školy dle zaměření

Střední školy Ústecký kraj

BUDOVA_VS_146708
Církevní

Biskupské gymnázium, Základní škola a Mateřská škola Bohosudov

Koněvova 100, 41742  Krupka 1 - Bohosudov Ředitel: Mgr. Bc. Jana Pucharová

Krajské

Dětský domov, Základní škola a Střední škola, Duchcov, příspěvková organizace

Školní 1, 41901  Duchcov Ředitel: Mgr. Blanka Stádníková

Krajské

Dětský domov, Základní škola a Střední škola, Žatec, příspěvková organizace

Pražská 808, 43801  Žatec Ředitel: Mgr. Lenka Woloszczuková

Krajské

Dětský domov, Základní škola praktická, Praktická škola a Školní jídelna, Dlažkovice 1, příspěvková organizace

Dlažkovice 1, 41115  Třebívlice Ředitel: Mgr. Bc. Ivana Pettrichová

Privátní

Euroinstitut, praktická škola a odborné učiliště

č. 29, 43905  Panenský Týnec Ředitel: Mgr. Michal Müller, MBA

BUDOVA_VS_146207
Privátní

Euroškola Litvínov střední odborná škola s.r.o.

Sklářská 81, 43542  Litvínov Ředitel: Mgr. Petr Marvan

Krajské

Evropská obchodní akademie, Děčín I, Komenského náměstí 2, příspěvková organizace

Komenského náměstí 2, 40681  Děčín I Ředitel: Mgr. Pavel Tomka

BUDOVA_VS_145554
Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, příspěvková organizace

Stavbařů 2857/5, 40011  Ústí nad Labem Ředitel: Ing. Mgr. Michal Šidák, MBA

BUDOVA_VS_146269
Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola, Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459, příspěvková organizace

Chomutovská 459, 43151  Klášterec nad Ohří Ředitel: Mgr. Vojtěch Živnůstka

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany, příspěvková organizace

Kpt. Jaroše 862, 44101  Podbořany Ředitel: Ing. Bc. Jiří Marhold

Krajské

Gymnázium a Střední průmyslová škola, Duchcov, příspěvková organizace

Masarykova 909/12, 41941  Duchcov Ředitel: Mgr. Hana Kutáková, MBA

BUDOVA_VS_146252
Krajské

Gymnázium Děčín, příspěvková organizace

Komenského náměstí 4, 40502  Děčín Ředitel: Mgr. Lenka Holubcová

Krajské

Gymnázium Chomutov, příspěvková organizace

Mostecká 3000, 43001  Chomutov Ředitel: Mgr. Jaroslav Zahrádka

BUDOVA_VS_146214
Privátní

GYMNÁZIUM Jana Amose Komenského s.r.o.

Bystřická 275/27, 41703  Dubí u Teplic Ředitel: Mgr. Bc. Jaroslava Turková

BUDOVA_VS_146187
Krajské

Gymnázium Josefa Jungmanna, Litoměřice, Svojsíkova 1, příspěvková organizace

Svojsíkova 1015/1a, 41201  Litoměřice Ředitel: RNDr. Bc. Radka Balounová, Ph.D.

BUDOVA_VS_145542
Krajské

Gymnázium T. G. Masaryka, Litvínov, Studentská 640, příspěvková organizace

Studentská 640, 43667  Litvínov Ředitel: Mgr. Jan Novák

BUDOVA_VS_145538
Krajské

Gymnázium Václava Hlavatého, Louny, Poděbradova 661, příspěvková organizace

Poděbradova 661, 44062  Louny Ředitel: Mgr. Daniel Syrovátko

BUDOVA_VS_146249
Církevní

Gymnázium Varnsdorf

Střelecká 1800, 40747  Varnsdorf Ředitel: Ing. Bc. Jiří Jakoubek

Krajské

Gymnázium, Kadaň, 5. května 620, příspěvková organizace

5. května 620, 43201  Kadaň Ředitel: Mgr. Tomáš Oršulák Ph.D.

