V dnešním světě jsou jazykové znalosti k nezaplacení

PR článek IJV 4 2016

V současné době znalost alespoň jednoho světového jazyka je žádoucí, pokud chcete uspět na trhu práce. Nicméně hodiny anglického anebo německého jazyka na středních a vysokých školách mnohdy nedosahují požadované kvality, a proto v konverzacích i gramatice můžete pokulhávat. Intenzivní cizojazyčnou výuku zprostředkovává jazyková škola, přičemž v Praze se na předních příčkách umístil Institut jazykového vzdělávání (IJV).

V samotném srdci Prahy můžete svůj jazyk rozvázat. A nemáme tím na mysli, abyste oslovovali a komunikovali s kolemjdoucími cizinci na náměstí. V centru totiž Prahy sídlí jazyková škola IJV, která se vzdělávání věnuje už více než patnáct let. Zájemcům poskytuje profesionální služby, přičemž všechny lekce jsou pod vedením odborných lektorů. Začátečníci se naučí základům a pokročilí zdokonalí a prohloubí své dosavadní znalosti.

O preciznosti jazykové školy vás přesvědčí také reference od významných společností, které si objednaly kurzy angličtiny pro své zaměstnance. Portfolio jazyků je poměrně bohaté – od angličtiny a němčiny, přes francouzštinu a italštinu, až po nizozemštinu a turečtinu.

Individuální přístup ke každému posluchači

Ačkoliv naučit se plynule konverzovat v anglickém jazyku, který je nejvíce frekventovaným jazykem v Evropě, se zdá jako nadlidský výkon, vstřícní lektoři vás budou inspirovat a motivovat. Svou práci vnímají jako životní poslání. Vybrat si můžete z různých forem kurzů, přičemž velice oblíbené jsou individuální jazykové kurzy Praha. Vhodné jsou především pro zájemce, kteří potřebují intenzivní výuku.

Jazyková škola nabízí také cestu pro absolventy středních škol, neboť každoročně otevírá jednoleté pomaturitní studium. A za jeden rok, co zdokonalíte své jazykové dovednosti, můžete vycestovat do zahraničí bez jakékoliv jazykové bariéry.

 

25.4.2016