školy dle zaměření

Střední školy technické a it obory

Krajské

Střední odborná škola Jarov

Učňovská 100/1, 19000  Praha 9 Ředitel: Mgr. Miloslav Janeček

Krajské

Akademie řemesel Praha - Střední škola technická

Zelený pruh 1294/52, 14708  Praha 4 - Krč Ředitel: Ing. Drahoslav Matonoha

Krajské

Střední škola technická, Přerov, Kouřílkova 8

Kouřílkova 8, 75002  Přerov Ředitel: Mgr. František Šober

Krajské

Střední škola průmyslová, technická a automobilní Jihlava

tř. Legionářů 3, 58601  Jihlava Ředitel: Ing. Miroslav Vítů

Privátní

Střední škola stavební a podnikatelská s.r.o.

Štěpánovská 23, 78335  Olomouc - Chomoutov Ředitel: v z. Ing. Jitka KLOSOVÁ

Krajské

Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí

Palackého 49, 75701  Valašské Meziříčí Ředitel: Mgr. Petr Pavlůsek

BUDOVA_VS_146009
Krajské

Střední škola polytechnická, Olomouc, Rooseveltova 79

Rooseveltova 79, 77900  Olomouc Ředitel: Ing. Aleš Jurečka

Privátní

VÍTKOVICKÁ STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÁ ŠKOLA

Hasičská 1003/49, 70030  Ostrava - Hrabůvka Ředitel: Ing. Josef Lukosz

Krajské

Vyšší odborná škola, Střední škola, Centrum odborné přípravy, Sezimovo Ústí, Budějovická 421

Budějovická 421, 39102  Sezimovo Ústí Ředitel: Ing. František Kamlach

Krajské

Střední průmyslová škola stavební a Střední odborná škola stavební a technická, Ústí nad Labem, příspěvková organizace

Čelakovského 5, 40007  Ústí nad Labem Ředitel: PhDr. Mgr. Vítězslav Štefl, Ph.D.

Krajské

Střední škola André Citroëna Boskovice, příspěvková organizace

nám. 9. května 2153/2a, 68011  Boskovice Ředitel: RNDr. Karel Ošlejšek

Krajské

Střední škola řemesel, Šumperk

Gen. Krátkého 30, 78701  Šumperk Ředitel: Mgr. Irena Jonová

Krajské

Hotelová škola Světlá a Střední odborná škola řemesel Velké Meziříčí

U Světlé 855/36, 59423  Velké Meziříčí Ředitel: Mgr. Marie Paľovová

Krajské

Střední odborné učiliště stavební, Plzeň, Borská 55

Borská 55, 30100  Plzeň Ředitel: Mgr. Miloslav Šteffek

Krajské

Střední průmyslová škola Třebíč

Manželů Curieových 734, 67401  Třebíč Ředitel: Ing. Zdeněk Borůvka

Krajské

Střední škola stavební a dřevozpracující, Ostrava, příspěvková organizace

U Studia 33/2654, 70030  Ostrava - Zábřeh Ředitel: Ing. Jan Štursa

Krajské

Střední škola strojní, stavební a dopravní, Liberec, příspěvková organizace

Ještědská 358/106, 46008  Liberec Ředitel: Ing. Josef Janeček

Krajské

Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace

Pražská 702, 43001  Chomutov Ředitel: Ing. Jiří Mladý

Krajské

Střední škola technických oborů, Havířov - Šumbark, Lidická 1a/600, příspěvková organizace

Lidická 600/1a, 73601  Havířov-Šumbark Ředitel: Mgr. Jaroslav Knopp, MBA

Krajské

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Žďár nad Sázavou

Studentská 1, 59101  Žďár nad Sázavou Ředitel: Ing. Jaroslav Kletečka

Krajské

Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola automobilní a technická, České Budějovice, Skuherského 3

Skuherského 1274/3, 37004  České Budějovice Ředitel: Bc. Jan Šindelář

Krajské

Integrovaná střední škola technická a ekonomická Sokolov, příspěvková organizace

Jednoty 1620, 35601  Sokolov Ředitel: Mgr. Pavel Janus

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec Králové, Vocelova 1338

Vocelova 1338, 50002  Hradec Králové Ředitel: Ing. Vladislav Košťál

Krajské

Střední průmyslová škola Otrokovice

tř. T. Bati 1266, 76502  Otrokovice Ředitel: Mgr. Libor Basel

Krajské

Střední průmyslová škola, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec Králové

