Praktická orientace, respekt a tradice aneb Na čem při vzdělávání opravdu záleží

Vzdělávání je v posledních letech tématem číslo jedna u všech, kteří to chtějí v životě takzvaně někam dotáhnout. Stále častěji se však ve společnosti setkáváme s názorem, že české školství nedosahuje zrovna valné úrovně a absolventi škol nedisponují nejen dostatečnými znalostmi, ale zejména důležitou praxí, aby se mohli uplatnit v reálném životě. Můžeme vás však ujistit, že to není tak zlé, stačí se jen trochu zajímat a vybírat školy, které procházejí přirozenou evolucí a „produkují“ absolventy, kteří opravdu umí.

Panevropská univerzita z reálného života

Začnete-li pátrat po vysoké škole, jejímž cílem není utopit studenty v tunách literatury, ale která si zakládá na praktické orientaci, pak dříve či později objevíte tu, která nese název Panevropská univerzita. Tato univerzita nabízí opravdu široké spektrum studijních programů, kde si na své přijdou ženy i muži, čerství absolventi střední školy i osoby již léta pracující, a navíc opravdu nemá své know-how postavené na teoretickém biflování, ale klade si za cíl podat svým studentům problematiku tak, aby ji pochopili, porozuměli jí a uměli ji prakticky využít. Navíc si zakládá na respektu jak ke studentům, tak k vyučujícím, a staví na dlouholetých tradicích a osobním přístupu, kdy propojuje studenty se špičkovými akademiky a odborníky z praxe.

Vyberte si studijní program, který vás posune dál

Panevropská univerzita otevírá dveře všem, ať už chcete studovat v bakalářském, magisterském, navazujícím magisterském nebo doktorském programu. A na své si opravdu přijde každý – studovat zde totiž můžete nejen běžné studijní programy, jako je Podnikání a management, Cestovní ruch a turismus, Řízení lidských zdrojů, Lokální a globální ekonomika či Marketingová komunikace, ale i naprosto specifické programy, u kterých máte jistotu 100% uplatnění na trhu práce – mezi ně se řadí například Provoz a řízení letecké dopravy či specializace na bezpilotní systémy – drony. Jednotlivé programy můžete studovat v prezenční i kombinované formě a některé dokonce i v angličtině.

Ať už vás tedy láká studium jakéhokoliv oboru a chcete zvolit školu, která má opravdu smysl a poskytne vám nejen dostatek teoretických znalostí, ale především bohaté poznatky z praxe, pak se rozhodně zaměřte na nabídku Panevropské univerzity – nebudete jen jedním absolventem z mnoha, ale bude z vás absolvent, který si dokáže poskládat souvislosti a ví, co a jak.

 

4.1.2023