Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Vyhledávání škol

Privátní

1. IT Gymnázium, s.r.o.

K cihelně 129, 19015  Praha 9 - Satalice Ředitel: Mgr. Markéta Fibigerová

Privátní

1. kladenská soukromá střední škola a základní škola (1. KŠPA), s.r.o.

Holandská 2531, 27201  Kladno Ředitel: Mgr. Vladimír Skalla

BUDOVA_VS_146683
Privátní

1. Slovanské gymnázium a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky

Masná 700/13, 11000  Praha 1 - Staré Město Ředitel: doc. Taťjana Pergler, Ph.D

BUDOVA_VS_146667
Privátní

1st International School of Ostrava - mezinárodní gymnázium, s.r.o.

Gregorova 3, 702 00  Ostrava Ředitel: Mgr. Ivo Helebrant

Privátní

ACADEMIA MERCURII soukromá střední škola, s.r.o.

Smiřických 740, 54701  Náchod Ředitel: Mgr. Dana Jarolímová

Privátní

AGEL Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická s.r.o.

Antošovická 107, 71100  Ostrava - Koblov Ředitel: Ing. Bc. Vladimír Janus

Krajské

Agro-technická střední škola Bystřice nad Pernštejnem

Dr. Veselého 343, 59317  Bystřice nad Pernštejnem Ředitel: Mgr. Miroslav Novák

BUDOVA_VS_180866
Privátní

AGYS - Anglické gymnázium a Střední odborná škola, s.r.o.

Gorkého 867, 53002  Pardubice Ředitel: Ing. Josef Krčil

Privátní

AHOL - Střední odborná škola, s.r.o.

náměstí Jiřího z Poděbrad 301, 70300  Ostrava - Vítkovice Ředitel: Ing. Radmila Sosnová

Privátní

AHOL - Střední škola gastronomie, turismu a lázeňství

Dušní 1106/8, 70300  Ostrava - Vítkovice Ředitel: Mgr. Miriam Lacinová

BUDOVA_VS_145845
Privátní

AKADEMIA Gymnázium, Základní škola a Mateřská škola, s.r.o.

Rašelinová 11, 62800  Brno Ředitel: Mgr. Ondřej Hýsek, Ph.D.

BUDOVA_VS_146488
Krajské

Akademické gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, školy hlavního města Prahy

Štěpánská 22, 11000  Praha 1 - Nové Město Ředitel: PaedDr. Milan Štěrba

Privátní

Akademie hotelnictví a cestovního ruchu - střední škola, s.r.o.

Nade Mží 1, 31800  Plzeň - Skvrňany Ředitel: Mgr. Jana Linhartová

Privátní

Akademie práva, pedagogiky a podnikání, s.r.o. Střední škola Třebíč

Znojemská 1027, 67401  Třebíč Ředitel: Ing. Renata Hrušková

Krajské

Akademie řemesel Praha - Střední škola technická

Zelený pruh 1294/52, 14708  Praha 4 - Krč Ředitel: Ing. Drahoslav Matonoha

Privátní

Akademie SOUVIN, střední škola

Hlavní 245, 27307  Vinařice Ředitel: Bc. Daniel Černý, MBA

BUDOVA_VS_180896
Krajské

Akademie Světlá nad Sázavou, střední škola a vyšší odborná škola

Sázavská 547, 58291  Světlá nad Sázavou Ředitel: Ing. Martin Kubín

Privátní

Akademie VŠEM - střední škola, s.r.o.

Nárožní 2600/9a, 15800  Praha 5 Ředitel: Ing. Kamila Tišlerová, Ph.D.

Krajské

Albrechtova střední škola, Český Těšín, příspěvková organizace

Tyršova 611/2, 73701  Český Těšín Ředitel: Mgr. Cieslar Pavel, MBA

Privátní

American Academy LLC, o. z.

Svatoslavova 333/4, 140 00  Praha 4 Ředitel: Yvonne Crawford

BUDOVA_VS_146690
Privátní

Anglicko-české gymnázium AMAZON s.r.o.

Rytířská 406/10, 11000  Praha 1 Ředitel: Mgr. Eva Kudrnová

Privátní

Anglo - německá obchodní akademie a.s.

Prusíkova 2577/16, 155 00  Praha 5 - Stodůlky Ředitel: Ing. Miluše Papoušková

BUDOVA_VS_145408
Církevní

Arcibiskupské gymnázium

Korunní 586/2, 12000  Praha 2 Ředitel: PhDr. Mgr. Ondřej Mrzílek, MBA

BUDOVA_VS_146070
Církevní

Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži

Pilařova 3, 76701  Kroměříž Ředitel: Mgr. Jan Košárek

Privátní

ART ECON - Střední škola a vyšší odborná škola Praha, s.r.o.

