. Kpt. Jaroše 45, 66254  Brno Ředitel: MgA. Pavel Maňásek

Privátní

Mezinárodní Konzervatoř Praha - International conservatory Prague, s.r.o.

Olšanská 55/5, 13000  Praha 3 Ředitel: JUDr. Emil Ščuka

Krajské

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

Na Rejdišti 1, 11000  Praha 1 Ředitel: MgA. Pavel Trojan

Krajské

Střední uměleckoprůmyslová škola sv. Anežky České, Český Krumlov, Tavírna 109

Tavírna 109, 38101  Český Krumlov Ředitel: Ing. Martin Busta

Krajské

Vyšší odborná škola uměleckoprůmyslová a Střední uměleckoprůmyslová škola, Praha 3, Žižkovo náměstí 1

Žižkovo náměstí 1, 13000  Praha 3 Ředitel: Mgr. Pavel Kovářík

Privátní

AVE ART Ostrava, vyšší odborná škola, střední umělecká škola a základní umělecká škola, s.r.o.

Hasičská 550/50, 70030  Ostrava - Hrabůvka Ředitel: Ing. Jaroslav Prokop

Krajské

Janáčkova konzervatoř v Ostravě, příspěvková organizace

Českobratrská 958/40, 70200  Ostrava - Moravská Ostrava Ředitel: Mgr. Soňa Javůrková

Krajské

Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15, příspěvková organizace

Českobratrská 862/15, 41501  Teplice Ředitel: Mgr. Kateřina Boudníková

Krajské

Střední škola a vyšší odborná škola umělecká a řemeslná

Nový Zlíchov 1, 15000  Praha 5 Ředitel: Ing. Jana Porvichová, Ph.D. MBA

Krajské

Střední škola uměleckoprůmyslová Ústí nad Orlicí

Zahradní 541, 56201  Ústí nad Orlicí Ředitel: Ing. Zdeněk Salinger

Krajské

Střední umělecká škola, Ostrava, příspěvková organizace

Poděbradova 959/33, 70200  Ostrava Ředitel: Mgr. Martin Mikolášek

Privátní

Střední uměleckoprůmyslová škola a Základní umělecká škola Zámeček s.r.o.

Pod Vinicemi 889/82, 30100  Plzeň Ředitel: Mgr. Renata Šindelářová

Krajské

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202

17. listopadu 1202, 50003  Hradec Králové Ředitel: Ing. Jan Opitz

Krajské

Střední uměleckoprůmyslová škola, Bechyně, Písecká 203

Písecká 203, 39165  Bechyně Ředitel: PaedDr. Jiří Novotný

Privátní

ART ECON - Střední škola, s.r.o.

Husovo náměstí 2061/91, 79701  Prostějov Ředitel: Ing. Ilona Raková

Církevní

Církevní konzervatoř Německého řádu

Beethovenova 1/235, 74601  Opava Ředitel: Mgr. Nikola Sklenářová, Ph.D.

Krajské

Konzervatoř Duncan centre, Praha 4, Branická 41

Branická 41, 14700  Praha 4 Ředitel: PhDr. Romana Lisnerová

Církevní

Konzervatoř Evangelické akademie

Wurmova 13, 77900  Olomouc Ředitel: Mgr. Pavel Zatloukal

Krajské

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

Pilařova 7/1, 76701  Kroměříž Ředitel: MgA. Miroslav Šiška

Krajské

Konzervatoř Pardubice

Sukova třída 1260, 53002  Pardubice Ředitel: Mgr. Dalibor Hlava

Krajské

Konzervatoř, České Budějovice, Kanovnická 22

Kanovnická 22, 37061  České Budějovice Ředitel: Mgr. Petr Ries

Krajské

Konzervatoř, Plzeň, Kopeckého sady 10

Kopeckého sady 10, 30100  Plzeň Ředitel: Miroslav Brejcha

Privátní

MICHAEL - Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s.r.o.

