školy dle zaměření

Střední školy nematuritní

Krajské

Agro-technická střední škola Bystřice nad Pernštejnem

Dr. Veselého 343, 59317  Bystřice nad Pernštejnem Ředitel: Mgr. Miroslav Novák

Privátní

AHOL - Střední odborná škola, s.r.o.

náměstí Jiřího z Poděbrad 301, 70300  Ostrava - Vítkovice Ředitel: Ing. Radmila Sosnová

Privátní

AHOL - Střední škola gastronomie, turismu a lázeňství

Dušní 1106/8, 70300  Ostrava - Vítkovice Ředitel: Mgr. Miriam Lacinová

Privátní

Akademie hotelnictví a cestovního ruchu - střední škola, s.r.o.

Nade Mží 1, 31800  Plzeň - Skvrňany Ředitel: Mgr. Jana Linhartová

Privátní

Akademie práva, pedagogiky a podnikání, s.r.o. Střední škola Třebíč

Znojemská 1027, 67401  Třebíč Ředitel: Ing. Renata Hrušková

Krajské

Akademie řemesel Praha - Střední škola technická

Zelený pruh 1294/52, 14708  Praha 4 - Krč Ředitel: Ing. Drahoslav Matonoha

Privátní

Akademie SOUVIN, střední škola

Hlavní 245, 27307  Vinařice Ředitel: Bc. Daniel Černý, MBA

Krajské

Akademie Světlá nad Sázavou, střední škola a vyšší odborná škola

Sázavská 547, 58291  Světlá nad Sázavou Ředitel: Ing. Martin Kubín

Krajské

Albrechtova střední škola, Český Těšín, příspěvková organizace

Tyršova 611/2, 73701  Český Těšín Ředitel: Mgr. Cieslar Pavel, MBA

Privátní

ART ECON - Střední škola, s.r.o.

Husovo náměstí 2061/91, 79701  Prostějov Ředitel: Ing. Ilona Raková

Privátní

Boleslavská soukromá střední odborná škola a Gymnázium, s.r.o.

Viničná 463/17, 29301  Mladá Boleslav III Ředitel: Mgr. Eva Folprechtová, MBA

Církevní

Církevní konzervatoř Německého řádu

Beethovenova 1/235, 74601  Opava Ředitel: Mgr. Nikola Sklenářová, Ph.D.

Církevní

Církevní střední škola Jana Boska

Vítkova 12, 18600  Praha 8 - Karlín Ředitel: Mgr. Michaela Pitterová

Církevní

Církevní střední škola pedagogická a sociální Bojkovice

Husova 537, 68771  Bojkovice Ředitel: Mgr. Jindřiška Beránková

Církevní

Církevní střední zdravotnická škola s.r.o.

Grohova 14/16, 60200  Brno Ředitel: Mgr. David Kasan

Církevní

Církevní základní škola a střední škola Plzeň

Táborská 2081/28, 32600  Plzeň 2 - Slovany Ředitel: Mgr. Kateřina Chejlavová

Krajské

Česká lesnická akademie Trutnov - střední škola a vyšší odborná škola

Lesnická 9, 54111  Trutnov Ředitel: Mgr. Jan Korbelář

Krajské

Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace

sady Na Polabí 411, 27601  Mělník Ředitel: Ing. Anna Richterová

Krajské

Česká zemědělská akademie v Humpolci, střední škola

Školní 764, 39627  Humpolec Ředitel: Mgr. Otakar Březina

Krajské

Dětský domov, Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola Zlín

Lazy 3695, 76001  Zlín Ředitel: Mgr. Jana Gavendová

Krajské

Dětský domov, Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Písek, Šobrova 111

Šobrova 111, 39701  Písek Ředitel: Mgr. Ladislav Klíma

Krajské

Dětský domov, Praktická škola, Základní škola a Mateřská škola Nymburk, příspěvková organizace

Palackého třída 515, 28802  Nymburk Ředitel: Mgr. Radka Klímová

Krajské

Dětský domov, Základní škola a Praktická škola Valašské Klobouky

Smolina 16, 76601  Valašské Klobouky Ředitel: Mgr. Josef Fusek

Krajské

Dětský domov, Základní škola a Střední škola, Duchcov, příspěvková organizace

Školní 1, 41901  Duchcov Ředitel: Mgr. Blanka Stádníková

Krajské

Dětský domov, Základní škola a Střední škola, Žatec, příspěvková organizace

Pražská 808, 43801  Žatec Ředitel: Mgr. Lenka Woloszczuková

Krajské

Dětský domov, Základní škola praktická, Praktická škola a Školní jídelna, Dlažkovice 1, příspěvková organizace

