školy dle zaměření

Krajské střední školy

Krajské

Agro-technická střední škola Bystřice nad Pernštejnem

Dr. Veselého 343, 59317  Bystřice nad Pernštejnem Ředitel: Mgr. Miroslav Novák

Krajské

Akademické gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, školy hlavního města Prahy

Štěpánská 22, 11000  Praha 1 - Nové Město Ředitel: PaedDr. Milan Štěrba

Krajské

Akademie řemesel Praha - Střední škola technická

Zelený pruh 1294/52, 14708  Praha 4 - Krč Ředitel: Ing. Drahoslav Matonoha

Krajské

Akademie Světlá nad Sázavou, střední škola a vyšší odborná škola

Sázavská 547, 58291  Světlá nad Sázavou Ředitel: Ing. Martin Kubín

Krajské

Albrechtova střední škola, Český Těšín, příspěvková organizace

Tyršova 611/2, 73701  Český Těšín Ředitel: Mgr. Cieslar Pavel, MBA

Krajské

Česká lesnická akademie Trutnov - střední škola a vyšší odborná škola

Lesnická 9, 54111  Trutnov Ředitel: Mgr. Jan Korbelář

Krajské

Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace

sady Na Polabí 411, 27601  Mělník Ředitel: Ing. Anna Richterová

Krajské

Česká zemědělská akademie v Humpolci, střední škola

Školní 764, 39627  Humpolec Ředitel: Mgr. Otakar Březina

Krajské

Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, střední odborná škola, Praha 2, Resslova 8

Resslova 8, 12000  Praha 2 Ředitel: Ing. Dagmar Krutská

Krajské

Českoslovanská akademie obchodní, střední odborná škola, Praha 2, Resslova 5

Resslova 1940/5, 12000  Praha 2 Ředitel: Mgr. Dagmar Blažková

Krajské

Dětský domov, Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola Zlín

Lazy 3695, 76001  Zlín Ředitel: Mgr. Jana Gavendová

Krajské

Dětský domov, Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Písek, Šobrova 111

Šobrova 111, 39701  Písek Ředitel: Mgr. Ladislav Klíma

Krajské

Dětský domov, Praktická škola, Základní škola a Mateřská škola Nymburk, příspěvková organizace

Palackého třída 515, 28802  Nymburk Ředitel: Mgr. Radka Klímová

Krajské

Dětský domov, Základní škola a Praktická škola Valašské Klobouky

Smolina 16, 76601  Valašské Klobouky Ředitel: Mgr. Josef Fusek

Krajské

Dětský domov, Základní škola a Střední škola, Duchcov, příspěvková organizace

Školní 1, 41901  Duchcov Ředitel: Mgr. Blanka Stádníková

Krajské

Dětský domov, Základní škola a Střední škola, Žatec, příspěvková organizace

Pražská 808, 43801  Žatec Ředitel: Mgr. Lenka Woloszczuková

Krajské

Dětský domov, Základní škola praktická, Praktická škola a Školní jídelna, Dlažkovice 1, příspěvková organizace

Dlažkovice 1, 41115  Třebívlice Ředitel: Mgr. Bc. Ivana Pettrichová

Krajské

Dětský domov, Základní škola speciální a Praktická škola, Jaroměř

Palackého 142, 55101  Jaroměř Ředitel: Mgr. Zdenka Gundzová

Krajské

Dvořákovo gymnázium Kralupy nad Vltavou, příspěvková organizace

Dvořákovo náměstí 800, 27801  Kralupy nad Vltavou Ředitel: RNDr. Andrej Plecháček

Krajské

Evropská obchodní akademie, Děčín I, Komenského náměstí 2, příspěvková organizace

Komenského náměstí 2, 40681  Děčín I Ředitel: Mgr. Pavel Tomka

Krajské

Gymnázium a grafická střední odborná škola Přelouč

Obránců míru 1025, 53501  Přelouč Ředitel: Ing. Miroslav Pavlata

Krajské

Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy, základní umělecká škola

Komenského náměstí 400, 13000  Praha 3 Ředitel: Filip Magram

Krajské

Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace

Sady 28. října 1, 69021  Břeclav Ředitel: Mgr. Eva Krutáková

Krajské

Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Zlín

náměstí T.G. Masaryka 2734-9, 76001  Zlín Ředitel: Mgr. Alena Štachová

Krajské

Gymnázium a Letecká střední odborná škola Moravská Třebová

Svitavská 310, 57101  Moravská Třebová Ředitel: RNDr. Alena Plocová

Krajské

Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace

Součkova 500, 68501  Bučovice Ředitel: RNDr. Jaroslav Honza, CSc.