Machkova 1646/II, 14900  Praha 4 Ředitel: Ing. Monika Hrubešová

Krajské

Střední odborná škola Luhačovice

Masarykova 101, 76326  Luhačovice Ředitel: PaedDr. Karel Milička

Krajské

Střední uměleckoprůmyslová škola Jihlava - Helenín, Hálkova 42

Hálkova 42, 58603  Jihlava - Helenín Ředitel: Mgr. František Číhal

Krajské

Střední uměleckoprůmyslová škola keramická a sklářská Karlovy Vary, příspěvková organizace

náměstí 17. listopadu 710/12, 36005  Karlovy Vary Ředitel: Ing. Bc. Markéta Šlechtová, MPA

Krajské

Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Valašské Meziříčí

Sklářská 603/8, 75701  Valašské Meziříčí Ředitel: Mgr. Jiří Pivovarčík

Krajské

Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola, Varnsdorf, příspěvková organizace

Bratislavská 2166, 40747  Varnsdorf Ředitel: Ing. Bc. Petr Kotulič

Privátní

SOUKROMÁ STŘEDNÍ UMĚLECKÁ ŠKOLA DESIGNU, s.r.o.

Žalanského 68/54, 16300  Praha 6 - Řepy Ředitel: MgA. Zbyněk Linhart

Krajské

Střední odborná škola - Centrum odborné přípravy a Gymnázium

Poděbradská 1, 19000  Praha 9 Ředitel: Mgr. Josef Ležal

Krajské

Střední odborná škola obchodu, užitého umění a designu, Plzeň, Nerudova 33

Nerudova 33, 30100  Plzeň Ředitel: Mgr. Marie Klesová

Privátní

Střední odborná škola umělecká a gymnázium, s.r.o.

Hulvácká 384/1, 70030  Ostrava - Zábřeh Ředitel: Mgr. Hana Dvořáková

Krajské

Střední škola designu a módy, Prostějov

Vápenice 2986/1, 79662  Prostějov Ředitel: Mgr. et MgA. Vojmír Křupka

Krajské

Střední škola designu Lysá nad Labem, příspěvková organizace

Stržiště 475, 28922  Lysá nad Labem Ředitel: Ing. Bc. Irena Mázlová

Krajské

Střední škola průmyslová a umělecká Hodonín, příspěvková organizace

Brandlova 2222/32, 69501  Hodonín Ředitel: PaedDr. Ivo Kurz

Krajské

Střední škola průmyslová a umělecká, Opava, příspěvková organizace

Praskova 399/8, 74601  Opava Ředitel: Ing. Vítězslav Doleží

Krajské

Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy, příspěvková organizace

Pražská 636/38b, 64200  Brno - Bosonohy Ředitel: Ing. Bc. Jiří Košťál

Privátní

Střední škola uměleckých řemesel, s.r.o.

Gurťjevova 8, 70030  Ostrava - Zábřeh Ředitel: Mgr. Karel Mareš

Privátní

Střední umělecká škola varhanářská o.p.s.

Revoluční 54, 79402  Krnov Ředitel: Ing. Jana Kypúsová

Krajské

Střední uměleckoprůmyslová škola sochařská a kamenická, Hořice, příspěvková organizace

Husova 675, 50801  Hořice Ředitel: Ing. Petr Malý

Krajské

Vyšší odborná škola grafická a Střední průmyslová škola grafická, Praha 1, Hellichova 22

Hellichova 22, 11800  Praha 1 Ředitel: Ing. Radek Blahák

Krajské

Vyšší odborná škola sklářská a Střední škola, Nový Bor, Wolkerova 316, příspěvková organizace

Wolkerova 316, 47301  Nový Bor Ředitel: Mgr. Jiří Janás

Privátní

1. kladenská soukromá střední škola a základní škola (1. KŠPA), s.r.o.

Holandská 2531, 27201  Kladno Ředitel: Mgr. Vladimír Skalla

Krajské

Masarykova střední škola Letovice, příspěvková organizace

Tyršova 500/6, 67961  Letovice Ředitel: Ing. Helena Marešová

Privátní

Metropolitní odborná umělecká střední škola Praha 4 s.r.o.

Táborská 350/32, 14000  Praha 4 Ředitel: Mgr. František Šoltés

Privátní

Moravská střední škola s.r.o.

Pasteurova 935/8a, 77200  Olomouc Ředitel: Mgr. et Bc Jaroslava Spurná

Krajské

Obchodní akademie, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Třeboň, Vrchlického 567

Vrchlického 567, 37901  Třeboň Ředitel: Ing. Petr Káninský

Privátní

Pražská taneční konzervatoř a střední odborná škola, s.r.o.

