Střední školy 8 letá gymnázia

Privátní

Gymnázium ALTIS s.r.o.

Dopplerova 351, 10900  Praha 10 – Petrovice Ředitel: Mgr. Bc. Jaroslava Fišerová

BUDOVA_VS_146064
Církevní

Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola

Barvičova 85, 60200  Brno Ředitel: Mgr. Karel Mikula

Krajské

Gymnázium Děčín, příspěvková organizace

Komenského náměstí 4, 40502  Děčín I Ředitel: Mgr. Lenka Holubcová

Krajské

Gymnázium J.A.Komenského a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Uherský Brod

Komenského 169, 68831  Uherský Brod Ředitel: Mgr. Karel Machálek

Krajské

Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083

Dašická 1083, 53003  Pardubice Ředitel: Mgr. Luděk Burian

Krajské

Gymnázium, Strakonice, Máchova 174

Máchova 174, 38648  Strakonice Ředitel: Mgr. Miroslav Hlava

Krajské

Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Ostrava, příspěvková organizace

Volgogradská 2631/6, 70030  Ostrava - Zábřeh Ředitel: PhDr. Tomáš Pracný

BUDOVA_VS_146667
Privátní

1st International School of Ostrava - mezinárodní gymnázium, s.r.o.

Gregorova 3, 702 00  Ostrava Ředitel: Mgr. Ivo Helebrant

Privátní

AKADEMIA Gymnázium, Základní škola a Mateřská škola, s.r.o.

Rašelinová 11, 62800  Brno Ředitel: Mgr. Ondřej Hýsek, Ph.D.

BUDOVA_VS_145408
Církevní

Arcibiskupské gymnázium

Korunní 586/2, 12000  Praha 2 Ředitel: PhDr. Mgr. Ondřej Mrzílek, MBA

BUDOVA_VS_145643
Církevní

Biskupské gymnázium

U Klafárku 3, 59101  Žďár nad Sázavou Ředitel: Ing. Jiří Cočev

BUDOVA_VS_146318
Církevní

Biskupské gymnázium J. N. Neumanna, církevní základní škola a základní umělecká škola České Budějovice

Jirsíkova 420/5, 37001  České Budějovice Ředitel: Ing. Martin Maršík, Ph.D.

BUDOVA_VS_145911
Církevní

Biskupské gymnázium v Ostravě

Karla Pokorného 1284, 70800  Ostrava - Poruba Ředitel: Mgr. Jana Vylobová

BUDOVA_VS_146701
Církevní

Biskupské gymnázium, církevní základní škola, mateřská škola a základní umělecká škola Hradec Králové

Orlické nábřeží 356/1, 50003  Hradec Králové Ředitel: Mgr. Jiří Vojáček

BUDOVA_VS_146708
Církevní

Biskupské gymnázium, Základní škola a Mateřská škola Bohosudov

Koněvova 100, 41742  Krupka 1 - Bohosudov Ředitel: Mgr. Bc. Jana Pucharová

BUDOVA_VS_145996
Církevní

CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉHO ŘÁDU

Nešverova 693/1, 77200  Olomouc Ředitel: Mgr. Lenka Jedličková

BUDOVA_VS_146440
Církevní

Církevní gymnázium Plzeň

Mikulášské nám. 15, 32600  Plzeň Ředitel: Mgr. Daniel Petříček

BUDOVA_VS_146367
Církevní

Církevní gymnázium v Kutné Hoře

Jiřího z Poděbrad 288, 28401  Kutná Hora Ředitel: Mgr. Radek Holeček

BUDOVA_VS_146084
Církevní

Cyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická Brno

Lerchova 63, 60200  Brno Ředitel: Mgr. MgA.et MgA. Štěpán Policer

BUDOVA_VS_146111
Církevní

Cyrilometodějské gymnázium, základní škola a mateřská škola v Prostějově

Komenského 17, 79601  Prostějov Ředitel: Mgr. Pavel Polcr

BUDOVA_VS_146320
Privátní

České reálné gymnázium s.r.o.

Pražská 54a, 37004  České Budějovice Ředitel: RNDr. Ludmila Kadlecová

BUDOVA_VS_146319
Privátní

Česko-anglické gymnázium s.r.o.

Třebízského 1010, 37006  České Budějovice Ředitel: RNDr. Pavel Soukup, Ph.D.

Privátní

Doctrina - Podještědské gymnázium, s.r.o.

