Privátní

1. kladenská soukromá střední škola a základní škola (1. KŠPA), s.r.o.

Holandská 2531, 27201  Kladno Ředitel: Mgr. Vladimír Skalla

Privátní

Akademie SOUVIN, střední škola

Hlavní 245, 27307  Vinařice Ředitel: Bc. Daniel Černý, MBA

Privátní

Boleslavská soukromá střední odborná škola a Gymnázium, s.r.o.

Viničná 463/17, 29301  Mladá Boleslav III Ředitel: Mgr. Eva Folprechtová, MBA

Církevní

Církevní gymnázium v Kutné Hoře

Jiřího z Poděbrad 288, 28401  Kutná Hora Ředitel: Mgr. Radek Holeček

Krajské

Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace

sady Na Polabí 411, 27601  Mělník Ředitel: Ing. Anna Richterová

Krajské

Dětský domov, Praktická škola, Základní škola a Mateřská škola Nymburk, příspěvková organizace

Palackého třída 515, 28802  Nymburk Ředitel: Mgr. Radka Klímová

Krajské

Dvořákovo gymnázium Kralupy nad Vltavou, příspěvková organizace

Dvořákovo náměstí 800, 27801  Kralupy nad Vltavou Ředitel: RNDr. Andrej Plecháček

Církevní

Dvouletá katolická střední škola a mateřská škola

Legerova 28, 28002  Kolín III Ředitel: Mgr. Libuše Kubíčková

Privátní

EKO Gymnázium a Střední odborná škola Multimediálních studií

Na Hrázi 742/64, 29001  Poděbrady Ředitel: Ing. Zbyněk Lukavec

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Sedlčany, Nádražní 90

Nádražní 90, 26480  Sedlčany Ředitel: Mgr. Radomír Pecka

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Čáslav, Masarykova 248

Masarykova 248, 28626  Čáslav Ředitel: Mgr. David Tichý

BUDOVA_VS_145467
Krajské

Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce, p. o.

Komenského 779, 288 40  Nymburk Ředitel: RNDr. Jiří Kuhn

Krajské

Gymnázium Dr. Josefa Pekaře, Mladá Boleslav, Palackého 211

Palackého 211, 29380  Mladá Boleslav Ředitel: Mgr. Petr Dostál

Krajské

Gymnázium Františka Palackého, Neratovice, Masarykova 450

Masarykova 450, 27711  Neratovice Ředitel: Mgr. Aleš Jinoch

Krajské

Gymnázium Hostivice, příspěvková organizace

Komenského 141, 25301  Hostivice Ředitel: Ing. Bc. Petra Šnajberková

Krajské

Gymnázium J. A. Komenského, Nové Strašecí, Komenského nám. 209

Komenského nám. 209, 27101  Nové Strašecí Ředitel: Mgr. Richard Spiegl

Krajské

Gymnázium J. S. Machara, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, příspěvková organizace

Královická 668, 25001  Brandýs n.L.-St.Boleslav Ředitel: PhDr. Ing. Miroslava Zachariášová

Krajské

Gymnázium Jana Palacha, Mělník, Pod Vrchem 3421

Pod Vrchem 3421, 27601  Mělník Ředitel: PhDr. Ilona Němcová

Krajské

Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora, Jaselská 932

Jaselská 932, 28480  Kutná Hora Ředitel: RNDr. Vladislav Slavíček

Krajské

Gymnázium Jiřího z Poděbrad, Poděbrady, Studentská 166

Studentská 166, 29001  Poděbrady Ředitel: RNDr. Kamil Bříza

Krajské

Gymnázium Joachima Barranda, Beroun, Talichova 824

Talichova 824, 26601  Beroun 2 Ředitel: RNDr. Jana Hronková, Ph.D.

Krajské

Gymnázium Karla Čapka, Dobříš, Školní 1530

Školní 1530, 26380  Dobříš Ředitel: RNDr. Jiří Kastner

Krajské

Gymnázium Mnichovo Hradiště, příspěvková organizace

Studentská 896, 29501  Mnichovo Hradiště Ředitel: PhDr. Lenka Sosnovcová

Krajské

Gymnázium Říčany, příspěvková organizace

Komenského náměstí 1/1280, 25101  Říčany Ředitel: Mgr. Zuzana Pokorná

Krajské

Gymnázium Václava Beneše Třebízského, Slaný, Smetanovo nám. 1310

Smetanovo nám. 1310, 27401  Slaný Ředitel: RNDr. Milan Dundr, CSc.