Krajské

Gymnázium, Lovosice, Sady pionýrů 600, příspěvková organizace

Sady pionýrů 600, 41002  Lovosice Ředitel: Mgr. Marek Bušek

Krajské

Gymnázium, Roudnice nad Labem, Havlíčkova 175, příspěvková organizace

Havlíčkova 175, 41311  Roudnice nad Labem Ředitel: Mgr. Petr Dobeš

BUDOVA_VS_145525
Krajské

Gymnázium, Rumburk, Komenského 10, příspěvková organizace

Komenského 10, 40801  Rumburk Ředitel: Mgr. Lenka Laubrová

Krajské

Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace

Čs. dobrovolců 11, 41501  Teplice Ředitel: RNDr. Zdeněk Bergman

Krajské

Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22, příspěvková organizace

Jateční 22, 40001  Ústí nad Labem Ředitel: Mgr. Radka Brejchová

Krajské

Gymnázium, Žatec, Studentská 1075, příspěvková organizace

Studentská 1075, 43801  Žatec Ředitel: PaedDr. Miroslav Řebíček

Krajské

Hotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola, Teplice, Benešovo náměstí 1, příspěvková organizace

Benešovo náměstí 1/604, 41549  Teplice Ředitel: Mgr. Jiří Nekuda

Krajské

Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15, příspěvková organizace

Českobratrská 862/15, 41501  Teplice Ředitel: Mgr. Kateřina Boudníková

Privátní

LITEGRA - Střední škola a Mateřská škola, o.p.s.

Žitenická 1365/18, 41201  Litoměřice Ředitel: Mgr. Radek Šrejbr

Obecní

Městské gymnázium a Základní škola Jirkov

Krušnohorská 1675, 43111  Jirkov Ředitel: Mgr. Martin Reihs

Krajské

Obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Ústí nad Labem, příspěvková organizace

Pařížská 15, 40001  Ústí nad Labem Ředitel: Ing. Roman Jireš

Krajské

Obchodní akademie a Střední odborná škola generála Františka Fajtla, Louny, příspěvková organizace

Osvoboditelů 380, 44058  Louny Ředitel: Mgr. Simona Vágnerová

Krajské

Obchodní akademie a Střední odborná škola zemědělská a ekologická, Žatec, příspěvková organizace

Studentská 1354, 43801  Žatec Ředitel: Ing. Eva Klímová

BUDOVA_VS_146202
Krajské

Podkrušnohorské gymnázium, Most, příspěvková organizace

Čsl. armády 1530/29, 43401  Most Ředitel: Mgr. Karel Vacek

Privátní

Severočeská střední škola s.r.o.

Bělehradská 1523/58, 40011  Ústí nad Labem Ředitel: Mgr. et Bc. Radovan Šrejbr

BUDOVA_VS_146210
Privátní

Soukromá hotelová škola Bukaschool s.r.o.

Františka Kmocha 1823, 43401  Most Ředitel: Mgr. Vlasta Bukačová

Privátní

Soukromá obchodní akademie, spol. s r.o.

Svatováclavská 1404, 43801  Žatec Ředitel: Ing. Alice Iskerková

Privátní

Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s.

náměstí Jana z Dražic 169, 41301  Roudnice nad Labem Ředitel: Mgr. Richard Červený

Privátní

Soukromá střední odborná škola (1. KŠPA), s.r.o.

Máchovy schody 13/4, 41201  Litoměřice Ředitel: Mgr. Ivana Jiřičová

BUDOVA_VS_146209
Privátní

Soukromá střední škola pro marketing a ekonomiku podnikání s.r.o.

E. Basse 1142/9, 43401  Most Ředitel: Mgr. Kateřina Fischerová

Privátní

Soukromé střední odborné učiliště INDUSTRIA spol. s r.o.

