Střední školy právo

Privátní

Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola

17. listopadu 177, 54234  Malé Svatoňovice Ředitel: Mgr. Libuše Livňanská

Privátní

Střední odborná škola ochrany osob a majetku s.r.o.

Leonovova 1795, 73301  Karviná - Hranice Ředitel: Ing. Slavka Krystová Florková

Privátní

Bezpečnostně právní akademie Plzeň, s.r.o., střední škola

Tylova 988/18, 31800  Plzeň Ředitel: Mgr. et Mgr. Václav Laštovka

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Dubno

Dubno, 26101  Příbram 1 Ředitel: Mgr. Milan Lehocký

Privátní

Střední odborná škola Hranice, školská právnická osoba

Jaselská 832, 75301  Hranice Ředitel: Mgr. Petr Flajšar

Krajské

Střední průmyslová škola chemická Pardubice

Poděbradská 94, 53009  Pardubice Ředitel: Ing. Jan Ptáček

BUDOVA_VS_146698
Privátní

Střední škola diplomacie a veřejné správy s.r.o.

A. Jiráska 1887, 43401  Most Ředitel: Ing. Vladimíra Ilievová

Privátní

Střední škola Kateřinky - Liberec, s.r.o.

Horská 167, 46014  Liberec 17 Ředitel: Mgr. Václav Tichý

Privátní

TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní a Vyšší odborná škola bezpečnosti silniční dopravy Jihlava, s.r.o.

Brněnská 2386/68, 58601  Jihlava Ředitel: Ing. Dušan Hasoň

Privátní

TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní a Vyšší odborná škola prevence kriminality a krizového řízení Praha, s.r.o.

Hovorčovická 1281/11, 18200  Praha 8 - Kobylisy Ředitel: Mgr. et Bc. Jan Dalecký, MBA

Privátní

TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Karlovy Vary, s.r.o.

T. G. Masaryka 1/559, 36001  Karlovy Vary Ředitel: Mgr. Vendula Pušová

Privátní

TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Prostějov, s.r.o.

Havlíčkova 2920/24, 79601  Prostějov Ředitel: Mgr. Anna Zedníková

Privátní

TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Třebechovice pod Orebem, s.r.o.

Heldovo náměstí 231, 50346  Třebechovice pod Orebem Ředitel: Mgr. Stanislava Šůlová

Privátní

TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Ústí nad Labem, s.r.o.

Máchova 1376/3, 40003  Ústí nad Labem - Střekov Ředitel: Mgr. Bc. Šárka Šťovíčková

Privátní

TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Vodňany, s.r.o.

Palackého 81, 38901  Vodňany Ředitel: Ing. Alena Lachoutová

Privátní

TRIVIS Střední škola veřejnoprávní Brno, s.r.o.

Dukelská třída 467/65, 614 00  Brno Ředitel: Mgr. Milan Čermák

Krajské

Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola, Varnsdorf, příspěvková organizace

Bratislavská 2166, 40747  Varnsdorf Ředitel: Ing. Bc. Petr Kotulič

Privátní

AHOL - Střední odborná škola, s.r.o.

náměstí Jiřího z Poděbrad 301, 70300  Ostrava - Vítkovice Ředitel: Ing. Radmila Sosnová

Privátní

Akademie práva, pedagogiky a podnikání, s.r.o. Střední škola Třebíč

Znojemská 1027, 67401  Třebíč Ředitel: Ing. Renata Hrušková

Privátní

ART ECON - Střední škola, s.r.o.

Husovo náměstí 2061/91, 79701  Prostějov Ředitel: Ing. Ilona Raková

Privátní

Bezpečnostně právní akademie Brno, s.r.o., střední škola

Zoubkova 20, 63400  Brno Ředitel: Mgr. Ivo Machát, Ph.D.

Privátní

Bezpečnostně právní akademie Ostrava, s. r. o., střední škola

Sládečkova 393/90, 71500  Ostrava - Michálkovice Ředitel: Mgr. Ctirad Skopal

Krajské

Gymnázium a Obchodní akademie, Orlová, příspěvková organizace

Masarykova tř. 1313, 73514  Orlová - Lutyně Ředitel: Mgr. Pavel Kubínek

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, příspěvková organizace

Stavbařů 5, 40011  Ústí nad Labem Ředitel: Ing. Mgr. Michal Šidák, MBA

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola, Moravské Budějovice, Tyršova 365

Tyršova 365, 67619  Moravské Budějovice Ředitel: Mgr. František Dubský

Církevní

Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči

Vítězslava Nováka 584, 53973  Skuteč Ředitel: Mgr. Šárka Jonešová

Krajské

Gymnázium, Střední odborná škola a Střední zdravotnická škola, Jilemnice, příspěvková organizace

Tkalcovská 460, 51401  Jilemnice Ředitel: Mgr. Daniel Martinek, LL.M.

