školy dle zaměření

Střední školy dálkové

Privátní

1. kladenská soukromá střední škola a základní škola (1. KŠPA), s.r.o.

Holandská 2531, 27201  Kladno Ředitel: Mgr. Vladimír Skalla

Privátní

1. Slovanské gymnázium a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky

Masná 700/13, 11000  Praha 1 - Staré Město Ředitel: doc. Taťjana Pergler, Ph.D

Privátní

AGEL Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická s.r.o.

Antošovická 107, 71100  Ostrava - Koblov Ředitel: Ing. Bc. Vladimír Janus

Krajské

Agro-technická střední škola Bystřice nad Pernštejnem

Dr. Veselého 343, 59317  Bystřice nad Pernštejnem Ředitel: Mgr. Miroslav Novák

Privátní

AHOL - Střední odborná škola, s.r.o.

náměstí Jiřího z Poděbrad 301, 70300  Ostrava - Vítkovice Ředitel: Ing. Radmila Sosnová

Privátní

AHOL - Střední škola gastronomie, turismu a lázeňství

Dušní 1106/8, 70300  Ostrava - Vítkovice Ředitel: Mgr. Miriam Lacinová

Privátní

AKADEMIA Gymnázium, Základní škola a Mateřská škola, s.r.o.

Rašelinová 11, 62800  Brno Ředitel: Mgr. Ondřej Hýsek, Ph.D.

Privátní

Akademie hotelnictví a cestovního ruchu - střední škola, s.r.o.

Nade Mží 1, 31800  Plzeň - Skvrňany Ředitel: Mgr. Jana Linhartová

Privátní

Akademie práva, pedagogiky a podnikání, s.r.o. Střední škola Třebíč

Znojemská 1027, 67401  Třebíč Ředitel: Ing. Renata Hrušková

Krajské

Akademie řemesel Praha - Střední škola technická

Zelený pruh 1294/52, 14708  Praha 4 - Krč Ředitel: Ing. Drahoslav Matonoha

Krajské

Akademie Světlá nad Sázavou, střední škola a vyšší odborná škola

Sázavská 547, 58291  Světlá nad Sázavou Ředitel: Ing. Martin Kubín

Privátní

Akademie VŠEM - střední škola, s.r.o.

Nárožní 2600/9a, 15800  Praha 5 Ředitel: Ing. Kamila Tišlerová, Ph.D.

Krajské

Albrechtova střední škola, Český Těšín, příspěvková organizace

Tyršova 611/2, 73701  Český Těšín Ředitel: Mgr. Cieslar Pavel, MBA

Privátní

Anglo - německá obchodní akademie a.s.

Prusíkova 2577/16, 155 00  Praha 5 - Stodůlky Ředitel: Ing. Miluše Papoušková

Privátní

ART ECON - Střední škola, s.r.o.

Husovo náměstí 2061/91, 79701  Prostějov Ředitel: Ing. Ilona Raková

Privátní

Bezpečnostně právní akademie Brno, s.r.o., střední škola

Zoubkova 20, 63400  Brno Ředitel: Mgr. Ivo Machát, Ph.D.

Privátní

Bezpečnostně právní akademie Ostrava, s. r. o., střední škola

Sládečkova 393/90, 71500  Ostrava - Michálkovice Ředitel: Mgr. Ctirad Skopal

Privátní

Bezpečnostně právní akademie Plzeň, s.r.o., střední škola

Tylova 988/18, 31800  Plzeň Ředitel: Mgr. et Mgr. Václav Laštovka

Privátní

Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola

17. listopadu 177, 54234  Malé Svatoňovice Ředitel: Mgr. Libuše Livňanská

Církevní

Biskupské gymnázium J. N. Neumanna, církevní základní škola a základní umělecká škola České Budějovice

Jirsíkova 420/5, 37001  České Budějovice Ředitel: Ing. Martin Maršík, Ph.D.

Církevní

CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉHO ŘÁDU

Nešverova 693/1, 77200  Olomouc Ředitel: Mgr. Lenka Jedličková

Církevní

Církevní gymnázium Plzeň

Mikulášské nám. 15, 32600  Plzeň Ředitel: Mgr. Daniel Petříček

Církevní

Církevní střední škola pedagogická a sociální Bojkovice

Husova 537, 68771  Bojkovice Ředitel: Mgr. Jindřiška Beránková

Církevní

Církevní střední zdravotnická škola Jana Pavla II.

