Střední školy praktická škola

Privátní

Akademie SOUVIN, střední škola

Hlavní 245, 27307  Vinařice Ředitel: Bc. Daniel Černý, MBA

Krajské

Dětský domov, Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Písek, Šobrova 111

Šobrova 111, 39701  Písek Ředitel: Mgr. Ladislav Klíma

Krajské

Dětský domov, Základní škola a Střední škola, Žatec, příspěvková organizace

Pražská 808, 43801  Žatec Ředitel: Mgr. Lenka Woloszczuková

Privátní

Euroinstitut, praktická škola a odborné učiliště

č. 29, 43905  Panenský Týnec Ředitel: Mgr. Michal Müller, MBA

Krajské

Mateřská škola speciální, Základní škola speciální a Praktická škola Ibsenka Brno, příspěvková organizace

Ibsenova 1, 63800  Brno Ředitel: PaedDr. Petr Hanák, Ph.D.

Krajské

Mateřská škola, Speciální základní škola a Praktická škola, Hradec Králové

Hradecká 1231/11b, 50003  Hradec Králové Ředitel: PaedDr. Pavel Svoboda

Krajské

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola Boskovice, příspěvková organizace

Štefánikova 1142/2, 68001  Boskovice Ředitel: Mgr. Jana Bousková

Privátní

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola při centru ARPIDA, o.p.s.

U Hvízdala 1402/9, 37011  České Budějovice Ředitel: Mgr. Ing. Marek Wohlgemuth

Krajské

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola Znojmo, příspěvková organizace

Horní Česká 247/15, 669 02  Znojmo Ředitel: Mgr. Ludmila Falcová

Krajské

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Jindřichův Hradec, Jarošovská 1125/II

Jarošovská 1125/II, 37701  Jindřichův Hradec Ředitel: Mgr. Petr Kubeš

Krajské

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Strakonice, Plánkova 430

Plánkova 430, 38601  Strakonice I Ředitel: Mgr. Martina Košťálová

Krajské

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Trhové Sviny, Nové Město 228

Nové Město 228, 37401  Trhové Sviny Ředitel: Mgr. Ivanka Šťastná

Krajské

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Trutnov

Horská 160, 54102  Trutnov Ředitel: Mgr. Jaromír Vašíček

Státní

Mateřská škola, základní škola a střední škola pro sluchově postižené, České Budějovice, Riegrova 1

Riegrova 1, 37001  České Budějovice Ředitel: Mgr. Ivana Macíková

Církevní

Mateřská škola, základní škola a střední škola Slezské diakonie

Frýdecká 34, 73701  Český Těšín Ředitel: Mgr. Zuzana Filipková Ph.D.

Církevní

Mateřská škola, základní škola a střední škola Slezské diakonie Krnov

SPC N 454/54, 79401  Krnov Ředitel: Ing. Radovan Vladík Ph.D.

Církevní

Mateřská škola, základní škola speciální a praktická škola Diakonie ČCE Ostrava

Mitušova 1115/8, 70030  Ostrava Ředitel: PaedDr. Mgr. Irena Johanka Savková, MBA

Privátní

MESIT střední škola, o.p.s.

Družstevní 818, Mařatice, 68605  Uherské Hradiště Ředitel: Ing. Radek Mikula

Krajské

Odborné učiliště a Praktická škola, Nový Jičín, příspěvková organizace

Sokolovská 45, 74111  Nový Jičín Ředitel: Mgr. Ilona Šustalová

Krajské

Odborné učiliště, Praktická škola, Základní škola a Mateřská škola Příbram IV, příspěvková organizace

Pod Šachtami 335, 26102  Příbram IV Ředitel: Mgr. Pavel Bartl

Krajské

Praktická škola, Základní škola a Mateřská škola Josefa Zemana, Náchod

Raisova 677, 54701  Náchod Ředitel: Ing. Ivo Feistauer

Privátní

Soukromá mateřská škola, základní škola a střední škola Slunce, o.p.s.

Hornická 410, 27303  Stochov Ředitel: PaedDr. Blanka Dvořáková

Krajské

Speciální základní škola a Praktická škola, Česká Kamenice, Jakubské nám. 113, příspěvková organizace

Jakubské nám. 113, 40721  Česká Kamenice Ředitel: Mgr. Eva Franzová

Krajské

Speciální základní škola a Praktická škola, Šluknov, Tyršova 710, příspěvková organizace

Tyršova 710, 40747  Šluknov Ředitel: Mgr. Monika Kadlecová

Krajské

Speciální základní škola, mateřská škola a praktická škola Moravská Třebová

Komenského 287, 57101  Moravská Třebová Ředitel: Mgr. Jitka Kánská

Krajské

Střední odborná škola, Liberec, Jablonecká 999, příspěvková organizace

Jablonecká 999/51, 46006  Liberec Ředitel: PhDr. Milan Adamec

Privátní

Střední škola a Základní škola DC 90, s.r.o.

