Střední školy elektro, elektrotechnika, telekomunikace

Krajské

Střední odborná škola elektrotechnická, Centrum odborné přípravy, Hluboká nad Vltavou, Zvolenovská 537

Zvolenovská 537, 37341  Hluboká nad Vltavou Ředitel: Ing. Pavel Zasail

Krajské

Střední odborná škola - Centrum odborné přípravy a Gymnázium

Poděbradská 1, 19000  Praha 9 Ředitel: Mgr. Josef Ležal

Krajské

Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí

Palackého 49, 75701  Valašské Meziříčí Ředitel: Mgr. Petr Pavlůsek

Krajské

Střední odborné učiliště elektrotechnické, Plzeň, Vejprnická 56

Vejprnická 56, 31800  Plzeň Ředitel: Ing. Jaroslav Černý

Krajské

Střední průmyslová škola Třebíč

Manželů Curieových 734, 67401  Třebíč Ředitel: Ing. Zdeněk Borůvka

Krajské

Střední škola polytechnická, Havířov-Šumbark, příspěvková organizace

Sýkorova 1/613, 73601  Havířov - Šumbark Ředitel: Ing. Vladislav Walach 

Krajské

Integrovaná střední škola technická Mělník, příspěvková organizace

K Učilišti 2566, 27601  Mělník Ředitel: Mgr. Vladimír Wasyliw

Krajské

Integrovaná střední škola technická, Benešov, Černoleská 1997

Černoleská 1997, 25601  Benešov Ředitel: Mgr. Jana Fialová

Krajské

Střední průmyslová škola elektrotechnická a Vyšší odborná škola Pardubice

Karla IV. 13, 53002  Pardubice Ředitel: Ing. Ladislav Štěpánek

Krajské

Střední průmyslová škola, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec Králové

Hradební 1029/2, 50003  Hradec Králové Ředitel: PaedDr. Pavel Jankovský

Krajské

Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Kroměříž

Nábělkova 539/3, 76701  Kroměříž Ředitel: Ing. Bronislav Fuksa

Krajské

Střední škola a Mateřská škola, Liberec, Na Bojišti 15, příspěvková organizace

Na Bojišti 759/15, 46010  Liberec Ředitel: Ing. Zdeněk Krabs, Ph.D.

Krajské

Střední škola André Citroëna Boskovice, příspěvková organizace

nám. 9. května 2153/2a, 68011  Boskovice Ředitel: RNDr. Karel Ošlejšek

Krajské

Střední škola elektrotechnická, Lipník nad Bečvou, Tyršova 781

Tyršova 781, 75131  Lipník nad Bečvou Ředitel: Ing. Jaroslav Pokrupa

Krajské

Střední škola elektrotechnická, Ostrava, Na Jízdárně 30, příspěvková organizace

Na Jízdárně 30, 70200  Ostrava Ředitel: Ing. Tomáš Führer

Krajské

Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno, příspěvková organizace

Čichnova 982/23, 62400  Brno Ředitel: PaedDr. Vladimír Šimíček

Krajské

Střední škola strojírenská a elektrotechnická

Kumburská 846, 50931  Nová Paka Ředitel: Mgr. Zbyněk Hruška

Krajské

Vyšší odborná škola, Střední škola, Centrum odborné přípravy, Sezimovo Ústí, Budějovická 421

Budějovická 421, 39102  Sezimovo Ústí Ředitel: Ing. František Kamlach

Krajské

Průmyslová střední škola Letohrad

Komenského 472, 56151  Letohrad Ředitel: Ing. Martin Prikner

Privátní

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kuřim, s.r.o.

Křížkovského 48/2, 66434  Kuřim Ředitel: Ing. Vojtěch Novotný

Krajské

Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice, příspěvková organizace

Učiliště 496, 66452  Sokolnice Ředitel: Ing. Oldřich Životský

Krajské

Střední škola informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhoštěm

Školní 1610, 75661  Rožnov pod Radhoštěm Ředitel: Mgr. Miroslav Trefil

Krajské

Střední škola průmyslová, technická a automobilní Jihlava

tř. Legionářů 3, 58601  Jihlava Ředitel: Ing. Miroslav Vítů

Krajské

Střední škola spojů a informatiky, Tábor, Bydlinského 2474

Bydlinského 2474, 39011  Tábor Ředitel: Ing. Petr Draxler

Krajské

Střední škola strojírenská a elektrotechnická Brno, příspěvková organizace

Trnkova 2482/113, 62800  Brno - Líšeň Ředitel: Ing. Roman Moliš

Krajské

Střední škola technická a dopravní, Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace

Moravská 2/964, 70300  Ostrava - Vítkovice Ředitel: Mgr. Miroslav Dočkal

Krajské

Střední škola technická a obchodní, Olomouc, Kosinova 4

Kosinova 4, 77200  Olomouc Ředitel: RNDr. Petr Konečný

Privátní

VÍTKOVICKÁ STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÁ ŠKOLA

Hasičská 1003/49, 70030  Ostrava - Hrabůvka Ředitel: Ing. Josef Lukosz

Státní

Mateřská škola, základní škola a střední škola pro sluchově postižené, Valašské Meziříčí, Vsetínská 454

Vsetínská 454/53, 75714  Valašské Meziříčí Ředitel: Mgr. Antonín Liebel

Privátní

MESIT střední škola, o.p.s.

Družstevní 818, Mařatice, 68605  Uherské Hradiště Ředitel: Ing. Radek Mikula

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště řemesel, Kutná Hora, Čáslavská 202

Čáslavská 202, 28401  Kutná Hora Ředitel: Ing. Josef Vavřinec

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Dubno

Dubno, 26101  Příbram 1 Ředitel: Mgr. Milan Lehocký

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kladno, Dubská

Dubská 967, 27203  Kladno Ředitel: Ing. Jiří Růžek

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Nymburk, V Kolonii 1804

V Kolonii 1804, 28802  Nymburk Ředitel: Ing. Jiří Hubálek

Krajské

Střední odborné učiliště, Praha 4, Ohradní 57

Ohradní 57, 14000  Praha 4 - Michle Ředitel: Karel Dvořák

Krajské

Střední průmyslová škola a Obchodní akademie Uherský Brod

Nivnická 1781, 68801  Uherský Brod Ředitel: PaedDr. Rostislav Šmíd

Krajské

Střední průmyslová škola Brno, Purkyňova, příspěvková organizace

Purkyňova 2832/97, 61200  Brno Ředitel: doc. RNDr. Aleš Ruda, Ph.D., MBA

Krajské

Střední průmyslová škola Otrokovice

tř. T. Bati 1266, 76502  Otrokovice Ředitel: Mgr. Libor Basel

Krajské

Střední průmyslová škola technická, Jablonec nad Nisou, Belgická 4852, příspěvková organizace

Belgická 4852, 46601  Jablonec nad Nisou Ředitel: Mgr. Petr Froněk

Krajské

Střední průmyslová škola, Ústí nad Labem, Resslova 5, příspěvková organizace

Resslova 5, 40001  Ústí nad Labem Ředitel: Mgr. Bc. Jaroslav Mareš

Privátní

Střední škola a Vyšší odborná škola tradičních řemesel s.r.o.

Střední 59, 60200  Brno Ředitel: Ing. Radmila Sosnová

Krajské

Střední škola Edvarda Beneše Břeclav, příspěvková organizace

nábř. Komenského 1126/1, 69025  Břeclav Ředitel: Mgr. Jiří Uher

Krajské

Střední škola elektrotechniky a strojírenství

Jesenická 1, 10600  Praha 10 Ředitel: Ing. Bc. Simona Nesvadbová, Ph.D.

Krajské

Střední škola řemesel, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Pionýrů 2069, 73801  Frýdek-Místek Ředitel: Mgr. Petr Solich

Krajské

Střední škola technická a dopravní Gustava Habrmana Česká Třebová

Habrmanova 1540, 56002  Česká Třebová Ředitel: Mgr. Jan Kovář

Privátní

ŠKODA AUTO a.s., Střední odborné učiliště strojírenské, odštěpný závod

Tř. Václava Klementa 869, 29301  Mladá Boleslav Ředitel: Ing. Martin Slabihoudek

Krajské

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Žďár nad Sázavou

Studentská 1, 59101  Žďár nad Sázavou Ředitel: Ing. Jaroslav Kletečka

Krajské

Vyšší odborná škola informačních studií a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky

Novovysočanská 48/280, 19000  Praha 9 - Vysočany Ředitel: Ing. Marcela Davídková Antošová, CSc.