Krajské

Gymnázium Václava Hraběte, Hořovice, Jiráskova 617

Jiráskova 617, 26801  Hořovice Ředitel: PhDr. Jiří Vlček

Krajské

Gymnázium Zikmunda Wintra Rakovník, příspěvková organizace

Žižkovo náměstí 186, 26901  Rakovník Ředitel: PhDr. Zdeňka Voráčková

Krajské

Gymnázium, Benešov, Husova 470

Husova 470, 25601  Benešov Ředitel: Mgr. Roman Hronek

Krajské

Gymnázium, Čelákovice, J. A. Komenského 414

J. A. Komenského 414, 25088  Čelákovice Ředitel: Mgr. Barbara Holubcová

Krajské

Gymnázium, Český Brod, Vítězná 616

Vítězná 616, 28227  Český Brod Ředitel: Mgr. Jiří Krčmář

Krajské

Gymnázium, Kladno, nám. Edvarda Beneše 1573

nám. Edvarda Beneše 1573, 27201  Kladno Ředitel: RNDr. Milena Minaříková

Krajské

Gymnázium, Kolín III, Žižkova 162

Žižkova 162, 28031  Kolín III Ředitel: PaedDr. Ivo Zachař

Krajské

Gymnázium, Mladá Boleslav, Palackého 191/1

Palackého 191/1, 29301  Mladá Boleslav Ředitel: RNDr. Jana Pospíšilová

Krajské

Gymnázium, Příbram, Legionářů 402

Legionářů 402, 26102  Příbram 7 Ředitel: Mgr. Ivana Kadeřábková

Krajské

Gymnázium, Vlašim, Tylova 271

Tylova 271, 25801  Vlašim Ředitel: Mgr. et Mgr. Martin Müller

Krajské

Hotelová škola Poděbrady, příspěvková organizace

Komenského 156/7, 29001  Poděbrady Ředitel: PhDr. Jana Podoláková

Krajské

Integrovaná střední škola hotelového provozu, obchodu a služeb, Příbram, Gen. R. Tesaříka 114

Gen. R. Tesaříka 114, 26101  Příbram Ředitel: Ing. Marcela Hodková

Krajské

Integrovaná střední škola Rakovník, příspěvková organizace

Lubenská 2309, 26901  Rakovník II Ředitel: Mgr. Karel Mencl

Krajské

Integrovaná střední škola technická Mělník, příspěvková organizace

K Učilišti 2566, 27601  Mělník Ředitel: Mgr. Vladimír Wasyliw

Krajské

Integrovaná střední škola technická, Benešov, Černoleská 1997

Černoleská 1997, 25601  Benešov Ředitel: Mgr. Jana Fialová

Krajské

Konzervatoř Duncan centre, Praha 4, Branická 41

Branická 41, 14700  Praha 4 Ředitel: PhDr. Romana Lisnerová

Církevní

Konzervatoř Evangelické akademie

Wurmova 13, 77900  Olomouc Ředitel: Mgr. Pavel Zatloukal

Krajské

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

Pilařova 7/1, 76701  Kroměříž Ředitel: MgA. Miroslav Šiška

Krajské

Konzervatoř Pardubice

Sukova třída 1260, 53002  Pardubice Ředitel: Mgr. Dalibor Hlava

Krajské

Konzervatoř, České Budějovice, Kanovnická 22

Kanovnická 22, 37061  České Budějovice Ředitel: Mgr. Petr Ries

Krajské

Konzervatoř, Plzeň, Kopeckého sady 10

Kopeckého sady 10, 30100  Plzeň Ředitel: Miroslav Brejcha

Privátní

Lékařské a přírodovědné GYMNÁZIUM PRIGO PRAHA, s.r.o.

Humny 338, 27308  Pchery Ředitel: Ing. Rudolf Macek, Ph.D.

Privátní

Manažerská akademie, soukromá střední škola

Tovární 66, 26601  Beroun Ředitel: PaedDr. Miluše Lidinská

Krajské

Masarykova obchodní akademie, Rakovník, Pražská 1222

Pražská 1222, 26920  Rakovník Ředitel: Mgr. Radka Soukupová, MBA

Privátní

Masarykovo klasické gymnázium, s.r.o.