Nedbalova 36, 77200  Olomouc - Topolany Ředitel: Ing. Bc. Jitka Lattová

Krajské

Střední škola a Základní škola Jesenice, příspěvková organizace

Plzeňská 63, 27033  Jesenice Ředitel: Mgr. Hana Vanická

Krajské

Střední škola a základní škola Žamberk

Tyršova 214, 56401  Žamberk Ředitel: Mgr. Věra Říčařová

Krajské

Střední škola a Základní škola, Havířov-Šumbark, příspěvková organizace

Školní 2, 73601  Havířov - Šumbark Ředitel: Mgr. Vojtěch Kolařík

Privátní

Střední škola Euroinstitut

Neprobylice 18, 27375  Třebíz Ředitel: Mgr. Jarmila Hejtmánková

Privátní

Střední škola Euroinstitut v Karlovarském kraji

Husova 992, 36251  Jáchymov Ředitel: Mgr. Vladimír Hůrka

Privátní

Střední škola Euroinstitut v Olomouckém kraji

Havlíčkova 378, 79827  Němčice nad Hanou Ředitel: Mgr. Michal Müller

Krajské

Střední škola F. D. Roosevelta Brno, příspěvková organizace

Křižíkova 1694/11, 61200  Brno Ředitel: Ing. Miroslava Zahradníková

Krajské

Střední škola řemesel a Odborné učiliště Lipová - lázně

Lipová - lázně 458, 79061  Lipová - lázně Ředitel: PhDr. et Mgr. Libor Vrána

Privátní

Střední škola, základní škola a mateřská škola JISTOTA, o.p.s.

Tetín 1506/1, 79601  Prostějov Ředitel: PhDr. Marie Turková

Krajské

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola Lipník nad Bečvou, Osecká 301

Osecká 301/2, 75131  Lipník nad Bečvou Ředitel: Mgr. Miluše Juráňová

Krajské

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola prof. V. Vejdovského Olomouc - Hejčín

Tomkova 42/411, 77900  Olomouc Ředitel: PaedDr. Mgr. Dan Blaha

Krajské

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola Prostějov, Komenského 10

Komenského 10, 79601  Prostějov Ředitel: Radim Janáček

Krajské

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola Rakovník, příspěvková organizace

Františka Diepolta 1576, 26901  Rakovník Ředitel: Mgr. Bc. Ludvík VOŽEH, MPA

Krajské

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola Šumperk, Hanácká 3

Hanácká 3, 78701  Šumperk Ředitel: Mgr. L. Beránková

Krajské

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Pionýrů 2352, 73802  Frýdek-Místek Ředitel: PaedDr. Ilja Maloušková

Krajské

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Karviná, příspěvková organizace

Komenského 614/2, 73506  Karviná - Nové Město Ředitel: Mgr. Marie Filipcová

Krajské

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Třinec, Jablunkovská 241, příspěvková organizace

Jablunkovská 241, 73961  Třinec Ředitel: Mgr. Marta Labojová

Krajské

Střední škola, Základní škola, Mateřská škola a Dětský domov Zábřeh

Sušilova 40, 78901  Zábřeh Ředitel: PhDr. Radomír Pavlík

Státní

Výchovný ústav, středisko výchovné péče a střední škola Jindřichův Hradec

Gymnazijní 118/II, 37701  Jindřichův Hradec Ředitel: Mgr. Pavel Vítkovský

Krajské

Základní škola a Odborná škola, Horšovský Týn, Nádražní 89

Nádražní 89, 34601  Horšovský Týn Ředitel: Mgr. Jana Mazancová

Privátní

Základní škola a praktická škola Arkadie, o.p.s.

U Nových lázní 1286/9, 41501  Teplice Ředitel: Mgr. Ivan Růžička

Obecní

Základní škola a Praktická škola Benešov, Hodějovského 1654

Hodějovského 1654, 25601  Benešov Ředitel: Mgr. Ludmila Králová

Privátní

Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, o.p.s.

