Střední školy hornictví, hutnictví, slévárenství a geologie

Privátní

Střední odborná škola Třineckých železáren

Lánská 132, 73961  Třinec - Kanada Ředitel: Mgr. Aleš Adamus

Privátní

VÍTKOVICKÁ STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÁ ŠKOLA

Hasičská 1003/49, 70030  Ostrava - Hrabůvka Ředitel: Ing. Josef Lukosz

Krajské

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Žďár nad Sázavou

Studentská 1, 59101  Žďár nad Sázavou Ředitel: Ing. Jaroslav Kletečka

Krajské

Střední průmyslová škola Jedovnice, příspěvková organizace

Na Větřáku 463, 67906  Jedovnice Ředitel: Mgr. Miloš Šebela

Krajské

Střední průmyslová škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

28. října 1598, 73801  Frýdek-Místek Ředitel: Mgr. Martin Tobiáš

Krajské

Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola automobilní a technická, České Budějovice, Skuherského 3

Skuherského 1274/3, 37004  České Budějovice Ředitel: Bc. Jan Šindelář

Krajské

Vyšší odborná škola, Střední škola, Centrum odborné přípravy, Sezimovo Ústí, Budějovická 421

Budějovická 421, 39102  Sezimovo Ústí Ředitel: Ing. František Kamlach

Krajské

Agro-technická střední škola Bystřice nad Pernštejnem

Dr. Veselého 343, 59317  Bystřice nad Pernštejnem Ředitel: Mgr. Miroslav Novák

Krajské

Gymnázium a Střední průmyslová škola, Duchcov, příspěvková organizace

Masarykova 909/12, 41941  Duchcov Ředitel: Mgr. Hana Kutáková, MBA

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště technické, Třemošnice, Sportovní 322

Sportovní 322, 53843  Třemošnice Ředitel: RNDr. Jana Sýkorová

Obecní

Střední odborná škola Jana Tiraye Velká Bíteš, příspěvková organizace

Tyršova 239, 59501  Velká Bíteš Ředitel: Ing. Josef Chytka

Krajské

Střední odborná škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Lískovecká 2089, 73801  Frýdek-Místek Ředitel: Ing. Jan Durčák

Krajské

Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Příbram II, Hrabákova 271

Hrabákova 271, 26180  Příbram II Ředitel: PaedDr. Tomáš Hlaváč

Krajské

Střední průmyslová škola strojnická a Střední odborná škola profesora Švejcara, Plzeň, Klatovská 109

Klatovská 109, 30100  Plzeň Ředitel: Ing. Rostislav Študent

Krajské

Střední škola technická a dopravní, Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace

Moravská 2/964, 70300  Ostrava - Vítkovice Ředitel: Mgr. Miroslav Dočkal

Krajské

Střední uměleckoprůmyslová škola sochařská a kamenická, Hořice, příspěvková organizace

Husova 675, 50801  Hořice Ředitel: Ing. Petr Malý

Krajské

Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb, Strakonice, Zvolenská 934

Zvolenská 934, 38601  Strakonice Ředitel: Ing. Miloslav Pileček