Užij si nejdelší prázdniny se spolužáky na pláži Zrće

pr party kýbl party dovolená Zrce 11 2013

Už víš, co budeš dělat po maturitě? Až ukážeš maturitní vysvědčení babičce a všem tetičkám? Nástup na vejšku až za dlouho, nejdelší prázdniny před tebou… Co takhle vyrazit se spolužáky na pomaturitní party dovolenou do Chorvatska? Dost možná to bude tvoje poslední šance užít si s celou tvojí třídou, než se po hlavě vrhneš do vysokoškolského života a budeš se s nimi vídat jen na srazech jednou za pět let!

Máš jedinečnou možnost užít si deset dní na chorvatském ostrově Pag, kam se v létě sjíždí tisíce mladých lidí z různých zemí, aby zapařili v těch nejlepších open air klubech v Evropě. Vezmi svoje spolužáky na party na pláži Zrće a stylově s nimi oslav, že už máte střední za sebou. Kluci si ukroutí krky z toho množství krásných holek, slečny se zas můžou nechat zvát na drinky od opálených Italů.

Takže nech rodiče, ať jedou na chalupu sami, přemluv svoje spolužáky a vyrazte na Zrće. Užij si svoje kamarády ze střední dřív, než zmizí na vysokou a ty je budeš vídat tak maximálně na Facebooku.

www.kampomaturite.cz/party/

12.11.2013