Klášterní 52, 53002  Pardubice Ředitel: Mgr. Miluše Horská

Krajské

Základní škola a Praktická škola, Český Brod, Žitomířská 1359

Žitomířská 1359, 28201  Český Brod Ředitel: Mgr. Marie Šnajdrová

Krajské

Základní škola a Praktická škola, Jičín

Soudná 12, 50601  Jičín Ředitel: Mgr. Petr Novotný

Krajské

Základní škola a Praktická škola, Rychnov nad Kněžnou, Kolowratská 485

Kolowratská 485, 51601  Rychnov nad Kněžnou Ředitel: Mgr. Hana Fuksová

Krajské

Základní škola a Praktická škola, U Trojice 2104, Havlíčkův Brod

U Trojice 2104, 58001  Havlíčkův Brod Ředitel: Mgr. Klára Sojková

Státní

Základní škola a Střední škola Březejc, Sviny 13

Sviny 13, 59401  Velké Meziříčí Ředitel: PaedDr. Blanka Klapalová

Církevní

Základní škola speciální a Praktická škola Diakonie ČCE Merklín

Husova 346, 33452  Merklín Ředitel: Mgr. Ivana Kováčová

Církevní

Základní škola speciální a praktická škola Diakonie ČCE Vrchlabí

Komenského 616, 54301  Vrchlabí Ředitel: Mgr. Magda Kumprechtová

Obecní

Základní škola speciální a Praktická škola Jihlava, příspěvková organizace

Březinova 3659/31, 58601  Jihlava Ředitel: Mgr. Zuzana Šimková

Krajské

Dětský domov, Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola Zlín

Lazy 3695, 76001  Zlín Ředitel: Mgr. Jana Gavendová

Krajské

Dětský domov, Praktická škola, Základní škola a Mateřská škola Nymburk, příspěvková organizace

Palackého třída 515, 28802  Nymburk Ředitel: Mgr. Radka Klímová

Krajské

Dětský domov, Základní škola a Praktická škola Valašské Klobouky

Smolina 16, 76601  Valašské Klobouky Ředitel: Mgr. Josef Fusek

Krajské

Dětský domov, Základní škola a Střední škola, Duchcov, příspěvková organizace

Školní 1, 41901  Duchcov Ředitel: Mgr. Blanka Stádníková

Krajské

Dětský domov, Základní škola praktická, Praktická škola a Školní jídelna, Dlažkovice 1, příspěvková organizace

Dlažkovice 1, 41115  Třebívlice Ředitel: Mgr. Bc. Ivana Pettrichová

Krajské

Dětský domov, Základní škola speciální a Praktická škola, Jaroměř

Palackého 142, 55101  Jaroměř Ředitel: Mgr. Zdenka Gundzová

Církevní

Dívčí katolická střední škola

Platnéřská 4, 11000  Praha 1 Ředitel: Mgr. Luboš Hošek

Církevní

Dvouletá katolická střední škola a mateřská škola

Legerova 28, 28002  Kolín III Ředitel: Mgr. Libuše Kubíčková

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace

Komenského 7, 69216  Mikulov Ředitel: Mgr. Roman Pavlačka, Ph.D.

Krajské

Jedličkův ústav a Mateřská škola a Základní škola a Střední škola

V Pevnosti 4, 12841  Praha 2 Ředitel: Mgr. Petr Hrubý

Církevní

Mateřská škola speciální, Základní škola a Praktická škola Diakonie ČCE Čáslav

Komenského náměstí 140, 28601  Čáslav Ředitel: Mgr. Květuše Mašínová

Krajské

Mateřská škola speciální, Základní škola speciální a Praktická škola Elpis Brno, příspěvková organizace

Koperníkova 2/4, 61500  Brno Ředitel: PaedDr. Věra Havlíčková

Krajské

Mateřská škola, základní škola a praktická škola Brno, Štolcova, příspěvková organizace

Štolcova 301/16, 61800  Brno Ředitel: Mgr. Tomáš Musil

Krajské

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, České Budějovice, Štítného 3

Štítného 57/3, 37001  České Budějovice Ředitel: Mgr. Božena Coufalová

Privátní

Mateřská škola, základní škola a střední škola Daneta, s.r.o.

Nerudova 1180, 50002  Hradec Králové Ředitel: Mgr. Monika Bourová

Krajské

Mateřská škola, Základní škola a Střední škola Vyškov, příspěvková organizace

sídl. Osvobození 55/681, 68201  Vyškov Ředitel: Mgr. Olga Gabrielová

Církevní

Mateřská škola, základní škola speciální a praktická škola Diakonie ČCE Rolnička Soběslav

Mrázkova 700, 39201  Soběslav Ředitel: Mgr. Kamila Viktorová

Krajské

Mateřská škola, základní škola, praktická škola a dětský domov Kyjov, příspěvková organizace

