školy dle zaměření

Střední školy Jihomoravský kraj

BUDOVA_VS_145845
Privátní

AKADEMIA Gymnázium, Základní škola a Mateřská škola, s.r.o.

Rašelinová 11, 62800  Brno Ředitel: Mgr. Ondřej Hýsek, Ph.D.

Privátní

Bezpečnostně právní akademie Brno, s.r.o., střední škola

Zoubkova 20, 63400  Brno Ředitel: Mgr. Ivo Machát, Ph.D.

BUDOVA_VS_146064
Církevní

Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola

Barvičova 85, 60200  Brno Ředitel: Mgr. Karel Mikula

Církevní

Církevní střední zdravotnická škola s.r.o.

Grohova 14/16, 60200  Brno Ředitel: Mgr. David Kasan

BUDOVA_VS_146084
Církevní

Cyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická Brno

Lerchova 63, 60200  Brno Ředitel: Mgr. MgA.et MgA. Štěpán Policer

BUDOVA_VS_146085
Privátní

EKO GYMNÁZIUM BRNO o.p.s.

Labská 27, 62500  Brno Ředitel: RNDr. Petr Handlíř

BUDOVA_VS_146192
Krajské

Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace

Sady 28. října 674/1, 69021  Břeclav Ředitel: Mgr. Eva Krutáková

Krajské

Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace

Součkova 500, 68501  Bučovice Ředitel: RNDr. Jaroslav Honza, CSc.

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace

Komenského 7, 69216  Mikulov Ředitel: Mgr. Roman Pavlačka, Ph.D.

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace

Komenského 16/5, 68201  Vyškov Ředitel: RNDr. Václav Klement

BUDOVA_VS_146116
Krajské

Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace

Riegrova 40/17, 66451  Šlapanice Ředitel: Mgr. Gabriela Kokešová

Krajské

Gymnázium Blansko, příspěvková organizace

Seifertova 13, 67801  Blansko Ředitel: Mgr. Radek Petřík

Krajské

Gymnázium Boskovice, příspěvková organizace

Palackého náměstí 222/1, 68011  Boskovice Ředitel: Mgr. Alena Svanovská

Krajské

Gymnázium Brno, Elgartova, příspěvková organizace

Elgartova 689/3, 61400  Brno Ředitel: Mgr. Petra Šperková

Krajské

Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace

Křenová 304/36, 60200  Brno Ředitel: Mgr. Miroslav Marek

Krajské

Gymnázium Brno, Slovanské náměstí, příspěvková organizace

Slovanské náměstí 1804/7, 61200  Brno Ředitel: Mgr. Dalibor Kott

Krajské

Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace

třída Kapitána Jaroše 1829/14, 65870  Brno Ředitel: RNDr. Jiří Herman, Ph.D

Krajské

Gymnázium Brno, Vídeňská, příspěvková organizace

Vídeňská 55/47, 63900  Brno Ředitel: Mgr. David Andrle

Krajské

Gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace

Vejrostova 2, 63500  Brno - Bystrc Ředitel: Mgr. Petr Šurek

Krajské

Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace

Terezy Novákové 936/2, 62100  Brno - Řečkovice Ředitel: RNDr. Peter Krupka, Ph.D.

BUDOVA_VS_145997
Krajské

Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace

náměstí Komenského 945/4, 66975  Znojmo Ředitel: RNDr. Jiří Peroutka

BUDOVA_VS_146071
Privátní

Gymnázium Globe, s.r.o.

Bzenecká 23, 62800  Brno Ředitel: RNDr. Libuše Bartková

BUDOVA_VS_146098
Privátní

Gymnázium J. G. Mendela a jeho zařízení a Základní umělecká škola, školská právnická osoba

Mendlovo nám. 1/3, 4, 60300  Brno Ředitel: Mgr. Vladimíra Dolenská

BUDOVA_VS_146115
Krajské

Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice, příspěvková organizace

Lány 859/2, 66491  Ivančice Ředitel: Ing. Bc. Čermáková Ivana

BUDOVA_VS_146074
Krajské

Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace

Žižkova 980/55, 61600  Brno Ředitel: Mgr. Petr Kovač

BUDOVA_VS_145603
Privátní

Gymnázium Mojmírovo náměstí s.r.o.

