Střední školy služby

Privátní

Střední škola Pohoda s.r.o.

Na Vinici 2244, 41201  Litoměřice Ředitel: Mgr. Bc. Hana Simonová

Privátní

Metropolitní odborná umělecká střední škola Praha 4 s.r.o.

Táborská 350/32, 14000  Praha 4 Ředitel: Mgr. František Šoltés

Privátní

Střední škola obchodní a služeb SČMSD, Polička, s.r.o.

nám. Bohuslava Martinů 95, 57201  Polička Ředitel: Ing. Marcela Mrázová

Krajské

Střední škola, Odry, příspěvková organizace

Sokolovská 647/1, 74235  Odry Ředitel: Mgr. Jana Kellnerová

Krajské

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola prof. V. Vejdovského Olomouc - Hejčín

Tomkova 42/411, 77900  Olomouc Ředitel: PaedDr. Mgr. Dan Blaha

Krajské

Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola, Varnsdorf, příspěvková organizace

Bratislavská 2166, 40747  Varnsdorf Ředitel: Ing. Bc. Petr Kotulič

Privátní

Boleslavská soukromá střední odborná škola a Gymnázium, s.r.o.

Viničná 463/17, 29301  Mladá Boleslav III Ředitel: Mgr. Eva Folprechtová, MBA

Krajské

Integrovaná střední škola živnostenská, Plzeň, Škroupova 13

Škroupova 209/13, 30100  Plzeň 3 - Jižní Předměstí Ředitel: Mgr. Věra Ulčová

Privátní

Severočeská střední škola s.r.o.

Bělehradská 1523/58, 40011  Ústí nad Labem Ředitel: Mgr. et Bc. Radovan Šrejbr

Privátní

Střední odborná škola Čelákovice s.r.o.

U Učiliště 1379, 25088  Čelákovice Ředitel: Ing. Ivana Němečková

Krajské

Střední škola a Mateřská škola Aloyse Klara

Vídeňská 756/28, 14200  Praha 4 Ředitel: PaedDr. Věra Kováříková, Ph.D.

Krajské

Střední škola a Základní škola, Vimperk, Nerudova 267

Nerudova 267, 38501  Vimperk Ředitel: Ing. Lubomír Pichler

Krajské

Střední škola gastronomie a služeb, Liberec, Dvorská 447/29, příspěvková organizace

Dvorská 447/29, 46005  Liberec V Ředitel: Ing. Zdeněk Šlaich

Krajské

Střední škola gastronomie, oděvnictví a služeb, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

tř. T. G. Masaryka 451, 73801  Frýdek-Místek Ředitel: PhDr. Mgr. Ing. Lukáš Smutný, MBA, MSc., Ing.Paed.IGIP

Privátní

Střední škola hotelnictví, gastronomie a služeb SČMSD Šilheřovice, s.r.o.

Dolní 356, 74715  Šilheřovice Ředitel: Ing. Marie Měchová

Privátní

Střední škola obchodní a služeb SČMSD, Žďár nad Sázavou, s.r.o.

Komenského 10, 59101  Žďár nad Sázavou 3 Ředitel: Mgr. Zdeněk Musil

Krajské

Střední škola oděvní a služeb Vizovice

Tyršova 874, 76312  Vizovice Ředitel: Mgr. Eva Solnařová

Krajské

Střední škola služeb a podnikání, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace

Příčná 1108/1, 70800  Ostrava - Poruba Ředitel: Mgr. Pavel Chrenka

Krajské

Střední škola živnostenská Sokolov, příspěvková organizace

Žákovská 716, 35601  Sokolov Ředitel: Mgr. Ilona Medunová

BUDOVA_VS_145445
Privátní

Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.

Trhanovské náměstí 8, 10200  Praha 10 Ředitel: Mgr. Alena Ondráková

Krajské

Obchodní akademie, Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Střední odborná škola služeb a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Jihlava

Karoliny Světlé 2, 58601  Jihlava Ředitel: Mgr. Libor Fasora

Krajské

Odborné učiliště a Praktická škola, Mohelnice, Vodní 27

Vodní 27, 78985  Mohelnice Ředitel: Mgr. Jiří Coufal

Privátní

Soukromé střední odborné učiliště INDUSTRIA spol. s r.o.