Laudova 1024/10, 16300  Praha 6 - Řepy Ředitel: Mgr. Antonín Bulka

Privátní

Severočeská střední škola s.r.o.

Bělehradská 1523/58, 40011  Ústí nad Labem Ředitel: Mgr. et Bc. Radovan Šrejbr

Privátní

Soukromá střední průmyslová škola Břeclav, spol. s r.o. CULTUS

Sedlec 101, 69221  Sedlec Ředitel: Mgr. Ivan Čech

Privátní

Soukromá výtvarná střední škola s.r.o.

Budějovická 100, 39701  Písek Ředitel: Ing. Václava Altschmiedová

BUDOVA_VS_146549
Krajské

Střední odborná škola, Litvínov-Hamr, příspěvková organizace

Mládežnická 236, 43542  Litvínov - Hamr Ředitel: Ing. Jitka Francírková

Krajské

Střední odborné učiliště stavební, Plzeň, Borská 55

Borská 55, 30100  Plzeň Ředitel: Mgr. Miloslav Šteffek

Krajské

Střední průmyslová škola Otty Wichterleho, příspěvková organizace

Hostovského 910, 54931  Hronov Ředitel: Ing. Josef Matyáš

Krajské

Střední průmyslová škola Třebíč

Manželů Curieových 734, 67401  Třebíč Ředitel: Ing. Zdeněk Borůvka

Krajské

Střední škola a Základní škola, Oselce

Oselce 1, 33546  Oselce Ředitel: Ing. Václav Bumbička

Krajské

Střední škola gastronomie, farmářství a služeb Jeseník

U Jatek 916/8, 79001  Jeseník Ředitel: PhDr. Silvie Pernicová

Krajské

Střední škola nábytkářská a obchodní Bystřice pod Hostýnem

Holešovská 394, 76861  Bystřice pod Hostýnem Ředitel: Ing. Bc. Olga Pastyříková

Krajské

Střední škola průmyslová, Krnov, příspěvková organizace

Soukenická 2458/21C, 79401  Krnov Ředitel: Ing. Aleš Zouhar

Krajské

Střední škola řemeslná, Jaroměř, Studničkova 260

Studničkova 260, 55101  Jaroměř Ředitel: Ing.Petr Valášek

Krajské

Střední škola Strážnice, příspěvková organizace

J. Skácela 890, 69662  Strážnice Ředitel: Ing. Petra Fialová

Privátní

Střední umělecká škola v Liberci s.r.o.

Sladovnická 309, 46311  Liberec 30 Ředitel: Zdeněk Švácha

Krajské

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola, Jablonec nad Nisou, Horní náměstí 1, příspěvková organizace

Horní náměstí 1, 46680  Jablonec nad Nisou Ředitel: Mgr. Bc. Martina Picko Baumannová

Privátní

Střední uměleckoprůmyslová škola s.r.o.

Československé armády 481, 73801  Frýdek-Místek Ředitel: Ing. Ladislav Szewieczek

Krajské

Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská, Kamenický Šenov, Havlíčkova 57, příspěvková organizace

Havlíčkova 57, 47114  Kamenický Šenov Ředitel: doc. MgA. Pavel Kopřiva Ph.D.

Krajské

Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská, Železný Brod, Smetanovo zátiší 470, příspěvková organizace

Smetanovo zátiší 470, 46822  Železný Brod Ředitel: MgA. Libor Doležal

Privátní

Taneční centrum Praha - konzervatoř, z. ú.

Pod Žvahovem 463, 15200  Praha 5 Ředitel: Jan Schneider, DiS., BBA

Krajské

Taneční konzervatoř Brno, příspěvková organizace

Nejedlého 3, 63800  Brno Ředitel: Mgr. Zdeněk Kárný

Krajské

Taneční konzervatoř hlavního města Prahy, Praha 1, Křížovnická 7

Křížovnická 7, 11000  Praha 1 Ředitel: Mgr. Jaroslav Slavický

Krajské

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Šumperk, Gen. Krátkého 1

Gen. Krátkého 1, 78729  Šumperk Ředitel: Ing. Petr Vepřek

Krajské

Vyšší odborná škola a Střední umělecká škola Václava Hollara, Praha 3, Hollarovo náměstí 2

