školy dle zaměření

Střední školy přírodovědné a potravinářské obory

Krajské

Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace

Pražská 702, 43001  Chomutov Ředitel: Ing. Jiří Mladý

Krajské

Střední škola gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec, příspěvková organizace

náměstí Svobody 318, 69681  Bzenec Ředitel: Mgr. Libor Marčík

Krajské

Hotelová škola Světlá a Střední odborná škola řemesel Velké Meziříčí

U Světlé 855/36, 59423  Velké Meziříčí Ředitel: Mgr. Marie Paľovová

Krajské

Střední škola hospodářská a lesnická, Frýdlant, Bělíkova 1387, příspěvková organizace

Bělíkova 1387, 46401  Frýdlant Ředitel: Ing. Alena Dvořáková

Krajské

Střední škola gastronomie, farmářství a služeb Jeseník

U Jatek 916/8, 79001  Jeseník Ředitel: PhDr. Silvie Pernicová

Krajské

Střední odborná škola a Základní škola, Město Albrechtice, příspěvková organizace

Nemocniční 117/11, 79395  Město Albrechtice Ředitel: Ing. Lenka Metzlová

Krajské

Střední zdravotnická škola a Střední odborná škola, Česká Lípa, příspěvková organizace

28. října 2707, 47006  Česká Lípa Ředitel: Mgr. Hana Kubátová Ortová

Krajské

Albrechtova střední škola, Český Těšín, příspěvková organizace

Tyršova 611/2, 73701  Český Těšín Ředitel: Mgr. Cieslar Pavel, MBA

Krajské

Střední odborná škola, Střední odborné učiliště a Základní škola Třešť

K Valše 1251/38, 58921  Třešť Ředitel: Mgr., Ing. Karel Matějů

Krajské

Střední odborné učiliště, Čáslav, Žižkovo nám. 75

Žižkovo náměstí 75, 28601  Čáslav Ředitel: Ing. Bc. Irena Andrová

Krajské

Střední škola hotelová a služeb Kroměříž

Na Lindovce 1463, 76701  Kroměříž Ředitel: Mgr. Ivana Hašová

Krajské

Střední škola zahradnická a technická Litomyšl

T. G. Masaryka 659, 57013  Litomyšl Ředitel: Ing. Ivo Jiránek

Krajské

Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy, Národních mučedníků 141

Národních mučedníků 141, 33901  Klatovy Ředitel: Ing. Vladislav Smolík

Krajské

Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí

Palackého 49, 75701  Valašské Meziříčí Ředitel: Mgr. Petr Pavlůsek

Krajské

Integrovaná střední škola Cheb, příspěvková organizace

Obrněné brigády 2258/6, 35002  Cheb Ředitel: Mgr. Bc. Tomáš Mašek

Privátní

Soukromá střední škola gastronomie s.r.o.

Svídnická 1a/599, 18000  Praha 8 - Bohnice Ředitel: PaedDr. Tamara Kobyláková

Krajské

Střední lesnická škola Žlutice, příspěvková organizace

Žižkov 345, 36452  Žlutice Ředitel: Ing. Radka Stolariková Ph.D.

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hněvkovice 865

Hněvkovice 865, 37501  Týn nad Vltavou Ředitel: Ing. Jiří Plaňanský

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35

Horky nad Jizerou 35, 29473  Brodce nad Jizerou Ředitel: Ing. Vratislav Morava

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Vlašim, Zámek 1

Zámek 1, 25801  Vlašim Ředitel: Ing. Vladislav Novotný

Krajské

Střední odborná škola Znojmo, Dvořákova, příspěvková organizace

Dvořákova 1549/19, 66902  Znojmo Ředitel: Ing. Josef Brouček

Krajské

Střední odborná škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Lískovecká 2089, 73801  Frýdek-Místek Ředitel: Ing. Jan Durčák

Krajské

Střední škola obchodu, řemesel, služeb a Základní škola Ústí nad Labem, příspěvková organizace

