školy dle zaměření

Střední školy Liberecký kraj

Privátní

Doctrina - Podještědské gymnázium, s.r.o.

Sokolovská 328, 46014  Liberec 14 Ředitel: Mgr. Jiří Jansa

Privátní

Euroškola Česká Lípa střední odborná škola s.r.o.

Železničářská 2232, 47001  Česká Lípa Ředitel: Mgr. Petra Kašparová

BUDOVA_VS_145532
Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Liberec, Jeronýmova 425/27, příspěvková organizace

Jeronýmova 425/27, 46007  Liberec Ředitel: Mgr. Jaroslav Šťastný

Krajské

Gymnázium Dr. Antona Randy, Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace

Dr. Randy 4096/13, 46601  Jablonec nad Nisou Ředitel: RNDr. Tomáš Hofrichter, Ph.D.

BUDOVA_VS_146391
Krajské

Gymnázium F. X. Šaldy, Liberec 11, Partyzánská 530, příspěvková organizace

Partyzánská 530/3, 46001  Liberec 11 Ředitel: Mgr. Václav Ulvr

BUDOVA_VS_146113
Krajské

Gymnázium Ivana Olbrachta, Semily, Nad Špejcharem 574, příspěvková organizace

Nad Špejcharem 574, 51301  Semily Ředitel: PhDr. Jindřich Vojta

Krajské

Gymnázium, Česká Lípa, Žitavská 2969, příspěvková organizace

Žitavská 2969, 47001  Česká Lípa Ředitel: Mgr. Helena Paszeková

Krajské

Gymnázium, Frýdlant, Mládeže 884, příspěvková organizace

Mládeže 884, 46401  Frýdlant Ředitel: Mgr. Pavel Čumpelík

Krajské

Gymnázium, Jablonec nad Nisou, U Balvanu 16, příspěvková organizace

U Balvanu 16, 46634  Jablonec nad Nisou Ředitel: Mgr. Jiří Kozlovský

Krajské

Gymnázium, Mimoň, Letná 263, příspěvková organizace

Letná 263, 47124  Mimoň Ředitel: Mgr. Iveta Pospíšilová

BUDOVA_VS_146610
Krajské

Gymnázium, Střední odborná škola a Střední zdravotnická škola, Jilemnice, příspěvková organizace

Tkalcovská 460, 51401  Jilemnice Ředitel: Mgr. Daniel Martinek, LL.M.

Krajské

Gymnázium, Tanvald, příspěvková organizace

Školní 305, 46841  Tanvald Ředitel: RNDr. Jan Kohoutek

Krajské

Gymnázium, Turnov, Jana Palacha 804, příspěvková organizace

Jana Palacha 804, 51101  Turnov Ředitel: Mgr. Miroslav Vávra

Krajské

Integrovaná střední škola, Vysoké nad Jizerou, Dr. Farského 300, příspěvková organizace

Dr. Farského 300, 51211  Vysoké nad Jizerou Ředitel: Ing. Markéta Zelinková

Krajské

Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Liberec, Šamánkova 500/8, příspěvková organizace

Šamánkova 500/8, 46001  Liberec Ředitel: Mgr. Jaroslav Počer

Krajské

Obchodní akademie, Česká Lípa, náměstí Osvobození 422, příspěvková organizace

náměstí Osvobození 422, 47001  Česká Lípa Ředitel: Ing. Rostislav Lád

Krajské

Obchodní akademie, Hotelová škola a Střední odborná škola, Turnov, Zborovská 519, příspěvková organizace

Zborovská 519, 51101  Turnov Ředitel: Ing. Eva Antošová

Privátní

Střední odborná škola obchodní s.r.o.

Broumovská 839, 46001  Liberec 6 Ředitel: Ing. Soňa Havelková

Krajské

Střední odborná škola, Liberec, Jablonecká 999, příspěvková organizace

Jablonecká 999/51, 46006  Liberec Ředitel: PhDr. Milan Adamec

Krajské

Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Liberec, příspěvková organizace

Masarykova 3, 46084  Liberec 1 Ředitel: Ing. Jaroslav Semerád

Krajské

Střední průmyslová škola stavební, Liberec 1, Sokolovské náměstí 14, příspěvková organizace

Sokolovské náměstí 14, 46031  Liberec 1 Ředitel: Mgr. Radek Cikl

Krajské

Střední průmyslová škola technická, Jablonec nad Nisou, Belgická 4852, příspěvková organizace

Belgická 4852, 46601  Jablonec nad Nisou Ředitel: Mgr. Petr Froněk

Krajské

Střední průmyslová škola textilní, Liberec, Tyršova 1, příspěvková organizace

Tyršova 1, 46001  Liberec Ředitel: Mgr. Petr Luksch

Krajské

Střední průmyslová škola, Česká Lípa, Havlíčkova 426, příspěvková organizace

Havlíčkova 426, 47001  Česká Lípa Ředitel: Ing. Petr Veselý

Krajské

Střední škola a Mateřská škola, Liberec, Na Bojišti 15, příspěvková organizace

Na Bojišti 759/15, 46010  Liberec Ředitel: Ing. Zdeněk Krabs, Ph.D.