Ječná 33, 12000  Praha 2 Ředitel: Mgr. Marie Šiková

Církevní

Církevní základní škola a střední škola Plzeň

Táborská 2081/28, 32600  Plzeň 2 - Slovany Ředitel: Mgr. Kateřina Chejlavová

Krajské

Česká lesnická akademie Trutnov - střední škola a vyšší odborná škola

Lesnická 9, 54111  Trutnov Ředitel: Mgr. Jan Korbelář

Krajské

Česká zemědělská akademie v Humpolci, střední škola

Školní 764, 39627  Humpolec Ředitel: Mgr. Otakar Březina

Krajské

Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, střední odborná škola, Praha 2, Resslova 8

Resslova 8, 12000  Praha 2 Ředitel: Ing. Dagmar Krutská

Privátní

Dálková střední škola ekonomická, s.r.o.

Zábělská 853/46, 31200  Plzeň Ředitel: Mgr. Ondřej Janda

Privátní

DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, s.r.o.

Ke Kamenci 151, 53003  Pardubice Ředitel: Ing. Jiří Formánek

Privátní

EDUCA Pardubice - Střední odborná škola, s.r.o.

Sokolovská 150, 53354  Rybitví Ředitel: Ing. Monika Kohoutková

Privátní

EDUCAnet - gymnázium, střední odborná škola a základní škola Praha, s.r.o.

Roztylská 1860/1, 14800  Praha 4 - Chodov Ředitel: Mgr. Jakub Pour, Ph. D., MBA

Privátní

EDUCAnet - střední škola a základní škola České Budějovice, s.r.o.

Lannova třída 1595/29A, 37001  České Budějovice Ředitel: Mgr. František Šoltés

Privátní

Euroškola Česká Lípa střední odborná škola s.r.o.

Železničářská 2232, 47001  Česká Lípa Ředitel: Mgr. Petra Kašparová

BUDOVA_VS_146207
Privátní

Euroškola Litvínov střední odborná škola s.r.o.

Sklářská 81, 43542  Litvínov Ředitel: Mgr. Petr Marvan

Privátní

Euroškola Praha střední odborná škola s.r.o.

Trojská 211/110, 17100  Praha 7 - Troja Ředitel: Mgr. Martin Šmíd

Privátní

Euroškola Strakonice střední odborná škola s.r.o.

Husova 361, 38601  Strakonice Ředitel: Mgr. Milan Vierer

Církevní

Evangelická akademie - Vyšší odborná škola sociální práce a střední odborná škola

Hrusická 2537, 14100  Praha 4 Ředitel: ThLic. Tomáš Biňovec

Privátní

G.A.P.education, střední škola s.r.o.

Meteorologická 181, 14200  Praha 4 - Libuš Ředitel: MgA. Janka Šteindlerová

Krajské

Gymnázium a Obchodní akademie, Orlová, příspěvková organizace

Masarykova tř. 1313, 73514  Orlová - Lutyně Ředitel: Mgr. Pavel Kubínek

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, příspěvková organizace

Stavbařů 5, 40011  Ústí nad Labem Ředitel: Ing. Mgr. Michal Šidák, MBA

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Čáslav, Masarykova 248

Masarykova 248, 28626  Čáslav Ředitel: Mgr. David Tichý

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola, Moravské Budějovice, Tyršova 365

Tyršova 365, 67619  Moravské Budějovice Ředitel: Mgr. František Dubský

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany, příspěvková organizace

Kpt. Jaroše 862, 44101  Podbořany Ředitel: Ing. Bc. Jiří Marhold

Krajské

Gymnázium a Střední průmyslová škola, Duchcov, příspěvková organizace

Masarykova 909/12, 41941  Duchcov Ředitel: Mgr. Hana Kutáková, MBA

Privátní

Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.

Trhanovské náměstí 8, 10200  Praha 10 Ředitel: Mgr. Alena Ondráková

Privátní

Gymnázium Duhovka s.r.o.

Ortenovo náměstí 34, 17000  Praha 7 Ředitel: Mgr. Petr Gazdík

Privátní

Gymnázium EDUCAnet Ostrava s.r.o.

Mjr. Nováka 1455, 70030  Ostrava - Hrabůvka Ředitel: PhDr. Ing. Mgr. Gabriela Bačová, MPA, MBA

Privátní

Gymnázium International a střední odborná škola, s.r.o.

Laudova 1024/10, 16300  Praha 6 Ředitel: Mgr. Andriana Andrus, Csc.

