Řidičský průkaz pro středoškoláky v Brně: to je autoškola Boris Obst

PR článek ŘP pro SŠ Obst 10 2018

Právě na střední škole je ta nejlepší příležitost udělat si řidičský průkaz. Když promeškáme tuto příležitost, obvykle se k řidičáku dostaneme až mnohem později, někdy si jej už neuděláme vůbec. Příčinou bývá větší strach z řízení v pozdějším věku, ale i to, že jsme mnohem více zaneprázdnění. Přitom řidičák se hodí už hned po střední.

Čím mladší si děláme řidičák, tím více zkušeností máme možnost nasbírat, než za volant usedneme zcela bez pomoci. Obvykle nám po získání řidičáku ještě nějakou dobu dělá v autě „společnost“ některý z rodičů nebo starší sourozenec. Později už jsme obvykle hozeni rovnou do vody a mnohdy s ještě „teplým“ řidičákem usedáme rovnou za volant nového auta.

Chcete si dělat řidičák v Brně? Dobrým tipem je autoškola Boris Obst

Autoškola Boris Obst nabízí nejen kvalitní výuku – praktickou i teoretickou, ale má i velice seriózní cenový přístup. Stačí, když se dohromady domluví skupina třech studentů, a získáte kurzovné na autoškolu za pouhých 5990 Kč. Oceníte to, pokud si platíte autoškolu z úspor z brigády, ale ocení to i vaši rodiče, jestliže vám autoškolu platí. Autoškola umí nabídnout i kurzy na splátky.

Obst má v Brně rovnou dvě pobočky. Veškeré informace o autoškole najdete na jejích webovkách www.obst.cz. Instruktoři autoškoly, kteří jsou mimochodem velice zkušení, vyzvedávají studenty po čtyřčlenných skupinkách na smluvených stanovištích po celém Brně. Autoškola nabízí každému zcela individuální přístup tak, aby mu výuka vyhovovala časově i obsahem. U Obsta dokonce nemusíte platit ani za opravné zkoušky.

B-čko narychlo v Brně

Pokud se chystáte do autoškoly narychlo, protože nastupujete na brigádu, kde po vás již chtějí řidičské oprávnění, není problém absolvovat rychlokurz. Řidičský průkaz tak máte možnost získat už do čtyř týdnů. Rozhodně přitom nejste v rámci výuky o nic ochuzeni. Ta pouze probíhá ve vyšší intenzitě.

Autoškola Boris Obst – to je kvalitní výuka, individuální přístup, výhodné ceny a moderní vozový park.

 

2.11.2018