Střední školy lycea

Privátní

IUVENTAS - Soukromé gymnázium a Střední odborná škola s.r.o.

Kounicova 1320/2, 70200  Ostrava – Moravská Ostrava Ředitel: Ing. Lenka Zdražilová

BUDOVA_VS_180821
Krajské

Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Most, příspěvková organizace

Zd. Fibicha 2778, 43401  Most Ředitel: Ing. Jitka Hašková

BUDOVA_VS_146002
Krajské

Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace

Pontassievská 3, 66902  Znojmo Ředitel: Mgr. Pavel Kolář

Krajské

Mendelova střední škola, Nový Jičín, příspěvková organizace

Divadelní 138/4, 74101  Nový Jičín Ředitel: Ing. Lucie Haitlová, MBA

Krajské

Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Přerov, Bartošova 24

Bartošova 24, 75011  Přerov 2 Ředitel: Ing. Hana Štěpanovská

Krajské

Obchodní akademie a Střední odborná škola generála Františka Fajtla, Louny, příspěvková organizace

Osvoboditelů 380, 44058  Louny Ředitel: Mgr. Simona Vágnerová

Privátní

Obchodní akademie ELDO, o.p.s.

Střední 552/59, 60200  Brno Ředitel: Mgr. Jaromír Pragač

Krajské

Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Beroun, U Stadionu 486

U Stadionu 486, 26637  Beroun Ředitel: Ing. Jaroslav Šturc

Krajské

Obchodní akademie, Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Střední odborná škola služeb a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Jihlava

Karoliny Světlé 2, 58601  Jihlava Ředitel: Mgr. Libor Fasora

Krajské

Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Krnov, příspěvková organizace

Jiráskova 841/1a, 79401  Krnov Ředitel: Mgr. Jana Chlebovská

Krajské

Střední průmyslová škola a Obchodní akademie Uherský Brod

Nivnická 1781, 68801  Uherský Brod Ředitel: PaedDr. Rostislav Šmíd

Krajské

Střední průmyslová škola Otrokovice

tř. T. Bati 1266, 76502  Otrokovice Ředitel: Mgr. Libor Basel

Krajské

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kladno, Cyrila Boudy 2954

Cyrila Boudy 2954, 27201  Kladno Ředitel: RNDr. Václav Opatrný

Krajské

Střední průmyslová škola Zlín

tř. Tomáše Bati 4187, 76001  Zlín Ředitel: Ing. Radomír Nedbal

Krajské

Střední průmyslová škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

28. října 1598, 73801  Frýdek-Místek Ředitel: Mgr. Martin Tobiáš

Krajské

Střední škola Edvarda Beneše Břeclav, příspěvková organizace

nábř. Komenského 1126/1, 69025  Břeclav Ředitel: Mgr. Jiří Uher

Krajské

Střední škola průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště

Jiřího z Poděbrad 949, 68601  Uherské Hradiště Ředitel: Ing. Jaroslav Zatloukal

Krajské

Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace

Olomoucká 61, 62700  Brno Ředitel: Ing. Zdeněk Pavlík

Krajské

Střední zdravotnická škola a Obchodní akademie, Rumburk, příspěvková organizace

Františka Nohy 6/959, 40830  Rumburk Ředitel: Mgr. Ladislav Pokorný

Jiné

Vojenská střední škola a Vyšší odborná škola Ministerstva obrany v Moravské Třebové

Jevíčská 937/7, 57101  Moravská Třebová Ředitel: plukovník gšt. Ing. Zdeněk Macháček

Krajské

Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Čáslav, Přemysla Otakara II. 938

Přemysla Otakara II. 938, 28614  Čáslav Ředitel: Mgr. Věra Szabová

Privátní

ACADEMIA MERCURII soukromá střední škola, s.r.o.

Smiřických 740, 54701  Náchod Ředitel: Mgr. Dana Jarolímová

Privátní

AGEL Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická s.r.o.

Antošovická 107, 71100  Ostrava - Koblov Ředitel: Ing. Bc. Vladimír Janus

BUDOVA_VS_180866
Privátní

AGYS - Anglické gymnázium a Střední odborná škola, s.r.o.

Gorkého 867, 53002  Pardubice Ředitel: Ing. Josef Krčil

Privátní

AHOL - Střední odborná škola, s.r.o.

náměstí Jiřího z Poděbrad 301, 70300  Ostrava - Vítkovice Ředitel: Ing. Radmila Sosnová

Privátní

Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola

17. listopadu 177, 54234  Malé Svatoňovice Ředitel: Mgr. Libuše Livňanská

Privátní

Bohemia - Hotelová škola a Střední pedagogická škola a Základní škola s.r.o.