Keplerova 7, 40007  Ústí nad Labem Ředitel: Mgr. Pavel Caitaml

Krajské

Střední škola zemědělská a zahradnická, Olomouc, U Hradiska 4

U Hradiska 4, 77900  Olomouc Ředitel: Ing. Petr Sklenář

Krajské

Obchodní akademie a Střední odborná škola cestovního ruchu Choceň

T. G. Masaryka 1000, 56536  Choceň Ředitel: Mgr. Jaroslav Studnička

Krajské

Střední odborné učiliště zemědělské a služeb, Dačice, nám. Republiky 86

nám. Republiky 86/V, 38001  Dačice Ředitel: Mgr. Radek Hillay

Krajské

Střední škola a Základní škola, Vimperk, Nerudova 267

Nerudova 267, 38501  Vimperk Ředitel: Ing. Lubomír Pichler

Krajské

Střední škola Brno, Charbulova, příspěvková organizace

Charbulova 106, 61800  Brno Ředitel: RNDr. Jana Marková

Krajské

Střední škola gastronomie, oděvnictví a služeb, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

tř. T. G. Masaryka 451, 73801  Frýdek-Místek Ředitel: PhDr. Mgr. Ing. Lukáš Smutný, MBA, MSc., Ing.Paed.IGIP

Krajské

Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola,Opava, příspěvková organizace

Tyršova 867/34, 74695  Opava Ředitel: Mgr. Martin Ruský

Krajské

Střední škola, Lomnice nad Popelkou, Antala Staška 213, příspěvková organizace

Antala Staška 213, 51251  Lomnice nad Popelkou Ředitel: Mgr. Václav Šimůnek

Státní

Střední škola, základní škola a mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Holečkova 4

Holečkova 4, 15000  Praha 5 Ředitel: Mgr. Václav Chmelíř

Krajské

Česká zemědělská akademie v Humpolci, střední škola

Školní 764, 39627  Humpolec Ředitel: Mgr. Otakar Březina

Krajské

Hotelová škola, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace

Mariánská 252, 74401  Frenštát pod Radhoštěm Ředitel: RNDr. Ivo Herman

Krajské

Hotelová škola, Plzeň, U Borského parku 3

U Borského parku 3, 30100  Plzeň Ředitel: Mgr. Miroslav Široký

Krajské

Masarykova střední škola zemědělská a přírodovědná, Opava, příspěvková organizace

Purkyňova 1654/12, 74601  Opava Ředitel: Ing. Arnošt Klein

Krajské

Odborné učiliště Chroustovice, Zámek 1

Zámek 1, 53863  Chroustovice Ředitel: Ing. Jaroslav Bálek

Krajské

Střední lesnická škola a Střední odborná škola, Šluknov, příspěvková organizace

T. G. Masaryka 580, 40777  Šluknov Ředitel: Mgr. Bc. Rudolf Sochor

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Polička, Čs. armády 485

Čs. armády 485, 57201  Polička Ředitel: Mgr. Boris Preissler

Církevní

Střední odborná škola svatého Jana Boska

Na Lindovce 1463/1, 76701  Kroměříž Ředitel: Mgr. Petr Šiška

Krajské

Střední odborné učiliště a Praktická škola Kladno - Vrapice, příspěvková organizace

Vrapická 53, 27203  Kladno - Vrapice Ředitel: Mgr. Ivana Sedláková

Obecní

Střední odborné učiliště služeb Vodňany, Zeyerovy sady 43/II

Zeyerovy sady 43/II, 38901  Vodňany Ředitel: Mgr. Pavel Kotál

Krajské

Střední odborné učiliště společného stravování, Poděbrady, Dr. Beneše 413/II

Dr. Beneše 413/II, 29001  Poděbrady Ředitel: Ing. Helena Klimešová

Krajské

Střední průmyslová škola potravinářství a služeb Pardubice

náměstí Republiky 116, 53114  Pardubice Ředitel: Mgr. Zdeněk Zitko

Krajské

Střední průmyslová škola, Odborná škola a Základní škola, Nové Město nad Metují

Československé armády 376, 54901  Nové Město nad Metují Ředitel: PaedDr. Olga Talášková

Krajské

Střední škola a Základní škola, Oselce

Oselce 1, 33546  Oselce Ředitel: Ing. Václav Bumbička

Privátní

Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o.

Vrbova 1233, 14700  Praha 4 - Braník Ředitel: PhDr. Karel Vratišovský, MBA

Privátní

Střední škola hotelnictví a gastronomie SČMSD Praha, s.r.o.

Slavětínská 82, 19014  Praha 9 - Klánovice Ředitel: Mgr. Miloš Procházka

Privátní

Střední škola hotelnictví, gastronomie a služeb SČMSD Šilheřovice, s.r.o.

