Neztrácejte hlavu, napište si, kde (to) je

Studentský maturitní notes pomáhá hlídat přípravu ke zkoušce dospělosti.

Znáte to: někam jste si to napsali. Možná telefonní číslo na kousku papírku, nebo snad název knihy na okraji stránky sešitu… Každopádně teď to potřebujete – a rychle. Ale kde to sakra je?

…samozřejmě, že to vyplave ve chvíli, kdy to už nepotřebujete. Už to zoufalství nechcete znovu zažít?

Máme pro vás návrh, zní to jednoduše - pište si to na jedno místo.

Víme, život přináší milion věcí, to aby měl člověk seznam těch míst, kam si „to“ zapisuje – seznamy úkolů, seznamy nákupů, seznamy nápadů na dárky, narozeniny, termíny, doktory, úřady…

No, a proč ne?

Diáře a digitální připomínače dnes používá téměř každý. Ale používá je správně?

Oč větší potenciál získá sešit nebo diář, když v něm vyhradíme zóny na zapisování různých druhů údajů. Mohou být buď na začátku, na konci – a nebo v diáři přímo na každé stránce. Už samotná existence kolonky, kterou si vyhradíme například na údaje o tom, kolik jsme toho přečetli, nebo uběhli, nás vyzývá k tomu, činnost skutečně vykonat.

Samozřejmě lze používat i aplikaci na poznámky, kde můžete mít co poznámku, to seznam.

Existují papírové diáře a sešity, kde je tohle dotažené ještě mnohem dál. Diáře, které nejenže Vám pomůžou ohlídat, abyste udělali, co jste si naplánovali, nebo si osvojili pozitivní návyky, ale pomáhají vám hlídat vaše životní hodnoty.

Nezanedbáváte to nejdůležitější ve svém životě?

Dodržujete sliby, dané ostatním – i sobě?

Směřujete v životě tam, kde chcete být?

Diáře, jenž vám kladou otázky, které úspěšní kladou sami sobě, pomůžou i vám.

Takové diáře, šité na tělo přímo studentům a nejen jim, začala vytvářet například firma CleverMinds. Na našich stránkách jsou dostupné jejich notesy, které studentům pomáhají udržovat kurz a neztratit se v záplavě informací. Jsou samy o sobě strukturované a pomáhají tak předcházet chaosu v poznamenaných informacích.

Svůj víc než jen další vánoční dárek si můžete objednat zde: https://www.kampomaturite.cz/studentske-diare-a-notesy/

 

3.12.2018