Sokolovská 328, 46014  Liberec 14 Ředitel: Mgr. Jiří Jansa

BUDOVA_VS_146378
Krajské

Dvořákovo gymnázium Kralupy nad Vltavou, příspěvková organizace

Dvořákovo náměstí 800, 27801  Kralupy nad Vltavou Ředitel: RNDr. Andrej Plecháček

BUDOVA_VS_145464
Privátní

EKO Gymnázium a Střední odborná škola Multimediálních studií

Na Hrázi 742/64, 29001  Poděbrady Ředitel: Mgr. Radek Stýblo

BUDOVA_VS_146085
Privátní

EKO GYMNÁZIUM BRNO o.p.s.

Labská 27, 62500  Brno Ředitel: RNDr. Petr Handlíř

Krajské

Gymnázium a grafická střední odborná škola Přelouč

Obránců míru 1025, 53501  Přelouč Ředitel: Ing. Miroslav Pavlata

Krajské

Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy, základní umělecká škola

Komenského náměstí 400, 13000  Praha 3 Ředitel: Filip Magram

Krajské

Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace

Sady 28. října 1, 69021  Břeclav Ředitel: Mgr. Eva Krutáková

Krajské

Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Zlín

náměstí T.G. Masaryka 2734-9, 76001  Zlín Ředitel: Mgr. Alena Štachová

Krajské

Gymnázium a Letecká střední odborná škola Moravská Třebová

Svitavská 310, 57101  Moravská Třebová Ředitel: RNDr. Alena Plocová

Krajské

Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace

Součkova 500, 68501  Bučovice Ředitel: RNDr. Jaroslav Honza, CSc.

Krajské

Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně, příspěvková organizace

Ruská 355/7, 35301  Mariánské Lázně Ředitel: Mgr. Miloslav Pelc

Krajské

Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov

Jirsíkova 244, 39301  Pelhřimov Ředitel: Mgr. Aleš Petrák

Krajské

Gymnázium a Obchodní akademie, Orlová, příspěvková organizace

Masarykova tř. 1313, 73514  Orlová - Lutyně Ředitel: Mgr. Pavel Kubínek

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, příspěvková organizace

Stavbařů 5, 40011  Ústí nad Labem Ředitel: Ing. Mgr. Michal Šidák, MBA

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Sedlčany, Nádražní 90

Nádražní 90, 26480  Sedlčany Ředitel: Mgr. Radomír Pecka

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace

Komenského 7, 69216  Mikulov Ředitel: Mgr. Roman Pavlačka, Ph.D.

BUDOVA_VS_145457
Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Čáslav, Masarykova 248

Masarykova 248, 28626  Čáslav Ředitel: Mgr. David Tichý

BUDOVA_VS_145532
Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Liberec, Jeronýmova 425/27, příspěvková organizace

Jeronýmova 425/27, 46007  Liberec Ředitel: Mgr. Jaroslav Šťastný

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Nová Paka, Kumburská 740

Kumburská 740, 50901  Nová Paka Ředitel: Mgr. Pavel Matějovský

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace

Komenského 16/5, 68201  Vyškov Ředitel: RNDr. Václav Klement

BUDOVA_VS_146269
Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola, Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459, příspěvková organizace

Chomutovská 459, 43151  Klášterec nad Ohří Ředitel: Mgr. Vojtěch Živnůstka

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola, Plasy

Školní 280, 33101  Plasy Ředitel: Mgr. Markéta Lorenzová

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany, příspěvková organizace

Kpt. Jaroše 862, 44101  Podbořany Ředitel: Ing. Bc. Jiří Marhold

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola, Rokycany, Mládežníků 1115

Mládežníků 1115, 33701  Rokycany Ředitel: RNDr. Pavel Vlach, Ph.D.

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola, Rýmařov, příspěvková organizace

Sokolovská 34, 79501  Rýmařov Ředitel: Mgr. Zdena Kovaříková

Krajské

Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace

Křižíkova 1258, 74401  Frenštát pod Radhoštěm Ředitel: Mgr. Richard Štěpán

Krajské

Gymnázium a Střední průmyslová škola, Duchcov, příspěvková organizace

Masarykova 909/12, 41941  Duchcov Ředitel: Mgr. Hana Kutáková, MBA

Krajské

Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace

Riegrova 17, 66451  Šlapanice Ředitel: Mgr. Gabriela Kokešová

Krajské

Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590

T. G. Masaryka 590, 57001  Litomyšl Ředitel: Mgr. Ivana Hynková

Krajské

Gymnázium Aš, příspěvková organizace

Hlavní 106, 35201  Aš Ředitel: Mgr. Petr Jelínek

Krajské

Gymnázium Blansko, příspěvková organizace

Seifertova 13, 67801  Blansko Ředitel: Mgr. Radek Petřík

BUDOVA_VS_145467
Krajské

Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce, p. o.

