školy dle zaměření

Střední školy maturitní

Privátní

1. IT Gymnázium, s.r.o.

K cihelně 129, 19015  Praha 9 - Satalice Ředitel: Mgr. Markéta Fibigerová

Privátní

1. kladenská soukromá střední škola a základní škola (1. KŠPA), s.r.o.

Holandská 2531, 27201  Kladno Ředitel: Mgr. Vladimír Skalla

BUDOVA_VS_146683
Privátní

1. Slovanské gymnázium a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky

Masná 700/13, 11000  Praha 1 - Staré Město Ředitel: doc. Taťjana Pergler, Ph.D

BUDOVA_VS_146667
Privátní

1st International School of Ostrava - mezinárodní gymnázium, s.r.o.

Gregorova 3, 702 00  Ostrava Ředitel: Mgr. Ivo Helebrant

Privátní

ACADEMIA MERCURII soukromá střední škola, s.r.o.

Smiřických 740, 54701  Náchod Ředitel: Mgr. Dana Jarolímová

Privátní

AGEL Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická s.r.o.

Antošovická 107, 71100  Ostrava - Koblov Ředitel: Ing. Bc. Vladimír Janus

Krajské

Agro-technická střední škola Bystřice nad Pernštejnem

Dr. Veselého 343, 59317  Bystřice nad Pernštejnem Ředitel: Mgr. Miroslav Novák

BUDOVA_VS_180866
Privátní

AGYS - Anglické gymnázium a Střední odborná škola, s.r.o.

Gorkého 867, 53002  Pardubice Ředitel: Ing. Josef Krčil

Privátní

AHOL - Střední odborná škola, s.r.o.

náměstí Jiřího z Poděbrad 301, 70300  Ostrava - Vítkovice Ředitel: Ing. Radmila Sosnová

Privátní

AHOL - Střední škola gastronomie, turismu a lázeňství

Dušní 1106/8, 70300  Ostrava - Vítkovice Ředitel: Mgr. Miriam Lacinová

Privátní

AKADEMIA Gymnázium, Základní škola a Mateřská škola, s.r.o.

Rašelinová 11, 62800  Brno Ředitel: Mgr. Ondřej Hýsek, Ph.D.

BUDOVA_VS_146488
Krajské

Akademické gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, školy hlavního města Prahy

Štěpánská 22, 11000  Praha 1 - Nové Město Ředitel: PaedDr. Milan Štěrba

Privátní

Akademie hotelnictví a cestovního ruchu - střední škola, s.r.o.

Nade Mží 1, 31800  Plzeň - Skvrňany Ředitel: Mgr. Jana Linhartová

Privátní

Akademie práva, pedagogiky a podnikání, s.r.o. Střední škola Třebíč

Znojemská 1027, 67401  Třebíč Ředitel: Ing. Renata Hrušková

Krajské

Akademie řemesel Praha - Střední škola technická

Zelený pruh 1294/52, 14708  Praha 4 - Krč Ředitel: Ing. Drahoslav Matonoha

BUDOVA_VS_180896
Krajské

Akademie Světlá nad Sázavou, střední škola a vyšší odborná škola

Sázavská 547, 58291  Světlá nad Sázavou Ředitel: Ing. Martin Kubín

Privátní

Akademie VŠEM - střední škola, s.r.o.

Nárožní 2600/9a, 15800  Praha 5 Ředitel: Ing. Kamila Tišlerová, Ph.D.

Krajské

Albrechtova střední škola, Český Těšín, příspěvková organizace

Tyršova 611/2, 73701  Český Těšín Ředitel: Mgr. Cieslar Pavel, MBA

BUDOVA_VS_146690
Privátní

Anglicko-české gymnázium AMAZON s.r.o.

Rytířská 406/10, 11000  Praha 1 Ředitel: Mgr. Eva Kudrnová

Privátní

Anglo - německá obchodní akademie a.s.

Prusíkova 2577/16, 155 00  Praha 5 - Stodůlky Ředitel: Ing. Miluše Papoušková

BUDOVA_VS_145408
Církevní

Arcibiskupské gymnázium

Korunní 586/2, 12000  Praha 2 Ředitel: PhDr. Mgr. Ondřej Mrzílek, MBA

BUDOVA_VS_146070
Církevní

Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži

Pilařova 3, 76701  Kroměříž Ředitel: Mgr. Jan Košárek

Privátní

ART ECON - Střední škola a vyšší odborná škola Praha, s.r.o.

Nad Rokoskou 111/7, 18200  Praha 8 Ředitel: Mgr. Petr Procházka

Privátní

ART ECON - Střední škola, s.r.o.