Krajské

Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně, příspěvková organizace

Ruská 355/7, 35301  Mariánské Lázně Ředitel: Mgr. Miloslav Pelc

Krajské

Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov

Jirsíkova 244, 39301  Pelhřimov Ředitel: Mgr. Aleš Petrák

Krajské

Gymnázium a Obchodní akademie, Orlová, příspěvková organizace

Masarykova tř. 1313, 73514  Orlová - Lutyně Ředitel: Mgr. Pavel Kubínek

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, příspěvková organizace

Stavbařů 5, 40011  Ústí nad Labem Ředitel: Ing. Mgr. Michal Šidák, MBA

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Sedlčany, Nádražní 90

Nádražní 90, 26480  Sedlčany Ředitel: Mgr. Radomír Pecka

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace

Komenského 7, 69216  Mikulov Ředitel: Mgr. Roman Pavlačka, Ph.D.

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Čáslav, Masarykova 248

Masarykova 248, 28626  Čáslav Ředitel: Mgr. David Tichý

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Liberec, Jeronýmova 425/27, příspěvková organizace

Jeronýmova 425/27, 46007  Liberec Ředitel: Mgr. Jaroslav Šťastný

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Nová Paka, Kumburská 740

Kumburská 740, 50901  Nová Paka Ředitel: Mgr. Pavel Matějovský

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace

Komenského 16/5, 68201  Vyškov Ředitel: RNDr. Václav Klement

BUDOVA_VS_146269
Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola, Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459, příspěvková organizace

Chomutovská 459, 43151  Klášterec nad Ohří Ředitel: Mgr. Vojtěch Živnůstka

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola, Moravské Budějovice, Tyršova 365

Tyršova 365, 67619  Moravské Budějovice Ředitel: Mgr. František Dubský

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola, Plasy

Školní 280, 33101  Plasy Ředitel: Mgr. Markéta Lorenzová

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany, příspěvková organizace

Kpt. Jaroše 862, 44101  Podbořany Ředitel: Ing. Bc. Jiří Marhold

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola, Rokycany, Mládežníků 1115

Mládežníků 1115, 33701  Rokycany Ředitel: RNDr. Pavel Vlach, Ph.D.

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola, Rýmařov, příspěvková organizace

Sokolovská 34, 79501  Rýmařov Ředitel: Mgr. Zdena Kovaříková

Krajské

Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace

Křižíkova 1258, 74401  Frenštát pod Radhoštěm Ředitel: Mgr. Richard Štěpán

Krajské

Gymnázium a Střední průmyslová škola, Duchcov, příspěvková organizace

Masarykova 909/12, 41941  Duchcov Ředitel: Mgr. Hana Kutáková, MBA

Krajské

Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace

Riegrova 17, 66451  Šlapanice Ředitel: Mgr. Gabriela Kokešová

Krajské

Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590

T. G. Masaryka 590, 57001  Litomyšl Ředitel: Mgr. Ivana Hynková

Krajské

Gymnázium Aš, příspěvková organizace

Hlavní 106, 35201  Aš Ředitel: Mgr. Petr Jelínek

Krajské

Gymnázium Blansko, příspěvková organizace

Seifertova 13, 67801  Blansko Ředitel: Mgr. Radek Petřík

BUDOVA_VS_145467
Krajské

Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce, p. o.