Privátní

Gymnázium J. G. Mendela a jeho zařízení a Základní umělecká škola, školská právnická osoba

Mendlovo nám. 1/3, 4, 60300  Brno Ředitel: Mgr. Vladimíra Dolenská

Krajské

Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola, Přerov, Denisova 3

Denisova 3, 75152  Přerov Ředitel: Mgr. Romana Studýnková

Krajské

Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín

Školní 822, 76321  Slavičín Ředitel: Mgr. Libuše Pavelková

Privátní

Gymnázium Kodaňská a Střední odborná škola, a.s.

Kodaňská 54/10, 10100  Praha 10 Ředitel: Bohuslava Šenkýřová

Privátní

Gymnázium Mojmírovo náměstí s.r.o.

Mojmírovo náměstí 10, 62800  Brno Ředitel: Mgr. Doubravka Matušková

Krajské

Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava - Poruba, příspěvková organizace

M. Majerové 1691/4, 70800  Ostrava - Poruba Ředitel: Mgr. Jana Huvarová

Krajské

Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23

Mikulášské náměstí 808/23, 32600  Plzeň Ředitel: Mgr. Petr Mazanec

Krajské

Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Ledeč nad Sázavou

Husovo náměstí 1, 58401  Ledeč nad Sázavou Ředitel: Mgr. Ivana Vitisková

Krajské

Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace

Pontassievská 3, 66902  Znojmo Ředitel: Mgr. Pavel Kolář

Krajské

Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace

Čs. dobrovolců 11, 41501  Teplice Ředitel: RNDr. Zdeněk Bergman

Krajské

Gymnázium, Týn nad Vltavou, Havlíčkova 13

Havlíčkova 13, 37501  Týn nad Vltavou Ředitel: Mgr. Milan Šnorek

Privátní

Gymnázium, základní škola a mateřská škola Hello s.r.o.

Františka Formana 268/45, 70030  Ostrava - Dubina Ředitel: PaedDr. Ivona Klímová, MBA

Privátní

Hotelová škola Hradec Králové, s.r.o.

Československé armády 274/55, 50003  Hradec Králové Ředitel: PaedDr. Petr Hájek

Krajské

Hotelová škola Mariánské Lázně, příspěvková organizace

Komenského 449/2, 35301  Mariánské Lázně Ředitel: Ing. Jiří Chum

Krajské

Hotelová škola Poděbrady, příspěvková organizace

Komenského 156/7, 29001  Poděbrady Ředitel: PhDr. Jana Podoláková

Privátní

Hotelová škola s.r.o.

Bosonožská 9, 62500  Brno Ředitel: PhDr. Ludmila Bartoňová

Krajské

Hotelová škola Světlá a Střední odborná škola řemesel Velké Meziříčí

U Světlé 855/36, 59423  Velké Meziříčí Ředitel: Mgr. Marie Paľovová

Krajské

Hotelová škola Vincenze Priessnitze a Obchodní akademie Jeseník

Dukelská 680, 79001  Jeseník Ředitel: Mgr. Petr Procházka

Krajské

Hotelová škola, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace

Mariánská 252, 74401  Frenštát pod Radhoštěm Ředitel: RNDr. Ivo Herman

Krajské

Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí

Palackého 49, 75701  Valašské Meziříčí Ředitel: Mgr. Petr Pavlůsek

Krajské

Integrovaná střední škola automobilní Brno, příspěvková organizace

Křižíkova 106/15, 61200  Brno Ředitel: Ing. Milan Chylík

Krajské

Integrovaná střední škola Hodonín, příspěvková organizace

Lipová alej 3756/21, 69503  Hodonín Ředitel: Mgr. Eva Schmidová

Krajské

Integrovaná střední škola hotelového provozu, obchodu a služeb, Příbram, Gen. R. Tesaříka 114

Gen. R. Tesaříka 114, 26101  Příbram Ředitel: Ing. Marcela Hodková

Krajské

Integrovaná střední škola Cheb, příspěvková organizace

Obrněné brigády 2258/6, 35002  Cheb Ředitel: Mgr. Bc. Tomáš Mašek

Krajské

Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace

Tyršova 479, 68415  Slavkov u Brna Ředitel: Mgr. Vladislava Kulhánková

Krajské

Integrovaná střední škola technická a ekonomická Sokolov, příspěvková organizace

Jednoty 1620, 35601  Sokolov Ředitel: Mgr. Pavel Janus

Krajské

Integrovaná střední škola technická Mělník, příspěvková organizace

K Učilišti 2566, 27601  Mělník Ředitel: Mgr. Vladimír Wasyliw

Krajské

Integrovaná střední škola technická, Benešov, Černoleská 1997

Černoleská 1997, 25601  Benešov Ředitel: Mgr. Jana Fialová

Krajské

Integrovaná střední škola živnostenská, Plzeň, Škroupova 13

Škroupova 209/13, 30100  Plzeň 3 - Jižní Předměstí Ředitel: Mgr. Věra Ulčová

Krajské

Integrovaná střední škola, Vysoké nad Jizerou, Dr. Farského 300, příspěvková organizace

Dr. Farského 300, 51211  Vysoké nad Jizerou Ředitel: Ing. Markéta Zelinková

Privátní

IUVENTAS - Soukromé gymnázium a Střední odborná škola s.r.o.