Husovo náměstí 2061/91, 79701  Prostějov Ředitel: Ing. Ilona Raková

Privátní

AVE ART Ostrava, vyšší odborná škola, střední umělecká škola a základní umělecká škola, s.r.o.

Hasičská 550/50, 70030  Ostrava - Hrabůvka Ředitel: Ing. Jaroslav Prokop

Privátní

Bezpečnostně právní akademie Brno, s.r.o., střední škola

Zoubkova 20, 63400  Brno Ředitel: Mgr. Ivo Machát, Ph.D.

Privátní

Bezpečnostně právní akademie Ostrava, s. r. o., střední škola

Sládečkova 393/90, 71500  Ostrava - Michálkovice Ředitel: Mgr. Ctirad Skopal

Privátní

Bezpečnostně právní akademie Plzeň, s.r.o., střední škola

Tylova 988/18, 31800  Plzeň Ředitel: Mgr. et Mgr. Václav Laštovka

Privátní

Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola

17. listopadu 177, 54234  Malé Svatoňovice Ředitel: Mgr. Libuše Livňanská

BUDOVA_VS_145643
Církevní

Biskupské gymnázium

U Klafárku 3, 59101  Žďár nad Sázavou Ředitel: Ing. Jiří Cočev

BUDOVA_VS_146064
Církevní

Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola

Barvičova 85, 60200  Brno Ředitel: Mgr. Karel Mikula

BUDOVA_VS_146318
Církevní

Biskupské gymnázium J. N. Neumanna, církevní základní škola a základní umělecká škola České Budějovice

Jirsíkova 420/5, 37001  České Budějovice Ředitel: Ing. Martin Maršík, Ph.D.

BUDOVA_VS_145911
Církevní

Biskupské gymnázium v Ostravě

Karla Pokorného 1284, 70800  Ostrava - Poruba Ředitel: Mgr. Jana Vylobová

BUDOVA_VS_146701
Církevní

Biskupské gymnázium, církevní základní škola, mateřská škola a základní umělecká škola Hradec Králové

Orlické nábřeží 356/1, 50003  Hradec Králové Ředitel: Mgr. Jiří Vojáček

BUDOVA_VS_146708
Církevní

Biskupské gymnázium, Základní škola a Mateřská škola Bohosudov

Koněvova 100, 41742  Krupka 1 - Bohosudov Ředitel: Mgr. Bc. Jana Pucharová

Privátní

Bohemia - Hotelová škola a Střední pedagogická škola a Základní škola s.r.o.

Víta Nejedlého 482, 531 01  Chrudim III Ředitel: Mgr. Jaromír Pecina

Privátní

Boleslavská soukromá střední odborná škola a Gymnázium, s.r.o.

Viničná 463/17, 29301  Mladá Boleslav III Ředitel: Mgr. Eva Folprechtová, MBA

BUDOVA_VS_145996
Církevní

CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉHO ŘÁDU

Nešverova 693/1, 77200  Olomouc Ředitel: Mgr. Lenka Jedličková

BUDOVA_VS_146440
Církevní

Církevní gymnázium Plzeň

Mikulášské nám. 15, 32600  Plzeň Ředitel: Mgr. Daniel Petříček

BUDOVA_VS_146367
Církevní

Církevní gymnázium v Kutné Hoře

Jiřího z Poděbrad 288, 28401  Kutná Hora Ředitel: Mgr. Radek Holeček

Církevní

Církevní konzervatoř Německého řádu

Beethovenova 1/235, 74601  Opava Ředitel: Mgr. Nikola Sklenářová, Ph.D.

Církevní

Církevní střední škola pedagogická a sociální Bojkovice

Husova 537, 68771  Bojkovice Ředitel: Mgr. Jindřiška Beránková

Církevní

Církevní střední zdravotnická škola Jana Pavla II.

Ječná 33, 12000  Praha 2 Ředitel: Mgr. Marie Šiková

Církevní

Církevní střední zdravotnická škola s.r.o.

