Střední školy podnikání a management

Privátní

Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s.

náměstí Jana z Dražic 169, 41301  Roudnice nad Labem Ředitel: Mgr. Richard Červený

Krajské

Střední škola, Jablunkov, příspěvková organizace

Školní 416, 73991  Jablunkov Ředitel: Ing. Roman Szotkowski

Privátní

ART ECON - Střední škola, s.r.o.

Husovo náměstí 2061/91, 79701  Prostějov Ředitel: Ing. Ilona Raková

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Chrudim, Čáslavská 205

Čáslavská 205, 53701  Chrudim Ředitel: Mgr. Jaroslav Kořínek

Krajské

Střední škola obchodní

Belgická 29, 12000  Praha 2 Ředitel: Ing. Ivo Krajíček

Krajské

Střední škola polytechnická Vyškov, příspěvková organizace

Sochorova 552/15, 68201  Vyškov Ředitel: RNDr. Petr Hájek

Privátní

1. kladenská soukromá střední škola a základní škola (1. KŠPA), s.r.o.

Holandská 2531, 27201  Kladno Ředitel: Mgr. Vladimír Skalla

Privátní

Akademie hotelnictví a cestovního ruchu - střední škola, s.r.o.

Nade Mží 1, 31800  Plzeň - Skvrňany Ředitel: Mgr. Jana Linhartová

Privátní

Akademie práva, pedagogiky a podnikání, s.r.o. Střední škola Třebíč

Znojemská 1027, 67401  Třebíč Ředitel: Ing. Renata Hrušková

BUDOVA_VS_180896
Krajské

Akademie Světlá nad Sázavou, střední škola a vyšší odborná škola

Sázavská 547, 58291  Světlá nad Sázavou Ředitel: Ing. Martin Kubín

Krajské

Albrechtova střední škola, Český Těšín, příspěvková organizace

Tyršova 611/2, 73701  Český Těšín Ředitel: Mgr. Cieslar Pavel, MBA

Krajské

Českoslovanská akademie obchodní, střední odborná škola, Praha 2, Resslova 5

Resslova 1940/5, 12000  Praha 2 Ředitel: Mgr. Dagmar Blažková

Privátní

Dálková střední škola ekonomická, s.r.o.

Zábělská 853/46, 31200  Plzeň Ředitel: Mgr. Ondřej Janda

Privátní

EDUCA - Střední odborná škola, s.r.o.

B. Martinů 1994, 74101  Nový Jičín Ředitel: Mgr. Aleš Medek

Privátní

Euroškola Česká Lípa střední odborná škola s.r.o.

Železničářská 2232, 47001  Česká Lípa Ředitel: Mgr. Petra Kašparová

BUDOVA_VS_146207
Privátní

Euroškola Litvínov střední odborná škola s.r.o.

Sklářská 81, 43542  Litvínov Ředitel: Mgr. Petr Marvan

Privátní

Euroškola Praha střední odborná škola s.r.o.

Trojská 211/110, 17100  Praha 7 - Troja Ředitel: Mgr. Martin Šmíd

Privátní

Euroškola Strakonice střední odborná škola s.r.o.

Husova 361, 38601  Strakonice Ředitel: Mgr. Milan Vierer

Privátní

G.A.P.education, střední škola s.r.o.

Meteorologická 181, 14200  Praha 4 - Libuš Ředitel: MgA. Janka Šteindlerová

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany, příspěvková organizace

Kpt. Jaroše 862, 44101  Podbořany Ředitel: Ing. Bc. Jiří Marhold

BUDOVA_VS_145445
Privátní

Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.

Trhanovské náměstí 8, 10200  Praha 10 Ředitel: Mgr. Alena Ondráková

Privátní

Gymnázium International a střední odborná škola, s.r.o.

Laudova 1024/10, 16300  Praha 6 Ředitel: Mgr. Andriana Andrus, Csc.