Hradební 1029/2, 50003  Hradec Králové Ředitel: PaedDr. Pavel Jankovský

Krajské

Střední škola řemesel, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Pionýrů 2069, 73801  Frýdek-Místek Ředitel: Mgr. Petr Solich

Krajské

Střední škola stavební a strojní, Teplice, příspěvková organizace

Fráni Šrámka 1350/1, 41501  Teplice Ředitel: Mgr. Aleš Frýdl

Krajské

Střední škola technická a dopravní, Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace

Moravská 2/964, 70300  Ostrava - Vítkovice Ředitel: Mgr. Miroslav Dočkal

BUDOVA_VS_146547
Krajské

Střední škola technická, Most, příspěvková organizace

Dělnická 21, 43401  Most Ředitel: Ing. Radmila Krastenicsová

Privátní

ŠKODA AUTO a.s., Střední odborné učiliště strojírenské, odštěpný závod

Tř. Václava Klementa 869, 29301  Mladá Boleslav Ředitel: Ing. Martin Slabihoudek

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Písek, Komenského 86

Komenského 86, 39701  Písek Ředitel: Ing. Zuzana Sýbková

Privátní

Střední odborná škola Třineckých železáren

Lánská 132, 73961  Třinec - Kanada Ředitel: Mgr. Aleš Adamus

Krajské

Střední průmyslová škola stavební Pardubice

Sokolovská 150, 53354  Rybitví Ředitel: Mgr. Bc. Renata Petružálková

Krajské

Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Kroměříž

Nábělkova 539/3, 76701  Kroměříž Ředitel: Ing. Bronislav Fuksa

Krajské

Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy, příspěvková organizace

Pražská 636/38b, 64200  Brno - Bosonohy Ředitel: Ing. Bc. Jiří Košťál

Krajské

Střední zdravotnická škola a Střední odborná škola, Česká Lípa, příspěvková organizace

28. října 2707, 47006  Česká Lípa Ředitel: Mgr. Hana Kubátová Ortová

Krajské

Obchodní akademie a Střední odborná škola generála Františka Fajtla, Louny, příspěvková organizace

Osvoboditelů 380, 44058  Louny Ředitel: Mgr. Simona Vágnerová

Krajské

Střední odborná škola - Centrum odborné přípravy a Gymnázium

Poděbradská 1, 19000  Praha 9 Ředitel: Mgr. Josef Ležal

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kladno, Dubská

Dubská 967, 27203  Kladno Ředitel: Ing. Jiří Růžek

Krajské

Střední škola stavební Třebíč

Kubišova 1214/9, 67401  Třebíč Ředitel: Ing. Jiří Kurka

Krajské

Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola, Varnsdorf, příspěvková organizace

Bratislavská 2166, 40747  Varnsdorf Ředitel: Ing. Bc. Petr Kotulič

Krajské

Integrovaná střední škola technická, Benešov, Černoleská 1997

Černoleská 1997, 25601  Benešov Ředitel: Mgr. Jana Fialová

Krajské

Střední průmyslová škola a Střední odborné učiliště Pelhřimov

Friedova 1469, 39301  Pelhřimov Ředitel: Bc. Lukáš Tříska

Privátní

Střední škola a Vyšší odborná škola tradičních řemesel s.r.o.

Střední 59, 60200  Brno Ředitel: Ing. Radmila Sosnová

Krajské

Střední škola polytechnická, České Budějovice, Nerudova 59

Nerudova 59, 37004  České Budějovice Ředitel: Ing. Luboš Kubát

Krajské

Střední škola technicko-ekonomická Chotěboř

Na Valech 690, 58329  Chotěboř Ředitel: Mgr. Luděk Benák

Krajské

Integrovaná střední škola Cheb, příspěvková organizace

Obrněné brigády 2258/6, 35002  Cheb Ředitel: Mgr. Bc. Tomáš Mašek

Privátní

MESIT střední škola, o.p.s.

Družstevní 818, Mařatice, 68605  Uherské Hradiště Ředitel: Ing. Radek Mikula

Privátní

Soukromá střední odborná škola a Soukromé střední odborné učiliště BEAN, s.r.o.