Krajské

Integrovaná střední škola Cheb, příspěvková organizace

Obrněné brigády 2258/6, 35002  Cheb Ředitel: Mgr. Bc. Tomáš Mašek

Krajské

Integrovaná střední škola Moravská Třebová

Brněnská 1405, 57101  Moravská Třebová Ředitel: Ing. Miloš Mička

Krajské

Integrovaná střední škola technická a ekonomická Sokolov, příspěvková organizace

Jednoty 1620, 35601  Sokolov Ředitel: Mgr. Pavel Janus

BUDOVA_VS_146104
Privátní

Labská střední odborná škola a Střední odborné učiliště Pardubice, s. r. o.

U Josefa 118, 53009  Pardubice Ředitel: Ing. Radmila Kozohorská

Privátní

Manažerská akademie - střední odborná škola, s.r.o.

Jiráskova 2, 58601  Jihlava Ředitel: Mgr. Roman Vítů

Privátní

Manažerská akademie, soukromá střední škola

Tovární 66, 26601  Beroun Ředitel: PaedDr. Miluše Lidinská

Krajské

Mendelova střední škola, Nový Jičín, příspěvková organizace

Divadelní 138/4, 74101  Nový Jičín Ředitel: Ing. Lucie Haitlová, MBA

Obecní

Městské gymnázium a střední odborná škola Úpice

Havlíčkova 812, 54232  Úpice Ředitel: Ing. Jana Nývltová, CSc.

Krajské

Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Liberec, Šamánkova 500/8, příspěvková organizace

Šamánkova 500/8, 46001  Liberec Ředitel: Mgr. Jaroslav Počer

Krajské

Obchodní akademie a Střední odborná škola cestovního ruchu Choceň

T. G. Masaryka 1000, 56536  Choceň Ředitel: Mgr. Jaroslav Studnička

Krajské

Obchodní akademie a Střední odborná škola generála Františka Fajtla, Louny, příspěvková organizace

Osvoboditelů 380, 44058  Louny Ředitel: Mgr. Simona Vágnerová

Krajské

Obchodní akademie a Střední odborná škola zemědělská a ekologická, Žatec, příspěvková organizace

Studentská 1354, 43801  Žatec Ředitel: Ing. Eva Klímová

Krajské

Obchodní akademie a Vyšší odborná škola sociální, Ostrava-Mariánské Hory, příspěvková organizace

Karasova 16, 70900  Ostrava - Mariánské Hory Ředitel: Ing. Eva Kazdová

Krajské

Obchodní akademie a Vyšší odborná škola Valašské Meziříčí

Masarykova 101, 75701  Valašské Meziříčí Ředitel: Mgr. Aleš Kubíček

Krajské

Obchodní akademie Tomáše Bati a Vyšší odborná škola ekonomická Zlín

náměstí T.G.Masaryka 3669, 76157  Zlín Ředitel: Mgr. Pavel Hýl

Krajské

Obchodní akademie, Česká Lípa, náměstí Osvobození 422, příspěvková organizace

náměstí Osvobození 422, 47001  Česká Lípa Ředitel: Ing. Rostislav Lád

Krajské

Obchodní akademie, Střední odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Hradec Králové

Pospíšilova 365, 50003  Hradec Králové Ředitel: Mgr. Jana Vitvarová

Privátní

Soukromá střední odborná škola (1. KŠPA), s.r.o.

Máchovy schody 13/4, 41201  Litoměřice Ředitel: Mgr. Ivana Jiřičová

Privátní

Soukromá střední odborná škola Frýdek-Místek, s.r.o.

T.G. Masaryka 456, 73801  Frýdek-Místek Ředitel: Mgr. Miluše Pacíková

Privátní

Soukromá střední škola DANAÉ, s.r.o.

