Roční studium na střední škole v USA, se stipendiem od CCI zdarma!

PR článek CCI roční studium na sš v USA 6 2017 logo

Chcete se během studia střední školy podívat do Spojených států amerických a spojit svůj pobyt se studiem na americké High school? Myslíte, že by to bylo příliš složité nebo drahé? Naopak, do Ameriky odlétá každý rok s českým CCI spousta středoškoláků. Ten, kdo u CCI získá stipendium na studium střední školy v USA v hodnotě 250.000 Kč, to má včetně zpátečních letenek, ubytování nebo např. zdravotního pojištění po celou dobu pobytu zcela zdarma!

PR článek CCI roční studium na sš v USA 6 2017 las vegasProč studovat na střední škola v USA?

Studium v USA neznamená pouze to, že se podíváte za „velkou louži“ a zažijete věci, o kterých mohou vaši kamarádi jen snít. Zároveň totiž poznáte cizí kultury, zlepšíte se v angličtině a získáte neocenitelné zkušenosti. To vše se vám samozřejmě bude hodit v dalším životě, neboť si můžete usnadnit případné studium na vysoké škole a následně i snadněji získat zaměstnání. Na stránce v tomto odkazu: studium na střední škole v USA si můžete prohlédnout video-rozhovory s českými studenty, kteří již studijní pobyt v USA absolvovali.

Pokud si nyní říkáte, že byste se touto cestou chtěli vydat, ale obáváte se finanční stránky, možná vás překvapí, že ve Spojených státech amerických můžete studovat i zadarmo! Ptáte se jak?

Stipendium v USA s CCI – akce v pohodě

Sdružení Camp Center International (CCI) ve spolupráci s organizací Center for Cultural Interchange – Greenheart má možná právě pro vás jedinečnou šanci. Student, který vyhraje výběrové řízení, může ve školním roce 2018–2019 studovat na střední škole USA se stipendiem, tedy zdarma. Hrazeno bude mít nejen samotné studium, ale také ubytování v hostitelské rodině, zpáteční letenku a zdravotní pojištění. Ušetří tak 250 000 Kč! Jedná se tedy o skutečně výraznou finanční úsporu.

Studium v USA trvá 10 měsíců, přičemž započne v srpnu 2018 a návrat bude následující rok v červnu. Na střední škole si je nutné zapsat povinné předměty, mezi které samozřejmě patří i anglický jazyk. Vybrat si ovšem lze i mezi nepovinnými předměty, ke kterým dle typu školy patří např. sport či umění, takže se můžete věnovat tomu, co vás baví. Kromě hostitelské rodiny vám navíc za Atlantikem pomůže i přidělený oblastní zástupce CCI, bude o vás tedy dobře postaráno.

Nechcete v USA pouze studovat? Žádný problém! Ve volném čase se samozřejmě budete moci věnovat i dalším aktivitám. A nejen to. Pokud se domluvíte se svými rodiči, můžete si do ukončení studia pobyt ve Spojených státech prodloužit a poznat tuto zemi ještě o něco blíže!

PR článek CCI roční studium na sš v USA 6 2017 surfUžijte si báječný rok ve Spojených státech!

Spojené státy americké zná většina Čechů především z hollywoodských filmů. Jenže kino či televizní obrazovka vám mohou jen těžko zprostředkovat skutečnost. Pokud však strávíte za mořem jeden školní rok, zažijete mnoho zajímavého a třeba získáte přátelé na celý život. Tím, že o vás bude v hostitelské rodině dobře postaráno, se budete moci soustředit pouze na samotné studium a poznávání nového prostředí.

Rozhodně tedy studium na střední škole v USA zvažte, ale nerozhodujte se dlouho, neboť výběrové řízení se blíží!

Tip na závěr: Stipendijní výběrové řízení se bude konat 24. září 2017 v Hradci Králové a zúčastnit se ho mohou studenti středních škol narození od 10. března 2000 do 1. srpna 2003. Chcete-li se dozvědět i další podmínky a zároveň se dobře připravit, podívejte se na všechny informace o stipendiu na střední školu v USA s CCI.

Držíme vám palce!

26.6.2017