Mojmírovo náměstí 10, 61200  Brno Ředitel: Mgr. Doubravka Matušková

Krajské

Gymnázium Moravský Krumlov, příspěvková organizace

Smetanova 168, 67201  Moravský Krumlov Ředitel: Mgr. Dagmar Holá

BUDOVA_VS_145599
Privátní

Gymnázium P. Křížkovského s uměleckou profilací, s.r.o.

Kristenova 27, 62400  Brno Ředitel: MgA. BcA. et BcA. Martin Hroch, Ph.D., MBA, LL.M.

BUDOVA_VS_146169
Privátní

Gymnázium Rájec-Jestřebí, obecně prospěšná společnost

Komenského 240, 67902  Rájec-Jestřebí Ředitel: Ing. Stanislav Laštůvka

BUDOVA_VS_146133
Krajské

Gymnázium T. G. Masaryka Hustopeče, příspěvková organizace

Dukelské nám. 31/7, 69331  Hustopeče Ředitel: Mgr. Radim Šebesta

BUDOVA_VS_146099
Krajské

Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace

U Školy 39, 66484  Zastávka Ředitel: Mgr. Libor Hejda

Krajské

Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace

Na Hrádku 20, 66601  Tišnov Ředitel: PhDr. Barbora Holubová

Krajské

Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace

Tyršova 400, 66701  Židlochovice Ředitel: Mgr. Jan Vybíral

Krajské

Gymnázium, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, příspěvková organizace

Legionářů 1, 69511  Hodonín Ředitel: Mgr. Kateřina Kouřilová

BUDOVA_VS_146002
Krajské

Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace

Pontassievská 3, 66902  Znojmo Ředitel: Mgr. Pavel Kolář

Obecní

Gymnázium, Velké Pavlovice, Pod Školou 10, příspěvková organizace

Pod Školou 10, 69106  Velké Pavlovice Ředitel: PaedDr. Vlastimil Kropáč

Privátní

Hotelová škola s.r.o.

Bosonožská 9, 62500  Brno Ředitel: PhDr. Ludmila Bartoňová

Privátní

I. Německé zemské gymnasium, základní škola a mateřská škola, o.p.s.

Mendlovo nám. 1/3, 4, 60300  Brno Ředitel: Mgr. Vladimíra Dolenská

Krajské

Integrovaná střední škola automobilní Brno, příspěvková organizace

Křižíkova 106/15, 61200  Brno Ředitel: Ing. Milan Chylík

Krajské

Integrovaná střední škola Hodonín, příspěvková organizace

Lipová alej 3756/21, 69503  Hodonín Ředitel: Mgr. Eva Schmidová

Krajské

Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace

Tyršova 479, 68415  Slavkov u Brna Ředitel: Mgr. Vladislava Kulhánková

Krajské

Klvaňovo gymnázium a Střední zdravotnická škola Kyjov, příspěvková organizace

třída Komenského 549/23, 69701  Kyjov Ředitel: Mgr. Renáta Soukalová, MBA

Krajské

Konzervatoř Brno, příspěvková organizace

tř. Kpt. Jaroše 45, 66254  Brno Ředitel: MgA. Pavel Maňásek

Privátní

LABYRINTH - gymnázium a základní škola, s.r.o.

Lidická 1869/28, 60200  Brno Ředitel: RNDr. Mgr. Břetislav Svozil, Ph.D.

Krajské

Masarykova střední škola Letovice, příspěvková organizace

Tyršova 500/6, 67961  Letovice Ředitel: Ing. Helena Marešová

Krajské

Mateřská škola speciální, Základní škola speciální a Praktická škola Elpis Brno, příspěvková organizace

Koperníkova 2/4, 61500  Brno Ředitel: PaedDr. Věra Havlíčková

Krajské

Mateřská škola speciální, Základní škola speciální a Praktická škola Ibsenka Brno, příspěvková organizace

Ibsenova 1, 63800  Brno Ředitel: PaedDr. Petr Hanák, Ph.D.

