školy dle zaměření

Střední školy Pardubický kraj

BUDOVA_VS_180866
Privátní

AGYS - Anglické gymnázium a Střední odborná škola, s.r.o.

Gorkého 867, 53002  Pardubice Ředitel: Ing. Josef Krčil

Privátní

Bohemia - Hotelová škola a Střední pedagogická škola a Základní škola s.r.o.

Víta Nejedlého 482, 531 01  Chrudim III Ředitel: Mgr. Jaromír Pecina

Privátní

DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, s.r.o.

Ke Kamenci 151, 53003  Pardubice Ředitel: Ing. Jiří Formánek

Privátní

EDUCA Pardubice - Střední odborná škola, s.r.o.

Sokolovská 150, 53354  Rybitví Ředitel: Ing. Monika Kohoutková

Krajské

Gymnázium a grafická střední odborná škola Přelouč

Obránců míru 1025, 53501  Přelouč Ředitel: Ing. Miroslav Pavlata

Krajské

Gymnázium a Letecká střední odborná škola Moravská Třebová

Svitavská 310, 57101  Moravská Třebová Ředitel: RNDr. Alena Plocová

BUDOVA_VS_146114
Krajské

Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590

T. G. Masaryka 590, 57001  Litomyšl Ředitel: Mgr. Ivana Hynková

BUDOVA_VS_146204
Krajské

Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice, Na Mušce 1110

Na Mušce 1110, 53401  Holice Ředitel: Mgr. Andrea Daňková

Krajské

Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291

Olbrachtova 291, 53701  Chrudim Ředitel: Mgr. Klára Jelinková

Krajské

Gymnázium K. V. Raise a Střední odborné učiliště, Hlinsko, Adámkova 55

Adámkova 55, 53901  Hlinsko Ředitel: RNDr. Rostislav Dvořáček

Krajské

Gymnázium Lanškroun

nám. Jana Marka Marků 113, 56312  Lanškroun Ředitel: Mgr. Jan Růžička

Církevní

Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči

Vítězslava Nováka 584, 53973  Skuteč Ředitel: Mgr. Šárka Jonešová

Krajské

Gymnázium Vysoké Mýto

nám. Vaňorného 163, 56601  Vysoké Mýto Ředitel: Mgr. Blanka Kysilková

Krajské

Gymnázium Žamberk

Nádražní 48, 56401  Žamberk Ředitel: Mgr. Martin Tyč

Krajské

Gymnázium, Česká Třebová, Tyršovo náměstí 970

Tyršovo náměstí 970, 56002  Česká Třebová Ředitel: Mgr. Josef Menšík

Krajské

Gymnázium, Jevíčko, A. K. Vitáka 452

A. K. Vitáka 452, 56943  Jevíčko Ředitel: Mgr. et Mgr. Lucie Škvařilová

BUDOVA_VS_146121
Krajské

Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy

Sokolovská 1638/1, 56802  Svitavy Ředitel: Mgr. Monika Pelíšková

Krajské

Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083

Dašická 1083, 53003  Pardubice Ředitel: Mgr. Luděk Burian

Krajské

Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449

Mozartova 449, 53009  Pardubice Ředitel: Mgr. Petr Harbich

Krajské

Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306

nábřeží Svobody 306, 57201  Polička Ředitel: Mgr. Josef Dvořák

Krajské

Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106

T. G. Masaryka 106, 56201  Ústí nad Orlicí Ředitel: Mgr. Marek Hoffmann

Krajské

Integrovaná střední škola Moravská Třebová

Brněnská 1405, 57101  Moravská Třebová Ředitel: Ing. Miloš Mička

Krajské

Konzervatoř Pardubice

Sukova třída 1260, 53002  Pardubice Ředitel: Mgr. Dalibor Hlava

BUDOVA_VS_146104
Privátní

Labská střední odborná škola a Střední odborné učiliště Pardubice, s. r. o.

U Josefa 118, 53009  Pardubice Ředitel: Ing. Radmila Kozohorská

Privátní

Letohradské soukromé gymnázium o.p.s.