Dolní 356, 74715  Šilheřovice Ředitel: Ing. Marie Měchová

Krajské

Střední škola sociální péče a služeb, Zábřeh, nám. 8. května 2

nám. 8. května 2, 78922  Zábřeh Ředitel: Mgr. Stanislava Kubíčková

Krajské

Střední škola společného stravování, Ostrava - Hrabůvka, příspěvková organizace

Krakovská 1095, 70030  Ostrava - Hrabůvka Ředitel: Mgr. Ivana Matulová

Krajské

Střední škola zahradnická a zemědělská Antonína Emanuela Komerse, Děčín - Libverda, příspěvková organizace

Českolipská 123, 40502  Děčín - Libverda Ředitel: Ing. Libor Kunte, Ph.D.

Krajské

Střední škola zemědělská, Přerov, Osmek 47

Osmek 47, 75011  Přerov Ředitel: Mgr. Radovan Rašťák

Krajské

Střední škola živnostenská Sokolov, příspěvková organizace

Žákovská 716, 35601  Sokolov Ředitel: Mgr. Ilona Medunová

Krajské

Švehlova střední škola polytechnická Prostějov

nám. Spojenců 2555/17, 79601  Prostějov Ředitel: Ing. Radomil Poles

Krajské

Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Benešov, Mendelova 131

Mendelova 131, 25601  Benešov Ředitel: PaedDr. Ivana Dobešová

Krajské

Agro-technická střední škola Bystřice nad Pernštejnem

Dr. Veselého 343, 59317  Bystřice nad Pernštejnem Ředitel: Mgr. Miroslav Novák

Privátní

AHOL - Střední škola gastronomie, turismu a lázeňství

Dušní 1106/8, 70300  Ostrava - Vítkovice Ředitel: Mgr. Miriam Lacinová

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace

Komenského 7, 69216  Mikulov Ředitel: Mgr. Roman Pavlačka, Ph.D.

Privátní

Gymnázium International a střední odborná škola, s.r.o.

Laudova 1024/10, 16300  Praha 6 Ředitel: Mgr. Andriana Andrus, Csc.

Krajské

Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod

Bratříků 851, 58001  Havlíčkův Brod Ředitel: Mgr. Jiří Forman

Krajské

Odborné učiliště a Praktická škola, Mohelnice, Vodní 27

Vodní 27, 78985  Mohelnice Ředitel: Mgr. Jiří Coufal

Krajské

Střední lesnická škola a Střední odborné učiliště, Křivoklát, Písky 181

Písky 181, 27023  Křivoklát Ředitel: Ing. Vratislav Dlohoš

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Beroun - Hlinky, Okružní 1404

Okružní 1404, 26673  Beroun - Hlinky Ředitel: Mgr. Eva Jakubová

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Městec Králové, T. G. Masaryka 4

T. G. Masaryka 4, 28903  Městec Králové Ředitel: Mgr. Bc. Hana Podzimková

Krajské

Střední odborná škola Jarov

Učňovská 100/1, 19000  Praha 9 Ředitel: Mgr. Miloslav Janeček

Krajské

Střední odborná škola Josefa Sousedíka Vsetín

Benátky 1779, 75501  Vsetín Ředitel: Mgr. Marek Wandrol

Krajské

Střední odborná škola obchodu a služeb, Olomouc, Štursova 14

Štursova 14, 77900  Olomouc Ředitel: PhDr. Ladislav Pochyla

Privátní

Střední odborná škola stravování Říčany s.r.o.

Jiráskova 1519, 25101  Říčany Ředitel: Ing. Evelina Wernerová

Krajské

Střední odborné učiliště Uherský Brod

Svatopluka Čecha 1110, 68801  Uherský Brod Ředitel: Ing. Jiří Polanský

Krajské

Střední odborné učiliště, Liběchov, Boží Voda 230

Boží Voda 230, 27721  Liběchov Ředitel: Ing. Bc. Vít Faltejsek

Krajské

Střední odborné učiliště, Sedlčany, Petra Bezruče 364

Petra Bezruče 364, 26480  Sedlčany Ředitel: Ing. Jiří Kolín

Krajské

Střední škola dopravy, obchodu a služeb Moravský Krumlov, příspěvková organizace

nám. Klášterní 127, 67201  Moravský Krumlov Ředitel: Ing. Jiří Psota

Krajské

Střední škola gastronomie a služeb, Liberec, Dvorská 447/29, příspěvková organizace

Dvorská 447/29, 46005  Liberec V Ředitel: Ing. Zdeněk Šlaich

Krajské

Střední škola hotelnictví, řemesel a gastronomie, Trutnov, příspěvková organizace

Volanovská 243, 54101  Trutnov Ředitel: Ing. Petra Jansová

Privátní

Střední škola Jeronýmova České Budějovice, s.r.o.

