VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Kategorie:
Text:
Typ:
Text:

Najdi si i ty Fajn brigádu!

pr článek fajn brigády logo 120

Jestliže hledáš brigádu, podívej se na web www.fajn-brigady.cz. Je zde tisíce nabídek krátkodobých či dlouhodobých brigád i zaměstnání pro absolventy z celé ČR. Kromě toho zde najdeš zajímavý doplňový obsah, jako rozhovory se známými osobnostmi, články k tématu či soutěže.

Pěkně po pořádku...

Web je rozdělený na několik hlavních sekcí, a to na Brigády, Práce v zahraničí, Práce na částečný úvazek a Zaměstnání pro absolventy. Nejdůležitější je samozřejmě sekce s nabídkou brigád. Stačí si vybrat příslušné město a pak si již můžeš procházet nejaktuálnější nabídky řazené dle data přidání. K odpovědi na inzerát můžeš snadno přiložit tvůj životopis (který si zde také můžeš zdarma vytvořit), a pošleš ho přímo inzerentovi, někteří inzerenti preferují telefonický kontakt (hlavně když to spěchá).

Jak zvýšit svou šanci na úspěch?

Na brigádu však většinou reaguje zájemců více. Abys byl mezi prvními, a tím výrazně zvýšil svou šanci na úspěch, můžeš se na www.fajn-brigady.cz zdarma zaregistrovat k bezplatnému zasílání nových brigád na email. Vybereš si, že jsi např. žena, hledáš brigádu v Brně a chceš nové nabídky posílat denně, a čekáš, co ti vždycky přijde.. Všechny nové vhodné nabídky brigád tak máš denně na email na 1 místě a nemusíš zbytečně prohledávat vždy celý web... Nové brigády si také můžeš nechat zasílat na tvůj Facebook.

A co dále zde najdeš?

Kromě brigád je zde mnoho zajímavého doplňkového obsahu - vytvoření profesního životopisu, články např. o tom, jak správně napsat životopis, jak se připravit na pohovor, rozhovory s vrstevníky, kteří pracovali v zahraničí nebo třeba rozhovory se známými osobnostmi. Jestliže rád soutěžíš, přijdeš si i zde na své. Soutěžili jsme o lístky na studentský majáles či na výcvikový kemp - Bootcamp. V soutěžích samozřejmě budeme pokračovat i nadále, takže nějaká zajímavá cena čeká možná i na tebe.

Tak si najdi i ty svou Fajn brigádu co nejdříve :-)
28.11.2013
pr článek fajn brigády 150


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému
    E-booky
    Chci se připravit