Krajské

Akademie řemesel Praha - Střední škola technická

Zelený pruh 1294/52, 14708  Praha 4 - Krč Ředitel: Ing. Drahoslav Matonoha

Krajské

Integrovaná střední škola technická a ekonomická Sokolov, příspěvková organizace

Jednoty 1620, 35601  Sokolov Ředitel: Mgr. Pavel Janus

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Lanškroun

Sokolská 288, 56301  Lanškroun Ředitel: Ing. Jaroslav Novák

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Sušice, U Kapličky 761

U Kapličky 761, 34201  Sušice Ředitel: Ing. Jaromír Kolář

Krajské

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace

Na Průhoně 4800, 43011  Chomutov Ředitel: Ing. Lenka Demjanová

Krajské

Střední odborná škola informatiky a spojů a Střední odborné učiliště, Kolín, Jaselská 826

Jaselská 826, 28090  Kolín Ředitel: Ing. Miloš Hölzl

Privátní

Střední odborná škola Třineckých železáren

Lánská 132, 73961  Třinec - Kanada Ředitel: Mgr. Aleš Adamus

Privátní

Střední průmyslová škola dopravní, a.s.

Plzeňská 298/217a, 15000  Praha 5 - Motol Ředitel: Ing. František Novotný

Krajské

Střední průmyslová škola Chrudim

Čáslavská 973, 53701  Chrudim Ředitel: Ing. František Mihulka

Krajské

Střední průmyslová škola na Proseku

Novoborská 610/2, 19020  Praha 9 Ředitel: Ing. Lukáš Procházka

Krajské

Střední průmyslová škola, Trutnov, Školní 101

Školní 101, 54101  Trutnov Ředitel: Ing. Vladislav Sauer

Krajské

Střední škola a Základní škola, Vimperk, Nerudova 267

Nerudova 267, 38501  Vimperk Ředitel: Ing. Lubomír Pichler

BUDOVA_VS_145546
Privátní

Střední škola EDUCHEM, a.s.

Okružní 128, 43513  Meziboří Ředitel: Mgr. Helena Kripnerová

Krajské

Střední škola polytechnická Hustopeče, příspěvková organizace

Masarykovo nám. 136/1, 69301  Hustopeče Ředitel: Ing. Zdeněk Hrabal

Krajské

Střední škola stavební a strojní, Teplice, příspěvková organizace

Fráni Šrámka 1350/1, 41501  Teplice Ředitel: Mgr. Aleš Frýdl

Krajské

Střední škola technická a gastronomická Blansko, příspěvková organizace

Bezručova 160133, 67801  Blansko Ředitel: Ing. Pavel Dvořáček

Krajské

Střední škola technická Mohelnice

1. máje 2, 78985  Mohelnice Ředitel: Mgr. Jiří Ženožička

Krajské

Střední škola technická Znojmo, příspěvková organizace

Uhelná 6, 66902  Znojmo Ředitel: Mgr. Jiří Vojtěch

BUDOVA_VS_146547
Krajské

Střední škola technická, Most, příspěvková organizace

Dělnická 21, 43401  Most Ředitel: Ing. Radmila Krastenicsová

Krajské

Střední škola, České Velenice, Revoluční 220

Revoluční 220, 37810  České Velenice Ředitel: RNDr. Milena Elsterová

Krajské

Střední zdravotnická škola a Střední odborná škola, Česká Lípa, příspěvková organizace

28. října 2707, 47006  Česká Lípa Ředitel: Mgr. Hana Kubátová Ortová

Krajské

Střední zemědělská škola a Střední odborné učiliště chladicí a klimatizační techniky, Kostelec nad Orlicí

Komenského 873, 51741  Kostelec nad Orlicí Ředitel: Mgr. Yvona Bůžková

Krajské

Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola, Varnsdorf, příspěvková organizace

Bratislavská 2166, 40747  Varnsdorf Ředitel: Ing. Bc. Petr Kotulič

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany, příspěvková organizace

Kpt. Jaroše 862, 44101  Podbořany Ředitel: Ing. Bc. Jiří Marhold

Krajské

Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace

Křižíkova 1258, 74401  Frenštát pod Radhoštěm Ředitel: Mgr. Richard Štěpán

Krajské

Hotelová škola Světlá a Střední odborná škola řemesel Velké Meziříčí

U Světlé 855/36, 59423  Velké Meziříčí Ředitel: Mgr. Marie Paľovová

Krajské

Integrovaná střední škola Cheb, příspěvková organizace

Obrněné brigády 2258/6, 35002  Cheb Ředitel: Mgr. Bc. Tomáš Mašek

Krajské

Masarykova střední škola Letovice, příspěvková organizace

Tyršova 500/6, 67961  Letovice Ředitel: Ing. Helena Marešová

Krajské

Obchodní akademie a Střední odborná škola generála Františka Fajtla, Louny, příspěvková organizace

Osvoboditelů 380, 44058  Louny Ředitel: Mgr. Simona Vágnerová

Privátní

Soukromá střední odborná škola a Soukromé střední odborné učiliště BEAN, s.r.o.