Dlažkovice 1, 41115  Třebívlice Ředitel: Mgr. Bc. Ivana Pettrichová

Krajské

Dětský domov, Základní škola speciální a Praktická škola, Jaroměř

Palackého 142, 55101  Jaroměř Ředitel: Mgr. Zdenka Gundzová

Církevní

Dívčí katolická střední škola

Platnéřská 4, 11000  Praha 1 Ředitel: Mgr. Luboš Hošek

Církevní

Dvouletá katolická střední škola a mateřská škola

Legerova 28, 28002  Kolín III Ředitel: Mgr. Libuše Kubíčková

Privátní

EDUCA - Střední odborná škola, s.r.o.

B. Martinů 1994, 74101  Nový Jičín Ředitel: Mgr. Aleš Medek

Privátní

Euroinstitut, praktická škola a odborné učiliště

č. 29, 43905  Panenský Týnec Ředitel: Mgr. Michal Müller, MBA

Krajské

Gymnázium a grafická střední odborná škola Přelouč

Obránců míru 1025, 53501  Přelouč Ředitel: Ing. Miroslav Pavlata

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace

Komenského 7, 69216  Mikulov Ředitel: Mgr. Roman Pavlačka, Ph.D.

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace

Komenského 16/5, 68201  Vyškov Ředitel: RNDr. Václav Klement

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany, příspěvková organizace

Kpt. Jaroše 862, 44101  Podbořany Ředitel: Ing. Bc. Jiří Marhold

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola, Rýmařov, příspěvková organizace

Sokolovská 34, 79501  Rýmařov Ředitel: Mgr. Zdena Kovaříková

Krajské

Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace

Křižíkova 1258, 74401  Frenštát pod Radhoštěm Ředitel: Mgr. Richard Štěpán

Privátní

Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.

Trhanovské náměstí 8, 10200  Praha 10 Ředitel: Mgr. Alena Ondráková

Privátní

Gymnázium International a střední odborná škola, s.r.o.

Laudova 1024/10, 16300  Praha 6 Ředitel: Mgr. Andriana Andrus, Csc.

Krajské

Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín

Školní 822, 76321  Slavičín Ředitel: Mgr. Libuše Pavelková

Krajské

Gymnázium K. V. Raise a Střední odborné učiliště, Hlinsko, Adámkova 55

Adámkova 55, 53901  Hlinsko Ředitel: RNDr. Rostislav Dvořáček

Krajské

Gymnázium pro zrakově postižené a Střední odborná škola pro zrakově postižené, Praha 5, Radlická 115

Radlická 115, 15800  Praha 5 Ředitel: PhDr. Klára Eliášková, Ph.D.

Krajské

Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Ledeč nad Sázavou

Husovo náměstí 1, 58401  Ledeč nad Sázavou Ředitel: Mgr. Ivana Vitisková

Privátní

Hotelová škola Hradec Králové, s.r.o.

Československé armády 274/55, 50003  Hradec Králové Ředitel: PaedDr. Petr Hájek

Krajské

Hotelová škola Mariánské Lázně, příspěvková organizace

Komenského 449/2, 35301  Mariánské Lázně Ředitel: Ing. Jiří Chum

Krajské

Hotelová škola Světlá a Střední odborná škola řemesel Velké Meziříčí

U Světlé 855/36, 59423  Velké Meziříčí Ředitel: Mgr. Marie Paľovová

Krajské

Hotelová škola, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace

Mariánská 252, 74401  Frenštát pod Radhoštěm Ředitel: RNDr. Ivo Herman

Krajské

Hotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola, Teplice, Benešovo náměstí 1, příspěvková organizace

Benešovo náměstí 1/604, 41549  Teplice Ředitel: Mgr. Jiří Nekuda

Krajské

Hotelová škola, Plzeň, U Borského parku 3

U Borského parku 3, 30100  Plzeň Ředitel: Mgr. Miroslav Široký

Krajské

Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí

Palackého 49, 75701  Valašské Meziříčí Ředitel: Mgr. Petr Pavlůsek

Krajské

Integrovaná střední škola automobilní Brno, příspěvková organizace

Křižíkova 106/15, 61200  Brno Ředitel: Ing. Milan Chylík

Krajské

Integrovaná střední škola Hodonín, příspěvková organizace

Lipová alej 3756/21, 69503  Hodonín Ředitel: Mgr. Eva Schmidová

Krajské

Integrovaná střední škola hotelového provozu, obchodu a služeb, Příbram, Gen. R. Tesaříka 114

