školy dle zaměření

Střední školy Královéhradecký kraj

Privátní

ACADEMIA MERCURII soukromá střední škola, s.r.o.

Smiřických 740, 54701  Náchod Ředitel: Mgr. Dana Jarolímová

Privátní

Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola

17. listopadu 177, 54234  Malé Svatoňovice Ředitel: Mgr. Libuše Livňanská

BUDOVA_VS_146701
Církevní

Biskupské gymnázium, církevní základní škola, mateřská škola a základní umělecká škola Hradec Králové

Orlické nábřeží 356/1, 50003  Hradec Králové Ředitel: Mgr. Jiří Vojáček

Krajské

Česká lesnická akademie Trutnov - střední škola a vyšší odborná škola

Lesnická 9, 54111  Trutnov Ředitel: Mgr. Jan Korbelář

Krajské

Dětský domov, Základní škola speciální a Praktická škola, Jaroměř

Palackého 142, 55101  Jaroměř Ředitel: Mgr. Zdenka Gundzová

BUDOVA_VS_146288
Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Nová Paka, Kumburská 740

Kumburská 740, 50901  Nová Paka Ředitel: Mgr. Pavel Matějovský

BUDOVA_VS_146149
Krajské

Gymnázium Boženy Němcové, Hradec Králové, Pospíšilova tř. 324

Pospíšilova tř. 324/7, 50003  Hradec Králové Ředitel: Mgr. Jan Štěrba

BUDOVA_VS_145576
Krajské

Gymnázium Františka Martina Pelcla, Rychnov nad Kněžnou, Hrdinů odboje 36

Hrdinů odboje 36, 51611  Rychnov nad Kněžnou Ředitel: Mgr. Pavlína Školníková

BUDOVA_VS_146150
Krajské

Gymnázium J. K. Tyla, Hradec Králové, Tylovo nábř. 682

Tylovo nábř. 682, 50002  Hradec Králové Ředitel: RNDr. Tomáš Měkota

BUDOVA_VS_146173
Krajské

Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř

Lužická 423, 55123  Jaroměř Ředitel: Mgr. Karel Hübner

Krajské

Gymnázium, Broumov, Hradební 218

Hradební 218, 55001  Broumov Ředitel: Mgr. Jiří Ringel

Krajské

Gymnázium, Dobruška, Pulická 779

Pulická 779, 51801  Dobruška Ředitel: Mgr. Lenka Hubáčková

Krajské

Gymnázium, Dvůr Králové nad Labem, nám. Odboje 304

nám. Odboje 304, 54401  Dvůr Králové nad Labem Ředitel: Mgr. Martina Kubíková

Krajské

Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola, Nový Bydžov

Komenského 77, 50401  Nový Bydžov Ředitel: Mgr. Lukáš Rosůlek

Krajské

Gymnázium, Trutnov, Jiráskovo náměstí 325

Jiráskovo náměstí 325, 54101  Trutnov Ředitel: Mgr. Petr Skokan

Privátní

Hořické gymnázium

Blahoslavova 2105, 50801  Hořice Ředitel: Mgr. Šárka Šandová

Privátní

Hotelová škola Hradec Králové, s.r.o.

Československé armády 274/55, 50003  Hradec Králové Ředitel: PaedDr. Petr Hájek

Krajské

Jiráskovo gymnázium, Náchod, Řezníčkova 451

Řezníčkova 451, 54744  Náchod Ředitel: Pavel Škoda

BUDOVA_VS_146130
Krajské

Krkonošské gymnázium a Střední odborná škola

Komenského 586, 54301  Vrchlabí Ředitel: Mgr. Martin Vlášek

Krajské

Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30

Jiráskova 30, 50601  Jičín Ředitel: Mgr. Miloš Chlumský

Krajské

Masarykova obchodní akademie, Jičín, 17. listopadu 220

17. listopadu 220, 50611  Jičín Ředitel: Ing. Jiří Tajč

Krajské

Mateřská škola, Speciální základní škola a Praktická škola, Hradec Králové

Hradecká 1231/11b, 50003  Hradec Králové Ředitel: PaedDr. Pavel Svoboda

Krajské

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Trutnov

Horská 160, 54102  Trutnov Ředitel: Mgr. Jaromír Vašíček

Privátní

Mateřská škola, základní škola a střední škola Daneta, s.r.o.

Nerudova 1180, 50002  Hradec Králové Ředitel: Mgr. Monika Bourová

Obecní

Městské gymnázium a střední odborná škola Úpice

Havlíčkova 812, 54232  Úpice Ředitel: Ing. Jana Nývltová, CSc.

