Strojní mechanik (2351H01)

Studijní program: Strojní mechanik (2351H)

Typ studia: Výuční list

Forma studia: Denní

Délka studia: 3

Zaměření: Strojírenství, strojní výroba, mechanik, interdisciplinární obory, Technické a IT obory

Cizí jazyk: Čeština

Kde se dá studovatNahoru
Agro-technická střední škola Bystřice nad Pernštejnem
Akademie řemesel Praha - Střední škola technická
Gymnázium a Střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace
Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín
Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Ledeč nad Sázavou
Hotelová škola Světlá a Střední odborná škola řemesel Velké Meziříčí
Hotelová škola Světlá a Střední odborná škola řemesel Velké Meziříčí
Hotelová škola Světlá a Střední odborná škola řemesel Velké Meziříčí
Hotelová škola Světlá a Střední odborná škola řemesel Velké Meziříčí
Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí
Integrovaná střední škola technická a ekonomická Sokolov, příspěvková organizace
Integrovaná střední škola technická Mělník, příspěvková organizace
Integrovaná střední škola technická, Benešov, Černoleská 1997
MESIT střední škola, o.p.s.
Obchodní akademie a Střední odborná škola generála Františka Fajtla, Louny, příspěvková organizace
Obchodní akademie a střední škola polytechnická Veselí nad Moravou, příspěvková organizace
Obchodní akademie, Hotelová škola a Střední odborná škola, Turnov, Zborovská 519, příspěvková organizace
ORBIS, Mateřská škola, Základní škola a Střední škola, s.r.o.
Průmyslová střední škola Letohrad
Sigmundova střední škola strojírenská, Lutín
Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kuřim, s.r.o.
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště řemesel, Kutná Hora, Čáslavská 202
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště technické, Třemošnice, Sportovní 322
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Beroun - Hlinky, Okružní 1404
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Dubno
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hořovice, Palackého náměstí 100
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kaplice, Pohorská 86
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kladno, Dubská
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Milevsko, Čs. armády 777
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Nymburk, V Kolonii 1804
Střední odborná škola a Základní škola, Město Albrechtice, příspěvková organizace
Střední odborná škola Čelákovice s.r.o.
Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace
Střední odborná škola Jana Tiraye Velká Bíteš, příspěvková organizace
Střední odborná škola Jarov
Střední odborná škola lesnická a strojírenská Šternberk
Střední odborná škola Litovel, Komenského 677
Střední odborná škola průmyslová a Střední odborné učiliště strojírenské, Prostějov, Lidická 4
Střední odborná škola stavební Karlovy Vary, příspěvková organizace
Střední odborná škola Třineckých železáren
Střední odborná škola Třineckých železáren
Střední odborná škola, Bruntál, příspěvková organizace
Střední odborná škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace
Střední odborné učiliště DAKOL, s. r. o.
Střední odborné učiliště opravárenské, Králíky, Předměstí 427
Střední odborné učiliště Slaný, příspěvková organizace
Střední odborné učiliště služeb Vodňany, Zeyerovy sady 43/II
Střední odborné učiliště stavební, Plzeň, Borská 55
Střední odborné učiliště Svitavy
Střední odborné učiliště zemědělské, Chvaletice, Žižkova 139
Střední odborné učiliště, Domažlice, Prokopa Velikého 640
Střední odborné učiliště, Hluboš 178
Střední odborné učiliště, Hubálov 17
Střední odborné učiliště, Liběchov, Boží Voda 230
Střední odborné učiliště, Praha 4, Ohradní 57
Střední odborné učiliště, Sedlčany, Petra Bezruče 364
Střední průmyslová škola a Obchodní akademie Uherský Brod
Střední průmyslová škola a Střední odborné učiliště Pelhřimov
Střední průmyslová škola a Střední odborné učiliště Uničov
Střední průmyslová škola dopravní, a.s.
Střední průmyslová škola Emila Kolbena Rakovník, příspěvková organizace
Střední průmyslová škola Hranice
Střední průmyslová škola Chrudim
Střední průmyslová škola Jeseník
Střední průmyslová škola polytechnická - Centrum odborné přípravy Zlín
Střední průmyslová škola stavební a Střední odborná škola stavební a technická, Ústí nad Labem, příspěvková organizace
Střední průmyslová škola stavební Pardubice
Střední průmyslová škola strojírenská a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Kolín IV, Heverova 191
Střední průmyslová škola Strojírna Litvínov spol. s r.o.
Střední průmyslová škola strojní a stavební, Tábor, Komenského 1670
Střední průmyslová škola strojnická a Střední odborná škola profesora Švejcara, Plzeň, Klatovská 109
