školy dle zaměření

Střední školy okres Děčín

Krajské

Evropská obchodní akademie, Děčín I, Komenského náměstí 2, příspěvková organizace

Komenského náměstí 2, 40681  Děčín I Ředitel: Mgr. Pavel Tomka

Krajské

Gymnázium Děčín, příspěvková organizace

Komenského náměstí 4, 40502  Děčín I Ředitel: Mgr. Lenka Holubcová

Církevní

Gymnázium Varnsdorf

Střelecká 1800, 40747  Varnsdorf Ředitel: Ing. Bc. Jiří Jakoubek

Krajské

Gymnázium, Rumburk, Komenského 10, příspěvková organizace

Komenského 10, 40801  Rumburk Ředitel: Mgr. Lenka Laubrová

Krajské

Speciální základní škola a Praktická škola, Česká Kamenice, Jakubské nám. 113, příspěvková organizace

Jakubské nám. 113, 40721  Česká Kamenice Ředitel: Mgr. Eva Franzová

Krajské

Speciální základní škola a Praktická škola, Šluknov, Tyršova 710, příspěvková organizace

Tyršova 710, 40747  Šluknov Ředitel: Mgr. Monika Kadlecová

Krajské

Speciální základní škola, Speciální mateřská škola a Praktická škola, Děčín, příspěvková organizace

Teplická 65, 40505  Děčín Ředitel: Mgr. Roman Stružinský

Krajské

Střední lesnická škola a Střední odborná škola, Šluknov, příspěvková organizace

T. G. Masaryka 580, 40777  Šluknov Ředitel: Mgr. Bc. Rudolf Sochor

Krajské

Střední odborná škola mediální grafiky a polygrafie, Rumburk, příspěvková organizace

Jiříkovská 840/4, 40801  Rumburk Ředitel: Mgr. Bc. Jiří Uher

Privátní

Střední průmyslová škola TOS VARNSDORF s.r.o.

Říční 1774, 40747  Varnsdorf Ředitel: Ing. František Hricz

Krajské

Střední škola lodní dopravy a technických řemesel, Děčín VI, příspěvková organizace

Dělnická 15, 40502  Děčín VI Ředitel: Mgr. Bc. Jana Férová

Krajské

Střední škola řemesel a služeb, Děčín IV, Ruská 147, příspěvková organizace

Ruská 147, 40502  Děčín IV Ředitel: Mgr. Tomáš Daněk

Krajské

Střední škola zahradnická a zemědělská Antonína Emanuela Komerse, Děčín - Libverda, příspěvková organizace

Českolipská 123, 40502  Děčín - Libverda Ředitel: Ing. Libor Kunte, Ph.D.

Krajské

Střední zdravotnická škola a Obchodní akademie, Rumburk, příspěvková organizace

Františka Nohy 6/959, 40830  Rumburk Ředitel: Mgr. Ladislav Pokorný

Krajské

Střední zdravotnická škola, Děčín, Čsl. mládeže 5/9, příspěvková organizace

Čsl. mládeže 5/9, 40502  Děčín Ředitel: Mgr. Martina Černá

Státní

Výchovný ústav, dětský domov se školou, středisko výchovné péče, základní škola, střední škola a školní jídelna, Děčín XXXII, Vítězství 70

Vítězství 70, 40711  Děčín XXXII - Boletice nad Labem Ředitel: Mgr. Rudolf Jakubec

Krajské

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola strojní, stavební a dopravní, Děčín, příspěvková organizace

Čs. armády 10, 40502  Děčín I Ředitel: Ing. Bc. Jana Vacková

Krajské

Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola, Varnsdorf, příspěvková organizace

Bratislavská 2166, 40747  Varnsdorf Ředitel: Ing. Bc. Petr Kotulič

Privátní

Základní škola a Praktická škola Gabriely Pelechové, pobočný spolek

Vilémovská 192, 40782  Dolní Poustevna Ředitel: Mgr. Miroslav Marek

Obecní

Základní škola T. G. Masaryka a gymnázium Česká Kamenice, příspěvková organizace

Palackého 535, 40721  Česká Kamenice Ředitel: Mgr. Bc. Daniel Preisler