Privátní

Akademie hotelnictví a cestovního ruchu - střední škola, s.r.o.

Nade Mží 1, 31800  Plzeň - Skvrňany Ředitel: Mgr. Jana Linhartová

Privátní

Bezpečnostně právní akademie Plzeň, s.r.o., střední škola

Tylova 988/18, 31800  Plzeň Ředitel: Mgr. et Mgr. Václav Laštovka

Církevní

Církevní gymnázium Plzeň

Mikulášské nám. 15, 32600  Plzeň Ředitel: Mgr. Daniel Petříček

Církevní

Církevní základní škola a střední škola Plzeň

Táborská 2081/28, 32600  Plzeň 2 - Slovany Ředitel: Mgr. Kateřina Chejlavová

Privátní

Dálková střední škola ekonomická, s.r.o.

Zábělská 853/46, 31200  Plzeň Ředitel: Mgr. Ondřej Janda

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola, Plasy

Školní 280, 33101  Plasy Ředitel: Mgr. Markéta Lorenzová

Krajské

Gymnázium a Střední odborná škola, Rokycany, Mládežníků 1115

Mládežníků 1115, 33701  Rokycany Ředitel: RNDr. Pavel Vlach, Ph.D.

Privátní

Gymnázium Františka Křižíka a základní škola, s.r.o.

Sokolovská 1165/54, 32300  Plzeň Ředitel: Mgr. Šárka Chvalová

Krajské

Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice, Pivovarská 323

Pivovarská 323, 34401  Domažlice Ředitel: Mgr. Jana Štenglová

Krajské

Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy, Národních mučedníků 347

Národních mučedníků 347, 33901  Klatovy Ředitel: Mgr. Václav Vogeltanz

Krajské

Gymnázium Luďka Pika, Plzeň, Opavská 21

Opavská 21, 31200  Plzeň Ředitel: Mgr. Aleš Janoušek

Krajské

Gymnázium, Blovice, Družstevní 650

Družstevní 650, 33613  Blovice Ředitel: Mgr. Marcela Šustrová

Krajské

Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23

Mikulášské náměstí 808/23, 32600  Plzeň Ředitel: Mgr. Petr Mazanec

Krajské

Gymnázium, Stříbro, Soběslavova 1426

Soběslavova 1426, 34901  Stříbro Ředitel: Mgr. Milan Deredimos

Krajské

Gymnázium, Sušice, Fr. Procházky 324

Fr. Procházky 324, 34201  Sušice Ředitel: Mgr. Ivan Kratochvíl

Krajské

Gymnázium, Tachov, Pionýrská 1370

Pionýrská 1370, 34701  Tachov Ředitel: Mgr. Irena Volkovinská

Krajské

Hotelová škola, Plzeň, U Borského parku 3

U Borského parku 3, 30100  Plzeň Ředitel: Mgr. Miroslav Široký

Krajské

Integrovaná střední škola živnostenská, Plzeň, Škroupova 13

Škroupova 209/13, 30100  Plzeň 3 - Jižní Předměstí Ředitel: Mgr. Věra Ulčová

Krajské

Konzervatoř, Plzeň, Kopeckého sady 10

Kopeckého sady 10, 30100  Plzeň Ředitel: Miroslav Brejcha

Krajské

Masarykovo gymnázium, Plzeň, Petákova 2

Petákova 2, 30100  Plzeň Ředitel: Mgr. Radim Skočný

Krajské

Mateřská škola, Základní škola a Střední škola Vyškov, příspěvková organizace

sídl. Osvobození 55/681, 68201  Vyškov Ředitel: Mgr. Olga Gabrielová

Krajské

Obchodní akademie, Plzeň, nám. T. G. Masaryka 13

nám. T. G. Masaryka 13, 30100  Plzeň Ředitel: Mgr. Tomáš Nonfried

Krajské

Odborná škola výroby a služeb, Plzeň, Vejprnická 56

Vejprnická 56, 31800  Plzeň Ředitel: Mgr. Bc. Hana Krýslová

Krajské

Odborná škola, Základní škola a Mateřská škola, Plzeň, Macháčkova 45

Macháčkova 905/45, 31800  Plzeň Ředitel: Mgr. Milena Peteříková

Privátní

PLZEŇSKÁ OBCHODNÍ AKADEMIE s.r.o.

Politických vězňů 5, 30100  Plzeň Ředitel: PaedDr. Alois Perháč

Privátní

Soukromá Střední odborná škola a Gymnázium BEAN, s.r.o.

Trnkova 125, 34561  Staňkov Ředitel: Mgr. Jitka Boříková

Privátní

Sportovní a podnikatelská střední škola, spol. s r.o.