Táborská 1685, 25101  Říčany u Prahy Ředitel: Mgr. Helena Mrůzková

Církevní

Mateřská škola speciální, Základní škola a Praktická škola Diakonie ČCE Čáslav

Komenského náměstí 140, 28601  Čáslav Ředitel: Mgr. Květuše Mašínová

Krajské

Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Mladá Boleslav, příspěvková organizace

T. G. Masaryka 14, 29380  Mladá Boleslav Ředitel: Ing. Renáta Vícová

Krajské

Obchodní akademie a Vyšší odborná škola, Příbram I, Na Příkopech 104

Na Příkopech 104, 26101  Příbram I Ředitel: RNDr. Marcela Blažková

Krajské

Obchodní akademie Dr. Edvarda Beneše, Slaný, Smetanovo nám. 1200

Smetanovo nám. 1200, 27401  Slaný Ředitel: Ing. Michaela Seghmanová

Obecní

Obchodní akademie Neveklov

Školní 303, 25756  Neveklov Ředitel: Mgr Soňa Veisová

Krajské

Obchodní akademie, Kolín IV, Kutnohorská 41

Kutnohorská 41, 28002  Kolín IV Ředitel: Ing. Dušan Zahrádka

Krajské

Obchodní akademie, Lysá nad Labem, Komenského 1534

Komenského 1534, 28922  Lysá nad Labem Ředitel: Mgr. Lenka Hrubčíková

Krajské

Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Beroun, U Stadionu 486

U Stadionu 486, 26637  Beroun Ředitel: Ing. Jaroslav Šturc

Krajské

Obchodní akademie, Vlašim, V Sadě 1565

V Sadě 1565, 25801  Vlašim Ředitel: PaedDr. Jiří Tůma

Privátní

Odborná střední škola podnikání a mediální tvorby Kolín s.r.o.

U Křižovatky 262, 28002  Kolín IV Ředitel: Mgr. Klára Brezmenová

Krajské

Odborné učiliště, Praktická škola, Základní škola a Mateřská škola Příbram IV, příspěvková organizace

Pod Šachtami 335, 26102  Příbram IV Ředitel: Mgr. Pavel Bartl

Privátní

OPEN GATE - gymnázium a základní škola, s.r.o.

Na Návsi 5, 25101  Babice Ředitel: Ing. Petra Dobešová

Krajské

Praktická škola a Základní škola Lysá nad Labem, příspěvková organizace

Komenského 1534/16, 28922  Lysá nad Labem Ředitel: Mgr. Petr Tomek

Privátní

Soukromá mateřská škola, základní škola a střední škola Slunce, o.p.s.

Hornická 410, 27303  Stochov Ředitel: PaedDr. Blanka Dvořáková

Privátní

Soukromá střední zdravotnická škola Mělník, o.p.s.

Tyršova 105, 27601  Mělník Ředitel: Mgr. Ilona Jiřičková

Krajské

Sportovní gymnázium, Kladno, Plzeňská 3103

Plzeňská 3103, 27201  Kladno Ředitel: Mgr. Květoslava Havlůjová

Privátní

Střední hotelová škola, Vyšší odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky s.r.o.

Floriánské náměstí 350, 27201  Kladno Ředitel: Ing. Věra Kučerová

Krajské

Střední lesnická škola a Střední odborné učiliště, Křivoklát, Písky 181

Písky 181, 27023  Křivoklát Ředitel: Ing. Vratislav Dlohoš

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště dopravní Čáslav, příspěvková organizace

Aug. Sedláčka 1145, 28601  Čáslav Ředitel: Ing. Bc. Luděk Fišera

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Jílové u Prahy, příspěvková organizace

Šenflukova 220, 25401  Jílové u Prahy Ředitel: Mgr. Radek Coufal

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště řemesel, Kutná Hora, Čáslavská 202

Čáslavská 202, 28401  Kutná Hora Ředitel: Ing. Josef Vavřinec

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Beroun - Hlinky, Okružní 1404

Okružní 1404, 26673  Beroun - Hlinky Ředitel: Mgr. Eva Jakubová

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Dubno

Dubno, 26101  Příbram 1 Ředitel: Mgr. Milan Lehocký

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35

Horky nad Jizerou 35, 29473  Brodce nad Jizerou Ředitel: Ing. Vratislav Morava

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hořovice, Palackého náměstí 100

Palackého náměstí 100, 26801  Hořovice Ředitel: Ing. Vladimír Kebert, CSc.