Víta Nejedlého 482, 531 01  Chrudim III Ředitel: Mgr. Jaromír Pecina

Církevní

Církevní střední zdravotnická škola s.r.o.

Grohova 14/16, 60200  Brno Ředitel: Mgr. David Kasan

BUDOVA_VS_146084
Církevní

Cyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická Brno

Lerchova 63, 60200  Brno Ředitel: Mgr. MgA.et MgA. Štěpán Policer

Krajské

Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, střední odborná škola, Praha 2, Resslova 8

Resslova 8, 12000  Praha 2 Ředitel: Ing. Dagmar Krutská

Církevní

Evangelická akademie - Vyšší odborná škola sociální práce a střední odborná škola

Hrusická 2537, 14100  Praha 4 Ředitel: ThLic. Tomáš Biňovec

Krajské

Gymnázium a Letecká střední odborná škola Moravská Třebová

Svitavská 310, 57101  Moravská Třebová Ředitel: RNDr. Alena Plocová

BUDOVA_VS_145489
Krajské

Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov

Jirsíkova 244, 39301  Pelhřimov Ředitel: Mgr. Aleš Petrák

BUDOVA_VS_145457
Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Čáslav, Masarykova 248

Masarykova 248, 28626  Čáslav Ředitel: Mgr. David Tichý

BUDOVA_VS_145532
Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Liberec, Jeronýmova 425/27, příspěvková organizace

Jeronýmova 425/27, 46007  Liberec Ředitel: Mgr. Jaroslav Šťastný

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace

Komenského 16/5, 68201  Vyškov Ředitel: RNDr. Václav Klement

BUDOVA_VS_146224
Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola, Rokycany, Mládežníků 1115

Mládežníků 1115, 33701  Rokycany Ředitel: RNDr. Pavel Vlach, Ph.D.

BUDOVA_VS_145693
Krajské

Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola, Přerov, Denisova 3

Denisova 3, 75152  Přerov Ředitel: Mgr. Romana Studýnková

Krajské

Gymnázium, Jevíčko, A. K. Vitáka 452

A. K. Vitáka 452, 56943  Jevíčko Ředitel: Mgr. et Mgr. Lucie Škvařilová

Krajské

Gymnázium, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, příspěvková organizace

Legionářů 1, 69511  Hodonín Ředitel: Mgr. Kateřina Kouřilová

Krajské

Integrovaná střední škola hotelového provozu, obchodu a služeb, Příbram, Gen. R. Tesaříka 114

Gen. R. Tesaříka 114, 26101  Příbram Ředitel: Ing. Marcela Hodková

Církevní

Křesťanská střední škola, základní škola a mateřská škola Elijáš, Praha 4 - Michle

Baarova 360, 14000  Praha 4 – Michle Ředitel: Ing. Hana Loderová

Krajské

Masarykova obchodní akademie, Rakovník, Pražská 1222

Pražská 1222, 26920  Rakovník Ředitel: Mgr. Radka Soukupová, MBA

Krajské

Masarykova střední škola zemědělská a přírodovědná, Opava, příspěvková organizace

Purkyňova 1654/12, 74601  Opava Ředitel: Ing. Arnošt Klein

Privátní

Montessori Mateřská škola a Základní škola Perlička a Montessori Střední škola, s.r.o.

Příkrá 2890/8, 61600  Brno Ředitel: Mgr. Martina Schejbalová

Privátní

Naše lyceum - střední škola s.r.o.

Záběhlická 1658/48, 10600  Praha 10 Ředitel: Mgr. Štěpánka Rajchlová

Krajské

Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod

Bratříků 851, 58001  Havlíčkův Brod Ředitel: Mgr. Jiří Forman

Krajské

Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Mladá Boleslav, příspěvková organizace

T. G. Masaryka 14, 29380  Mladá Boleslav Ředitel: Ing. Renáta Vícová

Krajské

Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Liberec, Šamánkova 500/8, příspěvková organizace

Šamánkova 500/8, 46001  Liberec Ředitel: Mgr. Jaroslav Počer

Krajské

Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Šumperk, Hlavní třída 31

Hlavní třída 31, 78701  Šumperk Ředitel: Ing. Tom Ristovský

Krajské

Obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Ústí nad Labem, příspěvková organizace