BUDOVA_VS_146018
Krajské

Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín

Školní 822, 76321  Slavičín Ředitel: Mgr. Libuše Pavelková

Krajské

Hotelová škola Světlá a Střední odborná škola řemesel Velké Meziříčí

U Světlé 855/36, 59423  Velké Meziříčí Ředitel: Mgr. Marie Paľovová

Krajské

Hotelová škola, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace

Mariánská 252, 74401  Frenštát pod Radhoštěm Ředitel: RNDr. Ivo Herman

Krajské

Hotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola, Teplice, Benešovo náměstí 1, příspěvková organizace

Benešovo náměstí 1/604, 41549  Teplice Ředitel: Mgr. Jiří Nekuda

Krajské

Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí

Palackého 49, 75701  Valašské Meziříčí Ředitel: Mgr. Petr Pavlůsek

Krajské

Integrovaná střední škola Hodonín, příspěvková organizace

Lipová alej 3756/21, 69503  Hodonín Ředitel: Mgr. Eva Schmidová

Krajské

Integrovaná střední škola hotelového provozu, obchodu a služeb, Příbram, Gen. R. Tesaříka 114

Gen. R. Tesaříka 114, 26101  Příbram Ředitel: Ing. Marcela Hodková

Krajské

Integrovaná střední škola Cheb, příspěvková organizace

Obrněné brigády 2258/6, 35002  Cheb Ředitel: Mgr. Bc. Tomáš Mašek

Krajské

Integrovaná střední škola Rakovník, příspěvková organizace

Lubenská 2309, 26901  Rakovník II Ředitel: Mgr. Karel Mencl

Krajské

Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace

Tyršova 479, 68415  Slavkov u Brna Ředitel: Mgr. Vladislava Kulhánková

Krajské

Integrovaná střední škola technická Mělník, příspěvková organizace

K Učilišti 2566, 27601  Mělník Ředitel: Mgr. Vladimír Wasyliw

Krajské

Integrovaná střední škola živnostenská, Plzeň, Škroupova 13

Škroupova 209/13, 30100  Plzeň 3 - Jižní Předměstí Ředitel: Mgr. Věra Ulčová

BUDOVA_VS_146104
Privátní

Labská střední odborná škola a Střední odborné učiliště Pardubice, s. r. o.

U Josefa 118, 53009  Pardubice Ředitel: Ing. Radmila Kozohorská

Krajské

Masarykova střední škola Letovice, příspěvková organizace

Tyršova 500/6, 67961  Letovice Ředitel: Ing. Helena Marešová

Krajské

Masarykova střední škola zemědělská a přírodovědná, Opava, příspěvková organizace

Purkyňova 1654/12, 74601  Opava Ředitel: Ing. Arnošt Klein

Privátní

MESIT střední škola, o.p.s.

Družstevní 818, Mařatice, 68605  Uherské Hradiště Ředitel: Ing. Radek Mikula

Privátní

Metropolitní odborná umělecká střední škola Praha 4 s.r.o.

Táborská 350/32, 14000  Praha 4 Ředitel: Mgr. František Šoltés

Krajské

Obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Ústí nad Labem, příspěvková organizace

Pařížská 15, 40001  Ústí nad Labem Ředitel: Ing. Roman Jireš

Krajské

Obchodní akademie a Střední odborná škola cestovního ruchu Choceň

T. G. Masaryka 1000, 56536  Choceň Ředitel: Mgr. Jaroslav Studnička

Krajské

Obchodní akademie Dr. Albína Bráfa, Hotelová škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Třebíč

Sirotčí 4, 67401  Třebíč Ředitel: Mgr. Kamil Novák

Obecní

Obchodní akademie Neveklov

Školní 303, 25756  Neveklov Ředitel: Mgr Soňa Veisová

Krajské

Obchodní akademie, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Třeboň, Vrchlického 567

Vrchlického 567, 37901  Třeboň Ředitel: Ing. Petr Káninský

Privátní

Odborná střední škola podnikání a mediální tvorby Kolín s.r.o.

U Křižovatky 262, 28002  Kolín IV Ředitel: Mgr. Klára Brezmenová

Privátní

ORBIS, Mateřská škola, Základní škola a Střední škola, s.r.o.

nám. T. G. Masaryka 1279, 76001  Zlín Ředitel: Mgr. Kateřina Blaha Hlavňovská

Privátní

Severočeská střední škola s.r.o.

Bělehradská 1523/58, 40011  Ústí nad Labem Ředitel: Mgr. et Bc. Radovan Šrejbr

Privátní

Soukromá obchodní akademie Opava s.r.o.

Rooseveltova 886/47, 74601  Opava Ředitel: PaedDr. Josef Gabrhel

Privátní

Soukromá obchodní akademie Sokolov, s.r.o.

