Střední školy výroba a technologie potravin

Krajské

Střední průmyslová škola potravinářství a služeb Pardubice

náměstí Republiky 116, 53114  Pardubice Ředitel: Mgr. Zdeněk Zitko

Krajské

Albrechtova střední škola, Český Těšín, příspěvková organizace

Tyršova 611/2, 73701  Český Těšín Ředitel: Mgr. Cieslar Pavel, MBA

Krajské

Odborné učiliště a Praktická škola, Mohelnice, Vodní 27

Vodní 27, 78985  Mohelnice Ředitel: Mgr. Jiří Coufal

Privátní

Střední odborná škola stravování Říčany s.r.o.

Jiráskova 1519, 25101  Říčany Ředitel: Ing. Evelina Wernerová

Krajské

Střední škola designu a řemesel Kladno, příspěvková organizace

U Hvězdy 2279, 27201  Kladno Ředitel: PaedDr. Marta Malcová

Krajské

Střední škola gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec, příspěvková organizace

náměstí Svobody 318, 69681  Bzenec Ředitel: Mgr. Libor Marčík

Krajské

Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola,Opava, příspěvková organizace

Tyršova 867/34, 74695  Opava Ředitel: Mgr. Martin Ruský

Krajské

Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace

Pražská 702, 43001  Chomutov Ředitel: Ing. Jiří Mladý

Krajské

Střední škola živnostenská Sokolov, příspěvková organizace

Žákovská 716, 35601  Sokolov Ředitel: Mgr. Ilona Medunová

Krajské

Hotelová škola, Plzeň, U Borského parku 3

U Borského parku 3, 30100  Plzeň Ředitel: Mgr. Miroslav Široký

Krajské

Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí

Palackého 49, 75701  Valašské Meziříčí Ředitel: Mgr. Petr Pavlůsek

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Polička, Čs. armády 485

Čs. armády 485, 57201  Polička Ředitel: Mgr. Boris Preissler

Krajské

Střední odborná škola obchodu a služeb, Olomouc, Štursova 14

Štursova 14, 77900  Olomouc Ředitel: PhDr. Ladislav Pochyla

Krajské

Střední odborná škola Znojmo, Dvořákova, příspěvková organizace

Dvořákova 1549/19, 66902  Znojmo Ředitel: Ing. Josef Brouček

Krajské

Střední odborná škola, Střední odborné učiliště a Základní škola Třešť

K Valše 1251/38, 58921  Třešť Ředitel: Mgr., Ing. Karel Matějů

Obecní

Střední odborné učiliště služeb Vodňany, Zeyerovy sady 43/II

Zeyerovy sady 43/II, 38901  Vodňany Ředitel: Mgr. Pavel Kotál

Krajské

Střední škola Brno, Charbulova, příspěvková organizace

Charbulova 106, 61800  Brno Ředitel: RNDr. Jana Marková

Krajské

Střední škola gastronomie, farmářství a služeb Jeseník

U Jatek 916/8, 79001  Jeseník Ředitel: PhDr. Silvie Pernicová

Krajské

Střední škola gastronomie, oděvnictví a služeb, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

tř. T. G. Masaryka 451, 73801  Frýdek-Místek Ředitel: PhDr. Mgr. Ing. Lukáš Smutný, MBA, MSc., Ing.Paed.IGIP

Krajské

Střední škola hospodářská a lesnická, Frýdlant, Bělíkova 1387, příspěvková organizace

Bělíkova 1387, 46401  Frýdlant Ředitel: Ing. Alena Dvořáková

Krajské

Střední škola hotelová a služeb Kroměříž

Na Lindovce 1463, 76701  Kroměříž Ředitel: Mgr. Ivana Hašová

Krajské

Střední škola obchodní, České Budějovice, Husova 9

Husova 9, 37021  České Budějovice Ředitel: Mgr. Jarmila Benýšková

Krajské

Střední škola obchodu, řemesel, služeb a Základní škola Ústí nad Labem, příspěvková organizace

Keplerova 7, 40007  Ústí nad Labem Ředitel: Mgr. Pavel Caitaml

Krajské

Střední škola podnikání a gastronomie

Za Černým mostem 3/362, 19800  Praha 9 Ředitel: Ing. Zdeňka Matoušová

Krajské

Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy, Národních mučedníků 141

Národních mučedníků 141, 33901  Klatovy Ředitel: Ing. Vladislav Smolík

Krajské

Střední škola, Lomnice nad Popelkou, Antala Staška 213, příspěvková organizace

Antala Staška 213, 51251  Lomnice nad Popelkou Ředitel: Mgr. Václav Šimůnek

Státní

Střední škola, základní škola a mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Holečkova 4