Za Humny 3304/46, 69701  Kyjov Ředitel: PaedDr. Petr Petráš

Státní

Obchodní akademie, odborná škola a praktická škola Olgy Havlové, Janské Lázně

Obchodní ulice 282, 54225  Janské Lázně Ředitel: Mgr. Jana Marešová

Krajské

Odborná škola, Základní škola a Mateřská škola, Plzeň, Macháčkova 45

Macháčkova 905/45, 31800  Plzeň Ředitel: Mgr. Milena Peteříková

Krajské

Odborné učiliště a Praktická škola Brno, příspěvková organizace

Lomená 530/44, 61700  Brno Ředitel: Ing. Ladislav Hochman

Krajské

Odborné učiliště a Praktická škola, Hlučín, příspěvková organizace

ČSA 336/4a, 74801  Hlučín Ředitel: Mgr. Jindřich Honzík

Krajské

Odborné učiliště a Praktická škola, Mohelnice, Vodní 27

Vodní 27, 78985  Mohelnice Ředitel: Mgr. Jiří Coufal

Krajské

Odborné učiliště Kelč

náměstí Osvoboditelů 1, 75643  Kelč Ředitel: Mgr. Renata Ryšková

Krajské

Odborné učiliště Vyšehrad

Vratislavova 6, 12800  Praha 2 Ředitel: Mgr. Josef Filip

Krajské

Praktická škola a Základní škola Lysá nad Labem, příspěvková organizace

Komenského 1534/16, 28922  Lysá nad Labem Ředitel: Mgr. Petr Tomek

Privátní

PROINTEPO - Střední škola, Základní škola a Mateřská škola s.r.o.

Hrubínova 1458/1, 50002  Hradec Králové - Pražské Předměstí Ředitel: PhDr. Jarmila Karpašová

Krajské

Speciální mateřská škola, základní škola a praktická škola Pardubice

Do Nového 1131, 53003  Pardubice Ředitel: Mgr. Bronislava Štursová

Krajské

Speciální základní škola a praktická škola Vysoké Mýto

Rokycanova 761, 56601  Vysoké Mýto Ředitel: Mgr. Alena Černá

Krajské

Speciální základní škola a Praktická škola, Ústí nad Labem, Pod Parkem 2788, příspěvková organizace

Pod Parkem 2788/2, 40011  Ústí nad Labem Ředitel: Mgr. Bc. Martina Brhelová

Krajské

Speciální základní škola a střední škola Svitavy

Milady Horákové 488/44, 56802  Svitavy Ředitel: PhDr. Igor Kloss

Krajské

Speciální základní škola, mateřská škola a praktická škola Skuteč

Rubešova 531, 53973  Skuteč Ředitel: Mgr. Bc. Petr Vtípil

Krajské

Speciální základní škola, mateřská škola a praktická škola Ústí nad Orlicí

Lázeňská 206, 56201  Ústí nad Orlicí Ředitel: Mgr. Stáňa Doležalová

Krajské

Speciální základní škola, Speciální mateřská škola a Praktická škola, Děčín, příspěvková organizace

Teplická 65, 40505  Děčín Ředitel: Mgr. Roman Stružinský

Krajské

Střední odborná škola, Střední odborné učiliště a Základní škola Třešť

K Valše 1251/38, 58921  Třešť Ředitel: Mgr., Ing. Karel Matějů

Krajské

Střední odborné učiliště a Praktická škola Kladno - Vrapice, příspěvková organizace

Vrapická 53, 27203  Kladno - Vrapice Ředitel: Mgr. Ivana Sedláková

Krajské

Střední odborné učiliště, Liběchov, Boží Voda 230

Boží Voda 230, 27721  Liběchov Ředitel: Ing. Bc. Vít Faltejsek

Krajské

Střední průmyslová škola, Odborná škola a Základní škola, Nové Město nad Metují

Československé armády 376, 54901  Nové Město nad Metují Ředitel: PaedDr. Olga Talášková

Krajské

Střední škola a Základní škola Beroun, příspěvková organizace

Karla Čapka 1457, 26601  Beroun 2 Ředitel: PaedDr. Stanislava Dyršmídová

Privátní

Střední škola Euroinstitut v Praze

U hranic 3419/12b, 10000  Praha 10 Ředitel: Mgr. Michal Müller, MBA

Krajské

Střední škola gastronomie a obchodu Zlín

Štefánikova 3015, 76142  Zlín Ředitel: Mgr. Ivan Kovář

Krajské

Střední škola hospodářská a lesnická, Frýdlant, Bělíkova 1387, příspěvková organizace

Bělíkova 1387, 46401  Frýdlant Ředitel: Ing. Alena Dvořáková

Zvolte stranu: 1-100 | 101-149