Nad Rokoskou 111/7, 18200  Praha 8 Ředitel: Mgr. Petr Procházka

Privátní

ART ECON - Střední škola, s.r.o.

Husovo náměstí 2061/91, 79701  Prostějov Ředitel: Ing. Ilona Raková

Privátní

AVE ART Ostrava, vyšší odborná škola, střední umělecká škola a základní umělecká škola, s.r.o.

Hasičská 550/50, 70030  Ostrava - Hrabůvka Ředitel: Ing. Jaroslav Prokop

Privátní

Bezpečnostně právní akademie Brno, s.r.o., střední škola

Zoubkova 20, 63400  Brno Ředitel: Mgr. Ivo Machát, Ph.D.

Privátní

Bezpečnostně právní akademie Ostrava, s. r. o., střední škola

Sládečkova 393/90, 71500  Ostrava - Michálkovice Ředitel: Mgr. Ctirad Skopal

Privátní

Bezpečnostně právní akademie Plzeň, s.r.o., střední škola

Tylova 988/18, 31800  Plzeň Ředitel: Mgr. et Mgr. Václav Laštovka

Privátní

Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola

17. listopadu 177, 54234  Malé Svatoňovice Ředitel: Mgr. Libuše Livňanská

BUDOVA_VS_145643
Církevní

Biskupské gymnázium

U Klafárku 3, 59101  Žďár nad Sázavou Ředitel: Ing. Jiří Cočev

BUDOVA_VS_146064
Církevní

Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola

Barvičova 85, 60200  Brno Ředitel: Mgr. Karel Mikula

BUDOVA_VS_146318
Církevní

Biskupské gymnázium J. N. Neumanna, církevní základní škola a základní umělecká škola České Budějovice

Jirsíkova 420/5, 37001  České Budějovice Ředitel: Ing. Martin Maršík, Ph.D.

BUDOVA_VS_145911
Církevní

Biskupské gymnázium v Ostravě

Karla Pokorného 1284, 70800  Ostrava - Poruba Ředitel: Mgr. Jana Vylobová

BUDOVA_VS_146701
Církevní

Biskupské gymnázium, církevní základní škola, mateřská škola a základní umělecká škola Hradec Králové

Orlické nábřeží 356/1, 50003  Hradec Králové Ředitel: Mgr. Jiří Vojáček

BUDOVA_VS_146708
Církevní

Biskupské gymnázium, Základní škola a Mateřská škola Bohosudov

Koněvova 100, 41742  Krupka 1 - Bohosudov Ředitel: Mgr. Bc. Jana Pucharová

Privátní

Bohemia - Hotelová škola a Střední pedagogická škola a Základní škola s.r.o.

Víta Nejedlého 482, 531 01  Chrudim III Ředitel: Mgr. Jaromír Pecina

Privátní

Boleslavská soukromá střední odborná škola a Gymnázium, s.r.o.

Viničná 463/17, 29301  Mladá Boleslav III Ředitel: Mgr. Eva Folprechtová, MBA

BUDOVA_VS_145996
Církevní

CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉHO ŘÁDU

Nešverova 693/1, 77200  Olomouc Ředitel: Mgr. Lenka Jedličková

BUDOVA_VS_146440
Církevní

Církevní gymnázium Plzeň

Mikulášské nám. 15, 32600  Plzeň Ředitel: Mgr. Daniel Petříček

BUDOVA_VS_146367
Církevní

Církevní gymnázium v Kutné Hoře

Jiřího z Poděbrad 288, 28401  Kutná Hora Ředitel: Mgr. Radek Holeček

Církevní

Církevní konzervatoř Německého řádu

Beethovenova 1/235, 74601  Opava Ředitel: Mgr. Nikola Sklenářová, Ph.D.

Církevní

Církevní střední škola Jana Boska

Vítkova 12, 18600  Praha 8 - Karlín Ředitel: Mgr. Michaela Pitterová

Církevní

Církevní střední škola pedagogická a sociální Bojkovice

Husova 537, 68771  Bojkovice Ředitel: Mgr. Jindřiška Beránková

Církevní

Církevní střední zdravotnická škola Jana Pavla II.

Ječná 33, 12000  Praha 2 Ředitel: Mgr. Marie Šiková

Církevní

Církevní střední zdravotnická škola s.r.o.