Svídnická 1A/599, 18100  Praha 8 Ředitel: RNDr. Eva Vokálová

Privátní

Soukromá střední škola podnikatelská, s.r.o., Opava

Hlavní 101, 74706  Opava - Kylešovice Ředitel: Ing. et Ing. Josef Zemek

Krajské

Střední lesnická škola a Střední odborná škola, Šluknov, příspěvková organizace

T. G. Masaryka 580, 40777  Šluknov Ředitel: Mgr. Bc. Rudolf Sochor

Krajské

Střední odborná škola - Centrum odborné přípravy a Gymnázium

Poděbradská 1, 19000  Praha 9 Ředitel: Mgr. Josef Ležal

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště řemesel, Kutná Hora, Čáslavská 202

Čáslavská 202, 28401  Kutná Hora Ředitel: Ing. Josef Vavřinec

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kaplice, Pohorská 86

Pohorská 86, 38241  Kaplice Ředitel: PhDr. Zdeňka Lovčí

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kladno, náměstí Edvarda Beneše 2353

náměstí Edvarda Beneše 2353, 27201  Kladno Ředitel: Mgr. Petr Paták, DiS.

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Mladá Boleslav, Jičínská 762

Jičínská 762, 29301  Mladá Boleslav Ředitel: RNDr. Jiří Šlégl

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Neratovice, Školní 664

Školní 664, 27711  Neratovice Ředitel: Ing. Marcela Hrejsová

Krajské

Střední odborná škola a Střední zdravotnická škola Benešov, příspěvková organizace

Černoleská 1997, 25601  Benešov Ředitel: Mgr. Regina Komárková

Krajské

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace

Na Průhoně 4800, 43011  Chomutov Ředitel: Ing. Lenka Demjanová

BUDOVA_VS_146206
Privátní

Střední odborná škola InterDACT s.r.o.

Pionýrů 2806, 43401  Most Ředitel: Mgr. Jana Synková

BUDOVA_VS_145545
Privátní

Střední odborná škola LIVA s.r.o.

Pionýrů 2806/7, 434 01  Most Ředitel: Mgr. Alice Linková

Privátní

Střední odborná škola MORAVA o.p.s.

Řehořova 5, 61800  Brno Ředitel: Ing. Petra Kalousková

Privátní

Střední odborná škola Olomouc spol. s r.o.

Řepčínská 239/101, 77900  Olomouc Ředitel: RNDr. Hana Blahová

Krajské

Střední odborná škola pro administrativu Evropské unie, Praha 9, Lipí 1911

Lipí 1911, 19300  Praha 9 Ředitel: PhDr. Roman Liška

Církevní

Střední odborná škola sociální svaté Zdislavy

Ječná 33, 12000  Praha 2 Ředitel: Mgr. Marie Šiková

Krajské

Střední odborná škola, Praha 5, Drtinova 3/498

Drtinova 3/498, 15000  Praha 5 Ředitel: PaedDr. Pavla Nedomová

Krajské

Střední odborná škola, Stříbro, Benešova 508

Benešova 508, 34901  Stříbro Ředitel: Mgr. Jarmila Kánská

Krajské

Střední odborná škola, Šumperk, Zemědělská 3

Zemědělská 3, 78701  Šumperk Ředitel: Ing. Jan Sýkora

Krajské

Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Krnov, příspěvková organizace

Jiráskova 841/1a, 79401  Krnov Ředitel: Mgr. Jana Chlebovská

Krajské

Střední průmyslová škola a Obchodní akademie Uherský Brod

Nivnická 1781, 68801  Uherský Brod Ředitel: PaedDr. Rostislav Šmíd

Krajské

Střední průmyslová škola Ostrov, příspěvková organizace

Klínovecká 1197, 36301  Ostrov Ředitel: Ing. Pavel Žemlička

Krajské

Střední průmyslová škola stavební a Střední odborná škola stavební a technická, Ústí nad Labem, příspěvková organizace

Čelakovského 5, 40007  Ústí nad Labem Ředitel: PhDr. Mgr. Vítězslav Štefl, Ph.D.