Dlouhá 205/20, 41201  Litoměřice Ředitel: Mgr. Jindřich Norek

Krajské

Střední odborná škola - Centrum odborné přípravy a Gymnázium

Poděbradská 1, 19000  Praha 9 Ředitel: Mgr. Josef Ležal

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Lanškroun

Sokolská 288, 56301  Lanškroun Ředitel: Ing. Jaroslav Novák

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště řemesel, Kutná Hora, Čáslavská 202

Čáslavská 202, 28401  Kutná Hora Ředitel: Ing. Josef Vavřinec

Privátní

Střední odborná škola Hranice, školská právnická osoba

Jaselská 832, 75301  Hranice Ředitel: Mgr. Petr Flajšar

Privátní

Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Znojmo, s.r.o.

Přímětická 1812/50, 66941  Znojmo Ředitel: Mgr. Libor Hanzal

Krajské

Střední odborné učiliště kadeřnické, Praha 8, Karlínské náměstí 8/225

Karlínské náměstí 8/225, 18600  Praha 8 - Karlín Ředitel: Mgr. Jan Cigánik

Krajské

Střední odborné učiliště, Domažlice, Prokopa Velikého 640

Prokopa Velikého 640, 34401  Domažlice Ředitel: Mgr. Zdeňka Buršíková

Krajské

Střední odborné učiliště, Hluboš 178

Hluboš 178, 26222  Hluboš Ředitel: Mgr. Drahomír Krbec

Krajské

Střední průmyslová škola a Střední odborná škola, Dvůr Králové nad Labem, příspěvková organizace

E. Krásnohorské 2069, 54401  Dvůr Králové nad Labem Ředitel: Mgr. et Mgr. Petr Vojtěch

Krajské

Střední průmyslová škola chemická Pardubice

Poděbradská 94, 53009  Pardubice Ředitel: Ing. Jan Ptáček

Krajské

Střední průmyslová škola, Odborná škola a Základní škola, Nové Město nad Metují

Československé armády 376, 54901  Nové Město nad Metují Ředitel: PaedDr. Olga Talášková

Privátní

Střední škola a Vyšší odborná škola tradičních řemesel s.r.o.

Střední 59, 60200  Brno Ředitel: Ing. Radmila Sosnová

Krajské

Střední škola Brno, Charbulova, příspěvková organizace

Charbulova 106, 61800  Brno Ředitel: RNDr. Jana Marková

Privátní

Střední škola cestovního ruchu a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o.

U Kantorka 406, 75661  Rožnov pod Radhoštěm Ředitel: Ing. Jolana S. Marcondes

Krajské

Střední škola gastronomie a služeb, Přerov, Šířava 7

Šířava 670/7, 75002  Přerov Ředitel: Ing. Martin Kovář

Privátní

Střední škola managementu a služeb s.r.o.

Ve Lhotce 814/2, 14200  Praha 4 Ředitel: Ing. Tamara Krčmářová

Krajské

Střední škola obchodní, České Budějovice, Husova 9

Husova 9, 37021  České Budějovice Ředitel: Mgr. Jarmila Benýšková

Krajské

Střední škola obchodu a služeb, Teplice, příspěvková organizace

Fráni Šrámka 1350/1, 41501  Teplice Ředitel: Ing. Mgr. Pešek Zdeněk MBA

Krajské

Střední škola řemesel a služeb, Děčín IV, Ruská 147, příspěvková organizace

Ruská 147, 40502  Děčín IV Ředitel: Mgr. Tomáš Daněk

Krajské

Střední škola řemeslná a Základní škola, Soběslav, Wilsonova 405

Wilsonova 405, 39201  Soběslav Ředitel: Ing. Darja Bártová

Krajské

Střední škola služeb a řemesel, Stochov, J.Šípka 187

J. Šípka 187, 27303  Stochov Ředitel: Ing. Jaroslava Pichová

Privátní

Střední škola služeb s.r.o.

Štěpnická 1156, 68606  Uherské Hradiště Ředitel: Ing. Miroslava Podivinská

Krajské

Střední škola služeb, obchodu a gastronomie

Velká 3, 50341  Hradec Králové Ředitel: Mgr. Alena Kloučková

Krajské

Střední škola, Bohumín, příspěvková organizace

Husova 283, 73581  Bohumín Ředitel: Ing. Liběna Orságová

Krajské

Střední škola, Havířov - Prostřední Suchá, příspěvková organizace

Kapitána Jasioka 635/50, 73564  Havířov - Prostřední Suchá Ředitel: Mgr. Petr Szymeczek

Státní

Střední škola, základní škola a mateřská škola pro zdravotně znevýhodněné, Brno, Kamenomlýnská 2

Kamenomlýnská 2, 60300  Brno Ředitel: Ing. Soňa Šestáková

Krajské

Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Brno, Merhautova, příspěvková organizace

Merhautova 590/15, 61300  Brno Ředitel: PhDr. Marcela Křiváková, Ph.D.

