Střední školy výroba textilu, oděvů a doplňků

Privátní

ART ECON - Střední škola, s.r.o.

Husovo náměstí 2061/91, 79701  Prostějov Ředitel: Ing. Ilona Raková

Krajské

Střední škola gastronomie, oděvnictví a služeb, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

tř. T. G. Masaryka 451, 73801  Frýdek-Místek Ředitel: PhDr. Mgr. Ing. Lukáš Smutný, MBA, MSc., Ing.Paed.IGIP

Krajské

Integrovaná střední škola živnostenská, Plzeň, Škroupova 13

Škroupova 209/13, 30100  Plzeň 3 - Jižní Předměstí Ředitel: Mgr. Věra Ulčová

Krajské

Obchodní akademie a Střední odborná škola generála Františka Fajtla, Louny, příspěvková organizace

Osvoboditelů 380, 44058  Louny Ředitel: Mgr. Simona Vágnerová

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Vlašim, Zámek 1

Zámek 1, 25801  Vlašim Ředitel: Ing. Vladislav Novotný

Krajské

Střední odborná škola obchodu a služeb, Olomouc, Štursova 14

Štursova 14, 77900  Olomouc Ředitel: PhDr. Ladislav Pochyla

Krajské

Střední průmyslová škola a Střední odborné učiliště Pelhřimov

Friedova 1469, 39301  Pelhřimov Ředitel: Bc. Lukáš Tříska

Krajské

Střední průmyslová škola textilní, Liberec, Tyršova 1, příspěvková organizace

Tyršova 1, 46001  Liberec Ředitel: Mgr. Petr Luksch

Krajské

Střední škola oděvní a služeb Vizovice

Tyršova 874, 76312  Vizovice Ředitel: Mgr. Eva Solnařová

Krajské

Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace

Pražská 702, 43001  Chomutov Ředitel: Ing. Jiří Mladý

Privátní

Akademie SOUVIN, střední škola

Hlavní 245, 27307  Vinařice Ředitel: Bc. Daniel Černý, MBA

Krajské

Hotelová škola Světlá a Střední odborná škola řemesel Velké Meziříčí

U Světlé 855/36, 59423  Velké Meziříčí Ředitel: Mgr. Marie Paľovová

Krajské

Integrovaná střední škola Moravská Třebová

Brněnská 1405, 57101  Moravská Třebová Ředitel: Ing. Miloš Mička

Krajské

Jedličkův ústav a Mateřská škola a Základní škola a Střední škola

V Pevnosti 4, 12841  Praha 2 Ředitel: Mgr. Petr Hrubý

Privátní

MESIT střední škola, o.p.s.

Družstevní 818, Mařatice, 68605  Uherské Hradiště Ředitel: Ing. Radek Mikula

Krajské

Obchodní akademie Dr. Albína Bráfa, Hotelová škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Třebíč

Sirotčí 4, 67401  Třebíč Ředitel: Mgr. Kamil Novák

Krajské

Odborná škola výroby a služeb, Plzeň, Vejprnická 56

Vejprnická 56, 31800  Plzeň Ředitel: Mgr. Bc. Hana Krýslová

Krajské

Odborné učiliště a Praktická škola, Mohelnice, Vodní 27

Vodní 27, 78985  Mohelnice Ředitel: Mgr. Jiří Coufal

Krajské

Odborné učiliště a Základní škola Holešov

Nádražní 525/1, 76901  Holešov Ředitel: Ing. Stanislava Horáková

Krajské

Odborné učiliště Cvrčovice, příspěvková organizace

Cvrčovice 131, 69123  Cvrčovice Ředitel: RNDr. Milada Kussak Hőklová

Krajské

Odborné učiliště Chroustovice, Zámek 1

Zámek 1, 53863  Chroustovice Ředitel: Ing. Jaroslav Bálek

Krajské

Odborné učiliště Kelč

náměstí Osvoboditelů 1, 75643  Kelč Ředitel: Mgr. Renata Ryšková

Privátní

Odborné učiliště pro žáky s více vadami, s.r.o.