Grohova 14/16, 60200  Brno Ředitel: Mgr. David Kasan

Církevní

Církevní základní škola a střední škola Plzeň

Táborská 2081/28, 32600  Plzeň 2 - Slovany Ředitel: Mgr. Kateřina Chejlavová

BUDOVA_VS_146084
Církevní

Cyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická Brno

Lerchova 63, 60200  Brno Ředitel: Mgr. MgA.et MgA. Štěpán Policer

BUDOVA_VS_146111
Církevní

Cyrilometodějské gymnázium, základní škola a mateřská škola v Prostějově

Komenského 17, 79601  Prostějov Ředitel: Mgr. Pavel Polcr

Krajské

Česká lesnická akademie Trutnov - střední škola a vyšší odborná škola

Lesnická 9, 54111  Trutnov Ředitel: Mgr. Jan Korbelář

Krajské

Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace

sady Na Polabí 411, 27601  Mělník Ředitel: Ing. Anna Richterová

Krajské

Česká zemědělská akademie v Humpolci, střední škola

Školní 764, 39627  Humpolec Ředitel: Mgr. Otakar Březina

BUDOVA_VS_146320
Privátní

České reálné gymnázium s.r.o.

Pražská 54a, 37004  České Budějovice Ředitel: RNDr. Ludmila Kadlecová

BUDOVA_VS_146319
Privátní

Česko-anglické gymnázium s.r.o.

Třebízského 1010, 37006  České Budějovice Ředitel: RNDr. Pavel Soukup, Ph.D.

Krajské

Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, střední odborná škola, Praha 2, Resslova 8

Resslova 8, 12000  Praha 2 Ředitel: Ing. Dagmar Krutská

Krajské

Českoslovanská akademie obchodní, střední odborná škola, Praha 2, Resslova 5

Resslova 1940/5, 12000  Praha 2 Ředitel: Mgr. Dagmar Blažková

Privátní

Dálková střední škola ekonomická, s.r.o.

Zábělská 853/46, 31200  Plzeň Ředitel: Mgr. Ondřej Janda

Privátní

DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, s.r.o.

Ke Kamenci 151, 53003  Pardubice Ředitel: Ing. Jiří Formánek

Privátní

Doctrina - Podještědské gymnázium, s.r.o.

Sokolovská 328, 46014  Liberec 14 Ředitel: Mgr. Jiří Jansa

BUDOVA_VS_146378
Krajské

Dvořákovo gymnázium Kralupy nad Vltavou, příspěvková organizace

Dvořákovo náměstí 800, 27801  Kralupy nad Vltavou Ředitel: RNDr. Andrej Plecháček

Privátní

EDUCA - Střední odborná škola, s.r.o.

B. Martinů 1994, 74101  Nový Jičín Ředitel: Mgr. Aleš Medek

Privátní

EDUCA Pardubice - Střední odborná škola, s.r.o.

Sokolovská 150, 53354  Rybitví Ředitel: Ing. Monika Kohoutková

BUDOVA_VS_145415
Privátní

EDUCAnet - gymnázium, střední odborná škola a základní škola Praha, s.r.o.

Roztylská 1860/1, 14800  Praha 4 - Chodov Ředitel: Mgr. Jakub Pour, Ph. D., MBA

BUDOVA_VS_146330
Privátní

EDUCAnet - střední škola a základní škola České Budějovice, s.r.o.

Lannova třída 1595/29A, 37001  České Budějovice Ředitel: Mgr. František Šoltés

BUDOVA_VS_145464
Privátní

EKO Gymnázium a Střední odborná škola Multimediálních studií

Na Hrázi 742/64, 29001  Poděbrady Ředitel: Mgr. Radek Stýblo

BUDOVA_VS_146085
Privátní

EKO GYMNÁZIUM BRNO o.p.s.

Labská 27, 62500  Brno Ředitel: RNDr. Petr Handlíř

Privátní

Euroškola Česká Lípa střední odborná škola s.r.o.

Železničářská 2232, 47001  Česká Lípa Ředitel: Mgr. Petra Kašparová

BUDOVA_VS_146207
Privátní

Euroškola Litvínov střední odborná škola s.r.o.

Sklářská 81, 43542  Litvínov Ředitel: Mgr. Petr Marvan

Privátní

Euroškola Praha střední odborná škola s.r.o.

Trojská 211/110, 17100  Praha 7 - Troja Ředitel: Mgr. Martin Šmíd

Privátní

Euroškola Strakonice střední odborná škola s.r.o.

Husova 361, 38601  Strakonice Ředitel: Mgr. Milan Vierer

Církevní

Evangelická akademie - Vyšší odborná škola sociální práce a střední odborná škola

Hrusická 2537, 14100  Praha 4 Ředitel: ThLic. Tomáš Biňovec

Privátní

Evropská akademie vzdělávání, střední odborné učiliště a střední odborná škola s.r.o.

Cukrova 560/2, 198 00  Praha 14 Ředitel: Mgr. Pavel Batroš, DBA, LL.M.