Českobrodská 362/32a, 19000  Praha 9 Ředitel: Ing. Yvona Šorejsová

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Mladá Boleslav, Jičínská 762

Jičínská 762, 29301  Mladá Boleslav Ředitel: RNDr. Jiří Šlégl

Privátní

Střední odborná škola Karlovy Vary, s.r.o.

Konečná 21, 36005  Karlovy Vary Ředitel: Ing. Jiří Juránek

Krajské

Střední odborná škola Litovel, Komenského 677

Komenského 677, 78401  Litovel Ředitel: Mgr. Pavel Skácel

Krajské

Střední odborná škola strojní a elektrotechnická, Velešín, U Hřiště 527

U Hřiště 527, 38232  Velešín Ředitel: Ing. Bc. Milan Timko

Krajské

Střední odborná škola, Bruntál, příspěvková organizace

Krnovská 998/9, 79201  Bruntál Ředitel: PaedDr. Eva Nedomlelová

Krajské

Střední odborné učiliště stavební, Plzeň, Borská 55

Borská 55, 30100  Plzeň Ředitel: Mgr. Miloslav Šteffek

Krajské

Střední odborné učiliště, Blatná, U Sladovny 671

U Sladovny 671, 38816  Blatná Ředitel: Ing. Miroslav Čapek

Krajské

Střední průmyslová škola a Střední odborné učiliště Pelhřimov

Friedova 1469, 39301  Pelhřimov Ředitel: Bc. Lukáš Tříska

Krajské

Střední průmyslová škola Emila Kolbena Rakovník, příspěvková organizace

Sídl. Gen. J. Kholla 2501, 26901  Rakovník Ředitel: RNDr. Jan Jirátko

Krajské

Střední průmyslová škola Otty Wichterleho, příspěvková organizace

Hostovského 910, 54931  Hronov Ředitel: Ing. Josef Matyáš

Krajské

Střední průmyslová škola polytechnická - Centrum odborné přípravy Zlín

Nad Ovčírnou 2528, 76001  Zlín Ředitel: Ing. Bc. Jiří Charvát

Krajské

Střední průmyslová škola stavební a Střední odborná škola stavební a technická, Ústí nad Labem, příspěvková organizace

Čelakovského 5, 40007  Ústí nad Labem Ředitel: PhDr. Mgr. Vítězslav Štefl, Ph.D.

Krajské

Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická, České Budějovice, Dukelská 13

Dukelská 260/13, 37145  České Budějovice Ředitel: Ing. Čestmír Tschauder

Privátní

Střední škola AGC a.s.

Rooseveltovo nám. 5, 41503  Teplice Ředitel: Ing. Tomáš Holomek

Krajské

Střední škola F. D. Roosevelta Brno, příspěvková organizace

Křižíkova 1694/11, 61200  Brno Ředitel: Ing. Miroslava Zahradníková

Krajské

Střední škola polytechnická Kyjov, příspěvková organizace

Havlíčkova 1223/17, 69737  Kyjov Ředitel: RNDr. Petr Koiš Ph.D.

BUDOVA_VS_146009
Krajské

Střední škola polytechnická, Olomouc, Rooseveltova 79

Rooseveltova 79, 77900  Olomouc Ředitel: Ing. Aleš Jurečka

Krajské

Střední škola řemesel a služeb Moravské Budějovice

Tovačovského sady 79, 67602  Moravské Budějovice Ředitel: Ing. Jaroslav Doležal

Krajské

Střední škola řemesel, Šumperk

Gen. Krátkého 30, 78701  Šumperk Ředitel: Mgr. Irena Jonová

Krajské

Střední škola řemeslná a Základní škola, Soběslav, Wilsonova 405

Wilsonova 405, 39201  Soběslav Ředitel: Ing. Darja Bártová

Privátní

Střední škola stavební a podnikatelská s.r.o.

Štěpánovská 23, 78335  Olomouc - Chomoutov Ředitel: v z. Ing. Jitka KLOSOVÁ

Krajské

Střední škola stavební Třebíč

Kubišova 1214/9, 67401  Třebíč Ředitel: Ing. Jiří Kurka

Zvolte stranu: 1-100 | 101-191