Hollarovo náměstí 2, 13000  Praha 3 Ředitel: Ak. mal. Bohumír Gemrot

Krajské

Vyšší odborná škola oděvního návrhářství a Střední průmyslová škola oděvní, Praha 7, Jablonského 3

Jablonského 3, 17000  Praha 7 Ředitel: Ing. Marta Chvojková

Krajské

Vyšší odborná škola textilních řemesel a Střední umělecká škola textilních řemesel, Praha 1, U Půjčovny 9

U Půjčovny 1274/9, 11000  Praha 1 Ředitel: Ing. Ivana Hýblová

Obecní

Waldorfská škola Příbram - mateřská škola, základní škola a střední škola

Hornická 327, 26101  Příbram II Ředitel: Mgr. Robert Žák

Privátní

ART ECON - Střední škola a vyšší odborná škola Praha, s.r.o.

Nad Rokoskou 111/7, 18200  Praha 8 Ředitel: Mgr. Petr Procházka

BUDOVA_VS_146330
Privátní

EDUCAnet - střední škola a základní škola České Budějovice, s.r.o.

Lannova třída 1595/29A, 37001  České Budějovice Ředitel: Mgr. František Šoltés

Privátní

G.A.P.education, střední škola s.r.o.

Meteorologická 181, 14200  Praha 4 - Libuš Ředitel: MgA. Janka Šteindlerová

BUDOVA_VS_145445
Privátní

Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.

Trhanovské náměstí 8, 10200  Praha 10 Ředitel: Mgr. Alena Ondráková

Krajské

Integrovaná střední škola Cheb, příspěvková organizace

Obrněné brigády 2258/6, 35002  Cheb Ředitel: Mgr. Bc. Tomáš Mašek

Krajské

Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace

Tyršova 479, 68415  Slavkov u Brna Ředitel: Mgr. Vladislava Kulhánková

Krajské

Integrovaná střední škola živnostenská, Plzeň, Škroupova 13

Škroupova 209/13, 30100  Plzeň 3 - Jižní Předměstí Ředitel: Mgr. Věra Ulčová

Privátní

LITEGRA - Střední škola a Mateřská škola, o.p.s.

Žitenická 1365/18, 41201  Litoměřice Ředitel: Mgr. Radek Šrejbr

Privátní

MESIT střední škola, o.p.s.

Družstevní 818, Mařatice, 68605  Uherské Hradiště Ředitel: Ing. Radek Mikula

Privátní

Odborná střední škola podnikání a mediální tvorby Kolín s.r.o.

U Křižovatky 262, 28002  Kolín IV Ředitel: Mgr. Klára Brezmenová

Privátní

Soukromá střední odborná škola a Soukromé střední odborné učiliště BEAN, s.r.o.

Českobrodská 362/32a, 19000  Praha 9 Ředitel: Ing. Yvona Šorejsová

Privátní

Soukromá střední škola a základní škola (1. KŠPA) Praha s.r.o.

Chabařovická 4/1125, 18200  Praha 8 Ředitel: Mgr. Pavlína Ječmínková

Privátní

Soukromá vyšší odborná škola grafická a Střední umělecká škola grafická, s.r.o.

Křížová 18, 58601  Jihlava Ředitel: Mgr. Milan Dušák

Privátní

Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o.

Novomeského 2139/1, 14900  Praha 4 - Chodov Ředitel: Mgr. Ing. Jiří Smejkal, Ph.D.

Krajské

Střední odborné učiliště stavební, Benešov, Jana Nohy 1302

Jana Nohy 1302, 25601  Benešov Ředitel: PaedDr. Zlata Budayová

Krajské

Střední odborné učiliště, Hluboš 178

Hluboš 178, 26222  Hluboš Ředitel: Mgr. Drahomír Krbec

Krajské

Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola Brno, Sokolská, příspěvková organizace

Sokolská 1, 60200  Brno Ředitel: Ing. Ladislav Němec

Krajské

Střední průmyslová škola sdělovací techniky, Praha 1, Panská 3

Panská 856/3, 11000  Praha 1 Ředitel: Ing. Luděk Šnajdar

Krajské

Střední průmyslová škola stavební Pardubice

Sokolovská 150, 53354  Rybitví Ředitel: Mgr. Bc. Renata Petružálková

Zvolte stranu: 1-100 | 101-132