Střední školy ekologie a ochrana žp

Krajské

Masarykova střední škola zemědělská a přírodovědná, Opava, příspěvková organizace

Purkyňova 1654/12, 74601  Opava Ředitel: Ing. Arnošt Klein

Krajské

Albrechtova střední škola, Český Těšín, příspěvková organizace

Tyršova 611/2, 73701  Český Těšín Ředitel: Mgr. Cieslar Pavel, MBA

Církevní

Církevní základní škola a střední škola Plzeň

Táborská 2081/28, 32600  Plzeň 2 - Slovany Ředitel: Mgr. Kateřina Chejlavová

Krajské

Česká lesnická akademie Trutnov - střední škola a vyšší odborná škola

Lesnická 9, 54111  Trutnov Ředitel: Mgr. Jan Korbelář

Privátní

FARMEKO - Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední odborná škola, s.r.o.

Znojemská 4880/76, 58601  Jihlava Ředitel: Mgr. Aleš Obrdlík

Privátní

Montessori střední škola, základní škola a mateřská škola Polná

Alej svobody 1247, 58813  Polná Ředitel: Mgr. Lenka Marková

Krajské

Obchodní akademie a Střední odborná škola zemědělská a ekologická, Žatec, příspěvková organizace

Studentská 1354, 43801  Žatec Ředitel: Ing. Eva Klímová

Privátní

Soukromá střední odborná škola (1. KŠPA), s.r.o.

Máchovy schody 13/4, 41201  Litoměřice Ředitel: Mgr. Ivana Jiřičová

Krajské

Střední lesnická škola a Střední odborná škola, Šluknov, příspěvková organizace

T. G. Masaryka 580, 40777  Šluknov Ředitel: Mgr. Bc. Rudolf Sochor

Krajské

Střední lesnická škola a Střední odborné učiliště, Křivoklát, Písky 181

Písky 181, 27023  Křivoklát Ředitel: Ing. Vratislav Dlohoš

Krajské

Střední odborná škola - Centrum odborné přípravy a Gymnázium

Poděbradská 1, 19000  Praha 9 Ředitel: Mgr. Josef Ležal

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hořovice, Palackého náměstí 100

Palackého náměstí 100, 26801  Hořovice Ředitel: Ing. Vladimír Kebert, CSc.

Krajské

Střední odborná škola a Základní škola, Město Albrechtice, příspěvková organizace

Nemocniční 117/11, 79395  Město Albrechtice Ředitel: Ing. Lenka Metzlová

Krajské

Střední odborná škola ekologická a potravinářská, Veselí nad Lužnicí, Blatské sídliště 600/I

Blatské sídliště 600/I, 39181  Veselí nad Lužnicí I Ředitel: Ing. Ladislav Honsa

BUDOVA_VS_146201
Obecní

Střední odborná škola pro ochranu a obnovu životního prostředí - Schola Humanitas, Litvínov, Ukrajinská 379

Ukrajinská 379, 43601  Litvínov Ředitel: Mgr. Milan Šťovíček

Krajské

Střední odborná škola stavební a Střední odborné učiliště stavební, Kolín II, Pražská 112

Pražská 112, 28002  Kolín II Ředitel: Mgr. Jindřich Synek

Krajské

Střední odborná škola, Střední odborné učiliště a Základní škola Třešť

K Valše 1251/38, 58921  Třešť Ředitel: Mgr., Ing. Karel Matějů

Krajské

Střední odborná škola, Šumperk, Zemědělská 3

Zemědělská 3, 78701  Šumperk Ředitel: Ing. Jan Sýkora

Krajské

Střední průmyslová škola a Střední odborné učiliště Uničov

Školní 164, 78391  Uničov Ředitel: Ing. Pavel Nováček Ph.D.

Krajské

Střední průmyslová škola Brno, Purkyňova, příspěvková organizace

Purkyňova 2832/97, 61200  Brno Ředitel: doc. RNDr. Aleš Ruda, Ph.D., MBA

Krajské

Střední průmyslová škola zeměměřická a Geografické gymnázium Praha

Pod Táborem 300, 19000  Praha 9 Ředitel: Ing. Jan Staněk

Krajské

Střední průmyslová škola, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec Králové

Hradební 1029/2, 50003  Hradec Králové Ředitel: PaedDr. Pavel Jankovský

Krajské

Střední škola automobilní Ústí nad Orlicí

Dukelská 313, 56201  Ústí nad Orlicí Ředitel: Ing. Petr Vojtěch

Krajské

Střední škola gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec, příspěvková organizace

náměstí Svobody 318, 69681  Bzenec Ředitel: Mgr. Libor Marčík

Krajské

Střední škola hospodářská a lesnická, Frýdlant, Bělíkova 1387, příspěvková organizace

Bělíkova 1387, 46401  Frýdlant Ředitel: Ing. Alena Dvořáková

Krajské

Střední škola rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína, Třeboň, Táboritská 688

Táboritská 941/II, 37901  Třeboň Ředitel: Ing. Aleš Vondrka, Ph.D.

Krajské

Střední škola technická a zemědělská, Nový Jičín, příspěvková organizace

U Jezu 7, 74101  Nový Jičín Ředitel: Mgr. Barbora Bezunková

Krajské

Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy, Národních mučedníků 141

Národních mučedníků 141, 33901  Klatovy Ředitel: Ing. Vladislav Smolík

Krajské

Střední škola zemědělská a přírodovědná Rožnov pod Radhoštěm

nábř. Dukelských hrdinů 570, 75661  Rožnov pod Radhoštěm Ředitel: Ing. Jaroslav Mandula

Krajské

Střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola Chrudim

Poděbradova 842, 53760  Chrudim Ředitel: Ing. Stanislav Valášek

Krajské

Střední uměleckoprůmyslová škola keramická a sklářská Karlovy Vary, příspěvková organizace

náměstí 17. listopadu 710/12, 36005  Karlovy Vary Ředitel: Ing. Bc. Markéta Šlechtová, MPA

Krajské

Střední zahradnická škola Rajhrad, příspěvková organizace

Masarykova 198, 66461  Rajhrad Ředitel: PaedDr. Marek Kňažík

Krajské

Střední zdravotnická škola a Střední odborná škola, Česká Lípa, příspěvková organizace

28. října 2707, 47006  Česká Lípa Ředitel: Mgr. Hana Kubátová Ortová

Krajské

Střední zemědělská škola a Střední odborné učiliště chladicí a klimatizační techniky, Kostelec nad Orlicí

Komenského 873, 51741  Kostelec nad Orlicí Ředitel: Mgr. Yvona Bůžková

Krajské

Střední zemědělská škola, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Zápská 302

Zápská 302, 25001  Brandýs nad Labem-Stará Boleslav Ředitel: Ing. Michal Ornst

Krajské

Střední zemědělská škola, Písek, Čelakovského 200

Čelakovského 200, 39701  Písek Ředitel: Ing. Miloš Cieslar

Krajské

Střední zemědělská škola, Rakovník, Pražská 1222

Pražská 1222, 26901  Rakovník Ředitel: Ing. Ivan Kup

Krajské

Vyšší odborná škola ekonomických studií, Gymnázium, Střední průmyslová škola potravinářských technologií a Střední odborná škola přírodovědná a veterinární, Praha 2, Podskalská 10

Podskalská 10, 12846  Praha 2 Ředitel: Ing. Milan Chmelař