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kladno, Dubská

Dubská 967, 27203  Kladno Ředitel: Ing. Jiří Růžek

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kladno, náměstí Edvarda Beneše 2353

náměstí Edvarda Beneše 2353, 27201  Kladno Ředitel: Mgr. Petr Paták, DiS.

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Městec Králové, T. G. Masaryka 4

T. G. Masaryka 4, 28903  Městec Králové Ředitel: Mgr. Bc. Hana Podzimková

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Mladá Boleslav, Jičínská 762

Jičínská 762, 29301  Mladá Boleslav Ředitel: RNDr. Jiří Šlégl

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Neratovice, Školní 664

Školní 664, 27711  Neratovice Ředitel: Ing. Marcela Hrejsová

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Nymburk, V Kolonii 1804

V Kolonii 1804, 28802  Nymburk Ředitel: Ing. Jiří Hubálek

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Vlašim, Zámek 1

Zámek 1, 25801  Vlašim Ředitel: Ing. Vladislav Novotný

Krajské

Střední odborná škola a Střední zdravotnická škola Benešov, příspěvková organizace

Černoleská 1997, 25601  Benešov Ředitel: Mgr. Regina Komárková

Privátní

Střední odborná škola Čelákovice s.r.o.

U Učiliště 1379, 25088  Čelákovice Ředitel: Ing. Ivana Němečková

Krajské

Střední odborná škola informatiky a spojů a Střední odborné učiliště, Kolín, Jaselská 826

Jaselská 826, 28090  Kolín Ředitel: Ing. Miloš Hölzl

Privátní

Střední odborná škola managementu a práva, s.r.o.

Macharova 1376, 28002  Kolín Ředitel: JUDr. Emil Ščuka

Krajské

Střední odborná škola stavební a Střední odborné učiliště stavební, Kolín II, Pražská 112

Pražská 112, 28002  Kolín II Ředitel: Mgr. Jindřich Synek

Privátní

Střední odborná škola stravování Říčany s.r.o.

Jiráskova 1519, 25101  Říčany Ředitel: Ing. Evelina Wernerová

Krajské

Střední odborné učiliště a Praktická škola Kladno - Vrapice, příspěvková organizace

Vrapická 53, 27203  Kladno - Vrapice Ředitel: Mgr. Ivana Sedláková

Krajské

Střední odborné učiliště Slaný, příspěvková organizace

Hlaváčkovo nám. 673, 27401  Slaný Ředitel: Ing. Jaroslava Cvrčková

Krajské

Střední odborné učiliště společného stravování, Poděbrady, Dr. Beneše 413/II

Dr. Beneše 413/II, 29001  Poděbrady Ředitel: Ing. Helena Klimešová

Krajské

Střední odborné učiliště stavební, Benešov, Jana Nohy 1302

Jana Nohy 1302, 25601  Benešov Ředitel: PaedDr. Zlata Budayová

Privátní

Střední odborné učiliště STRAVON spol. s r.o.

Tyršova 447, 28802  Nymburk Ředitel: Mgr. Milan Žák

Krajské

Střední odborné učiliště, Čáslav, Žižkovo nám. 75

Žižkovo náměstí 75, 28601  Čáslav Ředitel: Ing. Bc. Irena Andrová

Krajské

Střední odborné učiliště, Hluboš 178

Hluboš 178, 26222  Hluboš Ředitel: Mgr. Drahomír Krbec

Krajské

Střední odborné učiliště, Hubálov 17

Loukovec, Hubálov 17, 29411  pošta Loukov u Mnichova Hradiště Ředitel: Ing. Miroslav Kolomazník

Krajské

Střední odborné učiliště, Liběchov, Boží Voda 230

Boží Voda 230, 27721  Liběchov Ředitel: Ing. Bc. Vít Faltejsek

Krajské

Střední odborné učiliště, Nové Strašecí, Sportovní 1135

Sportovní 1135, 27180  Nové Strašecí Ředitel: Ing. Jan Nechutný

Krajské

Střední odborné učiliště, Sedlčany, Petra Bezruče 364

Petra Bezruče 364, 26480  Sedlčany Ředitel: Ing. Jiří Kolín

Krajské

Střední pedagogická škola a Střední odborná škola služeb Mladá Boleslav, příspěvková organizace

Na Karmeli 206, 293 80  Mladá Boleslav Ředitel: Mgr. Štefan Klíma

Zvolte stranu: 1-100 | 101-155