Václavské nám. 1, 56151  Letohrad Ředitel: Mgr. Vratislav Šembera

Krajské

Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Pardubice, Štefánikova 325

Štefánikova 325, 53043  Pardubice Ředitel: Ing. Jitka Šírová

Krajské

Obchodní akademie a Střední odborná škola cestovního ruchu Choceň

T. G. Masaryka 1000, 56536  Choceň Ředitel: Mgr. Jaroslav Studnička

Krajské

Obchodní akademie, Chrudim, Tyršovo náměstí 250

Tyršovo náměstí 250, 53760  Chrudim Ředitel: Ing. Zdeňka Vichrová

Krajské

Odborné učiliště Chroustovice, Zámek 1

Zámek 1, 53863  Chroustovice Ředitel: Ing. Jaroslav Bálek

Krajské

Průmyslová střední škola Letohrad

Komenského 472, 56151  Letohrad Ředitel: Ing. Martin Prikner

Privátní

Soukromá střední odborná škola TRADING CENTRE s.r.o.

Tyršova 237, 57001  Litomyšl Ředitel: Ing. Ivana Zemanová

Krajské

Speciální mateřská škola, základní škola a praktická škola Pardubice

Do Nového 1131, 53003  Pardubice Ředitel: Mgr. Bronislava Štursová

Krajské

Speciální základní škola a praktická škola Chrudim

Školní náměstí 228, 53701  Chrudim Ředitel: Mgr. Jitka Činčalová

Krajské

Speciální základní škola a praktická škola Vysoké Mýto

Rokycanova 761, 56601  Vysoké Mýto Ředitel: Mgr. Alena Černá

Krajské

Speciální základní škola a střední škola Svitavy

Milady Horákové 488/44, 56802  Svitavy Ředitel: PhDr. Igor Kloss

Krajské

Speciální základní škola, mateřská škola a praktická škola Moravská Třebová

Komenského 287, 57101  Moravská Třebová Ředitel: Mgr. Jitka Kánská

Krajské

Speciální základní škola, mateřská škola a praktická škola Skuteč

Rubešova 531, 53973  Skuteč Ředitel: Mgr. Bc. Petr Vtípil

Krajské

Speciální základní škola, mateřská škola a praktická škola Ústí nad Orlicí

Lázeňská 206, 56201  Ústí nad Orlicí Ředitel: Mgr. Stáňa Doležalová

Krajské

Sportovní gymnázium, Pardubice, Dašická 268

Dašická 268, 53003  Pardubice Ředitel: PaedDr. Radim Novák

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Lanškroun

Sokolská 288, 56301  Lanškroun Ředitel: Ing. Jaroslav Novák

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Chrudim, Čáslavská 205

Čáslavská 205, 53701  Chrudim Ředitel: Mgr. Jaroslav Kořínek

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště technické, Třemošnice, Sportovní 322

Sportovní 322, 53843  Třemošnice Ředitel: RNDr. Jana Sýkorová

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Polička, Čs. armády 485

Čs. armády 485, 57201  Polička Ředitel: Mgr. Boris Preissler

Krajské

Střední odborné učiliště opravárenské, Králíky, Předměstí 427

Předměstí 427, 56169  Králíky Ředitel: Mgr. Bc. Petra Doubravová

Krajské

Střední odborné učiliště plynárenské Pardubice

Poděbradská 93, 53009  Pardubice Ředitel: Mgr. Martin Valenta

Krajské

Střední odborné učiliště Svitavy

Nádražní 1083/8, 56802  Svitavy Ředitel: Ing. Leoš Říha

Privátní

Střední odborné učiliště včelařské - Včelařské vzdělávací centrum, o.p.s.