Českobrodská 362/32a, 19000  Praha 9 Ředitel: Ing. Yvona Šorejsová

Krajské

Střední odborná škola Josefa Sousedíka Vsetín

Benátky 1779, 75501  Vsetín Ředitel: Mgr. Marek Wandrol

Krajské

Střední odborná škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Lískovecká 2089, 73801  Frýdek-Místek Ředitel: Ing. Jan Durčák

Privátní

Střední průmyslová škola dopravní, a.s.

Plzeňská 298/217a, 15000  Praha 5 - Motol Ředitel: Ing. František Novotný

Krajské

Střední průmyslová škola Otty Wichterleho, příspěvková organizace

Hostovského 910, 54931  Hronov Ředitel: Ing. Josef Matyáš

Krajské

Střední průmyslová škola stavební Valašské Meziříčí

Máchova 628, 75701  Valašské Meziříčí Ředitel: Ing. Jindra Mikuláštíková, MBA

Krajské

Střední průmyslová škola strojní a stavební, Tábor, Komenského 1670

Komenského 1670, 39041  Tábor Ředitel: Ing. Marcel Gause

Krajské

Střední škola lodní dopravy a technických řemesel, Děčín VI, příspěvková organizace

Dělnická 15, 40502  Děčín VI Ředitel: Mgr. Bc. Jana Férová

Krajské

Střední škola technická a zemědělská, Nový Jičín, příspěvková organizace

U Jezu 7, 74101  Nový Jičín Ředitel: Mgr. Barbora Bezunková

Krajské

Střední škola techniky a služeb, Karviná, příspěvková organizace

tř. Osvobození 60/1111, 73506  Karviná - Nové Město Ředitel: Mgr. Yvetta Kałužová

Krajské

Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb, Strakonice, Zvolenská 934

Zvolenská 934, 38601  Strakonice Ředitel: Ing. Miloslav Pileček

Krajské

Průmyslová střední škola Letohrad

Komenského 472, 56151  Letohrad Ředitel: Ing. Martin Prikner

Privátní

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kuřim, s.r.o.

Křížkovského 48/2, 66434  Kuřim Ředitel: Ing. Vojtěch Novotný

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Beroun - Hlinky, Okružní 1404

Okružní 1404, 26673  Beroun - Hlinky Ředitel: Mgr. Eva Jakubová

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Dubno

Dubno, 26101  Příbram 1 Ředitel: Mgr. Milan Lehocký

Privátní

Střední odborná škola Karlovy Vary, s.r.o.

Konečná 21, 36005  Karlovy Vary Ředitel: Ing. Jiří Juránek

Krajské

Střední odborné učiliště elektrotechnické, Plzeň, Vejprnická 56

Vejprnická 56, 31800  Plzeň Ředitel: Ing. Jaroslav Černý

Krajské

Střední průmyslová škola, Odborná škola a Základní škola, Nové Město nad Metují

Československé armády 376, 54901  Nové Město nad Metují Ředitel: PaedDr. Olga Talášková

Krajské

Střední škola elektrotechniky a strojírenství

Jesenická 1, 10600  Praha 10 Ředitel: Ing. Bc. Simona Nesvadbová, Ph.D.

Krajské

Střední škola polytechnická Kyjov, příspěvková organizace

Havlíčkova 1223/17, 69737  Kyjov Ředitel: RNDr. Petr Koiš Ph.D.

Krajské

Střední škola stavební Jihlava

Žižkova 20, 58601  Jihlava Ředitel: PhDr. Pavel Toman

Krajské

Střední škola strojírenská a elektrotechnická Brno, příspěvková organizace

Trnkova 2482/113, 62800  Brno - Líšeň Ředitel: Ing. Roman Moliš

Krajské

Střední škola technická Znojmo, příspěvková organizace

Uhelná 6, 66902  Znojmo Ředitel: Mgr. Jiří Vojtěch

Krajské

Švehlova střední škola polytechnická Prostějov

nám. Spojenců 2555/17, 79601  Prostějov Ředitel: Ing. Radomil Poles

Krajské

Integrovaná střední škola automobilní Brno, příspěvková organizace

Křižíkova 106/15, 61200  Brno Ředitel: Ing. Milan Chylík

Krajské

Integrovaná střední škola technická Mělník, příspěvková organizace

K Učilišti 2566, 27601  Mělník Ředitel: Mgr. Vladimír Wasyliw

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště dopravní Čáslav, příspěvková organizace

Aug. Sedláčka 1145, 28601  Čáslav Ředitel: Ing. Bc. Luděk Fišera

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště řemesel, Kutná Hora, Čáslavská 202