Grohova 14/16, 60200  Brno Ředitel: Mgr. David Kasan

Církevní

Církevní základní škola a střední škola Plzeň

Táborská 2081/28, 32600  Plzeň 2 - Slovany Ředitel: Mgr. Kateřina Chejlavová

BUDOVA_VS_146084
Církevní

Cyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická Brno

Lerchova 63, 60200  Brno Ředitel: Mgr. MgA.et MgA. Štěpán Policer

BUDOVA_VS_146111
Církevní

Cyrilometodějské gymnázium, základní škola a mateřská škola v Prostějově

Komenského 17, 79601  Prostějov Ředitel: Mgr. Pavel Polcr

Krajské

Česká lesnická akademie Trutnov - střední škola a vyšší odborná škola

Lesnická 9, 54111  Trutnov Ředitel: Mgr. Jan Korbelář

Krajské

Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace

sady Na Polabí 411, 27601  Mělník Ředitel: Ing. Anna Richterová

Krajské

Česká zemědělská akademie v Humpolci, střední škola

Školní 764, 39627  Humpolec Ředitel: Mgr. Otakar Březina

BUDOVA_VS_146320
Privátní

České reálné gymnázium s.r.o.

Pražská 54a, 37004  České Budějovice Ředitel: RNDr. Ludmila Kadlecová

BUDOVA_VS_146319
Privátní

Česko-anglické gymnázium s.r.o.

Třebízského 1010, 37006  České Budějovice Ředitel: RNDr. Pavel Soukup, Ph.D.

Krajské

Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, střední odborná škola, Praha 2, Resslova 8

Resslova 8, 12000  Praha 2 Ředitel: Ing. Dagmar Krutská

Krajské

Českoslovanská akademie obchodní, střední odborná škola, Praha 2, Resslova 5

Resslova 1940/5, 12000  Praha 2 Ředitel: Mgr. Dagmar Blažková

Privátní

Dálková střední škola ekonomická, s.r.o.

Zábělská 853/46, 31200  Plzeň Ředitel: Mgr. Ondřej Janda

Privátní

DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, s.r.o.

Ke Kamenci 151, 53003  Pardubice Ředitel: Ing. Jiří Formánek

Krajské

Dětský domov, Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola Zlín

Lazy 3695, 76001  Zlín Ředitel: Mgr. Jana Gavendová

Krajské

Dětský domov, Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Písek, Šobrova 111

Šobrova 111, 39701  Písek Ředitel: Mgr. Ladislav Klíma

Krajské

Dětský domov, Praktická škola, Základní škola a Mateřská škola Nymburk, příspěvková organizace

Palackého třída 515, 28802  Nymburk Ředitel: Mgr. Radka Klímová

Krajské

Dětský domov, Základní škola a Praktická škola Valašské Klobouky

Smolina 16, 76601  Valašské Klobouky Ředitel: Mgr. Josef Fusek

Krajské

Dětský domov, Základní škola a Střední škola, Duchcov, příspěvková organizace

Školní 1, 41901  Duchcov Ředitel: Mgr. Blanka Stádníková

Krajské

Dětský domov, Základní škola a Střední škola, Žatec, příspěvková organizace

Pražská 808, 43801  Žatec Ředitel: Mgr. Lenka Woloszczuková

Krajské

Dětský domov, Základní škola praktická, Praktická škola a Školní jídelna, Dlažkovice 1, příspěvková organizace

Dlažkovice 1, 41115  Třebívlice Ředitel: Mgr. Bc. Ivana Pettrichová

Krajské

Dětský domov, Základní škola speciální a Praktická škola, Jaroměř

Palackého 142, 55101  Jaroměř Ředitel: Mgr. Zdenka Gundzová

Církevní

Dívčí katolická střední škola

Platnéřská 4, 11000  Praha 1 Ředitel: Mgr. Luboš Hošek

Privátní

Doctrina - Podještědské gymnázium, s.r.o.

Sokolovská 328, 46014  Liberec 14 Ředitel: Mgr. Jiří Jansa

BUDOVA_VS_146378
Krajské

Dvořákovo gymnázium Kralupy nad Vltavou, příspěvková organizace

Dvořákovo náměstí 800, 27801  Kralupy nad Vltavou Ředitel: RNDr. Andrej Plecháček

Církevní

Dvouletá katolická střední škola a mateřská škola

Legerova 28, 28002  Kolín III Ředitel: Mgr. Libuše Kubíčková

Privátní

EDUCA - Střední odborná škola, s.r.o.

B. Martinů 1994, 74101  Nový Jičín Ředitel: Mgr. Aleš Medek

Privátní

EDUCA Pardubice - Střední odborná škola, s.r.o.

Sokolovská 150, 53354  Rybitví Ředitel: Ing. Monika Kohoutková

BUDOVA_VS_145415
Privátní

EDUCAnet - gymnázium, střední odborná škola a základní škola Praha, s.r.o.