Chelčického 911/2, 13000  Praha 3 - Žižkov Ředitel: Olga Kočová

Privátní

Soukromá střední odborná škola a Soukromé střední odborné učiliště BEAN, s.r.o.

Českobrodská 362/32a, 19000  Praha 9 Ředitel: Ing. Yvona Šorejsová

Privátní

Soukromé odborné učiliště Velký Újezd, s.r.o.

Navrátilova 321, 78355  Velký Újezd Ředitel: PhDr. Petr Čechák

Krajské

Střední odborná škola - Centrum odborné přípravy a Gymnázium

Poděbradská 1, 19000  Praha 9 Ředitel: Mgr. Josef Ležal

Privátní

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště služeb Velký Újezd, s.r.o.

Navrátilova 321, 78355  Velký Újezd Ředitel: PhDr. Petr Čechák

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Roudnice nad Labem, Neklanova 1806, příspěvková organizace

Neklanova 1806, 41301  Roudnice nad Labem Ředitel: Mgr. Helena Všetečková Ph.D.

Obecní

Střední odborná škola Jana Tiraye Velká Bíteš, příspěvková organizace

Tyršova 239, 59501  Velká Bíteš Ředitel: Ing. Josef Chytka

Krajské

Střední odborná škola Znojmo, Dvořákova, příspěvková organizace

Dvořákova 1549/19, 66902  Znojmo Ředitel: Ing. Josef Brouček

Krajské

Střední odborná škola, Liberec, Jablonecká 999, příspěvková organizace

Jablonecká 999/51, 46006  Liberec Ředitel: PhDr. Milan Adamec

BUDOVA_VS_146549
Krajské

Střední odborná škola, Litvínov-Hamr, příspěvková organizace

Mládežnická 236, 43542  Litvínov - Hamr Ředitel: Ing. Jitka Francírková

Krajské

Střední odborná škola, Střední odborné učiliště a Základní škola Třešť

K Valše 1251/38, 58921  Třešť Ředitel: Mgr., Ing. Karel Matějů

Jiné

Střední odborné učiliště

Na Veselí 51, 14067  Praha 4 Ředitel: PaedDr. Martin Váňa

Krajské

Střední odborné učiliště a Praktická škola Kladno - Vrapice, příspěvková organizace

Vrapická 53, 27203  Kladno - Vrapice Ředitel: Mgr. Ivana Sedláková

Privátní

Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Žatec, s.r.o.

Hošťálkovo náměstí 132, 43801  Žatec Ředitel: Mgr. et Mgr. Stanislava Sajdlová

Krajské

Střední odborné učiliště stavební, Benešov, Jana Nohy 1302

Jana Nohy 1302, 25601  Benešov Ředitel: PaedDr. Zlata Budayová

Krajské

Střední odborné učiliště, Lišov, tř. 5. května 3

tř. 5. května 3, 37372  Lišov Ředitel: Mgr. Dalibor Benýšek

Krajské

Střední průmyslová škola Chrudim

Čáslavská 973, 53701  Chrudim Ředitel: Ing. František Mihulka

Krajské

Střední průmyslová škola Otty Wichterleho, příspěvková organizace

Hostovského 910, 54931  Hronov Ředitel: Ing. Josef Matyáš

Krajské

Střední průmyslová škola, Odborná škola a Základní škola, Nové Město nad Metují

Československé armády 376, 54901  Nové Město nad Metují Ředitel: PaedDr. Olga Talášková

Krajské

Střední škola a Mateřská škola Aloyse Klara

Vídeňská 756/28, 14200  Praha 4 Ředitel: PaedDr. Věra Kováříková, Ph.D.

Privátní

Střední škola a Vyšší odborná škola tradičních řemesel s.r.o.