Hornická 1569, 35601  Sokolov Ředitel: Ing. Miroslav Tarant

Privátní

Soukromá střední odborná škola (1. KŠPA), s.r.o.

Máchovy schody 13/4, 41201  Litoměřice Ředitel: Mgr. Ivana Jiřičová

Privátní

Soukromá Střední odborná škola a Gymnázium BEAN, s.r.o.

Trnkova 125, 34561  Staňkov Ředitel: Mgr. Jitka Boříková

Privátní

Soukromá střední odborná škola a Soukromé střední odborné učiliště BEAN, s.r.o.

Českobrodská 362/32a, 19000  Praha 9 Ředitel: Ing. Yvona Šorejsová

Privátní

Soukromá střední škola a základní škola (1. KŠPA) Praha s.r.o.

Chabařovická 4/1125, 18200  Praha 8 Ředitel: Mgr. Pavlína Ječmínková

Privátní

Soukromá střední škola DANAÉ, s.r.o.

Svídnická 1A/599, 18100  Praha 8 Ředitel: RNDr. Eva Vokálová

Privátní

Soukromá střední škola gastronomie s.r.o.

Svídnická 1a/599, 18000  Praha 8 - Bohnice Ředitel: PaedDr. Tamara Kobyláková

Privátní

Soukromá střední škola pedagogiky a sociálních služeb, s.r.o.

Obrataň 148, 394 12  Obrataň Ředitel: Mgr. František Vostarek

Privátní

Soukromá střední škola podnikatelská - ALTMAN, s.r.o.

Na Tobolce 389, 50601  Jičín Ředitel: Mgr. Renata Motyčková

Privátní

Soukromá střední škola podnikatelská, s.r.o., Opava

Hlavní 101, 74706  Opava - Kylešovice Ředitel: Ing. et Ing. Josef Zemek

Privátní

Soukromá střední škola, s.r.o.

Štěpnická 1188, 68606  Uherské Hradiště Ředitel: Mgr. Petra Jestřabíková

Privátní

Soukromé střední odborné učiliště INDUSTRIA spol. s r.o.

Dlouhá 205/20, 41201  Litoměřice Ředitel: Mgr. Jindřich Norek

BUDOVA_VS_145514
Privátní

Sportovní a podnikatelská střední škola, spol. s r.o.

Sady 5. května 21, 30112  Plzeň Ředitel: Mgr. Jiří Jonák

Krajské

Střední odborná škola - Centrum odborné přípravy a Gymnázium

Poděbradská 1, 19000  Praha 9 Ředitel: Mgr. Josef Ležal

Privátní

Střední odborná škola a střední odborné učiliště HEUREKA s.r.o.

Zborovská 2696, 39003  Tábor Ředitel: Mgr. Jaroslav Němec

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Jílové u Prahy, příspěvková organizace

Šenflukova 220, 25401  Jílové u Prahy Ředitel: Mgr. Radek Coufal

Privátní

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kuřim, s.r.o.

Křížkovského 48/2, 66434  Kuřim Ředitel: Ing. Vojtěch Novotný

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště řemesel, Kutná Hora, Čáslavská 202

Čáslavská 202, 28401  Kutná Hora Ředitel: Ing. Josef Vavřinec

Privátní

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště služeb Velký Újezd, s.r.o.

Navrátilova 321, 78355  Velký Újezd Ředitel: PhDr. Petr Čechák

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště technické, Třemošnice, Sportovní 322

Sportovní 322, 53843  Třemošnice Ředitel: RNDr. Jana Sýkorová

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Beroun - Hlinky, Okružní 1404

Okružní 1404, 26673  Beroun - Hlinky Ředitel: Mgr. Eva Jakubová

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hněvkovice 865

Hněvkovice 865, 37501  Týn nad Vltavou Ředitel: Ing. Jiří Plaňanský

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35

Horky nad Jizerou 35, 29473  Brodce nad Jizerou Ředitel: Ing. Vratislav Morava

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horšovský Týn, Littrowa 122

Littrowa 122, 34601  Horšovský Týn Ředitel: Ing. Bc. Václav Švarc

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hořovice, Palackého náměstí 100

Palackého náměstí 100, 26801  Hořovice Ředitel: Ing. Vladimír Kebert, CSc.

