Střední školy doprava a spoje

Krajské

Střední odborná škola informatiky a spojů a Střední odborné učiliště, Kolín, Jaselská 826

Jaselská 826, 28090  Kolín Ředitel: Ing. Miloš Hölzl

Krajské

Střední průmyslová škola dopravní, Plzeň, Karlovarská 99

Karlovarská 99, 32300  Plzeň Ředitel: Ing. Jiří Svoboda

Krajské

Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno, příspěvková organizace

Čichnova 982/23, 62400  Brno Ředitel: PaedDr. Vladimír Šimíček

Krajské

Střední škola logistická Dalovice, příspěvková organizace

Hlavní 114/29, 36263  Dalovice Ředitel: Mgr. Vlastimír Sunek

Krajské

Střední škola logistiky a chemie, Olomouc, U Hradiska 29

U Hradiska 29, 77900  Olomouc Ředitel: PaedDr. Daruše Mádrová

Krajské

Střední škola, České Velenice, Revoluční 220

Revoluční 220, 37810  České Velenice Ředitel: RNDr. Milena Elsterová

Krajské

Integrovaná střední škola automobilní Brno, příspěvková organizace

Křižíkova 106/15, 61200  Brno Ředitel: Ing. Milan Chylík

Krajské

Obchodní akademie a Střední odborná škola logistická, Opava, příspěvková organizace

Hany Kvapilové 20, 74601  Opava Ředitel: Ing. Petr Kyjovský

Obecní

Střední odborná škola logistických služeb

Učňovská 1/100, 19000  Praha 9 Ředitel: Ing. Jana Dušejovská

Krajské

Střední odborná škola Nové Město na Moravě

Bělisko 295, 59231  Nové Město na Moravě Ředitel: Mgr. Jan Petr

Krajské

Střední průmyslová škola, Ústí nad Labem, Resslova 5, příspěvková organizace

Resslova 5, 40001  Ústí nad Labem Ředitel: Mgr. Bc. Jaroslav Mareš

Krajské

Střední škola informatiky a finančních služeb, Plzeň, Klatovská 200 G

Klatovská 200 G, 30100  Plzeň Ředitel: RNDr. Lenka Holubová

Krajské

Střední škola strojní, stavební a dopravní, Liberec, příspěvková organizace

Ještědská 358/106, 46008  Liberec Ředitel: Ing. Josef Janeček

Krajské

Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace

Pražská 702, 43001  Chomutov Ředitel: Ing. Jiří Mladý

Krajské

Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola automobilní a technická, České Budějovice, Skuherského 3

Skuherského 1274/3, 37004  České Budějovice Ředitel: Bc. Jan Šindelář

Krajské

Integrovaná střední škola technická, Benešov, Černoleská 1997

Černoleská 1997, 25601  Benešov Ředitel: Mgr. Jana Fialová

Krajské

Integrovaná střední škola, Vysoké nad Jizerou, Dr. Farského 300, příspěvková organizace

Dr. Farského 300, 51211  Vysoké nad Jizerou Ředitel: Ing. Markéta Zelinková

Privátní

Severočeská střední škola s.r.o.

Bělehradská 1523/58, 40011  Ústí nad Labem Ředitel: Mgr. et Bc. Radovan Šrejbr

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště dopravní Čáslav, příspěvková organizace

Aug. Sedláčka 1145, 28601  Čáslav Ředitel: Ing. Bc. Luděk Fišera

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Beroun - Hlinky, Okružní 1404

Okružní 1404, 26673  Beroun - Hlinky Ředitel: Mgr. Eva Jakubová

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec Králové, Vocelova 1338

Vocelova 1338, 50002  Hradec Králové Ředitel: Ing. Vladislav Košťál

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Jindřichův Hradec, Jáchymova 478

Jáchymova 478, 37743  Jindřichův Hradec Ředitel: Mgr. Karel Chalupa

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kladno, náměstí Edvarda Beneše 2353

náměstí Edvarda Beneše 2353, 27201  Kladno Ředitel: Mgr. Petr Paták, DiS.