Komenského 779, 288 40  Nymburk Ředitel: RNDr. Jiří Kuhn

Krajské

Gymnázium Boskovice, příspěvková organizace

Palackého náměstí 222/1, 68011  Boskovice Ředitel: Mgr. Alena Svanovská

Krajské

Gymnázium Boženy Němcové, Hradec Králové, Pospíšilova tř. 324

Pospíšilova tř. 324/7, 50003  Hradec Králové Ředitel: Mgr. Jan Štěrba

Krajské

Gymnázium Brno, Elgartova, příspěvková organizace

Elgartova 689/3, 61400  Brno Ředitel: Mgr. Petra Šperková

Krajské

Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace

Křenová 304/36, 60200  Brno Ředitel: Mgr. Miroslav Marek

Krajské

Gymnázium Brno, Slovanské náměstí, příspěvková organizace

Slovanské náměstí 1804/7, 61200  Brno Ředitel: Mgr. Dalibor Kott

Krajské

Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace

třída Kapitána Jaroše 1829/14, 65870  Brno Ředitel: RNDr. Jiří Herman, Ph.D

Krajské

Gymnázium Brno, Vídeňská, příspěvková organizace

Vídeňská 55/47, 63900  Brno Ředitel: Mgr. David Andrle

Krajské

Gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace

Vejrostova 2, 63500  Brno - Bystrc Ředitel: Mgr. Petr Šurek

Krajské

Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace

Terezy Novákové 936/2, 62100  Brno - Řečkovice Ředitel: RNDr. Peter Krupka, Ph.D.

Krajské

Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem

Nádražní 760, 59312  Bystřice nad Pernštejnem Ředitel: PaedDr. Milan Hanák

Krajské

Gymnázium Cihelní, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Cihelní 410, 73801  Frýdek-Místek Ředitel: PhDr. Pavel Carbol, Ph.D.

Krajské

Gymnázium Čakovice, Praha 9, nám. 25. března 100

nám. 25. března 100, 19600  Praha 9 Ředitel: Mgr. Iva Nosková

Krajské

Gymnázium Děčín, příspěvková organizace

Komenského náměstí 4, 40502  Děčín I Ředitel: Mgr. Lenka Holubcová

Krajské

Gymnázium dr. A. Hrdličky, Humpolec, Komenského 147

Komenského 147, 39601  Humpolec Ředitel: Mgr. Jiří Dalík

Krajské

Gymnázium Dr. Antona Randy, Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace

Dr. Randy 4096/13, 46601  Jablonec nad Nisou Ředitel: RNDr. Tomáš Hofrichter, Ph.D.

Krajské

Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice, Na Mušce 1110

Na Mušce 1110, 53401  Holice Ředitel: Mgr. Andrea Daňková

Krajské

Gymnázium Dr. Josefa Pekaře, Mladá Boleslav, Palackého 211

Palackého 211, 29380  Mladá Boleslav Ředitel: Mgr. Petr Dostál

Krajské

Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace

náměstí Komenského 945/4, 66975  Znojmo Ředitel: RNDr. Jiří Peroutka

Krajské

Gymnázium Elišky Krásnohorské, Praha 4 - Michle, Ohradní 55

Ohradní 55, 14000  Praha 4 - Michle Ředitel: Mgr. Karel Bednář

Krajské

Gymnázium F. X. Šaldy, Liberec 11, Partyzánská 530, příspěvková organizace

Partyzánská 530/3, 46001  Liberec 11 Ředitel: Mgr. Václav Ulvr

Krajské

Gymnázium Františka Martina Pelcla, Rychnov nad Kněžnou, Hrdinů odboje 36

Hrdinů odboje 36, 51611  Rychnov nad Kněžnou Ředitel: Mgr. Pavlína Školníková

Krajské

Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí

Husova 146, 75737  Valašské Meziříčí Ředitel: Mgr. Mojmír Zetek

Krajské

Gymnázium Františka Palackého, Neratovice, Masarykova 450

Masarykova 450, 27711  Neratovice Ředitel: Mgr. Aleš Jinoch

Krajské

Gymnázium Františka Živného, Bohumín, Jana Palacha 794, příspěvková organizace

Jana Palacha 794, 73581  Bohumín Ředitel: PaedDr. Miroslav Bialoň

Krajské

Gymnázium Havlíčkův Brod

Štáflova 2063, 58001  Havlíčkův Brod Ředitel: PhDr. Hynek Bouchal, Ph.D.