Krajské

Švehlova střední škola polytechnická Prostějov

nám. Spojenců 2555/17, 79601  Prostějov Ředitel: Ing. Radomil Poles

Privátní

Veřejnosprávní akademie a střední škola, s.r.o.

nám. Svobody 494, 69662  Strážnice Ředitel: Ing. Andrea Maradová

Krajské

Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 4, 5. května 51

5. května 200/51, 14000  Praha 4 - Nusle Ředitel: PhDr. Mária Janáková, Ph.D.

Krajské

Vyšší odborná škola, Obchodní akademie, Střední zdravotnická škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Klatovy, Plánická 196

Plánická 196, 33901  Klatovy Ředitel: Ing. Soňa Rabušicová

Privátní

Akademie SOUVIN, střední škola

Hlavní 245, 27307  Vinařice Ředitel: Bc. Daniel Černý, MBA

Krajské

Dětský domov, Základní škola a Střední škola, Žatec, příspěvková organizace

Pražská 808, 43801  Žatec Ředitel: Mgr. Lenka Woloszczuková

Privátní

Euroinstitut, praktická škola a odborné učiliště

č. 29, 43905  Panenský Týnec Ředitel: Mgr. Michal Müller, MBA

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola, Rýmařov, příspěvková organizace

Sokolovská 34, 79501  Rýmařov Ředitel: Mgr. Zdena Kovaříková

Privátní

Hotelová škola Hradec Králové, s.r.o.

Československé armády 274/55, 50003  Hradec Králové Ředitel: PaedDr. Petr Hájek

Krajské

Integrovaná střední škola Hodonín, příspěvková organizace

Lipová alej 3756/21, 69503  Hodonín Ředitel: Mgr. Eva Schmidová

Krajské

Integrovaná střední škola Cheb, příspěvková organizace

Obrněné brigády 2258/6, 35002  Cheb Ředitel: Mgr. Bc. Tomáš Mašek

Privátní

LITEGRA - Střední škola a Mateřská škola, o.p.s.

Žitenická 1365/18, 41201  Litoměřice Ředitel: Mgr. Radek Šrejbr

Privátní

Mateřská škola, základní škola a střední škola Daneta, s.r.o.

Nerudova 1180, 50002  Hradec Králové Ředitel: Mgr. Monika Bourová

Krajské

Obchodní akademie a Střední odborná škola generála Františka Fajtla, Louny, příspěvková organizace

Osvoboditelů 380, 44058  Louny Ředitel: Mgr. Simona Vágnerová

Krajské

Obchodní akademie Dr. Albína Bráfa, Hotelová škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Třebíč

Sirotčí 4, 67401  Třebíč Ředitel: Mgr. Kamil Novák

Krajské

Obchodní akademie, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Třeboň, Vrchlického 567

Vrchlického 567, 37901  Třeboň Ředitel: Ing. Petr Káninský

Krajské

Odborné učiliště Cvrčovice, příspěvková organizace

Cvrčovice 131, 69123  Cvrčovice Ředitel: RNDr. Milada Kussak Hőklová

Krajské

Odborné učiliště Vyšehrad

Vratislavova 6, 12800  Praha 2 Ředitel: Mgr. Josef Filip

Krajské

Odborné učiliště, Praktická škola, Základní škola a Mateřská škola Příbram IV, příspěvková organizace

Pod Šachtami 335, 26102  Příbram IV Ředitel: Mgr. Pavel Bartl

Privátní

Pražská taneční konzervatoř a střední odborná škola, s.r.o.

Laudova 1024/10, 16300  Praha 6 - Řepy Ředitel: Mgr. Antonín Bulka

Privátní

Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s.

náměstí Jana z Dražic 169, 41301  Roudnice nad Labem Ředitel: Mgr. Richard Červený

Privátní

Střední odborná škola a střední odborné učiliště HEUREKA s.r.o.

Zborovská 2696, 39003  Tábor Ředitel: Mgr. Jaroslav Němec

Privátní

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště služeb Velký Újezd, s.r.o.