Holečkova 4, 15000  Praha 5 Ředitel: Mgr. Václav Chmelíř

Krajské

Střední zdravotnická škola a Střední odborná škola, Česká Lípa, příspěvková organizace

28. října 2707, 47006  Česká Lípa Ředitel: Mgr. Hana Kubátová Ortová

Krajské

Švehlova střední škola polytechnická Prostějov

nám. Spojenců 2555/17, 79601  Prostějov Ředitel: Ing. Radomil Poles

Krajské

Vyšší odborná škola potravinářská a Střední průmyslová škola mlékárenská Kroměříž

Štěchovice 4176, 76754  Kroměříž Ředitel: Ing. Mgr. Michal Pospíšil

BUDOVA_VS_145445
Privátní

Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.

Trhanovské náměstí 8, 10200  Praha 10 Ředitel: Mgr. Alena Ondráková

Krajské

Hotelová škola Světlá a Střední odborná škola řemesel Velké Meziříčí

U Světlé 855/36, 59423  Velké Meziříčí Ředitel: Mgr. Marie Paľovová

Krajské

Integrovaná střední škola Cheb, příspěvková organizace

Obrněné brigády 2258/6, 35002  Cheb Ředitel: Mgr. Bc. Tomáš Mašek

Krajské

Obchodní akademie a Střední odborná škola cestovního ruchu Choceň

T. G. Masaryka 1000, 56536  Choceň Ředitel: Mgr. Jaroslav Studnička

Krajské

Odborné učiliště a Praktická škola Brno, příspěvková organizace

Lomená 530/44, 61700  Brno Ředitel: Ing. Ladislav Hochman

Krajské

Odborné učiliště a Praktická škola, Hlučín, příspěvková organizace

ČSA 336/4a, 74801  Hlučín Ředitel: Mgr. Jindřich Honzík

Krajské

Odborné učiliště Chroustovice, Zámek 1

Zámek 1, 53863  Chroustovice Ředitel: Ing. Jaroslav Bálek

Krajské

Odborné učiliště Vyšehrad

Vratislavova 6, 12800  Praha 2 Ředitel: Mgr. Josef Filip

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Vlašim, Zámek 1

Zámek 1, 25801  Vlašim Ředitel: Ing. Vladislav Novotný

Krajské

Střední odborná škola ekologická a potravinářská, Veselí nad Lužnicí, Blatské sídliště 600/I

Blatské sídliště 600/I, 39181  Veselí nad Lužnicí I Ředitel: Ing. Ladislav Honsa

Obecní

Střední odborná škola Jana Tiraye Velká Bíteš, příspěvková organizace

Tyršova 239, 59501  Velká Bíteš Ředitel: Ing. Josef Chytka

Krajské

Střední odborná škola Litovel, Komenského 677

Komenského 677, 78401  Litovel Ředitel: Mgr. Pavel Skácel

Krajské

Střední odborná škola Prostějov

nám. Edmunda Husserla 30/1, 79601  Prostějov Ředitel: Mgr. Milada Dosedělová

Krajské

Střední odborné učiliště společného stravování, Poděbrady, Dr. Beneše 413/II

Dr. Beneše 413/II, 29001  Poděbrady Ředitel: Ing. Helena Klimešová

Krajské

Střední odborné učiliště Uherský Brod

Svatopluka Čecha 1110, 68801  Uherský Brod Ředitel: Ing. Jiří Polanský

Krajské

Střední odborné učiliště zemědělské a služeb, Dačice, nám. Republiky 86

nám. Republiky 86/V, 38001  Dačice Ředitel: Mgr. Radek Hillay

Krajské

Střední odborné učiliště, Čáslav, Žižkovo nám. 75

Žižkovo náměstí 75, 28601  Čáslav Ředitel: Ing. Bc. Irena Andrová

Krajské

Střední odborné učiliště, Sedlčany, Petra Bezruče 364

Petra Bezruče 364, 26480  Sedlčany Ředitel: Ing. Jiří Kolín

Krajské

Střední pedagogická škola a Střední odborná škola služeb Mladá Boleslav, příspěvková organizace

Na Karmeli 206, 293 80  Mladá Boleslav Ředitel: Mgr. Štefan Klíma

Krajské

Střední průmyslová škola, Odborná škola a Základní škola, Nové Město nad Metují

Československé armády 376, 54901  Nové Město nad Metují Ředitel: PaedDr. Olga Talášková

Krajské

Střední škola gastronomie a služeb, Nová Paka, Masarykovo nám. 2

Masarykovo nám. 2, 50901  Nová Paka Ředitel: Mgr. Petr Jaroš

Privátní

Střední škola hotelnictví, gastronomie a služeb SČMSD Šilheřovice, s.r.o.