Krajské

Střední průmyslová škola strojnická a Střední odborná škola profesora Švejcara, Plzeň, Klatovská 109

Klatovská 109, 30100  Plzeň Ředitel: Ing. Rostislav Študent

Krajské

Střední průmyslová škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

28. října 1598, 73801  Frýdek-Místek Ředitel: Mgr. Martin Tobiáš

Krajské

Střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Volyně, Lidická 135

Lidická 135, 38701  Volyně Ředitel: PaedDr. Eva Klasová

Krajské

Střední škola Gemini Brno, příspěvková organizace

Vaculíkova 14, 63800  Brno Ředitel: Mgr., Bc. Tomáš Anderle

Privátní

Střední škola informatiky a právních studií, z. ú.

Rudolfovská tř. 31/18, 37001  České Budějovice Ředitel: Mgr. Kateřina Cikánová

Privátní

Střední škola obchodní a služeb SČMSD, Polička, s.r.o.

nám. Bohuslava Martinů 95, 57201  Polička Ředitel: Ing. Marcela Mrázová

Krajské

Střední škola obchodu, služeb a řemesel a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Tábor, Bydlinského 2474

Bydlinského 2474, 39002  Tábor Ředitel: Mgr. Radek Cícha

Církevní

Střední škola pedagogická a sociálně právní a střední zdravotnická škola Jana Blahoslava

Hejnice 349, 46362  Hejnice Ředitel: Bc. Tomáš Vágner, M.S.Ed

Krajské

Střední škola podnikání a gastronomie

Za Černým mostem 3/362, 19800  Praha 9 Ředitel: Ing. Zdeňka Matoušová

Krajské

Střední škola polytechnická Hustopeče, příspěvková organizace

Masarykovo nám. 136/1, 69301  Hustopeče Ředitel: Ing. Zdeněk Hrabal

Privátní

Střední škola právní - Právní akademie, s.r.o.

Dr. Milady Horákové 447/60, 46001  Liberec 7 Ředitel: Ing. Kateřina Honzejková

Krajské

Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace

Pražská 702, 43001  Chomutov Ředitel: Ing. Jiří Mladý

BUDOVA_VS_146547
Krajské

Střední škola technická, Most, příspěvková organizace

Dělnická 21, 43401  Most Ředitel: Ing. Radmila Krastenicsová

Krajské

Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy, Národních mučedníků 141

Národních mučedníků 141, 33901  Klatovy Ředitel: Ing. Vladislav Smolík

Krajské

Střední zdravotnická škola

Ruská 91/2200, 10000  Praha 10 Ředitel: PhDr. Ivanka Kohoutová

Krajské

Střední zdravotnická škola, Hranice, Nová 1820

Nová 1820, 75301  Hranice Ředitel: Mgr. Hana Čamborová

Krajské

Střední zemědělská škola a Střední odborná škola Poděbrady, příspěvková organizace

Boučkova 355, 29040  Poděbrady Ředitel: Ing. Milena Kavková

Privátní

Škola ekonomiky a cestovního ruchu, soukromá střední odborná škola s.r.o.

Rantířovská 9, 58605  Jihlava Ředitel: RNDr. Ladislav Vítek

Obecní

Škola Kavčí hory - Mateřská škola, Základní škola a Střední odborná škola služeb, Praha 4, K Sídlišti 840

K Sídlišti 840, 14000  Praha 4 Ředitel: Mgr. Helena Pondělíčková

Privátní

Škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha, Střední odborná škola, Gymnázium, s.r.o.

Michelská 12/22, 14000  Praha 4 Ředitel: Mgr. Vladimíra Michalíková

Privátní

TŘINECKÁ OBCHODNÍ AKADEMIE INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ A VEŘEJNÉ SPRÁVY, s.r.o.

Beskydská 1140, 73961  Třinec Ředitel: Ing. Olga Nádvorníková

Privátní

Veřejnosprávní akademie a střední škola, s.r.o.

nám. Svobody 494, 69662  Strážnice Ředitel: Ing. Andrea Maradová

Krajské

Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 4, 5. května 51

5. května 200/51, 14000  Praha 4 - Nusle Ředitel: PhDr. Mária Janáková, Ph.D.

Jiné

Vyšší policejní škola a Střední policejní škola Ministerstva vnitra v Holešově

Zlínská 991, 76901  Holešov Ředitel: plk. Ing. Jan Dvořák

Jiné

Vyšší policejní škola a Střední policejní škola Ministerstva vnitra v Praze

Pod Táborem 102/5, 19024  Praha 9 – Hrdlořezy Ředitel: vrchní rada plk. PhDr. Ing. Jiří Zlámal Ph.D., MBA