Střední průmyslová škola technická, Jablonec nad Nisou, Belgická 4852, příspěvková organizace
Střední průmyslová škola TOS VARNSDORF s.r.o.
Střední průmyslová škola, Klatovy, nábřeží Kpt. Nálepky 362
Střední průmyslová škola, Odborná škola a Základní škola, Nové Město nad Metují
Střední průmyslová škola, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec Králové
Střední průmyslová škola, Tachov, Světce 1
Střední průmyslová škola, Trutnov, Školní 101
Střední průmyslová škola, Vlašim, Komenského 41
Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Kroměříž
Střední škola - Podorlické vzdělávací centrum, Dobruška
Střední škola a Vyšší odborná škola tradičních řemesel s.r.o.
Střední škola a Vyšší odborná škola, Kopřivnice, příspěvková organizace
Střední škola dopravy, obchodu a služeb Moravský Krumlov, příspěvková organizace
Střední škola Edvarda Beneše Břeclav, příspěvková organizace
Střední škola ekonomicko-podnikatelská Studénka, o.p.s.
Střední škola elektrotechniky a strojírenství
Střední škola hospodářská a lesnická, Frýdlant, Bělíkova 1387, příspěvková organizace
Střední škola informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhoštěm
Střední škola letecká s.r.o.
Střední škola letecké a výpočetní techniky, Odolena Voda, U Letiště 370
Střední škola lodní dopravy a technických řemesel, Děčín VI, příspěvková organizace
Střední škola polytechnická Hustopeče, příspěvková organizace
Střední škola polytechnická Kyjov, příspěvková organizace
Střední škola polytechnická Vyškov, příspěvková organizace
Střední škola polytechnická, České Budějovice, Nerudova 59
Střední škola polytechnická, Havířov-Šumbark, příspěvková organizace
Střední škola polytechnická, Olomouc, Rooseveltova 79
Střední škola průmyslová, technická a automobilní Jihlava
Střední škola řemesel a služeb Moravské Budějovice
Střední škola řemesel, Šumperk
Střední škola řemeslná a Základní škola, Soběslav, Wilsonova 405
Střední škola stavební a podnikatelská s.r.o.
Střední škola stavební a strojní, Teplice, příspěvková organizace
Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy, příspěvková organizace
Střední škola strojírenská a elektrotechnická
Střední škola strojírenská a elektrotechnická Brno, příspěvková organizace
Střední škola strojní, stavební a dopravní, Liberec, příspěvková organizace
Střední škola technická a dopravní Gustava Habrmana Česká Třebová
Střední škola technická a dopravní, Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace
Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace
Střední škola technická a obchodní, Dačice, Strojírenská 304
Střední škola technická a zemědělská, Nový Jičín, příspěvková organizace
Střední škola technická Vysoké Mýto
Střední škola technická Znojmo, příspěvková organizace
Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace
Střední škola technická, Most, příspěvková organizace
Střední škola technická, Opava, Kolofíkovo nábřeží 51, příspěvková organizace
Střední škola technická, Přerov, Kouřílkova 8
Střední škola technicko-ekonomická Chotěboř
Střední škola techniky a služeb, Karviná, příspěvková organizace
Střední škola, Bohumín, příspěvková organizace
Střední škola, České Velenice, Revoluční 220
Střední škola, Jablunkov, příspěvková organizace
Střední škola, Rokycany, Jeřabinová 96/III
Střední škola, základní škola a mateřská škola Kraslice, příspěvková organizace
Střední škola, základní škola a mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Holečkova 4
Střední zdravotnická škola a Střední odborná škola, Česká Lípa, příspěvková organizace
ŠKODA AUTO a.s., Střední odborné učiliště strojírenské, odštěpný závod
VÍTKOVICKÁ STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÁ ŠKOLA
Výchovný ústav, základní škola, střední škola a středisko výchovné péče, Nový Jičín, Divadelní 12. Příspěvková organizace
Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Žďár nad Sázavou
Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín, Pod Koželuhy 100
Vyšší odborná škola obalové techniky a Střední škola, Štětí, Kostelní 134, příspěvková organizace
Vyšší odborná škola, Obchodní akademie, Střední odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky EKONOM, o. p. s., Litoměřice, Palackého 730/1
Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb, Strakonice, Zvolenská 934
Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola automobilní a technická, České Budějovice, Skuherského 3
Vyšší odborná škola, Střední škola, Centrum odborné přípravy, Sezimovo Ústí, Budějovická 421
Kontakty FakultyNahoru

Střední průmyslová škola a Obchodní akademie Uherský Brod, Střední průmyslová škola a Obchodní akademie Uherský Brod
Telefon: 572 634 901
Fax: 572 634 127
Web: http://www.spsoa-ub.cz/
E-mail: spsoa@spsoa-ub.cz