Krajské

Evropská obchodní akademie, Děčín I, Komenského náměstí 2, příspěvková organizace

Komenského náměstí 2, 40681  Děčín I Ředitel: Mgr. Pavel Tomka

Privátní

FARMEKO - Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední odborná škola, s.r.o.

Znojemská 4880/76, 58601  Jihlava Ředitel: Mgr. Aleš Obrdlík

Privátní

G.A.P.education, střední škola s.r.o.

Meteorologická 181, 14200  Praha 4 - Libuš Ředitel: MgA. Janka Šteindlerová

Krajské

Gymnázium a grafická střední odborná škola Přelouč

Obránců míru 1025, 53501  Přelouč Ředitel: Ing. Miroslav Pavlata

Krajské

Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy, základní umělecká škola

Komenského náměstí 400, 13000  Praha 3 Ředitel: Filip Magram

Krajské

Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace

Sady 28. října 1, 69021  Břeclav Ředitel: Mgr. Eva Krutáková

Krajské

Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Zlín

náměstí T.G. Masaryka 2734-9, 76001  Zlín Ředitel: Mgr. Alena Štachová

Krajské

Gymnázium a Letecká střední odborná škola Moravská Třebová

Svitavská 310, 57101  Moravská Třebová Ředitel: RNDr. Alena Plocová

Krajské

Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace

Součkova 500, 68501  Bučovice Ředitel: RNDr. Jaroslav Honza, CSc.

Krajské

Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně, příspěvková organizace

Ruská 355/7, 35301  Mariánské Lázně Ředitel: Mgr. Miloslav Pelc

Krajské

Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov

Jirsíkova 244, 39301  Pelhřimov Ředitel: Mgr. Aleš Petrák

Krajské

Gymnázium a Obchodní akademie, Orlová, příspěvková organizace

Masarykova tř. 1313, 73514  Orlová - Lutyně Ředitel: Mgr. Pavel Kubínek

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, příspěvková organizace

Stavbařů 5, 40011  Ústí nad Labem Ředitel: Ing. Mgr. Michal Šidák, MBA

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Sedlčany, Nádražní 90

Nádražní 90, 26480  Sedlčany Ředitel: Mgr. Radomír Pecka

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace

Komenského 7, 69216  Mikulov Ředitel: Mgr. Roman Pavlačka, Ph.D.

BUDOVA_VS_145457
Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Čáslav, Masarykova 248

Masarykova 248, 28626  Čáslav Ředitel: Mgr. David Tichý

BUDOVA_VS_145532
Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Liberec, Jeronýmova 425/27, příspěvková organizace

Jeronýmova 425/27, 46007  Liberec Ředitel: Mgr. Jaroslav Šťastný

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Nová Paka, Kumburská 740

Kumburská 740, 50901  Nová Paka Ředitel: Mgr. Pavel Matějovský

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace

Komenského 16/5, 68201  Vyškov Ředitel: RNDr. Václav Klement

BUDOVA_VS_146269
Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola, Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459, příspěvková organizace

Chomutovská 459, 43151  Klášterec nad Ohří Ředitel: Mgr. Vojtěch Živnůstka

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola, Moravské Budějovice, Tyršova 365

Tyršova 365, 67619  Moravské Budějovice Ředitel: Mgr. František Dubský

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola, Plasy

Školní 280, 33101  Plasy Ředitel: Mgr. Markéta Lorenzová

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany, příspěvková organizace

Kpt. Jaroše 862, 44101  Podbořany Ředitel: Ing. Bc. Jiří Marhold

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola, Rokycany, Mládežníků 1115

Mládežníků 1115, 33701  Rokycany Ředitel: RNDr. Pavel Vlach, Ph.D.

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola, Rýmařov, příspěvková organizace

Sokolovská 34, 79501  Rýmařov Ředitel: Mgr. Zdena Kovaříková

Krajské

Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace

Křižíkova 1258, 74401  Frenštát pod Radhoštěm Ředitel: Mgr. Richard Štěpán

Krajské

Gymnázium a Střední průmyslová škola, Duchcov, příspěvková organizace

Masarykova 909/12, 41941  Duchcov Ředitel: Mgr. Hana Kutáková, MBA

Krajské

Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace

Riegrova 17, 66451  Šlapanice Ředitel: Mgr. Gabriela Kokešová

Krajské

Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590

T. G. Masaryka 590, 57001  Litomyšl Ředitel: Mgr. Ivana Hynková

Privátní

Gymnázium ALTIS s.r.o.

Dopplerova 351, 10900  Praha 10 – Petrovice Ředitel: Mgr. Bc. Jaroslava Fišerová