Střední 59, 60200  Brno Ředitel: Ing. Radmila Sosnová

Krajské

Střední škola a Základní škola, Havířov-Šumbark, příspěvková organizace

Školní 2, 73601  Havířov - Šumbark Ředitel: Mgr. Vojtěch Kolařík

Krajské

Střední škola Brno, Charbulova, příspěvková organizace

Charbulova 106, 61800  Brno Ředitel: RNDr. Jana Marková

Krajské

Střední škola designu a řemesel Kladno, příspěvková organizace

U Hvězdy 2279, 27201  Kladno Ředitel: PaedDr. Marta Malcová

Krajské

Střední škola F. D. Roosevelta Brno, příspěvková organizace

Křižíkova 1694/11, 61200  Brno Ředitel: Ing. Miroslava Zahradníková

Krajské

Střední škola gastronomie a služeb, Liberec, Dvorská 447/29, příspěvková organizace

Dvorská 447/29, 46005  Liberec V Ředitel: Ing. Zdeněk Šlaich

Krajské

Střední škola gastronomie a služeb, Nová Paka, Masarykovo nám. 2

Masarykovo nám. 2, 50901  Nová Paka Ředitel: Mgr. Petr Jaroš

Krajské

Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola,Opava, příspěvková organizace

Tyršova 867/34, 74695  Opava Ředitel: Mgr. Martin Ruský

Krajské

Střední škola obchodu a služeb, Teplice, příspěvková organizace

Fráni Šrámka 1350/1, 41501  Teplice Ředitel: Ing. Mgr. Pešek Zdeněk MBA

Krajské

Střední škola služeb a podnikání, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace

Příčná 1108/1, 70800  Ostrava - Poruba Ředitel: Mgr. Pavel Chrenka

Krajské

Střední škola Strážnice, příspěvková organizace

J. Skácela 890, 69662  Strážnice Ředitel: Ing. Petra Fialová

Krajské

Střední škola technická, Opava, Kolofíkovo nábřeží 51, příspěvková organizace

Kolofíkovo nábřeží 1062/51, 74705  Opava 5 Ředitel: Ing. Josef Vondál

Krajské

Střední škola uměleckoprůmyslová Ústí nad Orlicí

Zahradní 541, 56201  Ústí nad Orlicí Ředitel: Ing. Zdeněk Salinger

Krajské

Střední škola umění a designu a Vyšší odborná škola Brno, příspěvková organizace

Husova 537/10, 60200  Brno Ředitel: akad. malíř Pavel Luffer

Krajské

Střední škola, Odry, příspěvková organizace

Sokolovská 647/1, 74235  Odry Ředitel: Mgr. Jana Kellnerová

Obecní

Střední škola, základní škola a mateřská škola Kraslice, příspěvková organizace

Havlíčkova 1717, 35801  Kraslice Ředitel: Mgr. Zdeněk Pečenka

Státní

Střední škola, základní škola a mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Holečkova 4

Holečkova 4, 15000  Praha 5 Ředitel: Mgr. Václav Chmelíř

Státní

Střední škola, základní škola a mateřská škola pro zdravotně znevýhodněné, Brno, Kamenomlýnská 2

Kamenomlýnská 2, 60300  Brno Ředitel: Ing. Soňa Šestáková

Státní

Výchovný ústav, středisko výchovné péče, střední škola a školní jídelna, Černovice, Jirákova 285

Jirákova 285, 39494  Černovice Ředitel: Mgr. et Mgr. Bc. Josef Michálek

Krajské

Vyšší odborná škola a střední škola Boskovice, příspěvková organizace

Hybešova 53, 68001  Boskovice Ředitel: Ing. et Mgr. Pavel Vlach

Krajské

Vyšší odborná škola oděvního návrhářství a Střední průmyslová škola oděvní, Praha 7, Jablonského 3

Jablonského 3, 17000  Praha 7 Ředitel: Ing. Marta Chvojková

Krajské

Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb, Strakonice, Zvolenská 934

Zvolenská 934, 38601  Strakonice Ředitel: Ing. Miloslav Pileček

Krajské

Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola, Varnsdorf, příspěvková organizace

Bratislavská 2166, 40747  Varnsdorf Ředitel: Ing. Bc. Petr Kotulič

Krajské

Základní škola a Odborná škola, Horšovský Týn, Nádražní 89

Nádražní 89, 34601  Horšovský Týn Ředitel: Mgr. Jana Mazancová

Státní

Základní škola a Střední škola Březejc, Sviny 13

Sviny 13, 59401  Velké Meziříčí Ředitel: PaedDr. Blanka Klapalová