Krajské

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola Boskovice, příspěvková organizace

Štefánikova 1142/2, 68001  Boskovice Ředitel: Mgr. Jana Bousková

Krajské

Mateřská škola, základní škola a praktická škola Brno, Štolcova, příspěvková organizace

Štolcova 301/16, 61800  Brno Ředitel: Mgr. Tomáš Musil

Krajské

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola Znojmo, příspěvková organizace

Horní Česká 247/15, 669 02  Znojmo Ředitel: Mgr. Ludmila Falcová

Krajské

Mateřská škola, základní škola a střední škola Gellnerka Brno, příspěvková organizace

Gellnerova 1, 63700  Brno Ředitel: Mgr. Hana Abbodová

Krajské

Mateřská škola, Základní škola a Střední škola Vyškov, příspěvková organizace

sídl. Osvobození 55/681, 68201  Vyškov Ředitel: Mgr. Olga Gabrielová

Krajské

Mateřská škola, základní škola, praktická škola a dětský domov Kyjov, příspěvková organizace

Za Humny 3304/46, 69701  Kyjov Ředitel: PaedDr. Petr Petráš

Obecní

Městská střední odborná škola, Klobouky u Brna, nám. Míru 6, příspěvková organizace

nám. Míru 6, 69172  Klobouky u Brna Ředitel: Mgr. Josef Žáček

Obecní

Městské víceleté gymnázium Klobouky u Brna, příspěvková organizace

Vinařská 29, 69172  Klobouky u Brna Ředitel: Mgr. Petr Hrádek

Privátní

Montessori Mateřská škola a Základní škola Perlička a Montessori Střední škola, s.r.o.

Příkrá 2890/8, 61600  Brno Ředitel: Mgr. Martina Schejbalová

Privátní

Moravské gymnázium Brno s.r.o.

Veveří 30, 60200  Brno Ředitel: RNDr. Miroslav Štefan

Krajské

Obchodní akademie a střední škola polytechnická Veselí nad Moravou, příspěvková organizace

Kollárova 1669, 69801  Veselí nad Moravou Ředitel: Mgr. Alena Kobidová

Krajské

Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola Blansko, příspěvková organizace

Nad Čertovkou 18, 67801  Blansko Ředitel: Ing. Petr Bouda

Krajské

Obchodní akademie a vyšší odborná škola Brno, Kotlářská, příspěvková organizace

Kotlářská 9, 61153  Brno Ředitel: Ing., Mgr. Lukáš Zouhar

Privátní

Obchodní akademie ELDO, o.p.s.

Střední 552/59, 60200  Brno Ředitel: Mgr. Jaromír Pragač

Krajské

Odborné učiliště a Praktická škola Brno, příspěvková organizace

Lomená 530/44, 61700  Brno Ředitel: Ing. Ladislav Hochman

Krajské

Odborné učiliště Cvrčovice, příspěvková organizace

Cvrčovice 131, 69123  Cvrčovice Ředitel: RNDr. Milada Kussak Hőklová

Krajské

Purkyňovo gymnázium, Strážnice, Masarykova 379, příspěvková organizace

Masarykova 379, 69662  Strážnice Ředitel: Mgr. Martina Vavříková

Privátní

ScioŠkola Brno - střední škola, s.r.o.

Hudcova 367/78, 61200  Brno Ředitel: Mgr. Hana Šeráková

Privátní

Soukromá střední odborná škola manažerská a zdravotnická s.r.o.

Slovácká 1a, 69002  Břeclav Ředitel: Ing. Šárka Kamenská

Privátní

Soukromá střední průmyslová škola Břeclav, spol. s r.o. CULTUS

Sedlec 101, 69221  Sedlec Ředitel: Mgr. Ivan Čech

Krajské

Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka, Brno, Botanická 70, příspěvková organizace

Botanická 70, 60200  Brno Ředitel: Mgr. Radek Klimeš

Privátní

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kuřim, s.r.o.

Křížkovského 48/2, 66434  Kuřim Ředitel: Ing. Vojtěch Novotný

Privátní

Střední odborná škola EDUCAnet Brno, o.p.s.

Hudcova 78, 61200  Brno Ředitel: Mgr. Bc. Robert Bednář

Krajské

Střední odborná škola Fortika, příspěvková organizace

Tišnovská 15, 67923  Lomnice u Tišnova Ředitel: Mgr. Miroslav Koudelka

Privátní

Střední odborná škola MORAVA o.p.s.

Řehořova 5, 61800  Brno Ředitel: Ing. Petra Kalousková

Krajské

Střední odborná škola Znojmo, Dvořákova, příspěvková organizace

Dvořákova 1549/19, 66902  Znojmo Ředitel: Ing. Josef Brouček

Privátní

Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Znojmo, s.r.o.