Sady 5. května 21, 30112  Plzeň Ředitel: PhDr. Jan Sinkule

Krajské

Sportovní gymnázium Plzeň

Vejprnická 663/56, 31800  Plzeň Ředitel: Mgr. Milena Majerová

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horšovský Týn, Littrowa 122

Littrowa 122, 34601  Horšovský Týn Ředitel: Ing. Bc. Václav Švarc

Krajské

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Sušice, U Kapličky 761

U Kapličky 761, 34201  Sušice Ředitel: Ing. Jaromír Kolář

Krajské

Střední odborná škola obchodu, užitého umění a designu, Plzeň, Nerudova 33

Nerudova 33, 30100  Plzeň Ředitel: Mgr. Marie Klesová

Krajské

Střední odborná škola, Stříbro, Benešova 508

Benešova 508, 34901  Stříbro Ředitel: Mgr. Jarmila Kánská

Krajské

Střední odborné učiliště elektrotechnické, Plzeň, Vejprnická 56

Vejprnická 56, 31800  Plzeň Ředitel: Ing. Jaroslav Černý

Krajské

Střední odborné učiliště stavební, Plzeň, Borská 55

Borská 55, 30100  Plzeň Ředitel: Mgr. Miloslav Šteffek

Krajské

Střední odborné učiliště, Domažlice, Prokopa Velikého 640

Prokopa Velikého 640, 34401  Domažlice Ředitel: Mgr. Zdeňka Buršíková

Krajské

Střední průmyslová škola dopravní, Plzeň, Karlovarská 99

Karlovarská 99, 32300  Plzeň Ředitel: Ing. Jiří Svoboda

Krajské

Střední průmyslová škola stavební, Plzeň, Chodské nám. 2

Chodské náměstí 2, 30100  Plzeň Ředitel: Ing. Jitka Maulová

Krajské

Střední průmyslová škola strojnická a Střední odborná škola profesora Švejcara, Plzeň, Klatovská 109

Klatovská 109, 30100  Plzeň Ředitel: Ing. Rostislav Študent

Krajské

Střední průmyslová škola, Klatovy, nábřeží Kpt. Nálepky 362

nábřeží Kpt. Nálepky 362, 33901  Klatovy 3 Ředitel: Ing. Jiří Dio

Krajské

Střední průmyslová škola, Tachov, Světce 1

Světce 1, 34701  Tachov Ředitel: Mgr. Jana Hrčková

Krajské

Střední škola a Základní škola, Oselce

Oselce 1, 33546  Oselce Ředitel: Ing. Václav Bumbička

Krajské

Střední škola informatiky a finančních služeb, Plzeň, Klatovská 200 G

Klatovská 200 G, 30100  Plzeň Ředitel: RNDr. Lenka Holubová

Krajské

Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy, Národních mučedníků 141

Národních mučedníků 141, 33901  Klatovy Ředitel: Ing. Vladislav Smolík

Krajské

Střední škola živnostenská a Základní škola, Planá

Kostelní 129, 34815  Planá Ředitel: Mgr. Josef Mára

Krajské

Střední škola, Bor, Plzeňská 231

Plzeňská 231, 34802  Bor Ředitel: Mgr. Zdeňka Valečková

Krajské

Střední škola, Horažďovice, Blatenská 313

Blatenská 313, 34101  Horažďovice Ředitel: Ing. Vladimír Greger

Krajské

Střední škola, Kralovice, nám. Osvobození 32

nám. Osvobození 32, 33141  Kralovice Ředitel: Mgr. Milan Oravec

Krajské

Střední škola, Rokycany, Jeřabinová 96/III

Jeřabinová 96/III, 33701  Rokycany Ředitel: Ing. Irena Vostrá

Privátní

Střední uměleckoprůmyslová škola a Základní umělecká škola Zámeček s.r.o.

Pod Vinicemi 889/82, 30100  Plzeň Ředitel: Mgr. Renata Šindelářová

Krajské

Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Plzeň, Karlovarská 99

Karlovarská 99, 32317  Plzeň Ředitel: PhDr. Ivana Křížová

Státní

Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola, střední škola a školní jídelna, Hostouň, Chodské náměstí 131

Chodské náměstí 131, 34525  Hostouň Ředitel: Mgr. Jan Vojta

Státní

Výchovný ústav, střední škola a základní škola Terešov, příspěvková organizace

Terešov 1, 33808  Zbiroh Ředitel: Mgr. Petr Butula

Krajské

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická, Plzeň, Koterovská 85

Koterovská 828/85, 32600  Plzeň Ředitel: Ing. Naděžda Mauleová, MBA

Krajské

Vyšší odborná škola, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Domažlice, Erbenova 184

Erbenova 184, 34401  Domažlice Ředitel: Mgr Věra Prantlová

Krajské

Vyšší odborná škola, Obchodní akademie, Střední zdravotnická škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Klatovy, Plánická 196

Plánická 196, 33901  Klatovy Ředitel: Ing. Soňa Rabušicová

Privátní

Waldorfská základní škola a střední škola Dobromysl z.ú.

Husova 1126/43, 30100  Plzeň Ředitel: Ing. Silvie Kubová

Krajské

Základní škola a Odborná škola, Horšovský Týn, Nádražní 89

Nádražní 89, 34601  Horšovský Týn Ředitel: Mgr. Jana Mazancová

Církevní

Základní škola speciální a Praktická škola Diakonie ČCE Merklín

Husova 346, 33452  Merklín Ředitel: Mgr. Ivana Kováčová