Roztylská 1860/1, 14800  Praha 4 - Chodov Ředitel: Mgr. Jakub Pour, Ph. D., MBA

BUDOVA_VS_146330
Privátní

EDUCAnet - střední škola a základní škola České Budějovice, s.r.o.

Lannova třída 1595/29A, 37001  České Budějovice Ředitel: Mgr. František Šoltés

BUDOVA_VS_145464
Privátní

EKO Gymnázium a Střední odborná škola Multimediálních studií

Na Hrázi 742/64, 29001  Poděbrady Ředitel: Mgr. Radek Stýblo

BUDOVA_VS_146085
Privátní

EKO GYMNÁZIUM BRNO o.p.s.

Labská 27, 62500  Brno Ředitel: RNDr. Petr Handlíř

Privátní

Euroinstitut, praktická škola a odborné učiliště

č. 29, 43905  Panenský Týnec Ředitel: Mgr. Michal Müller, MBA

Privátní

Euroškola Česká Lípa střední odborná škola s.r.o.

Železničářská 2232, 47001  Česká Lípa Ředitel: Mgr. Petra Kašparová

BUDOVA_VS_146207
Privátní

Euroškola Litvínov střední odborná škola s.r.o.

Sklářská 81, 43542  Litvínov Ředitel: Mgr. Petr Marvan

Privátní

Euroškola Praha střední odborná škola s.r.o.

Trojská 211/110, 17100  Praha 7 - Troja Ředitel: Mgr. Martin Šmíd

Privátní

Euroškola Strakonice střední odborná škola s.r.o.

Husova 361, 38601  Strakonice Ředitel: Mgr. Milan Vierer

Církevní

Evangelická akademie - Vyšší odborná škola sociální práce a střední odborná škola

Hrusická 2537, 14100  Praha 4 Ředitel: ThLic. Tomáš Biňovec

Privátní

Evropská akademie vzdělávání, střední odborné učiliště a střední odborná škola s.r.o.

Cukrova 560/2, 198 00  Praha 14 Ředitel: Mgr. Pavel Batroš, DBA, LL.M.

Krajské

Evropská obchodní akademie, Děčín I, Komenského náměstí 2, příspěvková organizace

Komenského náměstí 2, 40681  Děčín I Ředitel: Mgr. Pavel Tomka

Privátní

FARMEKO - Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední odborná škola, s.r.o.

Znojemská 4880/76, 58601  Jihlava Ředitel: Mgr. Aleš Obrdlík

Privátní

G.A.P.education, střední škola s.r.o.

Meteorologická 181, 14200  Praha 4 - Libuš Ředitel: MgA. Janka Šteindlerová

Krajské

Gymnázium a grafická střední odborná škola Přelouč

Obránců míru 1025, 53501  Přelouč Ředitel: Ing. Miroslav Pavlata

Krajské

Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy, základní umělecká škola

Komenského náměstí 400, 13000  Praha 3 Ředitel: Filip Magram

BUDOVA_VS_146192
Krajské

Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace

Sady 28. října 674/1, 69021  Břeclav Ředitel: Mgr. Eva Krutáková

BUDOVA_VS_145616
Krajské

Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Zlín

nám. T. G. Masaryka 2734, 76001  Zlín Ředitel: Mgr. Alena Štachová

Krajské

Gymnázium a Letecká střední odborná škola Moravská Třebová

Svitavská 310, 57101  Moravská Třebová Ředitel: RNDr. Alena Plocová

Krajské

Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace

Součkova 500, 68501  Bučovice Ředitel: RNDr. Jaroslav Honza, CSc.

BUDOVA_VS_145500
Krajské

Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně, příspěvková organizace

Ruská 355/7, 35301  Mariánské Lázně Ředitel: Mgr. Miloslav Pelc

Krajské

Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov

Jirsíkova 244, 39301  Pelhřimov Ředitel: Mgr. Aleš Petrák

BUDOVA_VS_145948
Krajské

Gymnázium a Obchodní akademie, Orlová, příspěvková organizace

Masarykova tř. 1313, 73514  Orlová - Lutyně Ředitel: Mgr. Pavel Kubínek

BUDOVA_VS_145554
Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, příspěvková organizace

Stavbařů 2857/5, 40011  Ústí nad Labem Ředitel: Ing. Mgr. Michal Šidák, MBA

BUDOVA_VS_146302
Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Sedlčany, Nádražní 90

Nádražní 90, 26401  Sedlčany Ředitel: Mgr. Radomír Pecka

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace

Komenského 7, 69216  Mikulov Ředitel: Mgr. Roman Pavlačka, Ph.D.

BUDOVA_VS_145633
Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola Moravské Budějovice

Tyršova 365, 67619  Moravské Budějovice Ředitel: Mgr. František Dubský