Přímětická 1812/50, 66941  Znojmo Ředitel: Mgr. Libor Hanzal

Krajské

Střední pedagogická škola Boskovice, příspěvková organizace

Komenského 343/5, 68011  Boskovice Ředitel: Mgr. Leona Valterová

Krajské

Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola Brno, Sokolská, příspěvková organizace

Sokolská 1, 60200  Brno Ředitel: Ing. Ladislav Němec

Krajské

Střední průmyslová škola Brno, Purkyňova, příspěvková organizace

Purkyňova 2832/97, 61200  Brno Ředitel: doc. RNDr. Aleš Ruda, Ph.D., MBA

Krajské

Střední průmyslová škola chemická Brno, Vranovská, příspěvková organizace

Vranovská 65, 61400  Brno Ředitel: Ing. Vilém Koutník, CSc.

Krajské

Střední průmyslová škola Jedovnice, příspěvková organizace

Na Větřáku 463, 67906  Jedovnice Ředitel: Mgr. Miloš Šebela

Krajské

Střední průmyslová škola stavební Brno, příspěvková organizace

Kudelova 1855/8, 66251  Brno Ředitel: Ing. arch. Pavel Sáňka

Privátní

Střední škola a Vyšší odborná škola tradičních řemesel s.r.o.

Střední 59, 60200  Brno Ředitel: Ing. Radmila Sosnová

Krajské

Střední škola a základní škola Tišnov, příspěvková organizace

nám. Míru 22, 66625  Tišnov Ředitel: Ing. Rudolf Mašek

Krajské

Střední škola André Citroëna Boskovice, příspěvková organizace

nám. 9. května 2153/2a, 68011  Boskovice Ředitel: RNDr. Karel Ošlejšek

Krajské

Střední škola Brno, Charbulova, příspěvková organizace

Charbulova 106, 61800  Brno Ředitel: RNDr. Jana Marková

Privátní

Střední škola cestovního ruchu a gastronomie, s.r.o.

Masarykova 12, 67801  Blansko Ředitel: Mgr. Marta Truhlářová

Krajské

Střední škola dopravy, obchodu a služeb Moravský Krumlov, příspěvková organizace

nám. Klášterní 127, 67201  Moravský Krumlov Ředitel: Ing. Jiří Psota

Krajské

Střední škola Edvarda Beneše Břeclav, příspěvková organizace

nábř. Komenského 1126/1, 69025  Břeclav Ředitel: Mgr. Jiří Uher

Krajské

Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice, příspěvková organizace

Učiliště 496, 66452  Sokolnice Ředitel: Ing. Oldřich Životský

Krajské

Střední škola F. D. Roosevelta Brno, příspěvková organizace

Křižíkova 1694/11, 61200  Brno Ředitel: Ing. Miroslava Zahradníková

Krajské

Střední škola gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec, příspěvková organizace

náměstí Svobody 318, 69681  Bzenec Ředitel: Mgr. Libor Marčík

Krajské

Střední škola Gemini Brno, příspěvková organizace

Vaculíkova 14, 63800  Brno Ředitel: Mgr., Bc. Tomáš Anderle

BUDOVA_VS_146096
Krajské

Střední škola grafická Brno, příspěvková organizace

Šmahova 364/110, 62700  Brno Ředitel: Ing. Petr Veselý

Krajské

Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno, příspěvková organizace

Čichnova 982/23, 62400  Brno Ředitel: PaedDr. Vladimír Šimíček

Privátní

Střední škola KNIH, o.p.s.

Bzenecká 4226/23, 62800  Brno Ředitel: Mgr. Eva Štaralová

Krajské

Střední škola polytechnická Brno, Jílová, příspěvková organizace

Jílová 164/36g, 63900  Brno Ředitel: Ing. Vladimír Bohdálek

Krajské

Střední škola polytechnická Hustopeče, příspěvková organizace

Masarykovo nám. 136/1, 69301  Hustopeče Ředitel: Ing. Zdeněk Hrabal

Krajské

Střední škola polytechnická Kyjov, příspěvková organizace

Havlíčkova 1223/17, 69737  Kyjov Ředitel: RNDr. Petr Koiš Ph.D.

Krajské

Střední škola polytechnická Vyškov, příspěvková organizace

Sochorova 552/15, 68201  Vyškov Ředitel: RNDr. Petr Hájek

Krajské

Střední škola průmyslová a umělecká Hodonín, příspěvková organizace

Brandlova 2222/32, 69501  Hodonín Ředitel: PaedDr. Ivo Kurz

Krajské

Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy, příspěvková organizace

Pražská 636/38b, 64200  Brno - Bosonohy Ředitel: Ing. Bc. Jiří Košťál

Zvolte stranu: 1-100 | 101-129