Slatiňanská 135, 53825  Nasavrky Ředitel: Josef Lojda

Krajské

Střední odborné učiliště zemědělské, Chvaletice, Žižkova 139

Žižkova 139, 53312  Chvaletice Ředitel: Ing. Jan Janotka

Krajské

Střední průmyslová škola elektrotechnická a Vyšší odborná škola Pardubice

Karla IV. 13, 53002  Pardubice Ředitel: Ing. Ladislav Štěpánek

Krajské

Střední průmyslová škola chemická Pardubice

Poděbradská 94, 53009  Pardubice Ředitel: Ing. Jan Ptáček

Krajské

Střední průmyslová škola Chrudim

Čáslavská 973, 53701  Chrudim Ředitel: Ing. František Mihulka

Krajské

Střední průmyslová škola potravinářství a služeb Pardubice

náměstí Republiky 116, 53114  Pardubice Ředitel: Mgr. Zdeněk Zitko

Krajské

Střední průmyslová škola stavební Pardubice

Sokolovská 150, 53354  Rybitví Ředitel: Mgr. Bc. Renata Petružálková

Krajské

Střední škola a základní škola Žamberk

Tyršova 214, 56401  Žamberk Ředitel: Mgr. Věra Říčařová

Krajské

Střední škola automobilní Holice

Nádražní 301, 53401  Holice v Čechách Ředitel: Mgr. Bc. Michal Šedivka

Krajské

Střední škola automobilní Ústí nad Orlicí

Dukelská 313, 56201  Ústí nad Orlicí Ředitel: Ing. Petr Vojtěch

Privátní

Střední škola cestovního ruchu a grafického designu, s.r.o.

U Josefa 118, 53009  Pardubice - Cihelna Ředitel: Mgr. Zita Štieglerová

Krajské

Střední škola gastronomická a technická Žamberk

Zámecká 1, 56401  Žamberk Ředitel: PhDr. Zuzana Pecháčková

Krajské

Střední škola chovu koní a jezdectví Kladruby nad Labem

Kladruby nad Labem 105, 53314  Kladruby nad Labem Ředitel: MVDr. František Horák

Privátní

Střední škola obchodní a služeb SČMSD, Polička, s.r.o.

nám. Bohuslava Martinů 95, 57201  Polička Ředitel: Ing. Marcela Mrázová

Privátní

Střední škola podnikání Vysoké Mýto, s.r.o.

Generála Závady 118/IV, 56601  Vysoké Mýto Ředitel: Ing. Jitka Chládková

Privátní

Střední škola řemesel a služeb Pardubice, s.r.o.

Ke Kobelnici 110, 53301  Pardubice - Černá za Bory Ředitel: Ing. Milan Randák

Krajské

Střední škola stavební Vysoké Mýto

Komenského 1, 56619  Vysoké Mýto Ředitel: Ing. Jiří Skalický

Krajské

Střední škola technická a dopravní Gustava Habrmana Česká Třebová

Habrmanova 1540, 56002  Česká Třebová Ředitel: Mgr. Jan Kovář

Krajské

Střední škola technická Vysoké Mýto

Mládežnická 380, 56601  Vysoké Mýto Ředitel: Ing. Jitka Jiskrová, MBA

Krajské

Střední škola uměleckoprůmyslová Ústí nad Orlicí

Zahradní 541, 56201  Ústí nad Orlicí Ředitel: Ing. Zdeněk Salinger

Krajské

Střední škola zahradnická a technická Litomyšl

T. G. Masaryka 659, 57013  Litomyšl Ředitel: Ing. Ivo Jiránek

Krajské

Střední škola zdravotnická a sociální Chrudim

Poděbradova 336, 53701  Chrudim Ředitel: Mgr. Jana Zemanová

Krajské

Střední škola zemědělská a veterinární Lanškroun

Dolní Třešňovec 17, 56322  Lanškroun Ředitel: Ing. David Hruška

Krajské

Střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola Chrudim

Poděbradova 842, 53760  Chrudim Ředitel: Ing. Stanislav Valášek

Krajské

Střední zdravotnická škola Pardubice

Průmyslová 395, 53121  Pardubice Ředitel: Mgr. Monika Máslová

Krajské

Střední zdravotnická škola, Svitavy, Purkyňova 256

Purkyňova 256, 56802  Svitavy Ředitel: PhDr. Radim Dřímal

Jiné

Vojenská střední škola a Vyšší odborná škola Ministerstva obrany v Moravské Třebové

Jevíčská 937/7, 57101  Moravská Třebová Ředitel: plukovník gšt. Ing. Zdeněk Macháček

Krajské

Vyšší odborná škola a střední škola zdravotnická a sociální Ústí nad Orlicí

Smetanova 838, 56201  Ústí nad Orlicí Ředitel: Mgr. Marie Klementová

Krajské

Vyšší odborná škola pedagogická a Střední pedagogická škola, Litomyšl, Komenského nám. 22

Komenského nám. 22, 57012  Litomyšl Ředitel: Mgr. Stanislav Leníček

Privátní

Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, o.p.s.

Klášterní 52, 53002  Pardubice Ředitel: Mgr. Miluše Horská