Kde se odreagovat koukáním na filmy

PR článek Přehraj.to Placla 6 2016

Je špatné, když vás seriály nutí prokrastinovat a odvádí vás od učení. Naučte se říct stop a nepouštět už další díl. Nicméně někdy si odpočinout musíte a takový film v posteli není vůbec špatnou příležitostí. Kino to kouzlo domácí pohody prostě nenahradí.

A kde doma filmy vzít? Stahovat je není příliš elegantní řešení. Stejně se na film podíváte jednou a pak vám jen bude zabírat místo na pevném disku. Dneska se všichni dívají online. Velký výběr filmů najdete na Přehraj.to, což je zajímavý český projekt, který vám mimo jiné dává šanci si vydělat nějakou tu korunu, pokud se trochu zajímáte o filmové novinky.

 

Velký výběr filmů všech žánrů

Někdo se rád podívá na akční thriller, holky se rády odreagují u romantického filmu a jiný možná upřednostňuje dokumenty. Koneckonců i filmy vám mohou pomoci při studiu! Mnoho knížek k maturitě bylo zfilmovaných a v mnohých životopisných a dokumentárních filmech se dozvíte informace, které ve škole využijete.

Na Přehraj.to je velký výběr filmů všech možných žánrů včetně aktuálních novinek z letošního roku. Také seriály jsou tam aktuální – mezi nejoblíbenější položky patří, jak by se dalo očekávat, Game of Thrones.

 

Úplně zdarma, nebo s prémiovým účtem

Na Přehraj.to si všechny filmy pustíte úplně zdarma. Kdo by si však chtěl film stáhnout do počítače nebo se na něj podívat ve vyšší kvalitě (HD a Full HD), zaplatí si PREMIUM účet. Ten je tady oproti konkurenci výhodnější. Kdo si jednou zaplatí (přes SMS, platební kartou nebo na účet), není ničím omezen. Neodčítá se žádný kredit, počet filmů je neomezený. Můžete se dívat třeba od rána do večera. Ale nezapomínejte na učení!

 

A ta možnost přivýdělku?

Kdo se zaregistruje jako uploader a pomůže Přehraj.to naplnit kvalitními filmy, dostane provizi za každé zhlédnutí nebo stažení. Takže pokud se vyznáte v tom, jaké filmy jsou populární, a máte možnost je sehnat v dobré kvalitě, máte šanci získat nějakou tu korunu. A to se při studiu vždycky hodí.

 

29.6.2016