Dolní 356, 74715  Šilheřovice Ředitel: Ing. Marie Měchová

Krajské

Střední škola hotelnictví, řemesel a gastronomie, Trutnov, příspěvková organizace

Volanovská 243, 54101  Trutnov Ředitel: Ing. Petra Jansová

Privátní

Střední škola Jeronýmova České Budějovice, s.r.o.

Jeronýmova 28/22, 37001  České Budějovice Ředitel: PhDr. Alena Švepešová

Krajské

Střední škola obchodu, služeb a řemesel a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Tábor, Bydlinského 2474

Bydlinského 2474, 39002  Tábor Ředitel: Mgr. Radek Cícha

Privátní

Střední škola Pohoda s.r.o.

Na Vinici 2244, 41201  Litoměřice Ředitel: Mgr. Bc. Hana Simonová

Krajské

Střední škola profesní přípravy, Hradec Králové

17. listopadu 1212/2, 50003  Hradec Králové Ředitel: PaedDr. Libor Mojžíš

Krajské

Střední škola technická a řemeslná, Nový Bydžov, Dr. M. Tyrše 112

Dr. M. Tyrše 112, 50401  Nový Bydžov Ředitel: Mgr. Vladimír Blažej

Krajské

Střední škola živnostenská a Základní škola, Planá

Kostelní 129, 34815  Planá Ředitel: Mgr. Josef Mára

Krajské

Střední škola, Bor, Plzeňská 231

Plzeňská 231, 34802  Bor Ředitel: Mgr. Zdeňka Valečková

Krajské

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola prof. V. Vejdovského Olomouc - Hejčín

Tomkova 42/411, 77900  Olomouc Ředitel: PaedDr. Mgr. Dan Blaha

Státní

Výchovný ústav, základní škola, střední škola a středisko výchovné péče, Velké Meziříčí, K Rakůvkám 1

K Rakůvkám 1, 59401  Velké Meziříčí Ředitel: PaedDr. Karel Suchánek

Privátní

Vyšší odborná škola a Střední škola hotelová SČMSD Pelhřimov, s.r.o.

Slovanského bratrství 1664, 39301  Pelhřimov Ředitel: Mgr. Libor Capák

Krajské

Vyšší odborná škola ekonomických studií, Gymnázium, Střední průmyslová škola potravinářských technologií a Střední odborná škola přírodovědná a veterinární, Praha 2, Podskalská 10

Podskalská 10, 12846  Praha 2 Ředitel: Ing. Milan Chmelař

Krajské

Vyšší odborná škola, Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Štefánikova 549

Štefánikova 549, 50011  Hradec Králové Ředitel: Mgr. Bc. Iva Rindová

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace

Komenského 7, 69216  Mikulov Ředitel: Mgr. Roman Pavlačka, Ph.D.

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany, příspěvková organizace

Kpt. Jaroše 862, 44101  Podbořany Ředitel: Ing. Bc. Jiří Marhold

Krajské

Gymnázium K. V. Raise a Střední odborné učiliště, Hlinsko, Adámkova 55

Adámkova 55, 53901  Hlinsko Ředitel: RNDr. Rostislav Dvořáček

Krajské

Hotelová škola, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace

Mariánská 252, 74401  Frenštát pod Radhoštěm Ředitel: RNDr. Ivo Herman

Krajské

Hotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola, Teplice, Benešovo náměstí 1, příspěvková organizace

Benešovo náměstí 1/604, 41549  Teplice Ředitel: Mgr. Jiří Nekuda

Krajské

Integrovaná střední škola hotelového provozu, obchodu a služeb, Příbram, Gen. R. Tesaříka 114

Gen. R. Tesaříka 114, 26101  Příbram Ředitel: Ing. Marcela Hodková

BUDOVA_VS_146104
Privátní

Labská střední odborná škola a Střední odborné učiliště Pardubice, s. r. o.