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kladno, náměstí Edvarda Beneše 2353

náměstí Edvarda Beneše 2353, 27201  Kladno Ředitel: Mgr. Petr Paták, DiS.

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Městec Králové, T. G. Masaryka 4

T. G. Masaryka 4, 28903  Městec Králové Ředitel: Mgr. Bc. Hana Podzimková

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Milevsko, Čs. armády 777

Čs. armády 777, 39901  Milevsko Ředitel: Mgr. Václav Kašpar

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Mladá Boleslav, Jičínská 762

Jičínská 762, 29301  Mladá Boleslav Ředitel: RNDr. Jiří Šlégl

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Neratovice, Školní 664

Školní 664, 27711  Neratovice Ředitel: Ing. Marcela Hrejsová

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Nymburk, V Kolonii 1804

V Kolonii 1804, 28802  Nymburk Ředitel: Ing. Jiří Hubálek

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Písek, Komenského 86

Komenského 86, 39701  Písek Ředitel: Ing. Zuzana Sýbková

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Polička, Čs. armády 485

Čs. armády 485, 57201  Polička Ředitel: Mgr. Boris Preissler

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Praha - Čakovice

Ke Stadionu 623, 19600  Praha 9 - Čakovice Ředitel: Mgr. Věra Nováková

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Sušice, U Kapličky 761

U Kapličky 761, 34201  Sušice Ředitel: Ing. Jaromír Kolář

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Vlašim, Zámek 1

Zámek 1, 25801  Vlašim Ředitel: Ing. Vladislav Novotný

Krajské

Střední odborná škola a Základní škola, Město Albrechtice, příspěvková organizace

Nemocniční 117/11, 79395  Město Albrechtice Ředitel: Ing. Lenka Metzlová

Privátní

Střední odborná škola Čelákovice s.r.o.

U Učiliště 1379, 25088  Čelákovice Ředitel: Ing. Ivana Němečková

Privátní

Střední odborná škola Hranice, školská právnická osoba

Jaselská 832, 75301  Hranice Ředitel: Mgr. Petr Flajšar

Krajské

Střední odborná škola Jarov

Učňovská 100/1, 19000  Praha 9 Ředitel: Mgr. Miloslav Janeček

Krajské

Střední odborná škola Josefa Sousedíka Vsetín

Benátky 1779, 75501  Vsetín Ředitel: Mgr. Marek Wandrol

Krajské

Střední odborná škola lesnická a strojírenská Šternberk

Opavská 8, 78501  Šternberk Ředitel: Ing. Pavel Andrys

Krajské

Střední odborná škola Litovel, Komenského 677

Komenského 677, 78401  Litovel Ředitel: Mgr. Pavel Skácel

BUDOVA_VS_145545
Privátní

Střední odborná škola LIVA s.r.o.

Pionýrů 2806/7, 434 01  Most Ředitel: Mgr. Alice Linková

Krajské

Střední odborná škola Luhačovice

Masarykova 101, 76326  Luhačovice Ředitel: PaedDr. Karel Milička

Privátní

Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o.

Novomeského 2139/1, 14900  Praha 4 - Chodov Ředitel: Mgr. Ing. Jiří Smejkal, Ph.D.

Krajské

Střední odborná škola Nové Město na Moravě

Bělisko 295, 59231  Nové Město na Moravě Ředitel: Mgr. Jan Petr

Privátní

Střední odborná škola obchodní s.r.o.

Broumovská 839, 46001  Liberec 6 Ředitel: Ing. Soňa Havelková

Krajské

Střední odborná škola obchodu a služeb, Olomouc, Štursova 14

Štursova 14, 77900  Olomouc Ředitel: PhDr. Ladislav Pochyla

Privátní

Střední odborná škola podnikání a obchodu, spol. s r.o.

Rejskova 2987/4, 79601  Prostějov Ředitel: Ing. Marek Moudrý

Privátní

Střední odborná škola podnikatelská PROFIT, spol. s r.o.

Žerotínova 1100/36, 13000  Praha 3 - Žižkov Ředitel: Mgr. Věra Kašajová

Krajské

Střední odborná škola Prostějov

nám. Edmunda Husserla 30/1, 79601  Prostějov Ředitel: Mgr. Milada Dosedělová

Zvolte stranu: 1-100 | 101-200 | 201-246