Dlouhá 205/20, 41201  Litoměřice Ředitel: Mgr. Jindřich Norek

Krajské

Speciální základní škola a Praktická škola, Česká Kamenice, Jakubské nám. 113, příspěvková organizace

Jakubské nám. 113, 40721  Česká Kamenice Ředitel: Mgr. Eva Franzová

Krajské

Speciální základní škola a Praktická škola, Šluknov, Tyršova 710, příspěvková organizace

Tyršova 710, 40747  Šluknov Ředitel: Mgr. Monika Kadlecová

Krajské

Speciální základní škola a Praktická škola, Ústí nad Labem, Pod Parkem 2788, příspěvková organizace

Pod Parkem 2788/2, 40011  Ústí nad Labem Ředitel: Mgr. Bc. Martina Brhelová

Krajské

Speciální základní škola, Speciální mateřská škola a Praktická škola, Děčín, příspěvková organizace

Teplická 65, 40505  Děčín Ředitel: Mgr. Roman Stružinský

Krajské

Střední lesnická škola a Střední odborná škola, Šluknov, příspěvková organizace

T. G. Masaryka 580, 40777  Šluknov Ředitel: Mgr. Bc. Rudolf Sochor

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Roudnice nad Labem, Neklanova 1806, příspěvková organizace

Neklanova 1806, 41301  Roudnice nad Labem Ředitel: Mgr. Helena Všetečková Ph.D.

Krajské

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace

Na Průhoně 4800, 43011  Chomutov Ředitel: Ing. Lenka Demjanová

BUDOVA_VS_146206
Privátní

Střední odborná škola InterDACT s.r.o.

Pionýrů 2806, 43401  Most Ředitel: Mgr. Jana Synková

BUDOVA_VS_145545
Privátní

Střední odborná škola LIVA s.r.o.

Pionýrů 2806/7, 434 01  Most Ředitel: Mgr. Alice Linková

Krajské

Střední odborná škola mediální grafiky a polygrafie, Rumburk, příspěvková organizace

Jiříkovská 840/4, 40801  Rumburk Ředitel: Mgr. Bc. Jiří Uher

BUDOVA_VS_145544
Privátní

Střední odborná škola podnikatelská, s.r.o.

Topolová 584, 43447  Most Ředitel: Ing. Lucie Machuldová

BUDOVA_VS_146201
Obecní

Střední odborná škola pro ochranu a obnovu životního prostředí - Schola Humanitas, Litvínov, Ukrajinská 379

Ukrajinská 379, 43601  Litvínov Ředitel: Mgr. Milan Šťovíček

Krajské

Střední odborná škola technická a zahradnická, Lovosice, příspěvková organizace

Osvoboditelů 2, 41034  Lovosice Ředitel: Mgr. Jaromíra Venclíčková

BUDOVA_VS_146549
Krajské

Střední odborná škola, Litvínov-Hamr, příspěvková organizace

Mládežnická 236, 43542  Litvínov - Hamr Ředitel: Ing. Jitka Francírková

Privátní

Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Žatec, s.r.o.

Hošťálkovo náměstí 132, 43801  Žatec Ředitel: Mgr. et Mgr. Stanislava Sajdlová

BUDOVA_VS_146208
Krajské

Střední průmyslová škola a Střední odborná škola gastronomie a služeb, Most, příspěvková organizace

Jana Palacha 711/2, 43401  Most Ředitel: Ing. Ivana Hermannová

Krajské

Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Chomutov, Školní 50, příspěvková organizace

Školní 50/1060, 43001  Chomutov Ředitel: Ing. Jan Lacina

Privátní

Střední průmyslová škola elektrotechnická a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, spol. s r.o.

Svatováclavská 1404, 43801  Žatec Ředitel: Ing. Alice Iskerková

Krajské

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kadaň, Komenského 562, příspěvková organizace

Komenského 562, 43201  Kadaň Ředitel: PaedDr. Zdeněk Hrdina

Krajské

Střední průmyslová škola stavební a Střední odborná škola stavební a technická, Ústí nad Labem, příspěvková organizace

Čelakovského 5, 40007  Ústí nad Labem Ředitel: PhDr. Mgr. Vítězslav Štefl, Ph.D.