Kounicova 1320/2, 70200  Ostrava – Moravská Ostrava Ředitel: Ing. Lenka Zdražilová

Krajské

Janáčkova konzervatoř v Ostravě, příspěvková organizace

Českobratrská 958/40, 70200  Ostrava - Moravská Ostrava Ředitel: Mgr. Soňa Javůrková

Krajské

Karlínské gymnázium, Praha 8, Pernerova 25

Pernerova 273/25, 18600  Praha 8 Ředitel: PhDr. Jan Hušek

Církevní

Konzervatoř Evangelické akademie

Wurmova 13, 77900  Olomouc Ředitel: Mgr. Pavel Zatloukal

Privátní

Labská střední odborná škola a Střední odborné učiliště Pardubice, s. r. o.

U Josefa 118, 53009  Pardubice Ředitel: Ing. Radmila Kozohorská

Privátní

LITEGRA - Střední škola a Mateřská škola, o.p.s.

Žitenická 1365/18, 41201  Litoměřice Ředitel: Mgr. Radek Šrejbr

Krajské

Masarykova střední škola Letovice, příspěvková organizace

Tyršova 500/6, 67961  Letovice Ředitel: Ing. Helena Marešová

Privátní

Masarykovo klasické gymnázium, s.r.o.

Táborská 1685, 25101  Říčany u Prahy Ředitel: Mgr. Helena Mrůzková

Privátní

MESIT střední škola, o.p.s.

Družstevní 818, Mařatice, 68605  Uherské Hradiště Ředitel: Ing. Radek Mikula

Obecní

Městské gymnázium a Základní škola Jirkov

Krušnohorská 1675, 43111  Jirkov Ředitel: Mgr. Martin Reihs

Privátní

Metropolitní odborná umělecká střední škola Praha 4 s.r.o.

Táborská 350/32, 14000  Praha 4 Ředitel: Mgr. František Šoltés

Privátní

MICHAEL - Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s.r.o.

Machkova 1646/II, 14900  Praha 4 Ředitel: Ing. Monika Hrubešová

Privátní

Moravská střední škola s.r.o.

Pasteurova 935/8a, 77200  Olomouc Ředitel: Mgr. et Bc Jaroslava Spurná

Krajské

Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Mladá Boleslav, příspěvková organizace

T. G. Masaryka 14, 29380  Mladá Boleslav Ředitel: Ing. Renáta Vícová

Krajské

Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Šumperk, Hlavní třída 31

Hlavní třída 31, 78701  Šumperk Ředitel: Ing. Tom Ristovský

Krajské

Obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Ústí nad Labem, příspěvková organizace

Pařížská 15, 40001  Ústí nad Labem Ředitel: Ing. Roman Jireš

Krajské

Obchodní akademie a Střední odborná škola cestovního ruchu Choceň

T. G. Masaryka 1000, 56536  Choceň Ředitel: Mgr. Jaroslav Studnička

Krajské

Obchodní akademie a vyšší odborná škola Brno, Kotlářská, příspěvková organizace

Kotlářská 9, 61153  Brno Ředitel: Ing., Mgr. Lukáš Zouhar

Krajské

Obchodní akademie a Vyšší odborná škola sociální, Ostrava-Mariánské Hory, příspěvková organizace

Karasova 16, 70900  Ostrava - Mariánské Hory Ředitel: Ing. Eva Kazdová

Krajské

Obchodní akademie a Vyšší odborná škola, Příbram I, Na Příkopech 104

Na Příkopech 104, 26101  Příbram I Ředitel: RNDr. Marcela Blažková

Krajské

Obchodní akademie Dr. Albína Bráfa, Hotelová škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Třebíč

Sirotčí 4, 67401  Třebíč Ředitel: Mgr. Kamil Novák

Zvolte stranu: 1-100 | 101-200 | 201-300 | 301-400 | 401-475