Gen. R. Tesaříka 114, 26101  Příbram Ředitel: Ing. Marcela Hodková

Krajské

Integrovaná střední škola Cheb, příspěvková organizace

Obrněné brigády 2258/6, 35002  Cheb Ředitel: Mgr. Bc. Tomáš Mašek

Krajské

Integrovaná střední škola Moravská Třebová

Brněnská 1405, 57101  Moravská Třebová Ředitel: Ing. Miloš Mička

Krajské

Integrovaná střední škola Rakovník, příspěvková organizace

Lubenská 2309, 26901  Rakovník II Ředitel: Mgr. Karel Mencl

Krajské

Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace

Tyršova 479, 68415  Slavkov u Brna Ředitel: Mgr. Vladislava Kulhánková

Krajské

Integrovaná střední škola technická a ekonomická Sokolov, příspěvková organizace

Jednoty 1620, 35601  Sokolov Ředitel: Mgr. Pavel Janus

Krajské

Integrovaná střední škola technická Mělník, příspěvková organizace

K Učilišti 2566, 27601  Mělník Ředitel: Mgr. Vladimír Wasyliw

Krajské

Integrovaná střední škola technická, Benešov, Černoleská 1997

Černoleská 1997, 25601  Benešov Ředitel: Mgr. Jana Fialová

Krajské

Integrovaná střední škola živnostenská, Plzeň, Škroupova 13

Škroupova 209/13, 30100  Plzeň 3 - Jižní Předměstí Ředitel: Mgr. Věra Ulčová

Krajské

Integrovaná střední škola, Vysoké nad Jizerou, Dr. Farského 300, příspěvková organizace

Dr. Farského 300, 51211  Vysoké nad Jizerou Ředitel: Ing. Markéta Zelinková

Krajské

Janáčkova konzervatoř v Ostravě, příspěvková organizace

Českobratrská 958/40, 70200  Ostrava - Moravská Ostrava Ředitel: Mgr. Soňa Javůrková

Krajské

Jedličkův ústav a Mateřská škola a Základní škola a Střední škola

V Pevnosti 4, 12841  Praha 2 Ředitel: Mgr. Petr Hrubý

Privátní

JEZDECKÁ AKADEMIE - střední odborná škola Mariánské Lázně s.r.o.

Mariánské Lázně 569 P.O.Box 43, 35301  Mariánské Lázně Ředitel: Ing. Martina Klánová

Státní

Konzervatoř a střední škola Jana Deyla, příspěvková organizace

Maltézské nám. 14, 11844  Praha 1 Ředitel: MgA. Naděžda Ostřanská

Krajské

Konzervatoř a Vyšší odborná škola Jaroslava Ježka

Roškotova 1692/4, 14000  Praha 4 Ředitel: Eduard Klezla

Krajské

Konzervatoř Brno, příspěvková organizace

tř. Kpt. Jaroše 45, 66254  Brno Ředitel: MgA. Pavel Maňásek

Krajské

Konzervatoř Duncan centre, Praha 4, Branická 41

Branická 41, 14700  Praha 4 Ředitel: PhDr. Romana Lisnerová

Církevní

Konzervatoř Evangelické akademie

Wurmova 13, 77900  Olomouc Ředitel: Mgr. Pavel Zatloukal

Krajské

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

Pilařova 7/1, 76701  Kroměříž Ředitel: MgA. Miroslav Šiška

Krajské

Konzervatoř Pardubice

Sukova třída 1260, 53002  Pardubice Ředitel: Mgr. Dalibor Hlava

Krajské

Konzervatoř, České Budějovice, Kanovnická 22

Kanovnická 22, 37061  České Budějovice Ředitel: Mgr. Petr Ries

Krajské

Konzervatoř, Plzeň, Kopeckého sady 10

Kopeckého sady 10, 30100  Plzeň Ředitel: Miroslav Brejcha

Krajské

Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15, příspěvková organizace

Českobratrská 862/15, 41501  Teplice Ředitel: Mgr. Kateřina Boudníková

Krajské

Krkonošské gymnázium a Střední odborná škola

Komenského 586, 54301  Vrchlabí Ředitel: Mgr. Martin Vlášek

Privátní

Labská střední odborná škola a Střední odborné učiliště Pardubice, s. r. o.