Komenského 779, 288 40  Nymburk Ředitel: RNDr. Jiří Kuhn

Krajské

Gymnázium Boskovice, příspěvková organizace

Palackého náměstí 222/1, 68011  Boskovice Ředitel: Mgr. Alena Svanovská

Krajské

Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace

třída Kapitána Jaroše 1829/14, 65870  Brno Ředitel: RNDr. Jiří Herman, Ph.D

Krajské

Gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace

Vejrostova 2, 63500  Brno - Bystrc Ředitel: Mgr. Petr Šurek

Krajské

Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace

Terezy Novákové 936/2, 62100  Brno - Řečkovice Ředitel: RNDr. Peter Krupka, Ph.D.

Krajské

Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem

Nádražní 760, 59312  Bystřice nad Pernštejnem Ředitel: PaedDr. Milan Hanák

Krajské

Gymnázium dr. A. Hrdličky, Humpolec, Komenského 147

Komenského 147, 39601  Humpolec Ředitel: Mgr. Jiří Dalík

Krajské

Gymnázium Dr. Antona Randy, Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace

Dr. Randy 4096/13, 46601  Jablonec nad Nisou Ředitel: RNDr. Tomáš Hofrichter, Ph.D.

Krajské

Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice, Na Mušce 1110

Na Mušce 1110, 53401  Holice Ředitel: Mgr. Andrea Daňková

Krajské

Gymnázium Dr. Josefa Pekaře, Mladá Boleslav, Palackého 211

Palackého 211, 29380  Mladá Boleslav Ředitel: Mgr. Petr Dostál

Krajské

Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace

náměstí Komenského 945/4, 66975  Znojmo Ředitel: RNDr. Jiří Peroutka

Privátní

Gymnázium Duhovka s.r.o.

Ortenovo náměstí 34, 17000  Praha 7 Ředitel: Mgr. Petr Gazdík

Krajské

Gymnázium Elišky Krásnohorské, Praha 4 - Michle, Ohradní 55

Ohradní 55, 14000  Praha 4 - Michle Ředitel: Mgr. Karel Bednář

Privátní

Gymnázium Evolution, s.r.o.

Sázavská 830/5, 12000  Praha 2 Ředitel: Mgr. Jan Teplý

BUDOVA_VS_146391
Krajské

Gymnázium F. X. Šaldy, Liberec 11, Partyzánská 530, příspěvková organizace

Partyzánská 530/3, 46001  Liberec 11 Ředitel: Mgr. Václav Ulvr

Privátní

Gymnázium Františka Křižíka a základní škola, s.r.o.

Sokolovská 1165/54, 32300  Plzeň Ředitel: Mgr. Šárka Chvalová

Krajské

Gymnázium Františka Martina Pelcla, Rychnov nad Kněžnou, Hrdinů odboje 36

Hrdinů odboje 36, 51611  Rychnov nad Kněžnou Ředitel: Mgr. Pavlína Školníková

Krajské

Gymnázium Františka Palackého, Neratovice, Masarykova 450

Masarykova 450, 27711  Neratovice Ředitel: Mgr. Aleš Jinoch

Krajské

Gymnázium Františka Živného, Bohumín, Jana Palacha 794, příspěvková organizace

Jana Palacha 794, 73581  Bohumín Ředitel: PaedDr. Miroslav Bialoň

Privátní

Gymnázium Globe, s.r.o.

Bzenecká 23, 62800  Brno Ředitel: RNDr. Libuše Bartková

Krajské

Gymnázium Havlíčkův Brod

Štáflova 2063, 58001  Havlíčkův Brod Ředitel: PhDr. Hynek Bouchal, Ph.D.