BUDOVA_VS_338859
Privátní

Střední průmyslová škola Strojírna Litvínov spol. s r.o.

Na Pavlu 2155, 43601  Litvínov Ředitel: Ing. Michal Tarant

Privátní

Střední průmyslová škola TOS VARNSDORF s.r.o.

Říční 1774, 40747  Varnsdorf Ředitel: Ing. František Hricz

Krajské

Střední průmyslová škola, Ústí nad Labem, Resslova 5, příspěvková organizace

Resslova 5, 40001  Ústí nad Labem Ředitel: Mgr. Bc. Jaroslav Mareš

Privátní

Střední škola AGC a.s.

Rooseveltovo nám. 5, 41503  Teplice Ředitel: Ing. Tomáš Holomek

BUDOVA_VS_146698
Privátní

Střední škola diplomacie a veřejné správy s.r.o.

A. Jiráska 1887, 43401  Most Ředitel: Ing. Vladimíra Ilievová

BUDOVA_VS_145546
Privátní

Střední škola EDUCHEM, a.s.

Okružní 128, 43513  Meziboří Ředitel: Mgr. Helena Kripnerová

Krajské

Střední škola lodní dopravy a technických řemesel, Děčín VI, příspěvková organizace

Dělnická 15, 40502  Děčín VI Ředitel: Mgr. Bc. Jana Férová

Privátní

Střední škola obchodu a služeb s.r.o.

Velká hradební 19, 40001  Ústí nad Labem Ředitel: Mgr. Josef Sluka

Krajské

Střední škola obchodu a služeb, Teplice, příspěvková organizace

Fráni Šrámka 1350/1, 41501  Teplice Ředitel: Ing. Mgr. Pešek Zdeněk MBA

Krajské

Střední škola obchodu, řemesel, služeb a Základní škola Ústí nad Labem, příspěvková organizace

Keplerova 7, 40007  Ústí nad Labem Ředitel: Mgr. Pavel Caitaml

Krajské

Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb, Litoměřice, příspěvková organizace

Komenského 3, 41201  Litoměřice Ředitel: Bc. Pavla Matějková

Privátní

Střední škola Pohoda s.r.o.

Na Vinici 2244, 41201  Litoměřice Ředitel: Mgr. Bc. Hana Simonová

Krajské

Střední škola řemesel a služeb, Děčín IV, Ruská 147, příspěvková organizace

Ruská 147, 40502  Děčín IV Ředitel: Mgr. Tomáš Daněk

Krajské

Střední škola stavební a strojní, Teplice, příspěvková organizace

Fráni Šrámka 1350/1, 41501  Teplice Ředitel: Mgr. Aleš Frýdl

Krajské

Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace

Pražská 702, 43001  Chomutov Ředitel: Ing. Jiří Mladý

BUDOVA_VS_146547
Krajské

Střední škola technická, Most, příspěvková organizace

Dělnická 21, 43401  Most Ředitel: Ing. Radmila Krastenicsová

Krajské

Střední škola zahradnická a zemědělská Antonína Emanuela Komerse, Děčín - Libverda, příspěvková organizace

Českolipská 123, 40502  Děčín - Libverda Ředitel: Ing. Libor Kunte, Ph.D.

Krajské

Střední zdravotnická škola a Obchodní akademie, Rumburk, příspěvková organizace

Františka Nohy 6/959, 40830  Rumburk Ředitel: Mgr. Ladislav Pokorný

Krajské

Střední zdravotnická škola, Děčín, Čsl. mládeže 5/9, příspěvková organizace

Čsl. mládeže 5/9, 40502  Děčín Ředitel: Mgr. Martina Černá

Privátní

TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Ústí nad Labem, s.r.o.