U Josefa 118, 53009  Pardubice Ředitel: Ing. Radmila Kozohorská

Privátní

LITEGRA - Střední škola a Mateřská škola, o.p.s.

Žitenická 1365/18, 41201  Litoměřice Ředitel: Mgr. Radek Šrejbr

Krajské

Masarykova střední škola Letovice, příspěvková organizace

Tyršova 500/6, 67961  Letovice Ředitel: Ing. Helena Marešová

Krajské

Masarykova střední škola zemědělská a přírodovědná, Opava, příspěvková organizace

Purkyňova 1654/12, 74601  Opava Ředitel: Ing. Arnošt Klein

Krajské

Masarykovo gymnázium, Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Vsetín

Tyršova 1069, 75501  Vsetín Ředitel: Mgr. Martin Metelka

Církevní

Mateřská škola speciální, Základní škola a Praktická škola Diakonie ČCE Čáslav

Komenského náměstí 140, 28601  Čáslav Ředitel: Mgr. Květuše Mašínová

Krajské

Mateřská škola speciální, Základní škola speciální a Praktická škola Elpis Brno, příspěvková organizace

Koperníkova 2/4, 61500  Brno Ředitel: PaedDr. Věra Havlíčková

Krajské

Mateřská škola speciální, Základní škola speciální a Praktická škola Ibsenka Brno, příspěvková organizace

Ibsenova 1, 63800  Brno Ředitel: PaedDr. Petr Hanák, Ph.D.

Krajské

Mateřská škola, Speciální základní škola a Praktická škola, Hradec Králové

Hradecká 1231/11b, 50003  Hradec Králové Ředitel: PaedDr. Pavel Svoboda

Krajské

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola Boskovice, příspěvková organizace

Štefánikova 1142/2, 68001  Boskovice Ředitel: Mgr. Jana Bousková

Krajské

Mateřská škola, základní škola a praktická škola Brno, Štolcova, příspěvková organizace

Štolcova 301/16, 61800  Brno Ředitel: Mgr. Tomáš Musil

Privátní

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola při centru ARPIDA, o.p.s.

U Hvízdala 1402/9, 37011  České Budějovice Ředitel: Mgr. Ing. Marek Wohlgemuth

Krajské

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola Znojmo, příspěvková organizace

Horní Česká 247/15, 669 02  Znojmo Ředitel: Mgr. Ludmila Falcová

Krajské

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, České Budějovice, Štítného 3

Štítného 57/3, 37001  České Budějovice Ředitel: Mgr. Božena Coufalová

Krajské

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Jindřichův Hradec, Jarošovská 1125/II

Jarošovská 1125/II, 37701  Jindřichův Hradec Ředitel: Mgr. Petr Kubeš

Krajské

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Strakonice, Plánkova 430

Plánkova 430, 38601  Strakonice I Ředitel: Mgr. Martina Košťálová

Krajské

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Trhové Sviny, Nové Město 228

Nové Město 228, 37401  Trhové Sviny Ředitel: Mgr. Ivanka Šťastná

Krajské

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Trutnov

Horská 160, 54102  Trutnov Ředitel: Mgr. Jaromír Vašíček

Privátní

Mateřská škola, základní škola a střední škola Daneta, s.r.o.

Nerudova 1180, 50002  Hradec Králové Ředitel: Mgr. Monika Bourová

Krajské

Mateřská škola, základní škola a střední škola Gellnerka Brno, příspěvková organizace

Gellnerova 1, 63700  Brno Ředitel: Mgr. Hana Abbodová

Státní

Mateřská škola, základní škola a střední škola pro sluchově postižené, České Budějovice, Riegrova 1

Riegrova 1, 37001  České Budějovice Ředitel: Mgr. Ivana Macíková

Státní

Mateřská škola, základní škola a střední škola pro sluchově postižené, Valašské Meziříčí, Vsetínská 454

Vsetínská 454/53, 75714  Valašské Meziříčí Ředitel: Mgr. Antonín Liebel

Církevní

Mateřská škola, základní škola a střední škola Slezské diakonie

Frýdecká 34, 73701  Český Těšín Ředitel: Mgr. Zuzana Filipková Ph.D.

Církevní

Mateřská škola, základní škola a střední škola Slezské diakonie Krnov

SPC N 454/54, 79401  Krnov Ředitel: Ing. Radovan Vladík Ph.D.

Zvolte stranu: 1-100 | 101-200 | 201-300 | 301-400 | 401-500 | 501-600 | 601-650