Privátní

Střední škola designu interiéru Kateřinky - Liberec, s.r.o.

Horská 167, 46014  Liberec 17 Ředitel: Mgr. Václav Tichý

Krajské

Střední škola gastronomie a služeb, Liberec, Dvorská 447/29, příspěvková organizace

Dvorská 447/29, 46005  Liberec V Ředitel: Ing. Zdeněk Šlaich

Krajské

Střední škola hospodářská a lesnická, Frýdlant, Bělíkova 1387, příspěvková organizace

Bělíkova 1387, 46401  Frýdlant Ředitel: Ing. Alena Dvořáková

Privátní

Střední škola Kateřinky - Liberec, s.r.o.

Horská 167, 46014  Liberec 17 Ředitel: Mgr. Václav Tichý

Privátní

Střední škola Klíč s.r.o.

Pražská 3061, 47001  Česká Lípa Ředitel: Mgr. Eva Matoušková

Privátní

Střední škola oděvního designu Kateřinky - Liberec, s.r.o.

Horská 167, 46014  Liberec 17 Ředitel: Mgr. Václav Tichý

Církevní

Střední škola pedagogická a sociálně právní a střední zdravotnická škola Jana Blahoslava

Hejnice 349, 46362  Hejnice Ředitel: Bc. Tomáš Vágner, M.S.Ed

Privátní

Střední škola právní - Právní akademie, s.r.o.

Dr. Milady Horákové 447/60, 46001  Liberec 7 Ředitel: Ing. Kateřina Honzejková

Krajské

Střední škola řemesel a služeb, Jablonec nad Nisou, Smetanova 66, příspěvková organizace

Smetanova 66, 46601  Jablonec nad Nisou Ředitel: Mgr. Martin Kubáč

Krajské

Střední škola strojní, stavební a dopravní, Liberec, příspěvková organizace

Ještědská 358/106, 46008  Liberec Ředitel: Ing. Josef Janeček

Krajské

Střední škola, Lomnice nad Popelkou, Antala Staška 213, příspěvková organizace

Antala Staška 213, 51251  Lomnice nad Popelkou Ředitel: Mgr. Václav Šimůnek

Krajské

Střední škola, Semily, příspěvková organizace

28. října 607, 51301  Semily Ředitel: Ing. Bc. Petr Holubička

Privátní

Střední umělecká škola v Liberci s.r.o.

Sladovnická 309, 46311  Liberec 30 Ředitel: Zdeněk Švácha

Krajské

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola, Jablonec nad Nisou, Horní náměstí 1, příspěvková organizace

Horní náměstí 1, 46680  Jablonec nad Nisou Ředitel: Mgr. Bc. Martina Picko Baumannová

Krajské

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola, Turnov, Skálova 373, příspěvková organizace

Skálova 373, 51101  Turnov Ředitel: Ing. Jana Rulcová

Krajské

Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská, Kamenický Šenov, Havlíčkova 57, příspěvková organizace

Havlíčkova 57, 47114  Kamenický Šenov Ředitel: doc. MgA. Pavel Kopřiva Ph.D.

Krajské

Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská, Železný Brod, Smetanovo zátiší 470, příspěvková organizace

Smetanovo zátiší 470, 46822  Železný Brod Ředitel: MgA. Libor Doležal

Krajské

Střední zdravotnická škola a Střední odborná škola, Česká Lípa, příspěvková organizace

28. října 2707, 47006  Česká Lípa Ředitel: Mgr. Hana Kubátová Ortová

Krajské

Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Liberec, Kostelní 9, příspěvková organizace

Kostelní 9, 46031  Liberec Ředitel: Mgr. Jana Urbanová

Krajské

Střední zdravotnická škola, Turnov, 28. října 1390, příspěvková organizace

28. října 1390, 51101  Turnov Ředitel: Mgr. Lenka Nováková

Krajské

Vyšší odborná škola mezinárodního obchodu a Obchodní akademie, Jablonec nad Nisou, Horní náměstí 15, příspěvková organizace

Horní náměstí 1200/15, 46601  Jablonec nad Nisou Ředitel: Mgr. Jiří Kabelka

Krajské

Vyšší odborná škola sklářská a Střední škola, Nový Bor, Wolkerova 316, příspěvková organizace

Wolkerova 316, 47301  Nový Bor Ředitel: Mgr. Jiří Janás

Obecní

Waldorfská základní škola a střední škola Semily, příspěvková organizace

Tyršova 485, 51301  Semily Ředitel: Mgr. Ivan Semecký

Obecní

Základní škola, Praktická škola a Mateřská škola, Česká Lípa, Moskevská 679, příspěvková organizace

Moskevská 679, 47001  Česká Lípa Ředitel: Mgr. Jindřiška Pomikálková