Krajské

Gymnázium Hladnov a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Ostrava, příspěvková organizace

Hladnovská 35, 71000  Ostrava - Slezská Ostrava Ředitel: Mgr. Daniel Kašička

Krajské

Gymnázium Hostivice, příspěvková organizace

Komenského 141, 25301  Hostivice Ředitel: Ing. Bc. Petra Šnajberková

Krajské

Gymnázium Cheb, příspěvková organizace

Nerudova 2283/7, 35002  Cheb Ředitel: RNDr., Ing. Jaroslav Kočvara

Krajské

Gymnázium Chomutov, příspěvková organizace

Mostecká 3000, 43001  Chomutov Ředitel: Mgr. Jaroslav Zahrádka

Krajské

Gymnázium Chotěboř

Jiráskova 637, 58301  Chotěboř Ředitel: Mgr. Vladislav Smejkal

Krajské

Gymnázium Christiana Dopplera

Zborovská 45, 15000  Praha 5 - Smíchov Ředitel: Mgr. Renata Pauchová

Krajské

Gymnázium Ivana Olbrachta, Semily, Nad Špejcharem 574, příspěvková organizace

Nad Špejcharem 574, 51301  Semily Ředitel: PhDr. Jindřich Vojta

Krajské

Gymnázium J. A. Komenského, Nové Strašecí, Komenského nám. 209

Komenského nám. 209, 27101  Nové Strašecí Ředitel: Mgr. Richard Spiegl

Krajské

Gymnázium J. K. Tyla, Hradec Králové, Tylovo nábř. 682

Tylovo nábř. 682, 50002  Hradec Králové Ředitel: Mgr. Bc. Matěj Ondřej Havel, Ph.D.

Krajské

Gymnázium J. S. Machara, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, příspěvková organizace

Královická 668, 25001  Brandýs n.L.-St.Boleslav Ředitel: PhDr. Ing. Miroslava Zachariášová

Krajské

Gymnázium J. V. Jirsíka, České Budějovice, Fráni Šrámka 23

Fráni Šrámka 23, 37146  České Budějovice Ředitel: RNDr. Jaroslav Pustina

Krajské

Gymnázium J.A.Komenského a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Uherský Brod

Komenského 169, 68831  Uherský Brod Ředitel: Mgr. Karel Machálek

Krajské

Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice, Pivovarská 323

Pivovarská 323, 34401  Domažlice Ředitel: Mgr. Jana Štenglová

Krajské

Gymnázium Jakuba Škody, Přerov, Komenského 29

Komenského 29, 75011  Přerov Ředitel: Mgr. Jan Raška

Krajské

Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola, Přerov, Denisova 3

Denisova 3, 75152  Přerov Ředitel: Mgr. Romana Studýnková

Krajské

Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice, příspěvková organizace

Lány 2, 66491  Ivančice Ředitel: Ing. Bc. Čermáková Ivana

Krajské

Gymnázium Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 2

Parléřova 2, 16900  Praha 6 Ředitel: Karel Žďárek

Krajské

Gymnázium Jana Nerudy, škola hlavního města Prahy, Praha 1, Hellichova 3

Hellichova 3, 11800  Praha 1 - Malá Strana Ředitel: PhDr. Zuzana Wienerová

Krajské

Gymnázium Jana Opletala, Litovel, Opletalova 189

Opletalova 189, 78401  Litovel Ředitel: Mgr. Radim Lindner

Krajské

Gymnázium Jana Palacha, Mělník, Pod Vrchem 3421

Pod Vrchem 3421, 27601  Mělník Ředitel: PhDr. Ilona Němcová

Krajské

Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín

Školní 822, 76321  Slavičín Ředitel: Mgr. Libuše Pavelková

Krajské

Gymnázium Jaroslava Heyrovského, Praha 5, Mezi Školami 2475

Mezi Školami 2475/29, 15800  Praha 5 Ředitel: RNDr. Vilém Bauer

Krajské

Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy, Národních mučedníků 347

Národních mučedníků 347, 33901  Klatovy Ředitel: Mgr. Václav Vogeltanz

Krajské

Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř

Lužická 423, 55123  Jaroměř Ředitel: Mgr. Karel Hübner

Krajské

Gymnázium Jihlava

Jana Masaryka 1560/1, 58601  Jihlava Ředitel: Mgr. Pavel Suk

Krajské

Gymnázium Jiřího Gutha-Jarkovského, Praha 1, Truhlářská 22

Truhlářská 22/1120, 11000  Praha 1 Ředitel: PhDr. Jitka Kendíková

Zvolte stranu: 1-100 | 101-200 | 201-300 | 301-400 | 401-500 | 501-600 | 601-700 | 701-800 | 801-900 | 901-906