Pařížská 15, 40001  Ústí nad Labem Ředitel: Ing. Roman Jireš

Krajské

Obchodní akademie a Střední odborná škola logistická, Opava, příspěvková organizace

Hany Kvapilové 20, 74601  Opava Ředitel: Ing. Petr Kyjovský

Krajské

Obchodní akademie a Střední odborná škola zemědělská a ekologická, Žatec, příspěvková organizace

Studentská 1354, 43801  Žatec Ředitel: Ing. Eva Klímová

Krajské

Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola Blansko, příspěvková organizace

Nad Čertovkou 18, 67801  Blansko Ředitel: Ing. Petr Bouda

Krajské

Obchodní akademie a vyšší odborná škola Brno, Kotlářská, příspěvková organizace

Kotlářská 9, 61153  Brno Ředitel: Ing., Mgr. Lukáš Zouhar

Krajské

Obchodní akademie a Vyšší odborná škola sociální, Ostrava-Mariánské Hory, příspěvková organizace

Karasova 16, 70900  Ostrava - Mariánské Hory Ředitel: Ing. Eva Kazdová

Krajské

Obchodní akademie a Vyšší odborná škola Valašské Meziříčí

Masarykova 101, 75701  Valašské Meziříčí Ředitel: Mgr. Aleš Kubíček

Krajské

Obchodní akademie a Vyšší odborná škola, Příbram I, Na Příkopech 104

Na Příkopech 104, 26101  Příbram I Ředitel: RNDr. Marcela Blažková

Krajské

Obchodní akademie Bubeneč

Krupkovo náměstí 4, 16000  Praha 6 Ředitel: Ing. Marie Scherzlová

Krajské

Obchodní akademie Dušní

Dušní 7, 11000  Praha 1 Ředitel: Ing. Alena Kocourková

Krajské

Obchodní akademie Kroměříž

Obvodová 3503/7, 76711  Kroměříž Ředitel: PhDr. Mojmír Šemnický, MBA

Obecní

Obchodní akademie Neveklov

Školní 303, 25756  Neveklov Ředitel: Mgr Soňa Veisová

Privátní

Obchodní akademie s.r.o.

Leonovova 1795, 73301  Karviná - Hranice Ředitel: Ing. Slavka Krystová Florková, MBA

Krajské

Obchodní akademie T. G. Masaryka a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Jindřichův Hradec, Husova 156

Husova 156/II, 37711  Jindřichův Hradec Ředitel: Ing. Josef Janda

BUDOVA_VS_145577
Krajské

Obchodní akademie T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí, Komenského 522

Komenského 522, 51741  Kostelec nad Orlicí Ředitel: Mgr. Renata Čermáková

Krajské

Obchodní akademie Tomáše Bati a Vyšší odborná škola ekonomická Zlín

náměstí T.G.Masaryka 3669, 76157  Zlín Ředitel: Mgr. Pavel Hýl

Krajské

Obchodní akademie Vinohradská

Vinohradská 38/1971, 12000  Praha 2 Ředitel: RNDr. Milan Macek, CSc.

Krajské

Obchodní akademie, Česká Lípa, náměstí Osvobození 422, příspěvková organizace

náměstí Osvobození 422, 47001  Česká Lípa Ředitel: Ing. Rostislav Lád

Krajské

Obchodní akademie, České Budějovice, Husova 1

Husova 1, 37001  České Budějovice Ředitel: Ing. Lenka Kubátová

Krajské

Obchodní akademie, Český Těšín, příspěvková organizace

Sokola - Tůmy 402/12, 73701  Český Těšín Ředitel: Ing. Kristina Bončková

Krajské

Obchodní akademie, Lysá nad Labem, Komenského 1534

Komenského 1534, 28922  Lysá nad Labem Ředitel: Mgr. Lenka Hrubčíková

Krajské

Obchodní akademie, Olomouc, tř. Spojenců 11

tř. Spojenců 11, 77900  Olomouc Ředitel: Ing. Romana Novotníková

Krajské

Obchodní akademie, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace

Polská 1543/6, 70800  Ostrava - Poruba Ředitel: Ing. Marie Katapodisová

Krajské

Obchodní akademie, Plzeň, nám. T. G. Masaryka 13

nám. T. G. Masaryka 13, 30100  Plzeň Ředitel: Mgr. Tomáš Nonfried

Krajské

Obchodní akademie, Praha 10, Heroldovy sady 1

Heroldovy sady 1, 10100  Praha 10 Ředitel: Mgr. Richard Žert

Krajské

Obchodní akademie, Praha 3, Kubelíkova 37

Kubelíkova 37, 13000  Praha 3 Ředitel: Mgr. Barbora Smutná

Krajské

Obchodní akademie, Střední odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Hradec Králové

Pospíšilova 365, 50003  Hradec Králové Ředitel: Mgr. Jana Vitvarová

Privátní

Obchodní akademie, Střední pedagogická škola, Vyšší odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o.