Jeronýmova 28/22, 37001  České Budějovice Ředitel: PhDr. Alena Švepešová

Krajské

Střední škola podnikání a gastronomie

Za Černým mostem 3/362, 19800  Praha 9 Ředitel: Ing. Zdeňka Matoušová

Privátní

Střední škola Pohoda s.r.o.

Na Vinici 2244, 41201  Litoměřice Ředitel: Mgr. Bc. Hana Simonová

Krajské

Střední škola řemeslná a Základní škola, Soběslav, Wilsonova 405

Wilsonova 405, 39201  Soběslav Ředitel: Ing. Darja Bártová

Krajské

Střední škola techniky a služeb, Karviná, příspěvková organizace

tř. Osvobození 60/1111, 73506  Karviná - Nové Město Ředitel: Mgr. Yvetta Kałužová

Krajské

Střední škola zahradnická, Kopidlno, náměstí Hilmarovo 1

náměstí Hilmarovo 1, 50732  Kopidlno Ředitel: Ing. Lenka Nosková

Krajské

Střední škola, Bor, Plzeňská 231

Plzeňská 231, 34802  Bor Ředitel: Mgr. Zdeňka Valečková

Krajské

Střední škola, Rokycany, Jeřabinová 96/III

Jeřabinová 96/III, 33701  Rokycany Ředitel: Ing. Irena Vostrá

Krajské

Vyšší odborná škola a střední škola Boskovice, příspěvková organizace

Hybešova 53, 68001  Boskovice Ředitel: Ing. et Mgr. Pavel Vlach

Krajské

Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola, Varnsdorf, příspěvková organizace

Bratislavská 2166, 40747  Varnsdorf Ředitel: Ing. Bc. Petr Kotulič

Privátní

Akademie SOUVIN, střední škola

Hlavní 245, 27307  Vinařice Ředitel: Bc. Daniel Černý, MBA

Krajské

Česká lesnická akademie Trutnov - střední škola a vyšší odborná škola

Lesnická 9, 54111  Trutnov Ředitel: Mgr. Jan Korbelář

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany, příspěvková organizace

Kpt. Jaroše 862, 44101  Podbořany Ředitel: Ing. Bc. Jiří Marhold

Krajské

Integrovaná střední škola hotelového provozu, obchodu a služeb, Příbram, Gen. R. Tesaříka 114

Gen. R. Tesaříka 114, 26101  Příbram Ředitel: Ing. Marcela Hodková

Krajské

Obchodní akademie Dr. Albína Bráfa, Hotelová škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Třebíč

Sirotčí 4, 67401  Třebíč Ředitel: Mgr. Kamil Novák

Krajské

Odborné učiliště Vyšehrad

Vratislavova 6, 12800  Praha 2 Ředitel: Mgr. Josef Filip

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Chrudim, Čáslavská 205

Čáslavská 205, 53701  Chrudim Ředitel: Mgr. Jaroslav Kořínek

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horšovský Týn, Littrowa 122

Littrowa 122, 34601  Horšovský Týn Ředitel: Ing. Bc. Václav Švarc

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Milevsko, Čs. armády 777

Čs. armády 777, 39901  Milevsko Ředitel: Mgr. Václav Kašpar

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Písek, Komenského 86

Komenského 86, 39701  Písek Ředitel: Ing. Zuzana Sýbková

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Praha - Čakovice

Ke Stadionu 623, 19600  Praha 9 - Čakovice Ředitel: Mgr. Věra Nováková

Krajské

Střední odborná škola technická a zahradnická, Lovosice, příspěvková organizace

Osvoboditelů 2, 41034  Lovosice Ředitel: Mgr. Jaromíra Venclíčková

Krajské

Střední odborná škola veterinární, mechanizační a zahradnická a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, České Budějovice, Rudolfovská 92

Rudolfovská 92, 37001  České Budějovice Ředitel: Ing. Břetislav Kábele

Privátní

Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Žatec, s.r.o.

Hošťálkovo náměstí 132, 43801  Žatec Ředitel: Mgr. et Mgr. Stanislava Sajdlová

Krajské

Střední odborné učiliště, Hluboš 178

Hluboš 178, 26222  Hluboš Ředitel: Mgr. Drahomír Krbec

Zvolte stranu: 1-100 | 101-200 | 201-300 | 301-360