U Josefa 118, 53009  Pardubice Ředitel: Ing. Radmila Kozohorská

Krajské

Mateřská škola, Základní škola a Střední škola Vyškov, příspěvková organizace

sídl. Osvobození 55/681, 68201  Vyškov Ředitel: Mgr. Olga Gabrielová

Krajské

Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod

Bratříků 851, 58001  Havlíčkův Brod Ředitel: Mgr. Jiří Forman

Krajské

Obchodní akademie Dr. Albína Bráfa, Hotelová škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Třebíč

Sirotčí 4, 67401  Třebíč Ředitel: Mgr. Kamil Novák

Krajské

Obchodní akademie, Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Střední odborná škola služeb a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Jihlava

Karoliny Světlé 2, 58601  Jihlava Ředitel: Mgr. Libor Fasora

Krajské

Odborná škola výroby a služeb, Plzeň, Vejprnická 56

Vejprnická 56, 31800  Plzeň Ředitel: Mgr. Bc. Hana Krýslová

Krajské

Odborné učiliště a Základní škola Holešov

Nádražní 525/1, 76901  Holešov Ředitel: Ing. Stanislava Horáková

Krajské

Odborné učiliště a Základní škola, Křenovice

Křenovice 8, 75201  Kojetín Ředitel: Mgr. Josef Plesník

Krajské

Odborné učiliště Cvrčovice, příspěvková organizace

Cvrčovice 131, 69123  Cvrčovice Ředitel: RNDr. Milada Kussak Hőklová

Krajské

Střední lesnická škola a Střední odborná škola, Šluknov, příspěvková organizace

T. G. Masaryka 580, 40777  Šluknov Ředitel: Mgr. Bc. Rudolf Sochor

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Jílové u Prahy, příspěvková organizace

Šenflukova 220, 25401  Jílové u Prahy Ředitel: Mgr. Radek Coufal

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Chrudim, Čáslavská 205

Čáslavská 205, 53701  Chrudim Ředitel: Mgr. Jaroslav Kořínek

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Beroun - Hlinky, Okružní 1404

Okružní 1404, 26673  Beroun - Hlinky Ředitel: Mgr. Eva Jakubová

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hněvkovice 865

Hněvkovice 865, 37501  Týn nad Vltavou Ředitel: Ing. Jiří Plaňanský

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35

Horky nad Jizerou 35, 29473  Brodce nad Jizerou Ředitel: Ing. Vratislav Morava

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horšovský Týn, Littrowa 122

Littrowa 122, 34601  Horšovský Týn Ředitel: Ing. Bc. Václav Švarc

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Městec Králové, T. G. Masaryka 4

T. G. Masaryka 4, 28903  Městec Králové Ředitel: Mgr. Bc. Hana Podzimková

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Nymburk, V Kolonii 1804

V Kolonii 1804, 28802  Nymburk Ředitel: Ing. Jiří Hubálek

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Písek, Komenského 86

Komenského 86, 39701  Písek Ředitel: Ing. Zuzana Sýbková

Krajské

Střední odborná škola a Základní škola, Město Albrechtice, příspěvková organizace

Nemocniční 117/11, 79395  Město Albrechtice Ředitel: Ing. Lenka Metzlová

Krajské

Střední odborná škola Josefa Sousedíka Vsetín

Benátky 1779, 75501  Vsetín Ředitel: Mgr. Marek Wandrol

Krajské

Střední odborné učiliště a Praktická škola Kladno - Vrapice, příspěvková organizace

Vrapická 53, 27203  Kladno - Vrapice Ředitel: Mgr. Ivana Sedláková

Krajské

Střední odborné učiliště Slaný, příspěvková organizace

Hlaváčkovo nám. 673, 27401  Slaný Ředitel: Ing. Jaroslava Cvrčková

Krajské

Střední odborné učiliště, Lišov, tř. 5. května 3

tř. 5. května 3, 37372  Lišov Ředitel: Mgr. Dalibor Benýšek

Krajské

Střední průmyslová škola chemická Brno, Vranovská, příspěvková organizace

Vranovská 65, 61400  Brno Ředitel: Ing. Vilém Koutník, CSc.

Krajské

Střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Volyně, Lidická 135

Lidická 135, 38701  Volyně Ředitel: PaedDr. Eva Klasová

Privátní

Střední škola a Vyšší odborná škola tradičních řemesel s.r.o.

Střední 59, 60200  Brno Ředitel: Ing. Radmila Sosnová

Krajské

Střední škola a základní škola Žamberk

Tyršova 214, 56401  Žamberk Ředitel: Mgr. Věra Říčařová

Krajské

Střední škola a Základní škola, Oselce

Oselce 1, 33546  Oselce Ředitel: Ing. Václav Bumbička

Zvolte stranu: 1-100 | 101-122