školy dle zaměření

Střední školy okres Příbram

BUDOVA_VS_146302
Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Sedlčany, Nádražní 90

Nádražní 90, 26401  Sedlčany Ředitel: Mgr. Radomír Pecka

BUDOVA_VS_145473
Krajské

Gymnázium Karla Čapka, Dobříš, Školní 1530

Školní 1530, 26380  Dobříš Ředitel: RNDr. Jiří Kastner

Krajské

Gymnázium, Příbram, Legionářů 402

Legionářů 402, 26102  Příbram 7 Ředitel: Mgr. Ivana Kadeřábková

Krajské

Integrovaná střední škola hotelového provozu, obchodu a služeb, Příbram, Gen. R. Tesaříka 114

Gen. R. Tesaříka 114, 26101  Příbram Ředitel: Ing. Marcela Hodková

Krajské

Obchodní akademie a Vyšší odborná škola, Příbram I, Na Příkopech 104

Na Příkopech 104, 26101  Příbram I Ředitel: RNDr. Marcela Blažková

Krajské

Odborné učiliště, Praktická škola, Základní škola a Mateřská škola Příbram IV, příspěvková organizace

Pod Šachtami 335, 26102  Příbram IV Ředitel: Mgr. Pavel Bartl

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Dubno

Dubno, 26101  Příbram 1 Ředitel: Mgr. Milan Lehocký

Krajské

Střední odborné učiliště, Hluboš 178

Hluboš 178, 26222  Hluboš Ředitel: Mgr. Drahomír Krbec

Krajské

Střední odborné učiliště, Sedlčany, Petra Bezruče 364

Petra Bezruče 364, 26480  Sedlčany Ředitel: Ing. Jiří Kolín

Krajské

Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Příbram II, Hrabákova 271

Hrabákova 271, 26180  Příbram II Ředitel: PaedDr. Tomáš Hlaváč

Krajské

Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Příbram I, Jiráskovy sady 113

Jiráskovy sady 113, 26101  Příbram I Ředitel: Mgr. Václav Kočovský

Státní

Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna, Obořiště 1

Obořiště 1, 26212  Obořiště Ředitel: Mgr. Vladislav Pleticha

Krajské

Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Březnice, Rožmitálská 340

Rožmitálská 340, 26272  Březnice Ředitel: Ing. Marie Fiřtíková

Obecní

Waldorfská škola Příbram - mateřská škola, základní škola a střední škola

Hornická 327, 26101  Příbram II Ředitel: Mgr. Robert Žák