Čáslavská 202, 28401  Kutná Hora Ředitel: Ing. Josef Vavřinec

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště technické, Třemošnice, Sportovní 322

Sportovní 322, 53843  Třemošnice Ředitel: RNDr. Jana Sýkorová

Krajské

Střední odborná škola elektrotechnická, Centrum odborné přípravy, Hluboká nad Vltavou, Zvolenovská 537

Zvolenovská 537, 37341  Hluboká nad Vltavou Ředitel: Ing. Pavel Zasail

Krajské

Střední odborná škola průmyslová a Střední odborné učiliště strojírenské, Prostějov, Lidická 4

Lidická 4, 79601  Prostějov Ředitel: Ing. Petr Čížek

Krajské

Střední odborná škola stavební a Střední odborné učiliště stavební, Kolín II, Pražská 112

Pražská 112, 28002  Kolín II Ředitel: Mgr. Jindřich Synek

Krajské

Střední odborná škola, Bruntál, příspěvková organizace

Krnovská 998/9, 79201  Bruntál Ředitel: PaedDr. Eva Nedomlelová

Krajské

Střední odborné učiliště Uherský Brod

Svatopluka Čecha 1110, 68801  Uherský Brod Ředitel: Ing. Jiří Polanský

Krajské

Střední průmyslová škola Hranice

Studentská 1384, 75301  Hranice Ředitel: Ing. Doležel Ivan

Krajské

Střední průmyslová škola Chrudim

Čáslavská 973, 53701  Chrudim Ředitel: Ing. František Mihulka

Krajské

Střední průmyslová škola strojnická a Střední odborná škola profesora Švejcara, Plzeň, Klatovská 109

Klatovská 109, 30100  Plzeň Ředitel: Ing. Rostislav Študent

Krajské

Střední průmyslová škola technická, Jablonec nad Nisou, Belgická 4852, příspěvková organizace

Belgická 4852, 46601  Jablonec nad Nisou Ředitel: Mgr. Petr Froněk

Krajské

Střední škola a Vyšší odborná škola, Kopřivnice, příspěvková organizace

Husova 1302/11, 74221  Kopřivnice Ředitel: Ing. Jiří Pištecký

Krajské

Střední škola a Základní škola, Vimperk, Nerudova 267

Nerudova 267, 38501  Vimperk Ředitel: Ing. Lubomír Pichler

Krajské

Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno, příspěvková organizace

Čichnova 982/23, 62400  Brno Ředitel: PaedDr. Vladimír Šimíček

Krajské

Střední škola polytechnická Brno, Jílová, příspěvková organizace

Jílová 164/36g, 63900  Brno Ředitel: Ing. Vladimír Bohdálek

Krajské

Střední škola polytechnická Vyškov, příspěvková organizace

Sochorova 552/15, 68201  Vyškov Ředitel: RNDr. Petr Hájek

Krajské

Střední škola řemeslná a Základní škola, Soběslav, Wilsonova 405

Wilsonova 405, 39201  Soběslav Ředitel: Ing. Darja Bártová

Krajské

Střední škola strojírenská a elektrotechnická

Kumburská 846, 50931  Nová Paka Ředitel: Mgr. Zbyněk Hruška

Krajské

Střední škola technická a dopravní Gustava Habrmana Česká Třebová

Habrmanova 1540, 56002  Česká Třebová Ředitel: Mgr. Jan Kovář

Krajské

Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace

Olomoucká 61, 62700  Brno Ředitel: Ing. Zdeněk Pavlík

Krajské

Střední škola, Semily, příspěvková organizace

28. října 607, 51301  Semily Ředitel: Ing. Bc. Petr Holubička

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Nymburk, V Kolonii 1804

V Kolonii 1804, 28802  Nymburk Ředitel: Ing. Jiří Hubálek

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Roudnice nad Labem, Neklanova 1806, příspěvková organizace

Neklanova 1806, 41301  Roudnice nad Labem Ředitel: Mgr. Helena Všetečková Ph.D.

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Sušice, U Kapličky 761

U Kapličky 761, 34201  Sušice Ředitel: Ing. Jaromír Kolář

Krajské

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace

Na Průhoně 4800, 43011  Chomutov Ředitel: Ing. Lenka Demjanová

Zvolte stranu: 1-100 | 101-200 | 201-300 | 301-400 | 401-497