Navrátilova 321, 78355  Velký Újezd Ředitel: PhDr. Petr Čechák

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35

Horky nad Jizerou 35, 29473  Brodce nad Jizerou Ředitel: Ing. Vratislav Morava

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Neratovice, Školní 664

Školní 664, 27711  Neratovice Ředitel: Ing. Marcela Hrejsová

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Sušice, U Kapličky 761

U Kapličky 761, 34201  Sušice Ředitel: Ing. Jaromír Kolář

Obecní

Střední odborná škola Jana Tiraye Velká Bíteš, příspěvková organizace

Tyršova 239, 59501  Velká Bíteš Ředitel: Ing. Josef Chytka

Krajské

Střední odborná škola obchodu a služeb, Olomouc, Štursova 14

Štursova 14, 77900  Olomouc Ředitel: PhDr. Ladislav Pochyla

Krajské

Střední odborná škola Prostějov

nám. Edmunda Husserla 30/1, 79601  Prostějov Ředitel: Mgr. Milada Dosedělová

Krajské

Střední odborná škola, Bruntál, příspěvková organizace

Krnovská 998/9, 79201  Bruntál Ředitel: PaedDr. Eva Nedomlelová

Krajské

Střední odborná škola, Liberec, Jablonecká 999, příspěvková organizace

Jablonecká 999/51, 46006  Liberec Ředitel: PhDr. Milan Adamec

BUDOVA_VS_146549
Krajské

Střední odborná škola, Litvínov-Hamr, příspěvková organizace

Mládežnická 236, 43542  Litvínov - Hamr Ředitel: Ing. Jitka Francírková

Jiné

Střední odborné učiliště

Na Veselí 51, 14067  Praha 4 Ředitel: PaedDr. Martin Váňa

Krajské

Střední odborné učiliště a Praktická škola Kladno - Vrapice, příspěvková organizace

Vrapická 53, 27203  Kladno - Vrapice Ředitel: Mgr. Ivana Sedláková

Privátní

Střední odborné učiliště DAKOL, s. r. o.

Petrovice u Karviné 570, 73572  Petrovice u Karviné Ředitel: Mgr. Vladimír Kolder

Krajské

Střední odborné učiliště Valašské Klobouky

Brumovská 456, 76601  Valašské Klobouky Ředitel: Mgr. Pavel Hrabina

Krajské

Střední odborné učiliště, Lišov, tř. 5. května 3

tř. 5. května 3, 37372  Lišov Ředitel: Mgr. Dalibor Benýšek

Krajské

Střední odborné učiliště, Sedlčany, Petra Bezruče 364

Petra Bezruče 364, 26480  Sedlčany Ředitel: Ing. Jiří Kolín

BUDOVA_VS_146208
Krajské

Střední průmyslová škola a Střední odborná škola gastronomie a služeb, Most, příspěvková organizace

Jana Palacha 711/2, 43401  Most Ředitel: Ing. Ivana Hermannová

Krajské

Střední průmyslová škola a Střední odborné učiliště Pelhřimov

Friedova 1469, 39301  Pelhřimov Ředitel: Bc. Lukáš Tříska

Krajské

Střední průmyslová škola Otty Wichterleho, příspěvková organizace

Hostovského 910, 54931  Hronov Ředitel: Ing. Josef Matyáš

Krajské

Střední škola a Základní škola Sluneční, Hostinné

Mládežnická 329, 54371  Hostinné Ředitel: Mgr. Zbyněk Rek

Krajské

Střední škola a základní škola Žamberk

Tyršova 214, 56401  Žamberk Ředitel: Mgr. Věra Říčařová

Privátní

Střední škola automobilní Prostějov, s.r.o.

Komenského 61/4, 79601  Prostějov Ředitel: Ing. Rudolf Raška

Krajské

Střední škola Edvarda Beneše Břeclav, příspěvková organizace

nábř. Komenského 1126/1, 69025  Břeclav Ředitel: Mgr. Jiří Uher

Privátní

Střední škola Euroinstitut

Neprobylice 18, 27375  Třebíz Ředitel: Mgr. Jarmila Hejtmánková

Privátní

Střední škola Euroinstitut v Karlovarském kraji

Husova 992, 36251  Jáchymov Ředitel: Mgr. Vladimír Hůrka

Privátní

Střední škola Euroinstitut v Olomouckém kraji

Havlíčkova 378, 79827  Němčice nad Hanou Ředitel: Mgr. Michal Müller

Privátní

Střední škola Euroinstitut v Praze

U hranic 3419/12b, 10000  Praha 10 Ředitel: Mgr. Michal Müller, MBA

Krajské

Střední škola F. D. Roosevelta Brno, příspěvková organizace

Křižíkova 1694/11, 61200  Brno Ředitel: Ing. Miroslava Zahradníková

Zvolte stranu: 1-100 | 101-137