Máchova 1376/3, 40003  Ústí nad Labem - Střekov Ředitel: Mgr. Bc. Šárka Šťovíčková

Státní

Výchovný ústav, dětský domov se školou, středisko výchovné péče, základní škola, střední škola a školní jídelna, Děčín XXXII, Vítězství 70

Vítězství 70, 40711  Děčín XXXII - Boletice nad Labem Ředitel: Mgr. Rudolf Jakubec

Státní

Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola, střední škola a školní jídelna, Kostomlaty pod Milešovkou, Požárnická 168

Požárnická 168, 41754  Kostomlaty pod Milešovkou Ředitel: Mgr. Eva Karbanová

Státní

Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola, střední škola a školní jídelna, Místo 66

Místo 66, 43158  Místo Ředitel: Mgr. Miloš Dvořák

Státní

Výchovný ústav, středisko výchovné péče a střední škola Buškovice

Buškovice 203, 44101  Podbořany Ředitel: PhDr. Mgr. Mojmír Šebek

Krajské

Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Roudnice nad Labem, Špindlerova 690, příspěvková organizace

Špindlerova 690, 41301  Roudnice nad Labem Ředitel: Ing. Josef Nehyba

Krajské

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola strojní, stavební a dopravní, Děčín, příspěvková organizace

Čs. armády 10, 40502  Děčín I Ředitel: Ing. Bc. Jana Vacková

BUDOVA_VS_180821
Krajské

Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Most, příspěvková organizace

Zd. Fibicha 2778, 43401  Most Ředitel: Ing. Jitka Hašková

Krajské

Vyšší odborná škola obalové techniky a Střední škola, Štětí, Kostelní 134, příspěvková organizace

Kostelní 134, 41108  Štětí Ředitel: PhDr. Jiří Konvalinka

Krajské

Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední škola zdravotnická, Ústí nad Labem, Palachova 35, příspěvková organizace

Palachova 35, 40001  Ústí nad Labem Ředitel: PhDr. Miroslava Zoubková

Privátní

Vyšší odborná škola, Obchodní akademie, Střední odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky EKONOM, o. p. s., Litoměřice, Palackého 730/1

Palackého 730/1, 41201  Litoměřice Ředitel: Mgr. Miroslav Pokorný

Krajské

Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola, Varnsdorf, příspěvková organizace

Bratislavská 2166, 40747  Varnsdorf Ředitel: Ing. Bc. Petr Kotulič

Privátní

Základní škola a praktická škola Arkadie, o.p.s.

U Nových lázní 1286/9, 41501  Teplice Ředitel: Mgr. Ivan Růžička

Privátní

Základní škola a Praktická škola Gabriely Pelechové, pobočný spolek

Vilémovská 192, 40782  Dolní Poustevna Ředitel: Mgr. Miroslav Marek

Obecní

Základní škola a Střední škola Krupka, Karla Čapka 270

Karla Čapka 270, 41742  Krupka 1 Ředitel: Mgr. Bc. Martin Kaftan

BUDOVA_VS_145827
Krajské

Základní škola a Střední škola, Most, Jana Palacha 1534, příspěvková organizace

Jana Palacha 1534, 43401  Most Ředitel: Mgr. Hana Slapničková

BUDOVA_VS_335683
Obecní

Základní škola speciální a Praktická škola Litvínov, Šafaříkova 991, okres Most

Šafaříkova 991, 43601  Litvínov Ředitel: Mgr. Eva Sekyrková

Krajské

Základní škola speciální, Základní škola praktická a Praktická škola, Litoměřice, Šaldova 6, příspěvková organizace

Šaldova 6, 41201  Litoměřice Ředitel: Mgr. Jan Preiss

Obecní

Základní škola T. G. Masaryka a gymnázium Česká Kamenice, příspěvková organizace

Palackého 535, 40721  Česká Kamenice Ředitel: Mgr. Bc. Daniel Preisler