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Písek, Komenského 86

Komenského 86, 39701  Písek Ředitel: Ing. Zuzana Sýbková

BUDOVA_VS_145545
Privátní

Střední odborná škola LIVA s.r.o.

Pionýrů 2806/7, 434 01  Most Ředitel: Mgr. Alice Linková

Krajské

Střední odborná škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Lískovecká 2089, 73801  Frýdek-Místek Ředitel: Ing. Jan Durčák

BUDOVA_VS_146208
Krajské

Střední průmyslová škola a Střední odborná škola gastronomie a služeb, Most, příspěvková organizace

Jana Palacha 711/2, 43401  Most Ředitel: Ing. Ivana Hermannová

Privátní

Střední průmyslová škola dopravní, a.s.

Plzeňská 298/217a, 15000  Praha 5 - Motol Ředitel: Ing. František Novotný

Krajské

Střední průmyslová škola strojírenská a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Kolín IV, Heverova 191

Heverova 191, 28002  Kolín IV Ředitel: Ing. František Pražák, Ph.D.

Krajské

Střední škola a Vyšší odborná škola, Kopřivnice, příspěvková organizace

Husova 1302/11, 74221  Kopřivnice Ředitel: Ing. Jiří Pištecký

Krajské

Střední škola automobilní a informatiky

Weilova 1270/4, 10200  Praha 10 - Hostivař Ředitel: Ing. Milan Vorel

Krajské

Střední škola automobilní Holice

Nádražní 301, 53401  Holice v Čechách Ředitel: Mgr. Bc. Michal Šedivka

Krajské

Střední škola Edvarda Beneše Břeclav, příspěvková organizace

nábř. Komenského 1126/1, 69025  Břeclav Ředitel: Mgr. Jiří Uher

Krajské

Střední škola elektrotechniky a strojírenství

Jesenická 1, 10600  Praha 10 Ředitel: Ing. Bc. Simona Nesvadbová, Ph.D.

Krajské

Střední škola hotelnictví, řemesel a gastronomie, Trutnov, příspěvková organizace

Volanovská 243, 54101  Trutnov Ředitel: Ing. Petra Jansová

Privátní

Střední škola řemesel a služeb Pardubice, s.r.o.

Ke Kobelnici 110, 53301  Pardubice - Černá za Bory Ředitel: Ing. Milan Randák

Krajské

Střední škola služeb a řemesel, Stochov, J.Šípka 187

J. Šípka 187, 27303  Stochov Ředitel: Ing. Jaroslava Pichová

Krajské

Střední škola technická a dopravní Gustava Habrmana Česká Třebová

Habrmanova 1540, 56002  Česká Třebová Ředitel: Mgr. Jan Kovář

Krajské

Střední škola technická a dopravní, Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace

Moravská 2/964, 70300  Ostrava - Vítkovice Ředitel: Mgr. Miroslav Dočkal

Krajské

Střední škola, Bohumín, příspěvková organizace

Husova 283, 73581  Bohumín Ředitel: Ing. Liběna Orságová

Privátní

ŠKODA AUTO a.s., Střední odborné učiliště strojírenské, odštěpný závod

Tř. Václava Klementa 869, 29301  Mladá Boleslav Ředitel: Ing. Martin Slabihoudek

Privátní

VAKANTIS střední škola a vyšší odborná škola s.r.o.

Emy Destinové 395, 37005  České Budějovice 2 Ředitel: Ing. Zdeňka Dočekalová

Krajské

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola dopravní, Praha 1, Masná 18

Masná 18, 11000  Praha 1 Ředitel: Ing. Josef Ineman

Krajské

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola strojní, stavební a dopravní, Děčín, příspěvková organizace

Čs. armády 10, 40502  Děčín I Ředitel: Ing. Bc. Jana Vacková