Krajské

Gymnázium Hostivice, příspěvková organizace

Komenského 141, 25301  Hostivice Ředitel: Ing. Bc. Petra Šnajberková

Krajské

Gymnázium Cheb, příspěvková organizace

Nerudova 2283/7, 35002  Cheb Ředitel: RNDr., Ing. Jaroslav Kočvara

Krajské

Gymnázium Chotěboř

Jiráskova 637, 58301  Chotěboř Ředitel: Mgr. Vladislav Smejkal

Krajské

Gymnázium Christiana Dopplera

Zborovská 45, 15000  Praha 5 - Smíchov Ředitel: Mgr. Renata Pauchová

BUDOVA_VS_146113
Krajské

Gymnázium Ivana Olbrachta, Semily, Nad Špejcharem 574, příspěvková organizace

Nad Špejcharem 574, 51301  Semily Ředitel: PhDr. Jindřich Vojta

Privátní

Gymnázium J. G. Mendela a jeho zařízení a Základní umělecká škola, školská právnická osoba

Mendlovo nám. 1/3, 4, 60300  Brno Ředitel: Mgr. Vladimíra Dolenská

Krajské

Gymnázium J. S. Machara, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, příspěvková organizace

Královická 668, 25001  Brandýs n.L.-St.Boleslav Ředitel: PhDr. Ing. Miroslava Zachariášová

Privátní

Gymnázium J. Seiferta o.p.s.

Vysočanské nám. 500, 19000  Praha 9 Ředitel: Ing. arch. Pavlína Pospíšilová

Krajské

Gymnázium J. V. Jirsíka, České Budějovice, Fráni Šrámka 23

Fráni Šrámka 23, 37146  České Budějovice Ředitel: RNDr. Jaroslav Pustina

Krajské

Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice, Pivovarská 323

Pivovarská 323, 34401  Domažlice Ředitel: Mgr. Jana Štenglová

Krajské

Gymnázium Jakuba Škody, Přerov, Komenského 29

Komenského 29, 75011  Přerov Ředitel: Mgr. Jan Raška

Privátní

GYMNÁZIUM Jana Amose Komenského s.r.o.

Bystřická 275/27, 41703  Dubí u Teplic Ředitel: Mgr. Bc. Jaroslava Turková

Krajské

Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice, příspěvková organizace

Lány 2, 66491  Ivančice Ředitel: Ing. Bc. Čermáková Ivana

Krajské

Gymnázium Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 2

Parléřova 2, 16900  Praha 6 Ředitel: Karel Žďárek

Krajské

Gymnázium Jana Opletala, Litovel, Opletalova 189

Opletalova 189, 78401  Litovel Ředitel: Mgr. Radim Lindner

Krajské

Gymnázium Jana Palacha, Mělník, Pod Vrchem 3421

Pod Vrchem 3421, 27601  Mělník Ředitel: PhDr. Ilona Němcová

Krajské

Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín

Školní 822, 76321  Slavičín Ředitel: Mgr. Libuše Pavelková

Krajské

Gymnázium Jaroslava Heyrovského, Praha 5, Mezi Školami 2475

Mezi Školami 2475/29, 15800  Praha 5 Ředitel: RNDr. Vilém Bauer

Krajské

Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy, Národních mučedníků 347

Národních mučedníků 347, 33901  Klatovy Ředitel: Mgr. Václav Vogeltanz

Krajské

Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř

Lužická 423, 55123  Jaroměř Ředitel: Mgr. Karel Hübner

Krajské

Gymnázium Jihlava

Jana Masaryka 1560/1, 58601  Jihlava Ředitel: Mgr. Pavel Suk

Krajské

Gymnázium Jiřího Gutha-Jarkovského, Praha 1, Truhlářská 22

Truhlářská 22/1120, 11000  Praha 1 Ředitel: PhDr. Jitka Kendíková

Krajské

Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora, Jaselská 932

Jaselská 932, 28480  Kutná Hora Ředitel: RNDr. Vladislav Slavíček

Krajské

Gymnázium Jiřího Wolkera, Prostějov, Kollárova 3

Kollárova 3, 79601  Prostějov Ředitel: Mgr. Michal Műller

Krajské

Gymnázium Jiřího z Poděbrad, Poděbrady, Studentská 166

Studentská 166, 29001  Poděbrady Ředitel: RNDr. Kamil Bříza

Krajské

Gymnázium Joachima Barranda, Beroun, Talichova 824

Talichova 824, 26601  Beroun 2 Ředitel: RNDr. Jana Hronková, Ph.D.

Zvolte stranu: 1-100 | 101-200 | 201-266