školy dle zaměření

Forma studia

Státní střední školy

Státní

Konzervatoř a střední škola Jana Deyla, příspěvková organizace

Maltézské nám. 14, 11844  Praha 1 Ředitel: MgA. Naděžda Ostřanská

Státní

Mateřská škola, základní škola a střední škola pro sluchově postižené, České Budějovice, Riegrova 1

Riegrova 1, 37001  České Budějovice Ředitel: Mgr. Ivana Macíková

Státní

Mateřská škola, základní škola a střední škola pro sluchově postižené, Valašské Meziříčí, Vsetínská 454

Vsetínská 454/53, 75714  Valašské Meziříčí Ředitel: Mgr. Antonín Liebel

Státní

Obchodní akademie, odborná škola a praktická škola Olgy Havlové, Janské Lázně

Obchodní ulice 282, 54225  Janské Lázně Ředitel: Mgr. Jana Marešová

Státní

Střední škola, základní škola a mateřská škola pro sluchově postižené, Olomouc, Kosmonautů 4

Kosmonautů 4, 77900  Olomouc Ředitel: Mgr. Martina Michalíková

Státní

Střední škola, základní škola a mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Holečkova 4

Holečkova 4, 15000  Praha 5 Ředitel: Mgr. Václav Chmelíř

Státní

Střední škola, základní škola a mateřská škola pro zdravotně znevýhodněné, Brno, Kamenomlýnská 2

Kamenomlýnská 2, 60300  Brno Ředitel: Ing. Soňa Šestáková

Státní

Škola Jaroslava Ježka, Mateřská škola, základní škola, praktická škola a základní umělecká škola pro zrakově postižené, Praha 1, Loretánská 19 a 17

Loretánská 19, 11800  Praha 1 Ředitel: Mgr. Jan Hájek

Státní

Výchovný ústav a střední škola, Dřevohostice, Novosady 248

Novosady 248, 75114  Dřevohostice Ředitel: Mgr. Karel Jakubál

Státní

Výchovný ústav a střední škola, Olešnice na Moravě, Trpínská 317

Trpínská 317, 67974  Olešnice na Moravě Ředitel: Mgr. František Dostál

Státní

Výchovný ústav, dětský domov se školou, středisko výchovné péče, střední škola a základní škola, Moravský Krumlov

Nádražní 698, 67201  Moravský Krumlov Ředitel: Mgr. Jan Košíček

Státní

Výchovný ústav, dětský domov se školou, středisko výchovné péče, základní škola, střední škola a školní jídelna, Děčín XXXII, Vítězství 70

Vítězství 70, 40711  Děčín XXXII - Boletice nad Labem Ředitel: Mgr. Rudolf Jakubec

Státní

Výchovný ústav, dětský domov se školou, střední škola, základní škola a školní jídelna, Počátky, Horní 617

Horní 617, 39464  Počátky Ředitel: Mgr. Jiřina Nesládková

Státní

Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola, střední škola a školní jídelna, Hostouň, Chodské náměstí 131

Chodské náměstí 131, 34525  Hostouň Ředitel: Mgr. Jan Vojta

Státní

Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola, střední škola a školní jídelna, Kostomlaty pod Milešovkou, Požárnická 168

Požárnická 168, 41754  Kostomlaty pod Milešovkou Ředitel: Mgr. Eva Karbanová

Státní

Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola, střední škola a školní jídelna, Místo 66

Místo 66, 43158  Místo Ředitel: Mgr. Miloš Dvořák

Státní

Výchovný ústav, středisko výchovné péče a střední škola Buškovice

Buškovice 203, 44101  Podbořany Ředitel: PhDr. Mgr. Mojmír Šebek

Státní

Výchovný ústav, středisko výchovné péče a střední škola Jindřichův Hradec

Gymnazijní 118/II, 37701  Jindřichův Hradec Ředitel: Mgr. Pavel Vítkovský

Státní

Výchovný ústav, středisko výchovné péče HELP, základní škola a střední škola, Střílky, Zámecká 107

Zámecká 107, 76804  Střílky Ředitel: Mgr. Lubomír Ševčík

Státní

Výchovný ústav, středisko výchovné péče Klíčov a střední škola

Čakovická 783/51, 19000  Praha 9 - Prosek Ředitel: Mgr. Patrik Matoušů

Státní

Výchovný ústav, středisko výchovné péče, střední škola a školní jídelna, Černovice, Jirákova 285

Jirákova 285, 39494  Černovice Ředitel: Mgr. et Mgr. Bc. Josef Michálek

Státní

Výchovný ústav, střední škola a středisko výchovné péče, Hostinné

B. Smetany 474, 54371  Hostinné Ředitel: Mgr. Bc. Petr Chlumák

Státní

Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna Višňové, Zámek 1

Zámek 1, 67138  Višňové Ředitel: Mgr. Zdeněk Vichta

Státní

Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna, Obořiště 1

Obořiště 1, 26212  Obořiště Ředitel: Mgr. Vladislav Pleticha

Státní

Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna, Žulová, Komenského 154

Komenského 154, 79065  Žulová Ředitel: Mgr.Dagmar Bakešová

Státní

Výchovný ústav, střední škola a základní škola Terešov, příspěvková organizace

Terešov 1, 33808  Zbiroh Ředitel: Mgr. Petr Butula

Státní

Výchovný ústav, základní škola, střední škola a středisko výchovné péče, Nový Jičín, Divadelní 12. Příspěvková organizace

Divadelní 12, 74101  Nový Jičín Ředitel: Mgr. Pavel Tokař

Státní

Výchovný ústav, základní škola, střední škola a středisko výchovné péče, Velké Meziříčí, K Rakůvkám 1

K Rakůvkám 1, 59401  Velké Meziříčí Ředitel: PaedDr. Karel Suchánek

Státní

Základní škola a Střední škola Březejc, Sviny 13

Sviny 13, 59401  Velké Meziříčí Ředitel: PaedDr. Blanka Klapalová