VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Kategorie:
Text:
Typ:
Text:

Díky jazykovému kurzu v zahraničí rychle ovládnete řeč a poznáte nové kouty světa

Znalost cizích jazyků je v dnešní době nezbytnou výbavou takřka každého dospělého člověka. Bez ní totiž stále hůře nachází dobré zaměstnání. Dokonce už i na nižších a méně placených pracovních pozicích často firmy požadují, aby uchazeči zvládali angličtinu, němčinu, případně jinou cizí řeč. Pokud víte, že ze školy máte značné rezervy ve znalosti cizího jazyka, je dobré začít uvažovat o nápravě. Intenzivní jazykové kurzy v zahraničí jsou přitom jednou z nejlepších možností, jak si řeč plně osvojit.

Hlavní výhody zahraničních jazykových kurzů

Velkou výhodou, kterou jazykové pobyty v zahraničí přinášejí, je přímá komunikace s rodilými mluvčími. Jednoduše řečeno – jste vrženi přímo do „jámy lvové“. I po denní výuce, jež trvá prakticky od rána do večera, musíte konverzovat s tamními obyvateli a cizími účastníky kurzu. Tím váš mozek cizí řeč začíná pomalu vnímat automaticky, čehož lze při klasické výuce v Česku jen těžko dosáhnout.

Doba pobytu je flexibilní

Intenzivní jazykové kurzy v zahraničí trvají obvykle od 2 týdnů, můžete si je však prodloužit klidně i na půl roku a déle, záleží jen na vašich finančních možnostech a chuti. Důležité je zvolit kvalitního zprostředkovatele a školu, která vám zajistí komfortní ubytování, špičkové lektory a celkově příjemné prostředí, abyste se mohli výuce věnovat naplno.

Na koho se obrátit, pokud chcete vyjet studovat do zahraničí?

Jazykový pobyt v mnoha zemích po celém světě vám zajistí agentura Bavard Languages, jež vznikla před 2 roky. Už před tím ale fungovala pro švýcarskou agenturu ESL, s níž dosud spolupracuje. Své klienty už poslala na kurzy do Anglie, Španělska, ale i USA a na Nový Zéland. Poskytuje kvalitní poradenství a služby, díky nimž si můžete splnit svůj sen v podobě cestování a zároveň učení se cizích jazyků.

 

30.5.2017


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému
    E-booky
    Chci se připravit