SNP 170, 50003  Hradec Králové 3 Ředitel: PaedDr. Eva Petřikovová

Krajské

Obchodní akademie, Tábor, Jiráskova 1615

Jiráskova 1615, 39002  Tábor Ředitel: Mgr. Marek Novotný

Krajské

Obchodní akademie, Vlašim, V Sadě 1565

V Sadě 1565, 25801  Vlašim Ředitel: PaedDr. Jiří Tůma

Krajské

Průmyslová střední škola Letohrad

Komenského 472, 56151  Letohrad Ředitel: Ing. Martin Prikner

Privátní

ScioŠkola Žižkov - střední škola, s.r.o.

Prokopova 100/16, 13000  Praha 3 Ředitel: Mgr. Filip Dobrovolný

Krajské

Smíchovská střední průmyslová škola a gymnázium

Preslova 72/25, 15021  Praha 5 - Smíchov Ředitel: Ing. Radko Sáblík

Privátní

Soukromá střední odborná škola a Soukromé střední odborné učiliště BEAN, s.r.o.

Českobrodská 362/32a, 19000  Praha 9 Ředitel: Ing. Yvona Šorejsová

Privátní

Soukromá střední odborná škola TRADING CENTRE s.r.o.

Tyršova 237, 57001  Litomyšl Ředitel: Ing. Ivana Zemanová

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hořovice, Palackého náměstí 100

Palackého náměstí 100, 26801  Hořovice Ředitel: Ing. Vladimír Kebert, CSc.

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Mladá Boleslav, Jičínská 762

Jičínská 762, 29301  Mladá Boleslav Ředitel: RNDr. Jiří Šlégl

Privátní

Střední odborná škola EDUCAnet Brno, o.p.s.

Hudcova 78, 61200  Brno Ředitel: Mgr. Bc. Robert Bednář

Krajské

Střední odborná škola ekologická a potravinářská, Veselí nad Lužnicí, Blatské sídliště 600/I

Blatské sídliště 600/I, 39181  Veselí nad Lužnicí I Ředitel: Ing. Ladislav Honsa

Krajské

Střední odborná škola Nové Město na Moravě

Bělisko 295, 59231  Nové Město na Moravě Ředitel: Mgr. Jan Petr

BUDOVA_VS_146201
Obecní

Střední odborná škola pro ochranu a obnovu životního prostředí - Schola Humanitas, Litvínov, Ukrajinská 379

Ukrajinská 379, 43601  Litvínov Ředitel: Mgr. Milan Šťovíček

Krajské

Střední odborná škola Znojmo, Dvořákova, příspěvková organizace

Dvořákova 1549/19, 66902  Znojmo Ředitel: Ing. Josef Brouček

Krajské

Střední odborná škola, Stříbro, Benešova 508

Benešova 508, 34901  Stříbro Ředitel: Mgr. Jarmila Kánská

Krajské

Střední pedagogická škola a Střední odborná škola služeb Mladá Boleslav, příspěvková organizace

Na Karmeli 206, 293 80  Mladá Boleslav Ředitel: Mgr. Štefan Klíma

Církevní

Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola svaté Anežky České

1. máje 249/37, 74235  Odry Ředitel: Ing. Pavla Hostašová

Krajské

Střední pedagogická škola Boskovice, příspěvková organizace

Komenského 343/5, 68011  Boskovice Ředitel: Mgr. Leona Valterová

Privátní

Střední pedagogická škola Futurum, s.r.o.

Hornoměcholupská 873, 10200  Praha 10 Ředitel: Ing. Alena Marečková

Krajské

Střední pedagogická škola, gymnázium a vyšší odborná škola Karlovy Vary, příspěvková organizace

Lidická 455/40, 36001  Karlovy Vary Ředitel: Mgr. Bohuslav Peroutka

Krajské

Střední průmyslová škola a Gymnázium Na Třebešíně

Na Třebešíně 2299, 10800  Praha 10 Ředitel: Mgr. Luboš Bauer

Krajské

Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Bruntál, příspěvková organizace

Kavalcova 814/1, 79201  Bruntál Ředitel: Ing. Jan Meca

Zvolte stranu: 1-100 | 101-194