BUDOVA_VS_145577
Krajské

Obchodní akademie T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí, Komenského 522

Komenského 522, 51741  Kostelec nad Orlicí Ředitel: Mgr. Renata Čermáková

Státní

Obchodní akademie, odborná škola a praktická škola Olgy Havlové, Janské Lázně

Obchodní ulice 282, 54225  Janské Lázně Ředitel: Mgr. Jana Marešová

Krajské

Obchodní akademie, Střední odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Hradec Králové

Pospíšilova 365, 50003  Hradec Králové Ředitel: Mgr. Jana Vitvarová

Privátní

Obchodní akademie, Střední pedagogická škola, Vyšší odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o.

SNP 170, 50003  Hradec Králové 3 Ředitel: PaedDr. Eva Petřikovová

Krajské

Praktická škola, Základní škola a Mateřská škola Josefa Zemana, Náchod

Raisova 677, 54701  Náchod Ředitel: Ing. Ivo Feistauer

Privátní

PROINTEPO - Střední škola, Základní škola a Mateřská škola s.r.o.

Hrubínova 1458/1, 50002  Hradec Králové - Pražské Předměstí Ředitel: PhDr. Jarmila Karpašová

Privátní

První soukromé jazykové gymnázium Hradec Králové spol. s r.o.

Brandlova 875, 50003  Hradec Králové Ředitel: PhDr. Ladislav Bartůška

Privátní

Soukromá střední škola podnikatelská - ALTMAN, s.r.o.

Na Tobolce 389, 50601  Jičín Ředitel: Mgr. Renata Motyčková

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec Králové, Vocelova 1338

Vocelova 1338, 50002  Hradec Králové Ředitel: Ing. Vladislav Košťál

Krajské

Střední odborná škola veterinární, Hradec Králové-Kukleny, Pražská 68

Pražská 68, 50101  Hradec Králové Ředitel: Ing. Bc. Hana Rubáčková

Krajské

Střední průmyslová škola a Střední odborná škola, Dvůr Králové nad Labem, příspěvková organizace

E. Krásnohorské 2069, 54401  Dvůr Králové nad Labem Ředitel: Mgr. et Mgr. Petr Vojtěch

Krajské

Střední průmyslová škola elektrotechniky a informačních technologií, Dobruška, Čs. odboje 670

Čs. odboje 670, 51801  Dobruška Ředitel: Ing. Milan Maršík

Krajské

Střední průmyslová škola Otty Wichterleho, příspěvková organizace

Hostovského 910, 54931  Hronov Ředitel: Ing. Josef Matyáš

Krajské

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie arch. Jana Letzela, Náchod, příspěvková organizace

Pražská 931, 54701  Náchod Ředitel: RNDr. Věra Svatošová

Krajské

Střední průmyslová škola stavební, Hradec Králové, Pospíšilova tř. 787

Pospíšilova třída 787, 50003  Hradec Králové Ředitel: Mgr. Nataša Ungermannová

Krajské

Střední průmyslová škola, Odborná škola a Základní škola, Nové Město nad Metují

Československé armády 376, 54901  Nové Město nad Metují Ředitel: PaedDr. Olga Talášková

Krajské

Střední průmyslová škola, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec Králové

Hradební 1029/2, 50003  Hradec Králové Ředitel: PaedDr. Pavel Jankovský

Krajské

Střední průmyslová škola, Trutnov, Školní 101

Školní 101, 54101  Trutnov Ředitel: Ing. Vladislav Sauer

Privátní

Střední škola - Podorlické vzdělávací centrum, Dobruška

Pulická 695, 51801  Dobruška Ředitel: Ing. Vladimír Voborník

Privátní

Střední škola a vyšší odborná škola aplikované kybernetiky s.r.o.

Hradecká 1151, 50003  Hradec Králové Ředitel: Ing. Jan Lang

Krajské

Střední škola a Základní škola Sluneční, Hostinné

Mládežnická 329, 54371  Hostinné Ředitel: Mgr. Zbyněk Rek

Krajské

Střední škola gastronomie a služeb, Nová Paka, Masarykovo nám. 2

Masarykovo nám. 2, 50901  Nová Paka Ředitel: Mgr. Petr Jaroš

Krajské

Střední škola hotelnictví, řemesel a gastronomie, Trutnov, příspěvková organizace

