Střední školy chemie, výroba skla, keramiky, papíru, gumy a další materiály

Krajské

Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí

Palackého 49, 75701  Valašské Meziříčí Ředitel: Mgr. Petr Pavlůsek

Krajské

Obchodní akademie, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Třeboň, Vrchlického 567

Vrchlického 567, 37901  Třeboň Ředitel: Ing. Petr Káninský

Krajské

Střední průmyslová škola chemická Pardubice

Poděbradská 94, 53009  Pardubice Ředitel: Ing. Jan Ptáček

Krajské

Střední průmyslová škola Otrokovice

tř. T. Bati 1266, 76502  Otrokovice Ředitel: Mgr. Libor Basel

Krajské

Střední škola logistiky a chemie, Olomouc, U Hradiska 29

U Hradiska 29, 77900  Olomouc Ředitel: PaedDr. Daruše Mádrová

Krajské

Střední škola řemesel a služeb, Jablonec nad Nisou, Smetanova 66, příspěvková organizace

Smetanova 66, 46601  Jablonec nad Nisou Ředitel: Mgr. Martin Kubáč

Krajské

Střední uměleckoprůmyslová škola keramická a sklářská Karlovy Vary, příspěvková organizace

náměstí 17. listopadu 710/12, 36005  Karlovy Vary Ředitel: Ing. Bc. Markéta Šlechtová, MPA

Krajské

Masarykova střední škola zemědělská a přírodovědná, Opava, příspěvková organizace

Purkyňova 1654/12, 74601  Opava Ředitel: Ing. Arnošt Klein

Krajské

Střední odborná škola - Centrum odborné přípravy a Gymnázium

Poděbradská 1, 19000  Praha 9 Ředitel: Mgr. Josef Ležal

Krajské

Střední odborná škola technická a zahradnická, Lovosice, příspěvková organizace

Osvoboditelů 2, 41034  Lovosice Ředitel: Mgr. Jaromíra Venclíčková

Krajské

Střední odborné učiliště stavební, Plzeň, Borská 55

Borská 55, 30100  Plzeň Ředitel: Mgr. Miloslav Šteffek

Krajské

Střední škola a Mateřská škola Aloyse Klara

Vídeňská 756/28, 14200  Praha 4 Ředitel: PaedDr. Věra Kováříková, Ph.D.

BUDOVA_VS_145546
Privátní

Střední škola EDUCHEM, a.s.

Okružní 128, 43513  Meziboří Ředitel: Mgr. Helena Kripnerová

Krajské

Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská, Železný Brod, Smetanovo zátiší 470, příspěvková organizace

Smetanovo zátiší 470, 46822  Železný Brod Ředitel: MgA. Libor Doležal

Krajské

Střední uměleckoprůmyslová škola, Bechyně, Písecká 203

Písecká 203, 39165  Bechyně Ředitel: PaedDr. Jiří Novotný

BUDOVA_VS_180896
Krajské

Akademie Světlá nad Sázavou, střední škola a vyšší odborná škola

Sázavská 547, 58291  Světlá nad Sázavou Ředitel: Ing. Martin Kubín

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, příspěvková organizace

Stavbařů 5, 40011  Ústí nad Labem Ředitel: Ing. Mgr. Michal Šidák, MBA

Krajské

Jedličkův ústav a Mateřská škola a Základní škola a Střední škola

V Pevnosti 4, 12841  Praha 2 Ředitel: Mgr. Petr Hrubý

Krajské

Masarykova střední škola chemická, Praha 1, Křemencova 12

Křemencova 12/179, 11628  Praha 1 Ředitel: Ing. Jiří Zajíček

Krajské

Obchodní akademie a Střední odborná škola zemědělská a ekologická, Žatec, příspěvková organizace

Studentská 1354, 43801  Žatec Ředitel: Ing. Eva Klímová

Privátní

Odborné učiliště pro žáky s více vadami, s.r.o.

Chelčického 911/2, 13000  Praha 3 - Žižkov Ředitel: Olga Kočová

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště řemesel, Kutná Hora, Čáslavská 202

Čáslavská 202, 28401  Kutná Hora Ředitel: Ing. Josef Vavřinec

Krajské

Střední odborná škola ekologická a potravinářská, Veselí nad Lužnicí, Blatské sídliště 600/I

Blatské sídliště 600/I, 39181  Veselí nad Lužnicí I Ředitel: Ing. Ladislav Honsa

Krajské

Střední průmyslová škola a Střední odborná škola, Dvůr Králové nad Labem, příspěvková organizace

E. Krásnohorské 2069, 54401  Dvůr Králové nad Labem Ředitel: Mgr. et Mgr. Petr Vojtěch

Krajské

Střední průmyslová škola Hranice

Studentská 1384, 75301  Hranice Ředitel: Ing. Doležel Ivan

Krajské

Střední průmyslová škola chemická akademika Heyrovského, Ostrava, příspěvková organizace

Středoškolská 2854/1, 70030  Ostrava - Zábřeh Ředitel: Ing. Radim Vajda, MBA

Krajské

Střední průmyslová škola chemická Brno, Vranovská, příspěvková organizace

Vranovská 65, 61400  Brno Ředitel: Ing. Vilém Koutník, CSc.

Krajské

Střední průmyslová škola Otty Wichterleho, příspěvková organizace

Hostovského 910, 54931  Hronov Ředitel: Ing. Josef Matyáš

Privátní

Střední škola a Vyšší odborná škola tradičních řemesel s.r.o.

Střední 59, 60200  Brno Ředitel: Ing. Radmila Sosnová

Privátní

Střední škola a Základní škola DC 90, s.r.o.

Nedbalova 36, 77200  Olomouc - Topolany Ředitel: Ing. Bc. Jitka Lattová

Krajské

Střední škola obchodní, České Budějovice, Husova 9

Husova 9, 37021  České Budějovice Ředitel: Mgr. Jarmila Benýšková

Krajské

Střední škola živnostenská a Základní škola, Planá

Kostelní 129, 34815  Planá Ředitel: Mgr. Josef Mára

Krajské

Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Valašské Meziříčí

Sklářská 603/8, 75701  Valašské Meziříčí Ředitel: Mgr. Jiří Pivovarčík

Krajské

Vyšší odborná škola sklářská a Střední škola, Nový Bor, Wolkerova 316, příspěvková organizace

Wolkerova 316, 47301  Nový Bor Ředitel: Mgr. Jiří Janás

Krajské

Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola a gymnázium, Praha 1, Alšovo nábřeží 6

Alšovo nábřeží 82/6, 11000  Praha 1 Ředitel: PhDr. Zuzana Pohlová

Privátní

Vyšší odborná škola, Obchodní akademie, Střední odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky EKONOM, o. p. s., Litoměřice, Palackého 730/1

Palackého 730/1, 41201  Litoměřice Ředitel: Mgr. Miroslav Pokorný

Krajské

Základní škola a Odborná škola, Horšovský Týn, Nádražní 89

Nádražní 89, 34601  Horšovský Týn Ředitel: Mgr. Jana Mazancová

Obecní

Základní škola a Střední škola Krupka, Karla Čapka 270

Karla Čapka 270, 41742  Krupka 1 Ředitel: Mgr. Bc. Martin Kaftan