Volanovská 243, 54101  Trutnov Ředitel: Ing. Petra Jansová

Krajské

Střední škola profesní přípravy, Hradec Králové

17. listopadu 1212/2, 50003  Hradec Králové Ředitel: PaedDr. Libor Mojžíš

Krajské

Střední škola řemesel a Základní škola, Hořice

Havlíčkova 54, 50801  Hořice Ředitel: Mgr. Jiří Kopecký

Krajské

Střední škola řemeslná, Jaroměř, Studničkova 260

Studničkova 260, 55101  Jaroměř Ředitel: Ing.Petr Valášek

Privátní

Střední škola Sion High School, Hradec Králové

Na Kotli 1201/27, 50009  Hradec Králové Ředitel: Mgr. Yvona Klánová

Krajské

Střední škola služeb, obchodu a gastronomie

Velká 3, 50341  Hradec Králové Ředitel: Mgr. Alena Kloučková

Krajské

Střední škola strojírenská a elektrotechnická

Kumburská 846, 50931  Nová Paka Ředitel: Mgr. Zbyněk Hruška

Krajské

Střední škola technická a řemeslná, Nový Bydžov, Dr. M. Tyrše 112

Dr. M. Tyrše 112, 50401  Nový Bydžov Ředitel: Mgr. Vladimír Blažej

Privátní

Střední škola vizuální tvorby, s.r.o.

Černilovská 7, 50003  Hradec Králové - Rusek Ředitel: Ing. Mgr. Milan Jedlička

Krajské

Střední škola zahradnická, Kopidlno, náměstí Hilmarovo 1

náměstí Hilmarovo 1, 50732  Kopidlno Ředitel: Ing. Lenka Nosková

Krajské

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202

17. listopadu 1202, 50003  Hradec Králové Ředitel: Ing. Jan Opitz

Krajské

Střední uměleckoprůmyslová škola sochařská a kamenická, Hořice, příspěvková organizace

Husova 675, 50801  Hořice Ředitel: Ing. Petr Malý

Církevní

Střední zdravotnická škola Náchod - Evangelická akademie

Kladská 335, 54701  Náchod Ředitel: Mgr. Bc. David Hanuš, MBA

Krajské

Střední zemědělská škola a Střední odborné učiliště chladicí a klimatizační techniky, Kostelec nad Orlicí

Komenského 873, 51741  Kostelec nad Orlicí Ředitel: Mgr. Yvona Bůžková

Privátní

TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Třebechovice pod Orebem, s.r.o.

Heldovo náměstí 231, 50346  Třebechovice pod Orebem Ředitel: Mgr. Stanislava Šůlová

Státní

Výchovný ústav, střední škola a středisko výchovné péče, Hostinné

B. Smetany 474, 54371  Hostinné Ředitel: Mgr. Bc. Petr Chlumák

Krajské

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín, Pod Koželuhy 100

Pod Koželuhy 100, 50641  Jičín Ředitel: Ing. Alena Žalská

Krajské

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Rychnov nad Kněžnou, U Stadionu 1166

U Stadionu 1166, 51601  Rychnov nad Kněžnou Ředitel: Mgr. Bc. Dana HAVRANOVÁ, MBA

Krajské

Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Hradec Králové, Komenského 234

Komenského 234, 50003  Hradec Králové Ředitel: PaedDr. Soňa Lamichová

Krajské

Vyšší odborná škola zdravotnická, Střední zdravotnická škola a Obchodní akademie, Trutnov

Procházkova 303, 54101  Trutnov Ředitel: Mgr. Roman Hásek

Krajské

Vyšší odborná škola, Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Štefánikova 549

Štefánikova 549, 50011  Hradec Králové Ředitel: Mgr. Bc. Iva Rindová

Krajské

Základní škola a Praktická škola, Broumov

Kladská 164, 55001  Broumov Ředitel: Mgr. Eva Bilíková

Krajské

Základní škola a Praktická škola, Dvůr Králové nad Labem, Přemyslova 479

Přemyslova 479, 54401  Dvůr Králové nad Labem Ředitel: Mgr. Eva Hynková

Krajské

Základní škola a Praktická škola, Jičín

Soudná 12, 50601  Jičín Ředitel: Mgr. Petr Novotný

Krajské

Základní škola a Praktická škola, Rychnov nad Kněžnou, Kolowratská 485

Kolowratská 485, 51601  Rychnov nad Kněžnou Ředitel: Mgr. Hana Fuksová

Církevní

Základní škola speciální a praktická škola Diakonie ČCE Vrchlabí

Komenského 616, 54301  Vrchlabí Ředitel: Mgr. Magda Kumprechtová

BUDOVA_VS_145566
Krajské

Zemědělská akademie a Gymnázium Hořice – střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace

Riegrova 1403, 50801  Hořice Ředitel: Ing. Stanislav Neuman